+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 5 6 7
Prikaz rezultata str. 121/129

Tema: Članak: Kerum je sočno i grubo prekršio svoj novodoneseni Kodeks o lijepom ponašanju

Citiraj Prvotno napisano od lotta lotta Vidi poruku
    kazem, nista..
    ja nisam uspjela to probavit..
    a sta je tek radio poslije ovog rata..o tome necu.
    Nemoj!

Tko?
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Graničar Jozo Vidi poruku
    pa u čemu je onda problem? znači ti imaš stajalište i kad ga iznosiš onda je to konstatiranje.

kad ga iznosim ja (ili netko od istomišljenika) onda je to mazanje očiju.

zato ti kažem da si smješna.

boli me briga šta ti misliš o franji tuđmanu, a posebno što svoje zaključke izvlačiš na temelju mišljenja o lučiću.

jel boli istina?
    ne boli istina , mene ne
    nije samo na temelju lucica...lucic je samo jedan mali, mali dio toga.
    samo kazem
    cesto se ovdje cita o josipovicevom ćaći, pa sam htjela napravit usporedbu, kako se jednoj osobi sve oprasta a drugoj stavlja na teret, ono za sta osobno nije kriv.

samo pisem realno, onako kako jest.

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    to kazu mnogi za tebe, ne samo ja.
    malo se nad tim zamisli koliko si nasilna osoba.

p.s.ono nije bio teatralni odlazak nego samo kurtoazan pozdrav..ali sta bi ti ista znao o kullturi ponasanja.

p.s.s. siledžijo

os sad banat..ajde...to ti ide najbolje
    ma šta mi kažeš......mnogi. osim vite dugonoge koji je poslovično neugodan prema svakome ja ne znam gdje bi ti to mogla uopće doći u doticaj s "mnogim" ljudima koji za mene kažu da sam glup. iako ova konstatacija "nasilna osoba" mi više upućuje neke druge persone s koima bi ti mogla nabacit priču i davanje takvih ocjena. i pazi, dok te takvi gledaju i šatro sa zanimanjem podržavaju i daju ti za pravo, u mislim nešto drugo rade, haha
    doduše ako i postoje neki takvi s kojima ti komentiraš druge, u ovome slučaju mene vjerojatno su tebi slični pa onda takva ocjena i nema neku vrijednost.

nikome nisam učinio ništa nažao a ispadoh siledžija.....i to od snajke mahaluše koja ima obraza pričati o kulturi ponašanja....
    ajd snajko malo napaljivat levate po netu, nagovarat ih da ti pišu seksi mailove.

a sta je tek radio poslije ovog rata..o tome necu.
    izgleda da netko i dok zabuljeno pilji u sise ne može a da ne prosere opet priču o tuđmanu zločincu srbogenocideru...
    sreća dok ima koga da takve stvari upija haha
    idi se prijavi na neki rality, big brother žudi za takvim otkrićem
    Posljednje uređivanje od caporegime : 02-03-2012 at 15:23
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    ma šta mi kažeš......mnogi. osim vite dugonoge koji je poslovično neugodan prema svakome ja ne znam gdje bi ti to mogla uopće doći u doticaj s "mnogim" ljudima koji za mene kažu da sam glup. iako ova konstatacija "nasilna osoba" mi više upućuje neke druge persone s koima bi ti mogla nabacit priču i davanje takvih ocjena. i pazi, dok te takvi gledaju i šatro sa zanimanjem podržavaju i daju ti za pravo, u mislim nešto drugo rade, haha
    doduše ako i postoje neki takvi s kojima ti komentiraš druge, u ovome slučaju mene vjerojatno su tebi slični pa onda takva ocjena i nema neku

vrijednost.

nikome nisam učinio ništa nažao a ispadoh siledžija.....i to od snajke mahaluše koja ima obraza pričati o kulturi ponašanja....
    ajd snajko malo napaljivat levate po netu, nagovarat ih da ti pišu seksi mailove.

izgleda da netko i dok zabuljeno pilji u sise ne može a da ne prosere opet priču o tuđmanu zločincu srbogenocideru...
    sreća dok ima koga da takve stvari upija haha
    idi se prijavi na neki rality, big brother žudi za takvim otkrićem

i ti ces za sebe rec da si normalan.ccccc
    ne vrijedi s s tobom raspravljat.
    ti si propao slucaj...ove uvrede koje pises meni...tja, sta da kazem na to.
    samo to da se potvrdjujes svaki dan koja sila iz tebe izbija..i to mrvu pameti koju imas ne vidi se od bijesaa i ocaja

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    i ti ces za sebe rec da si normalan.ccccc
    ne vrijedi s s tobom raspravljat.
    ti si propao slucaj...ove uvrede koje pises meni...tja, sta da kazem na to.
    samo to da se potvrdjujes svaki dan koja sila iz tebe izbija..i to mrvu pameti koju imas ne vidi se od bijesaa i ocaja
    bijes i očaj zbog čega?
    jebote, kako već viđena priča, ko da je slušam od nekog drugog haha
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

ne boli istina , mene ne
    nije samo na temelju lucica...lucic je samo jedan mali, mali dio toga.
    samo kazem
    cesto se ovdje cita o josipovicevom ćaći, pa sam htjela napravit usporedbu, kako se jednoj osobi sve oprasta a drugoj stavlja na teret, ono za sta osobno nije kriv.

samo pisem realno, onako kako jest.
    vidiš, kad bi hrvati bili realni onda prostor za ovakav forum ne bi ni trebao.

a kako je život pun kompromisa onda je franjo tuđman moj kompromis kad vidim alternativu.

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Feb 2012

Prolaze noći prolaze dani , opet je trudna Faniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove