+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 6 PrviPrvi 1 2 3 4 5 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/103

Tema: navijači kroz razdoblja i popularna odjeća

Furale su se i adidas tenisice kao i danas, najbolje tenisice ikada...danas mi je nekako onaj beckenbauer model najviše retro
    Dinamo i OI!, to je život moj!!!
    BBB ZG, 32 godine, 240+ gostovanja

leviske ,vimbldonke ili univerzalke ,spica,vjetnamka ili jaketa od levisa ,kapa crna ili trobojka ,repi ,,,,
    ako cemo postole onda doksajderice ,,,
    to je bija djir do 90 a neki i kasnije ,,,
    vjetnamke nisi moga tako lako kupit onda a samim time ni peskat
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

bilo ih je kupit u Trstu u Američkim dućanima vojne opreme, isto kao i speedfighter-ice...
    u Splitu su se osim 501, nosili Lee kombinezoni i svijetloplave Rifle...
    na nogama.... espadrile

uglavnom ofucanog džona, nakon prve kiše

po garderobi smo i sinjavali protivničke navijače, đabe im bilo što bi sakrili šal ili zastavu, kad bi ih styling izdao...
    npr. u Bgd-u su bile moderne Conversice, u Zagrebu duboke patike, nazovi košarkaške...
    U Sarajevu, štajaznam, ne mogu se sitit, možda čevapi u Želje
    Posljednje uređivanje od Vox populi : 22-03-2012 at 23:34
    Old School

koleđice
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Citiraj Prvotno napisano od Vox populi Vidi poruku
    bilo ih je kupit u Trstu u Američkim dućanima vojne opreme, isto kao i speedfighter-ice...
    u Splitu su se osim 501, nosili Lee kombinezoni i svijetloplave Rifle...
    na nogama.... espadrile

uglavnom ofucanog džona, nakon prve kiše

po garderobi smo i sinjavali protivničke navijače, đabe im bilo što bi sakrili šal ili zastavu, kad bi ih styling izdao...
    npr. u Bgd-u su bile moderne Conversice, u Zagrebu duboke patike, nazovi košarkaške...
    U Sarajevu, štajaznam, ne mogu se sitit, možda čevapi u Želje
    Kad nas je izbacilo u Mestre po snigu kad smo išli u Milano nabasali smo na vojni magazin,svakojakih jaketa ka u priči.
    P.S
    Neznan jeli se sičaš da smo u lito 81 u Dujine babe švercerice svi kupovali Lee rebatinke.Moga si nas sinjat iz aviona odakle smo.Na partizana 2:3 svi smo bili ili u Lee rebatinke ili konbinezonu.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Kad nas je izbacilo u Mestre po snigu kad smo išli u Milano nabasali smo na vojni magazin,svakojakih jaketa ka u priči.
    P.S
    Neznan jeli se sičaš da smo u lito 81 u Dujine babe švercerice svi kupovali Lee rebatinke.Moga si nas sinjat iz aviona odakle smo.Na partizana 2:3 svi smo bili ili u Lee rebatinke ili konbinezonu.
    jel u Varošu di su zelena vrata?

Kad sam prvi put doša u nje,pa kad ih je počela vadit iz špakera,mašine za robu,iza kreveta...nisan siguran da još koje nemaju u toj kući, jer nema šanse da je baš svake zapamtila di ih je stavila
    torcida,45,45

Član u nastajanju the outfit avatar
    Datum registracije
    Feb 2011
    kaj se tenisica tiče...

prvo legendarne
    wimbledon.jpg

pa onda ovakve samo visoke
    pumas.jpg

i na kraju nešto posebno (meni osobno najdraže)
    reebok.jpg
    35+ BBB ZG 70+

P.S
    tebe i pamtim u Lee opremi
    nisam kupova u švercera, nego u Trstu, iša bi bar jednom misečno, ako ne ništa, onda zbog Rizli
    i Super Tifa.... normalno

još smo mi bili i dobri, sičam se u Pragu na Sparta-Hajduk '84, Česi su kupili limenke koje smo odbacili.... kao suvenir
    Old School

Fajerku MA-1 sam naručio od lika iz Šapca koji ih je prodavao preko oglasa u muzičkom časopisu Pop-Rock.'88. čini mi se.U životu je,ali dosta ofucana.Duksevi sa kapuljačom su bili i tada.Od '96.-'97. i Vijetnamka.Od Adidaski,najviše Vimbldonke.Pa meni najdraže&najkvalitetnije patike,Converse-Cons.4-5 pari sigurno.Nosili su ih košarkaši Zvezde i Cibone,sećam se.Duboke Starke,pod obavezno.Cipele Kanađanke (duboke),i Amerikanke (American Eagle) plitke.Martinke nisam nikad nosio.Od prvog 501 pre 23-24 god.,do danas ništa drugo.Samo 501,teksas&somot.Uglavnom tako i danas,to je svakodnevno odelo.
    Ima jedan snimak koji je proizveo polemiku kad je postavljen.I meni je odvratan,blago rečeno.Korteo Lacija u Madridu

OK je sve,kvalitetne i skupe stvari,ali ogavno mi je ovo.Mene ovakva odeća ne interesuje jednostavno.Moje ''kežualisanje'' je počelo i na sreću se završilo sa ovom dobrom jaknom http://www.mods69.com/user/item.jsp?...nation_start=0
    Duks/majica iz Delije Šopa i šta'š bolje.
    Posljednje uređivanje od Ljutice_Bogdana : 23-03-2012 at 14:38
    1971.,Zvezdin navijač
    Zvezda le!

Citiraj Prvotno napisano od fondPIO Vidi poruku
    Fajerku MA-1 sam naručio od lika iz Šapca koji ih je prodavao preko oglasa u muzičkom časopisu Pop-Rock.'88. čini mi se.U životu je,ali dosta ofucana.Duksevi sa kapuljačom su bili i tada.Od '96.-'97. i Vijetnamka.Od Adidaski,najviše Vimbldonke.Pa meni najdraže&najkvalitetnije patike,Converse-Cons.4-5 pari sigurno.Nosili su ih košarkaši Zvezde i Cibone,sećam se.Duboke Starke,pod obavezno.Cipele Kanađanke (duboke),i Amerikanke (American Eagle) plitke.Martinke nisam nikad nosio.Od prvog 501 pre 23-24 god.,do danas ništa drugo.Samo 501,teksas&somot.Uglavnom tako i danas,to je svakodnevno odelo.
    Ima jedan snimak koji je proizveo polemiku kad je postavljen.I meni je odvratan,blago rečeno.Korteo Lacija u Madridu

OK je sve,kvalitetne i skupe stvari,ali ogavno mi je ovo.Mene ovakva odeća ne interesuje jednostavno.Moje ''kežualisanje'' je počelo i na sreću se završilo sa ovom dobrom jaknom http://www.mods69.com/user/item.jsp?...nation_start=0
    extra je klip, obožavam ovakve klipove...
    ovo su jakete ultima moda, kod nas su oko 2 soma kuna, na ebay-u se možda mogu nać za 200-tinjak eura, al to je još uvik cifra pregolema za naše navijače
    Old School

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Jun 2011
    patike..vimbldonke, bile boris becker, plave ivan lendl, sprinterice trx trainer, žute i plave, to je sta sam ima i nosia tamo negdi do 91, 92, univerzalke su mi bile uvik nekako bezveze i nisam ih nikad ima.. živila 2 dućana planica u splitu koji je cili grad opskrbljiva adidasom, nije ni bilo ništa drugo..tamo negdi 91, 92 su se pojavile one reebok dobre i skupe, nesto ka airmax danas, pa je cili grad bia u reebok, i još je prije toga bila faza onih visokih puma patika..
    od jaketa, tankericu nisam ima nikad, od 89-e prepredobra zelena spitfajerica, i dandanas je doma, isciketana i izbusena, al je cuvam i dalje iako je nisam obuka skoro 20 godina..ža mi je šta su se vrlo brzo, godinu, dvi, nakon šta sam je nabavia prestale okrićat i sićam se prvi put u životu okrićanja na narančasto prije neke jugoplastike isprid dvorane gripe, osjećaj kakav sad nebi ima da dobijem sedmicu na lotu.. presta sam je na utakmicama okrićat negdi 91-e, kad je i velika vecina prestala.. samo ovi šta su dolazili novi su jos okricali, a ovi ruralni su okricali i tamo negdi do 99-e valjda..najjača jaketa ikad, priča za sebe. od gaca samo 501 dugo, dugo dugo, do 2000-e negdi, uz njih još jedino blide rifle sa dzepom sa strane i lee kombinezon, živia dućan laso u prvoboraca i D. švercer s trstenika. crne espadrile isto tih godina, i kad se pocmu raspadat potpetit ih i tako se vucarat gradom teška kulerština hehe.. doksajderice sam ima plitke, one velike sa čepovima nikad...sićam se jednog puta u zg 92-e, 93-e trajektom priko rijeke, da nas nebi izbacili u zadru, teška teška kežualština, svi bez obilježja i u doksajdericama i gori neka košulja..
    dok je torcida bila grupa mangupa sa stilom bila je i grupa..devedesetih sve otišlo u dresove, bile majice, magareće majice, bile i crveno plave i zadnji ostaci ostataka u okrenutim spitfajericama..teška atmosfera i simpatizerstvo... posli je bilo lipo vidit ovaj povratak u navijaštvo dolaskom prvo kapa šilterica pa posli i ove kežual robe..
    jel se sića ko onih ka crnih papuča sa dva botuna sa strane za babe, to je bia teški dop i ulica i samo veliki kuleri su nosili te hehe, nekako mi pari da bi i vox populi moga bit jedan od onih šta su nosili te
    HAJDUK SPLIT

ma jesi lud di ću to nosit, to bakice nose
    meni ti je sportska oprema na 1. mistu,
    Airmaxice rulZZZ
    Old School

Ugledni član Footie Fan avatar
    Datum registracije
    Sep 2011
    Citiraj Prvotno napisano od dalton Vidi poruku
    koleđice
    Pa, to!! Obično praćene žestoko belim (pokatkad debelim sportskim) čarapicama, uskim kraćim farmericama koje do izražaja stavljaju čarape koje je mama iskuvavala na šporetu, tako bele...Potom ide sumnjiva kožna jakna i produzeni repići kose...
    So 80s..
    camo ctoka, 42, 40+

Ugledni član Footie Fan avatar
    Datum registracije
    Sep 2011
    Citiraj Prvotno napisano od fondPIO Vidi poruku

Ovo je teško manekenisanje ali, pošto su u pitanju Žabari, oprošteno..Mogu misliti koji parfemčići se osećaju unaokolo..To Tube ne može da dočara.
    Ja šta god da navijački imam, uglavnom ili mi se ne svidja dizajn, ili je teško za nošenje (materijal, znojenje i sl.). Svi znamo da je teško uopšte se cimati oko toga, štampati, platiti..
    Ali, čini mi se da svuda unaokolo fali više vica i šmekerskog dizajna, iako pojedinci iznenade sa "limited edition" stvarima..
    camo ctoka, 42, 40+

Citiraj Prvotno napisano od Footie Fan Vidi poruku
    Pa, to!! Obično praćene žestoko belim (pokatkad debelim sportskim) čarapicama, uskim kraćim farmericama koje do izražaja stavljaju čarape koje je mama iskuvavala na šporetu, tako bele...Potom ide sumnjiva kožna jakna i produzeni repići kose...
    So 80s..
    Najjače su bile one bele sportske čarape sa trobojkom plavo-belo-crveno i dva ukrštena teniska reketa ispod nje.
    1971.,Zvezdin navijač
    Zvezda le!

Super ugledni član exx avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Koleđice,bjele čarape i tzv mrkva kroj traperice

Citiraj Prvotno napisano od exx Vidi poruku

to i nekako....
    iman 2 gostovanja u Prištinu, to se ne može doćarat tipkovnicom, mislim na styling domaćih tifosa

a kad mi je domaći lik uletija da je on isto hajdukovac, isprid Grand Prix hotela u Prištini... u čarape i Boreleta šlape , ja ga posla kod igrača, jer da smo mi juniori hajduka
    lik iz bajke
    Old School

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od exx Vidi poruku
    i to one prokuhane, pa onda kratka strukirana jakna koja je malo poveća u ramenima. ako je još i fudbalerka u igri.....

jel se sića ko onih ka crnih papuča sa dva botuna sa strane za babe
    zepe!?!?
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Znan neke šta su nosili robu ka iz kontejnera a nisu se bojali prošetat po Zagrebu po cjenu batina a znan neke šta nose markice a Zagreb su vidili na razglednici.
    Prema tome nikad odjelo nije činilo čovika a još manje navijača.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Jun 2011
    Znan neke šta su nosili robu ka iz kontejnera a nisu se bojali prošetat po Zagrebu po cjenu batina a znan neke šta nose markice a Zagreb su vidili na razglednici.
    Prema tome nikad odjelo nije činilo čovika a još manje navijača.
    ma naravno da nije, i danas vidim dosta ovih kastriranih sminkercica šta 99 posto vrimena beru djir na internetu a 1 posto su u akciji, a ima i nešto onih nepoznatih surovih seljačina koji ce prvi skočit kad triba.
    al opet..torca80 i pogotovo torcidino cviće s kraja osamdesetih su za u to doba bili obučeni po zadnjoj navijačkoj modi tog vrimena, uniformirani svi u 501, kombinezone, spitfajericu, jeans jaketu i adidas, i pazilo se, a da nije nebi svi izgledali isto, ko šta se izgledalo..
    sa 12 godina sam zna rastavit raketu i šta je uložak, padobran i motor, sa 14 pobiga na prvo gostovanje itd i cilo vrime bia u spitfajerici i jebenoj uličnoj navijačkoj robi, nema šanse da bi obuka išta čobansko ikad u životu, i takva je bila cila torcida, a kad je to puklo, pukla je i torcida. imaš i ti sad s 5 banki fred pery jaketu, nije sigurno slučajno ko ne razumi, ne razumi i nikad i neće..
    ps sicam se kad smo bili u amsterdamu 95-e, bia je naš bus s 50 ljudi u jednom hotelu i u istom hotelu sa nama su bili laziali koji su igrali u dortmundu dan posli. jebote jebenih šminkera kako smo se smijali sa njima, koja višeminutna gledanja i namištanja na ogledalima u predvorju i liftovima, namištanje šala u milimetar prije izlaska vanka, teški gel, itd, strava
    @caporegime: neznam stvarno kako se zovu te šta sam ih opisa, ako imaš koju sliku nabaci
    HAJDUK SPLIT

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove