+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 7 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/124

Tema: Milanović u Bih

Milanović u Bih

Poprilično nezapaženo prolazi posjet predjednika hrvatske vlade Bih.

Šta se može očekivati od toga. Hoće li to biti kurtoazni posjet ili će Milanović doći sa nekim zahtjevima glede hrvatskog pitanja.

Program posjeta, dolazak u Široki Brijeg, Vitez, Mostar, budi neku nadu ali to će biti samo lijepa crtica ako ne bude nešto konkretno
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

navodno izbjegava onu dvojicu jalijaša - lagumdžiju i komšića

http://hrsvijet.net/index.php?option...itika&Itemid=9

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    za šizofreničare će to biti najvažniji dan u desetljeću.
    to će za njih biti krucijalni dokaz kako se iz korijena promijenila hrvatska politika prema bih i prema hrvatima u bih. šizofreničari će time stalno uzvisivati njih (po prethodnom dogovoru) a sipati drvlje i kamenje na hdz.

neće se zapravo dogoditi ništa. milanović jednostavno neće ponavljati mesićeve greške i ulaziti u konflikt sa hrvatima u bih. on će obići vitez, mostar, široki brig, standardizirano će laprdati o potrebi ravnopravnosti , o dogovoru, o tome kak oće prisztati na svako rješenje oko kojega se suglase sve tri strane.....bla bla ble,ble....

šizofreničarski konjušari će i od tih općenitih mrvica vidjeti planetarnu veličinu a neće se dogoditi ništa jer aktivna politika u smjeru pomaganja bih hrvata znači nešto posve drugo.

više mi se sve to čini kao taktičko ušminkani igrokaz u kojem će milanović pokazivati ko neke naznake promjena u odnosu na bih, što će šizofreničarski konjušari prenaglašavati, žicajući za sebe pažnju i relevantnost a zauzvrat će promovirati milanovića i nastaviti otupljivati snagu hdz-a među hrvatima iz bih kao i onima koji potječu iz bih a koji su senzibilizirani za probleme hrvata u bih.

za hrvate iz bih se neće dogoditi ništa spektakularno jer ni milanović pogotovo nema muda ( a ni želje, boli njega kurac za bih hrvate) učiniti išta od minimalnih stvari kje bi se morale učiniti ako se zbilja želi stat uz bih hrvate.

politika pičaka se nastavlja s tim da novopečene pičke iz hr dobivaju podršku hercegbosanskih konjušara sve radi obostrane koristi.

navodno izbjegava onu dvojicu jalijaša - lagumdžiju i komšića
    znači li to da se bori za bih hrvate? ne, znači samo da neće ponavljati one iste greške kao mesić koji je provodio najviše vremena s onima koji mu plate ćevape i ispričaju dva tri vica.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Poprilično nezapaženo prolazi posjet predjednika hrvatske vlade Bih.

Šta se može očekivati od toga. Hoće li to biti kurtoazni posjet ili će Milanović doći sa nekim zahtjevima glede hrvatskog pitanja.

Program posjeta, dolazak u Široki Brijeg, Vitez, Mostar, budi neku nadu ali to će biti samo lijepa crtica ako ne bude nešto konkretno
    Ja ga namjerno nisam htio ni spomenuti.Hahahahahahaha .Ako ćete o kukurikavcima stavljajte vi

Bez ljutnje.Ja ću stavljati sve protiv njih dok sam živ
    Sačuvaj Bože Hrvate od srpske dobronamjernosti,bošnjačke merhametli duše i kukuriku vlade

Dobro je što će posjetiti Hrvate i kod nekih struja smanjiti antagonizam, ali ne vjerujem da će postići neke konkretne rezultate. Sumnjam u njegovu odlučnost da se za tako nešto izbori.

Čudno je da je..ako je istina odbio sastanak sa Lagumdžijom. Realno to mi nestvarno zvuči a ako je istina onda je to dobar potez po Hrvate u Bih.

Ipak se sestrinske stranke obavezno posjećuju, pogotvo ako su obje na vlasti, ma i kad je domaćin u oporbi, to se ne propušta.

Citiraj Prvotno napisano od Vepar Vidi poruku
    Dobro je što će posjetiti Hrvate i kod nekih struja smanjiti antagonizam, ali ne vjerujem da će postići neke konkretne rezultate. Sumnjam u njegovu odlučnost da se za tako nešto izbori.
    Ako nastupi bahato kako zna možda izazove diplomatsku krizu i hladni rat.

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    sjetite se pavića i pukanića.....službeno na ratnoj nozi a zapravo na liniji....
    jeli kome pada na pamet da su iza kulisa linić, škegro i dalićka zapravo ekipa?
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    znači li to da se bori za bih hrvate? ne, znači samo da neće ponavljati one iste greške kao mesić koji je provodio najviše vremena s onima koji mu plate ćevape i ispričaju dva tri vica.
    pitanje se može i postaviti bili tebi bilo draže da se sastao s njima?

meni je drago da se nije sastao, jer to stajalište hrvatske vlade na nelegalno formiranje vlasti iz FBiH.

nažalost, to je samo stav, a ne aktivna politika.

a što se tiče nekakvih utjecaja na političku budućnost hrvata u BiH bojim se da je ovo mrkva prije nego nas lupi batina.

Citiraj Prvotno napisano od Graničar Jozo Vidi poruku
    pitanje se može i postaviti bili tebi bilo draže da se sastao s njima?

meni je drago da se nije sastao, jer to stajalište hrvatske vlade na nelegalno formiranje vlasti iz FBiH.

nažalost, to je samo stav, a ne aktivna politika.

a što se tiče nekakvih utjecaja na političku budućnost hrvata u BiH bojim se da je ovo mrkva prije nego nas lupi batina.
    meni je i ovo šok pa bilo šta da stoji iza toga.

Ako nije dogovor s Lagumdžijom i neka žestoka teorija zavjere ovo je pljuska u lice prvom među lažnim multietnićarima.

Od onakove otvorene podrške Lagumdžiji pred izbore da se nešto promjenilo.Eto on će sada pritiskati Sarajevo da popravi nešto .Ma neće taj je SDP otpisao BiH Hrvate davno.Mi smo mu samo uteg bili i razlog da puca po HDZ-u kao oporba .Sada nisu oporba i ovo je samo kurtoazni posjet ništa drugo.
    Sačuvaj Bože Hrvate od srpske dobronamjernosti,bošnjačke merhametli duše i kukuriku vlade

Citiraj Prvotno napisano od mardar Vidi poruku
    Od onakove otvorene podrške Lagumdžiji pred izbore da se nešto promjenilo.Eto on će sada pritiskati Sarajevo da popravi nešto .Ma neće taj je SDP otpisao BiH Hrvate davno.Mi smo mu samo uteg bili i razlog da puca po HDZ-u kao oporba .Sada nisu oporba i ovo je samo kurtoazni posjet ništa drugo.
    U životu samo mijena stalna jest.

ma ne kažem i ne očekujem puno al makar gestom..a i posjetit će ŠB i Vitez..Hrvatska ako ulazi u tu EU i ako ta EU opstane mogla bi puno.

jer vlasti u Sarajevu uvijek očekivaju potporu iz Zgareba za svoje makinacije. Zato su uvijek zvali Mesića pa i Josipovića pa i njega, da ih potvrde kao legitimne..u tome je štos.

- Ne dolazim ni kao mentor, jer to ne volim. BiH je imala prilično mentora u zadnjih 20 godina i vrijeme je da stane na svoje noge. Kako, to će odlučiti BiH, istaknuo je Milanović i dodao da su tokom njegove posjete namjerno predviđeni sastanci sa institucijama demokratske vlasti BiH.

Hrvatski premijer precizirao je da su danas otvorena pitanja infrastrukture, prometnih pravaca, poslovanja hrvatskih preduzeća, graničnih prelaza, mosta u Gradišci, rafinerije u Brodu, za koju je rekao da predstavlja važno ekološko pitanje za Hrvatsku, te tzv. šengenskog koridora koji bi preko BiH povezao južni dio Dubrovačko-neretvanske županije sa Hrvatskom.

- To su problemi koji se neće riješiti sami od sebe, kazao je Milanović, dodavši da je razgovarano i o Luci Ploče, za koju je rekao da je na hrvatskoj teritoriji i većinom u hrvatskom vlasništvu, ali da nema smisla bez BiH.

Navodeći da mu je hrvatski predsjednik Ivo Josipović svojim djelovanjem olakšao posao, Milanović je kazao da je odgovornost Vlade za rješavanje ovih pitanja velika, ali da su veliki i instrumenti kojima ona raspolaže.

- Tražit ćemo puteve da se za Hrvate u BiH nađe nešto što je fer odnos, fer aranžman, nešto što nije samo formalno-zakonski, nego što odražava i duh zakona", rekao je Milanović i dodao da samo ravnopravni Hrvati mogu biti spona BiH prema Evropi.

Prema njegovim riječima, ako BiH ne uđe u EU i ne bude uređena, onda ni Hrvatskoj neće biti dobro.

- Mi ne možemo profitirati od nestabilnog susjeda, to je loše za Hrvatsku, poručio je Milanović.

Zaključio je kako tijekom posjeta Mostaru neće razgovarati o rekonstrukciji Vlade Federacije BiH, jer bi to bilo tutorstvo.

Evo što sam rekao.Njega i ne zanima rekonstrukcija Federalne vlade.Što znači da je prihvatio Tlatka Lagumdžiju pa što bi se i sastajao kada nema ništa protin.A put mi je "utabao " Josipović A ovome je vrata otvorio Mesić.Čoban i gotovo.Eto koristi od.Njega malo laprdanja o Europi i gotovo.

To je diplomatski rječnik, to ništa ne znači..čitati između redova..

ovo je i previše od njega..

da me netko pitao hoće li dati ovakvu izjavu prije godinu dana, kladio bi se da ne i glat bi izgubio.

Ovo je bitno..gle..

- Tražit ćemo puteve da se za Hrvate u BiH nađe nešto što je fer odnos, fer aranžman, nešto što nije samo formalno-zakonski, nego što odražava i duh zakona", rekao je Milanović i dodao da samo ravnopravni Hrvati mogu biti spona BiH prema Evropi.

U životu samo mijena stalna jest.

ma ne kažem i ne očekujem puno al makar gestom..a i posjetit će ŠB i Vitez..Hrvatska ako ulazi u tu EU i ako ta EU opstane mogla bi puno.

jer vlasti u Sarajevu uvijek očekivaju potporu iz Zgareba za svoje makinacije. Zato su uvijek zvali Mesića pa i Josipovića pa i njega, da ih potvrde kao legitimne..u tome je štos.
    Znas sta je jadno, sto mi Hrvati moramo zakljuciti da ce on posjetiti Vitez i Siroki. E zamisli, hrvatski premijer, ce posjetiti vecinski hrvastke gradove.
    Zalosno je sto to nama nije sasvim prirodno, sto se sad cudimo ...

Oni su to godinama tako prakticirali, tako nas ubijali u pojam i stetili nam da se mi sada cudimo jednom normalnom potezu i gledamo ga kao nesto pozitivno. To je njihov trik. Ispred paravana ce posjetiti te gradove, da ko fol pokaze kako oni nisu mrzitelji kockastoglavih neandertalaca iz brdovitih zabiti, nego tolerantni belosvetski igraci, koji ce posjetiti i te pacenike ....

Gadi mi se taj lik psihopatskog pogleda.
    Sve ću promijenuti ako treba, ali ne svoju svetu vjeru i ubjeđenja... - Sagitarius

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    sjetite se pavića i pukanića.....službeno na ratnoj nozi a zapravo na liniji....
    jeli kome pada na pamet da su iza kulisa linić, škegro i dalićka zapravo ekipa?
    Evo se potvrdilo ovo što govoriš.Fer odnos traži ali mu stanje u Federaciji ne smeta.A da slučajno ne bi i spomenuo procesuiranje zločina nad Hrvatima .Ma nema šansi .Ma marš nazad _Milanoviću što ćeš ti ovdje.Marš doma .

Čudo se nije i on ispričao svima i svuda .

To je diplomatski rječnik, to ništa ne znači..čitati između redova..

ovo je i previše od njega..

da me netko pitao hoće li dati ovakvu izjavu prije godinu dana, kladio bi se da ne i glat bi izgubio.
    Al bi po pitanju sadrzaja bio u pravu. Nije bitno sta on klepece, bitno je kako ce se ponasati uz to klepecanje ... a to ce biti nula bodoa.

Daj Boze da ja grijesim, al ne vjerujem.
    Sve ću promijenuti ako treba, ali ne svoju svetu vjeru i ubjeđenja... - Sagitarius

Citiraj Prvotno napisano od Marta Vidi poruku
    Znas sta je jadno, sto mi Hrvati moramo zakljuciti da ce on posjetiti Vitez i Siroki. E zamisli, hrvatski premijer, ce posjetiti vecinski hrvastke gradove.
    Zalosno je sto to nama nije sasvim prirodno, sto se sad cudimo ...

Oni su to godinama tako prakticirali, tako nas ubijali u pojam i stetili nam da se mi sada cudimo jednom normalnom potezu i gledamo ga kao nesto pozitivno. To je njihov trik. Ispred paravana ce posjetiti te gradove, da ko fol pokaze kako oni nisu mrzitelji kockastoglavih neandertalaca iz brdovitih zabiti, nego tolerantni belosvetski igraci, koji ce posjetiti i te pacenike ....

Gadi mi se taj lik psihopatskog pogleda.
    Ni ja ga previše ne volim, nit ne padam u nesvjest zbog toga jer će posjetiti Široki i Vitez..bitnije je to što je ako se ispostavi tako..odj. Zlatka šta stavlja lagume..

to je jako bitno..jer Sarajevo uvijek hoće potvrdu iz Zagreba za svoju politiku prema BH Hrvatima..

Ako Zagreb kaže gazi..oni će gazit bez milosti..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-02-2012 at 13:39

Ni ja ga previše ne volim, nit ne padam u nesvjest zbog toga jer će pšosjetiti Široki i Vitez..bitnije je to što je ako se ispostavi tako..odj Zlatka šta stavlja lagume..

to je jako bitno..jer Sarajevo uvijek hoće potvrdu iz Zagreba za svoju politiku prema BH Hrvatima..

Ako Zagreb kaže gazi..oni će gazit bez milosti..
    Ne mislim ja da je on onog papka otkanto. Ne vjerujem ja njemu jos nista ...

Ako je, onda je dobro, al to nece bitno promjeniti odnose prema nama Hrvatima, jer ce oni gaziti i dalje a ovi se nece mjesati i stati u zastitu Hrvata.

Bas me cudi kako moze otici u Vitez a ne ispricat se u Ahmicima.

Citiraj Prvotno napisano od Marta Vidi poruku
    Al bi po pitanju sadrzaja bio u pravu. Nije bitno sta on klepece, bitno je kako ce se ponasati uz to klepecanje ... a to ce biti nula bodoa.

Daj Boze da ja grijesim, al ne vjerujem.
    Izjave za javnost nikad ne održavaju pravo stanje. Kad si ti vidjela da nama neki strani diplomat prijeti.

A iza kulisa naše jadnike čupaju za vrat i dave. Tako to ide.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove