+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 1 2
Prikaz rezultata str. 21/29

Tema: Rusija. Smjer.

Rusiju izbacili sa svih sportskih natjecanja na 4 godine, neka antidoping agencija si je dozvolila takvu bezobraznu drskosti. Ne znam otkud im uopće ovlast za tak nekaj. Kao da su oni napravili Olimpijske igre ili svjetsko prvenstvo u nogometu...

Najsmješnije od svega je kaj oni ruski sportaši koji žele na OI moraju dokazati svoju nevinost. OH, ta nama dobro poznata međunarodna pravda i presumpcija nevinosti.

Ne pravdam Ruse niti.podržavam doping, ali mi se bljuje.od tih ojropskih i svjetskih olupina u službi djelitelja pravde. Platini sindrom.
    Nekakav nadzor, institucionalizirana kontrola naravno moraju postojati, ali je jadno kad vidiš što si sve takvi dozvoljavaju i po kojim mjerilima. Ali ne vjerujem da će Rusi propasti zbog toga niti olako pognit glavu. Za razliku od većine europskih država, čini mi se da je sluganstvo kod njih bitno manje izraženo.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Rusija i Turska u ratnom sukobu niskog intenziteta, a po vjestima nigdje ista?
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Yaya Vidi poruku
    Ne pravdam Ruse niti.podržavam doping, ali mi se bljuje.od tih ojropskih i svjetskih olupina u službi djelitelja pravde. Platini sindrom.
    Nekakav nadzor, institucionalizirana kontrola naravno moraju postojati, ali je jadno kad vidiš što si sve takvi dozvoljavaju i po kojim mjerilima. Ali ne vjerujem da će Rusi propasti zbog toga niti olako pognit glavu. Za razliku od većine europskih država, čini mi se da je sluganstvo kod njih bitno manje izraženo.
    Ti isti koji odlučuju o Rusiji na sportskim natjecanjima, također omogućuju da muškarci odnosno "transrodne" ili "transeksualne" osobe (obratni primjer je puno rjeđi, mislim da ga ni nema) mogu sudjelovati u ženskom sportu samo im se mora mjeriti količina testoterona, ali stečena tjelesna konstitucija bez obzira na količinu muških ili ženskih hormona ostaje ista i nadmoćnija naspram žene.

Tu su se žene, feministice malo zeznule kada su prihvatile sulude "rodne" teorije, mada ima "TERF-erica". Neke od žena je feminizam toliko sjebao u mozak da u svojim deluzijama nisu sposobne razlučiti razliku između muških i ženskih sportaša pa ne mogu razumijeti ono što govori John McEnroe i zašto Serena Williams ne može bitti najbolja tenisačica nego može biti jedino najbolja ženska tenisačica i zašto ne može pobijediti muškog tenisača koji je 500. na ljestvici. Ovo se može pronaći na internetu, nevjerojatno je koliko su novinari i poznati komedijaši pokvareni i glupi oko ovog pitanja kojeg bi razumijela svaka osoba lišena suvremene političke korektnosti i lijevo-liberalne indoktrinacije.

Ali pokazuje koliko je daleko od zdravog razuma otišla zapadna civilizacija i bit će još gore do potpunog urušavanja.
    Posljednje uređivanje od skater : 29-02-2020 at 00:34

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Rusija i Turska u ratnom sukobu niskog intenziteta, a po vjestima nigdje ista?
    Nisu mi jasni. Turci im ubiju vojnike u prijašnjim sukobima, oni nešto pregovaraju s Turcima iako su Turci protiv Assada a Rusi podržavaju Assada.

Iranci isto igraju igru protiv SAD-a i suprotno ali se ne usude povući potez koji bi ih doveo u otvoreni sukob i rat.

Objašnjavati ovakve igre "teorijama zavjere" i da su igrači na vlasti u rukama masonerije ili iluminata bilo bi prejednostavno. Ili se radi o međusobnim obračunima masonskih loža različitih interesa.

Inače, koliko vidim, piše se o sukobu, ali korona histerija je najvažnija tema.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Nisu mi jasni. Turci im ubiju vojnike u prijašnjim sukobima, oni nešto pregovaraju s Turcima iako su Turci protiv Assada a Rusi podržavaju Assada.

Iranci isto igraju igru protiv SAD-a i suprotno ali se ne usude povući potez koji bi ih doveo u otvoreni sukob i rat.

Objašnjavati ovakve igre "teorijama zavjere" i da su igrači na vlasti u rukama masonerije ili iluminata bilo bi prejednostavno. Ili se radi o međusobnim obračunima masonskih loža različitih interesa.

Inače, koliko vidim, piše se o sukobu, ali korona histerija je najvažnija tema.
    Pricalo se sa zakasnjenjem. Meni je smejsno kako se to prezentira kao da je NATO obecao Turcima ista. A rekli su im, ako vas netko napadne na vasem teritoriju, pomazemo, u Siriji, tko vas jebe.

Ne moze tu NATO nista, i Grcka je u NATO, imaju pravo veta a i ratovali su Turci i Grci oko Cipra.

Clanstvo u NATO ne garantira nista, posebno ne da si zasticen od necega, to samo nasi mlatimudani od politicara narodu pricaju sarene laze.

Datum registracije
    Sep 2016

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove