+ Odgovori na temu
Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 6 7 8
Prikaz rezultata str. 141/150

Tema: Grčka i bugarska

dzg-29/60

torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

tajna veza, još iz 2ww se znamo.

capo, plati rundu ljudima, i sam si pričao da su te na reprezentaciji u zagrebu zapanjili nabildani bulgarianci.

zg dinamo-25(70)

Citiraj Prvotno napisano od Ris Vidi poruku

tajna veza, još iz 2ww se znamo.

capo, plati rundu ljudima, i sam si pričao da su te na reprezentaciji u zagrebu zapanjili nabildani bulgarianci.

zg dinamo-25(70)
    bugari su ušli u međimurje na kraju 2. ww,a ova grupa je u dobrim odnosima sa Torcidon
    torcida,45,45

^

znam da su u dobrim odnosima s vama, ali nisam znao da su ušli u međimurje, ja sam mislio na njihove desničare a ti vjerojatno misliš na komuniste(CSKA grobari partyzan itd tajna veza međimuraca i bugara).

uglavnom nisam znao za to, nisam iskreno ni proučavao baš tko je ušao u međimurje 1945, ionako su oni do podne na misi, a posljepodne u stožeru KP nešto u stilu "hvaljen Isus i Marija, i drug Tito".

ja znam za ovo... http://povijest.hr/nadanasnjidan/sla...madara-1918-2/ i aneksiju mađara 1941, o 1945 nikad čuo nisam za bugare, mislio sam da su to naši partizani vratili. dakle niste vi dalmatinci proleteri stari, već bugari, sad znam kome moram rundu platit za međimurje.

ps volim ja međimurje samo ne volim međimurce, slično je i s hrvatskom, volim hrvatsku ali ne voilm hrvate. tko razumje razumje, a general Praljak svojim činom u Hagu je najbolje objasnio zašto.

zagreb dinamo najbolji je on-25(70)
    Posljednje uređivanje od Ris : 13-12-2017 at 00:19

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove