+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 36 1 2 3 11 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/702

Tema: Dešavanja u Makedoniji

Dešavanja u Makedoniji

Hladnokrvno ubijena 4 makedonska mladića i peti kao svjedok zločina.

Sumnja se na međunacionalni sukob.

Vrlo opasna situacija ako se još potvrde sumnje o etnički motiviranim ubojstvima.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 13-04-2012 at 19:54
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Član u nastajanju MidnighT avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Uopste nesumnjam da je etnicki motivisano,ubedjen sam da je ovo osveta albanaca za ubistvo dva albanca pre mesec dana od strane policajca koji nije bio na duznosti,puna podrska makedonskom narodu u svakom slucaju....
    35,100+,PAOK Θεσσαλίας/Thessaly

H ταν ή επί τας! = Η ΤΑΝ Η ΕΠΙ ΤΑΣ!

Naravno da je riječ o međuetničkom sukobu, cijela ta regija je krajnje nestabilna. SRBI-ALBANCI-MAKEDONCI-GRCI, velike su tu netrpeljivosti u pitanju, i u takvim slučajevima strasti se brzo razbuktaju i lako dođe do ovakvih nemilih događaja.

ne mora bit ali vjerovatnost je velika..

za koga navijamo?

za braću slavene ili za braću ilire?

Ma tih šiptara mi je pun kurac.
    Dobili su Kosovo kurcen jer se jebu i razmnožavaju ka Kinezi a sad če zapasat i makedoniju pa če doč i Crna gora na red i nakraju velika Albanija.
    Jbg imaju podršku Amerike i rade šta oče.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Super ugledni član blam avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Ako na kraju ispadne da je ubica Makedonac, dali pod difoult podrazumeva da se zli Makedonci svete za nesto Makedoncima, ili da se Makedonci spremaju za rat sa Makedoncima?

Ustvari, citajuci medije, komentare, imam utisak da ce se mnogi razocarati ako ubica nije Albanac.

Kako bi zadovilili 10 miliuna balkanaca, prvo da se molimo da ubica bude Albanac..

Bitno je da mozemo da viknemo "EEE, ZNALI SMOOOO DA SU ALBANCI KRIVI"

Izgleda da nas bole m**a za petoro mladih koji su bili ekzekutirani
    Plisat - Prishtina, 35, +50

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Mar 2012
    Ma ni u tokom rata nisu ubijeni civili i kamoli tako mladi ljudi u MK od albanaca a zasto sada da urade tako i ako bi bio osveta sigurno bi bili neki milicajci ili sta ja kurac znam

Al opet, hajde da kazem da moze da bude neki bolesni takav albanac, al NEMA BRE JOS NITI JEDAN TRAG, ni ti jedan argumenat da ubicia je albanac...i evo hajde svi kazu da je to albanac.

Ma jel znate vi da vise albanaca su okoljeni izmedju sebe posle rata u Makedoniju nego mozda u rat?! (Zbog jebeni partija i budallastina)

More u Kosovu su samo sa tri zadnja dana su ubijeni 5 albanaca od sami albanaca, a to nemoze da se dogadja kod drugi naroda a!??!?

Ja stvarno sada znam kolko je mrznje protiv nas, nikad nikom srbinu nisam ni ruke samarao u moj jebeni zivot a ja se vidim kao ubica a ne kao jebeni covek - samo sto sam jebeni albanac ncncncnc

Ja zalim ti nevinim ljudima ma kakvu nacionalnost imali, i tugujem zbog toga!
    Plisat-Prishtine,30+,1997

Aj ne jebite bez veze.
    jedina ste nacija sa dvi države pa šta bi sad tili i treču otkinit Makedoniji?
    Ili se prilagodite životu u Makedoniji ili se iselite.
    Kraj priče.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Mar 2012
    Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Aj ne jebite bez veze.
    jedina ste nacija sa dvi države pa šta bi sad tili i treču otkinit Makedoniji?
    Ili se prilagodite životu u Makedoniji ili se iselite.
    Kraj priče.
    Pa tako se dogadja...idi ti u Makedoniju i vidi samo jedan znak albanski pa potom kazi nesto...a zive preko 25% oficialno albanci...a u Kosovo s 5% srbima, nemamu ni tekst na himnu pa ni zastava nista nema albanksi samo zbog 5-10% drugi naroda

Albanski politicari tamo necu rat, pa necu ni odcepljenje (nudeno od VMRO) i svi su koruptirani i makodonska vlada igra snjima kako hoce i zeli, zato i nema tolko logike da se ubije neko (najmanje nesto organizovano), al opet sve moze da bude, al ako nista ne zna, zasto ti i svi aludiraju da su albanci ubice, ili mozda posle budes kriv sto si rekao tako...

I ako ima te mudre albance sto hoqe da ubiju nekoga nek idu na sever Kosova pa da kazu kolko su ratnodusni, a ne tamo klince od 20 godina. Al vise albanaca nemas takve, ekzistencija je na pitanju i svi hoce da imaju nesto da pojedo i niko nikoga ne jebe vise. Nije sve sto se pise po medijama i nek misle malo ljudi svojom glavom i da bude malo objektivo hladnokrvni
    Plisat-Prishtine,30+,1997

Član u nastajanju Non serviam avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Slazem se da treba sacekati da se vidi ko je ubica, kao i koje je nacionalnosti. Ali, eto vam sada da malo osetite na sopstvenoj kozi kako je kad predrasude nadvladaju. Setite se 2004. i kosovskog pogroma, koji je zapocet pod izgovorom kako su siptarska deca ubijena, da bi se na kraju otkrilo da su se utopili. Tako da jebiga, sta da vam kazem...

U svakom slucaju, ko god je ovo ucinio (bio on Siptar ili Makedonac ili neko treci) treba da skonca na elektricnoj stolici.

Datum registracije
    Mar 2012
    Ja mislim da ovde pricamo o ekzekuciji pet mladica u blizini Skoplja, a ne o politickim stavovima Albanaca koji zive u Makedoniji.
    Stoga, ja cu da se drzim teme topika.
    U vezi ekzekucije, nekako me je strah da nikad nece naci ubice, i to ce svima (osim porocidama ubijenih) odgovarati.
    Makedonci ce nastaviti da krivicu bacaju na Albance, a Albanci imaju cime da se brane od ovih optuzba
    i tako u krug do neke druge epizode ubistva...
    a nazalost, epizoda bice vise nego u spanskim sapunicama..

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ja se jedino nadam i jedino dajem podršku tijelima policije i pravosuđa da otkriju počinitelje.
    ovo je hladnoikrvno ubojstvo i tko ga je god napravio treba pred streljački vod.
    ali ovakve stvari i prije nego se otkriju i razjasne mogu prilično ubrzati spiralu nasilja.
    a makedonija je jako osjetljivo područje.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

eho-bez obzira koliko srba bilo na kosovu,a koliko albanaca u makedoniji,postotak nije bitan..gledano sa x,y stajalista..vi ste jednostavno nacionalna manjina u makedoniji,dok srbi nisu i nikad nece biti na kosovu...pa sve da ih je i 0,5%..sustinski..jer formalno vecina i dalje ubraja kosovo pod sastavni i teritorijalni dio srbije..
    Stavi me na Golgotu i pali odavde..

Trazi se Herceg-Bosanka za curu..Da potvrdim svoje integralstvo

Datum registracije
    Mar 2012
    Ko god stoji iza ovog akta, nece naci podrsku niti medju svojima.
    Svi mi koji sebe smatramo normalnim smo zgrozeni od toga STA je ucinjeno, a ne KO je pocinitelj.
    za mene ovo poglavlje je zatvoreno sa samim ubistvom.
    A ako sucajano ovo ubistvo je samo deo nekog veceg plana, onda se iskreno nadam da plan uspe.
    Ako treba da se ubiju pet civila za novi rat, onda daj da iskoristimo ovo ubistvo i da se poubijamo pocevsi od danas..

a ne da se posle mesec dana ubiju jos petoro.

Datum registracije
    Mar 2012
    Citiraj Prvotno napisano od patriot Vidi poruku
    vecina i dalje ubraja kosovo pod sastavni i teritorijalni dio srbije
    interesujemo me iskreno o kojoj vecini mislis, posto nisam razumeo..?

Vecina drzava UN? Vecina gradjana Srbije? Vecina Srba na Kosovo?

sam da objasnim ovo,posto sam ostao nedorecen..ja nisam apriori protiv nezavisnosti kosova,cak dapace..poradi mase stvari,da sad ne ulazim u zavrzlame samog objasnjenja..medjutim,vecina srba to i dalje smatra svojim teritorijem i imaju potporu u dobrom dijelu medjunarodne zajednice..albanci za svoje tertorijalne pretenzije na makedonije nemaju nikakvu potporu i tu nekako prici staje kraj o poredjenju postotka srba i albanaca na kosovu i makedoniji..ako kuzis sto hocu reci..
    dok oni jos i imaju dobru argumentaciju za kosovo,albanci nemaju bas nikakvu za mekdoniju..uostalom,ne treba vama kao narodu ta negativna prica koja se stvara i ne razumijem sto se uplicete u te teritorijalne ekspanzije..poprimate obrazac ponasanja,upravo onih koji vas ugnjetavali na kosovu...
    Stavi me na Golgotu i pali odavde..

Trazi se Herceg-Bosanka za curu..Da potvrdim svoje integralstvo

Datum registracije
    Mar 2012
    "Засега МВР не ги исклучува сите можности и варијанти, па дури и дека се работи за професионални убиства и дека убијците избегале надвор од државата."

"MUP ne iskljucuje ni jednu mogucnost, ukljucujuci i tu da se radi o profesionalnim ubistvama, i da su ubijce pobegli iz zemlje". (makfax)

ja se nadam da se ovo resi sto pre, ali sve ide u prilog tome sto sam spomenuo gore, da me je strah da ubice nece biti pronadjene..

meni isto izgleda na profesionalna hladnokrvna ubojstva..čak možda i organizirana od nekih službi..sad je samo pitanje čijih..???

Član u nastajanju MidnighT avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    meni isto izgleda na profesionalna hladnokrvna ubojstva..čak možda i organizirana od nekih službi..sad je samo pitanje čijih..???
    Nema nikakve veze sa profesionalnim ubistvom iz par razloga po meni,Prvo ne bi ostalo toliko tragova,drugo profesionalne ubice to rade tiho i na mestu gde nema ljudi u blizini i ne bi dozvolili da ih neki pecaros vidi pa da moraju i njega da se rese a i kapiram da bi radili sa prigusivacima.Cisto sumnjam da nije delo teroristickih albanskih formacija koje deluju u tom delu zemlje(pre par godina bas u tom delu se vodila borba imzedju albanaca i makedonske policije) a i kosovo im je 30 km udaljeno tako da nije niakkav problem,kako mi izlgeda ovo je klasicna osveta,naoruzani banditi dosli,postrojili ljude i svakome po metak u celo i ledja.Nadam se da ce ih uhvatiti brzo ali ,mislim da su vec odvano zapalili na Kosovo i Methohiju i da im nece moci nista jer je tamo blagostanje za ovakve zlikovce.
    35,100+,PAOK Θεσσαλίας/Thessaly

H ταν ή επί τας! = Η ΤΑΝ Η ΕΠΙ ΤΑΣ!

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove