+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/10

Tema: Veliki gaf ili istina BBC

Veliki gaf ili istina BBC

BBC na svojoj stranici gdje predstavlja predsjednika RH , istog je predstavio sa srpskom zastavom , slučajno ili ne ....
    Posljednje uređivanje od ljuta trava : 07-03-2012 at 23:18

ja mislim da je slika pogođena 100%
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    A pazi pogleda telećeg. I kosice koja raste iz glave u svim smjerovima.
    A iza čampare mutirane srpske orlušine...

Jezivo.

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

On i jest nižerangirani službenik srpkog ministarstva spoljnih poslova.

Znaju Britanci. Nije to gaf.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ma kaka gaf, ovo je u sridu ...
    Sve ću promijenuti ako treba, ali ne svoju svetu vjeru i ubjeđenja... - Sagitarius

danas je već promijenjeno

Ja tu ne vidim nikakvi gaf, njegova regionalna politika je obilježila njegovu političku karijeru. Da mu nema regije i regiona, on ne bi imao smisao postojanja. Pa kad već živiš za region, a ne za HR onda ti evo lijepo srpska trobojka, jer svakako da ti druže Ivo radiš više u interesu srbije nego hrvatske. To se svakim danom, sve više potvrđuje. Prema tome, nije ovo zabuna, ovo je odlična dosjetka na račun "našeg" predsjednika... popularnog zvanog Lignja-Lignjun-Lignjić ili kako reče Hrvatski List Zmija!

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    On i jest nižerangirani službenik srpkog ministarstva spoljnih poslova.

Znaju Britanci. Nije to gaf.
    Ma nema govora o gafu inkvi, sve su to oni smišljeno napravili, misleći da će ovoga isprovocirat. A njemu srce zatitralo, od sreće!

Ne znaju oni, kakve mi genijalce imamo na vlasti.

A britanci ko britanci, vjerojatno nema većih navijača za srbiju i srbe od njih, rusi daju potporu srbima ali im tu potporu naplaćuju na razne načine. A ovi, njima ne treba nikakva naplata niti obračun, da bi pokazali svu svoju sklonost prema srbiji i srbima. Definitivno, teško mi se odlučit koga više mrzim, srbe ili engleze? Žestoka su si konkurencija, pa sam neodlučan.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove