+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/6

Tema: Članak: Goldstein protiv činjenica

Članak: Goldstein protiv činjenica

Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=2...%C4%8Dinjenica

Super ugledni član Eugen Savojski avatar
    Datum registracije
    Jul 2011
    Zbog ovog klinca na fotografiji ja plaćam alimentaciju.

Citiraj Prvotno napisano od Eugen Savojski Vidi poruku
    Zbog ovog klinca na fotografiji ja plaćam alimentaciju.
    Ma iz dana u dan ja gledam sliku i razbijam glavi na koga me ovaj klinjo neodoljivo podsjeća.

Ma mali je baš na oca .Veliko je što si to priznao Eugene . Ovako pred svima .Svaka čast ljudino
    Sačuvaj Bože Hrvate od srpske dobronamjernosti,bošnjačke merhametli duše i kukuriku vlade

Citiraj Prvotno napisano od mardar Vidi poruku
    Ma iz dana u dan ja gledam sliku i razbijam glavi na koga me ovaj klinjo neodoljivo podsjeća.

Ma mali je baš na oca .Veliko je što si to priznao Eugene . Ovako pred svima .Svaka čast ljudino
    A ne žali novaca mali je isti ćaća a ja mislim da ti još mamu obilaziš pa mali i oponaša tebe .

A ide mu to .
    Sačuvaj Bože Hrvate od srpske dobronamjernosti,bošnjačke merhametli duše i kukuriku vlade

Ma Eugene da ti nas ne lažeš .

Stavljao Inkvi sliku kad je mal bio ,stavljala Marta ,trava ,Komari ma ovo si ti .

Scenario po kojem se Hrvatima treba ogaditi sama Država je na djelu . Ovo je samo početak . Bit će još žaoka sedmogodišnjih partizana . No upitajmo se tko nam to predstavlja državu u diplomaciji koja je rak rana hrvatske države . Upitajmo se , je li moguće da nismo znali ili mogli očekivati ovo što se sada događa?
    Da gospodo , mogli smo očekivati, mogli smo znati , ali neki su očito sa oduševljenjem prihvatili sveopće poskupljenje , sveopće osiromašenje stanovništva i zamislite još im i plješću zbog toga .
    Zar smo mogli od Goldstaina ili njegovog brata očekivati bilo što pozitivno o Hrvatskoj , ne nismo , oni bi bili izrazito sretni kada Hrvatske ne bi niti bilo.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove