+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 6 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/114

Tema: Za ljubav ja dao bi sve....

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Za ljubav ja dao bi sve....

ajmo narode...dokle je znalo otići ponašanje u skladu s ovim stihom poznatog švalera, pijanice, oduševljivača dijaspore i lošeg vozača ali izuzetnog pjevača i estradnog radnika.

koje su najluđe stvari koji ste bili kadri napraviti i na kraju i napravili
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

jbt capo, koje ti teme otvaraš u zadnje vrijeme

ja kad sam bio zaljubljen, da mi je rekla..ej evo mene na sjevernom polu..ja bi pješke krenio, ko pingvin.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    čuj njega.....koje su ti to fore.
    to mogu ja reć, da kad sam bio zaljubljen i da mi je rekla skini mi sve zvijezde s neba, ja bi uzeo dedalov priručnih, kupio perje na placu i drvofix u kanti.....

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    čuj njega.....koje su ti to fore.
    to mogu ja reć, da kad sam bio zaljubljen i da mi je rekla skini mi sve zvijezde s neba, ja bi uzeo dedalov priručnih, kupio perje na placu i drvofix u kanti.....

Ja bih prvo pomislio kakva je ovo, a onda bih joj rekao: "Čekaj malo, ne može to tako!" Onda bi ona rekla da stvarno to tako ne može i ne treba i onda bi se složili i krenuli dalje zdrvaim putem.

Citiraj Prvotno napisano od zaba1111 Vidi poruku
    Ja bih prvo pomislio kakva je ovo, a onda bih joj rekao: "Čekaj malo, ne može to tako!" Onda bi ona rekla da stvarno to tako ne može i ne treba i onda bi se složili i krenuli dalje zdrvaim putem.
    Znao sam,znao sam..da ce se javiti zaba i kazati kako je on uvijek stalozen i smiren u takvim situacijama
    Stavi me na Golgotu i pali odavde..

Trazi se Herceg-Bosanka za curu..Da potvrdim svoje integralstvo

zaba pragmatik..rođen za političara..emocije nastranu, daj mi digitron..

A zamisli zabu tek u seksu..
    racuna pajdo pod kojim kutem i kako ..najoptimalnije vrijeme i to

A sta je to ljubav?

Izmisljotina sirotinje poradi uzrednog seksualnog zivota..nije moja izreka,samo prenosim!..

Citiraj Prvotno napisano od patriot Vidi poruku

a ne..ti proračunati tu ne omanu..ovi emotivci se skrše dok dođu do kreveta..

Citiraj Prvotno napisano od Marta Vidi poruku
    A sta je to ljubav?
    gle ove sad..

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    iz iskustva. to ti je ono, kad završi, pa si kažeš; pa koji sam ja idiot, jel moguće da sam radio to to i to (uz standardno udaranje dlanom po čelu i iskolačivanje očiju kao pri ovećoj nuždi nakon višednevnog zatvora (zatvora kao tjelesnog problema a ne institucije iako u određenim situacijama u zatvoru također oči znaju htjeti izaći van....)

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    gle ove sad..
    Ja sam fino pitala, molim odgovor.

Citiraj Prvotno napisano od Marta Vidi poruku
    Ja sam fino pitala, molim odgovor.

jel mi to posla ovo

I cuj komentara..ovo su dislakale stankove bivse

nisam ti ja to poslala

Citiraj Prvotno napisano od patriot Vidi poruku

Vidiš ovo je zanimljivo, ustvari je stvar takva da ukoliko skidaš ženi zvijezde sa neba , znači ukoliko joj dozvoliš da radi majmuna od tebe, žene te neće cijeniti, iako će sama sebe zavaravtai i pričati prijateljicama kako joj je super, kako on njoj sve radi, kako joj donosi doručak u krevet... ona takvog ne poštuje dubinski i nema prave tu strasti u seksu spram takvog muškarca, a a tehnika i kutevi su ionako jednostavni i brzo ih svi nauče.

Znači ženi treba dati do znanja da je voljena, da je vrijedna, da je važna, posebna, da je ona ta, da bi se za nju učinilo sve u okvirima razumnog, relanog i poštenog,ali joj se nikad ne smije dozvoliti da majmunira muškarca jer na taj način ga neće poštivati i takva veze neće funkcionirati kako treba, a žene doista je "vrag" i ona će tražiti, i ako joj se dozvoli uzimati ,sve više.

Dakle htio sam reći da se ne zaljubljujem u zelene oči , nego u karakter žene sa zelenim očima, ako i nakon što joj se rastumači stupidnost skidanja zvijezda sa neba, a ona na tome i dalje inzistira, onda to nije ta i ja se od takve hladim, bez obzira na oči, sisie i guzicu.

A mislim..sad otvaramo pandorinu kutiju,dal je nuzno dobar seks,povezan sa postovanjem..
    dugorocno to ne moze opstati,to je svakom laiku jasno,ali sam cin seksa se moze promatrati kroz vise dimenzija,doli te o samom postovanju..
    mislim,vjerovatno i ti imao seksualne odnose sa osobom koju i nisi bas postovao u tom smislu,a niti njezin karakter,al je sve frcalo u krevetu..
    ovo o cemu ti govoris je zasigurno dobar recept za dugovjecnost veze..ali ima i ona..reci bogu svoje planove,da se dobro nasmije..nije ljubav znastvena disciplina,pa da fino poslozis sve stvari..tu se neprestano pravila igre mijenjanju..i tko se uspije prilagodite svemu tome,a da kompromisi dolaze sa obje strane,uspijeva u tome..

Citiraj Prvotno napisano od Graničar Jozo Vidi poruku
    jbt capo, koje ti teme otvaraš u zadnje vrijeme

Proljeće je stiglo , vraćaju se ptice .....

Puklo ga proljeće gadno .

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    iz iskustva. to ti je ono, kad završi, pa si kažeš; pa koji sam ja idiot, jel moguće da sam radio to to i to (uz standardno udaranje dlanom po čelu i iskolačivanje očiju kao pri ovećoj nuždi nakon višednevnog zatvora (zatvora kao tjelesnog problema a ne institucije iako u određenim situacijama u zatvoru također oči znaju htjeti izaći van....)
    Misljenja sam kako je lijepo biti sposoban za takav idiotizam, debilizam, kad razum ne postoji, kad jedino srce vodi i ono "nesto",.....nelogicno, suprotno onom sto inace mislis, pa sam sebe iznenadis, i opet iznova, bez kraja,..... "Ziv" si, ......
    Sve i da je neuzvraceno, opet imas taj osjecaj,....a ona ne zna sto propusta :-).
    Ako je ljubav (opcenito) iskreno davanje, onda nam uzvracanje treba samo radi naseg ega, naseg "interesa", davali smo da bi primili.....a onda je to bilo egoisticno davanje radi nas samih :-).

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove