+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/57

Tema: Ko je ustvari Ivan Pernar???

Ugledni član zlatni_ljiljan avatar
    Datum registracije
    Dec 2010

Ko je ustvari Ivan Pernar???

Gledam kod Stankovica onog malog Che Guevaru,ispod kojeg je onaj kamena izgmizo,dechkic si utripovo da se srusiti vlast i praviti neku novu Hrvatsku?
    Pa one dvije iz Omisha sa jajima bi ga izmarale,a ne murija...

Ilirk@
    Gost
    hahaha če gevara.. ti ko i marsel.. to je če sa posebnim potrebama, kad već pitaš

http://fizzit.net/hr/vijesti-i-polit...bnim-potrebama

Datum registracije
    Dec 2010
    Dechko mi je izgledo ko da je "sedmanche" koji je majci slucajno ispo iz ruke kad je imo nepunih deset mjeseci,jos kad reche da ce osnovati stranku onda sam prsno od smijeha jesi mu snimila nike patike za degenerike ,i shulju sa dugachkom kragnom koji car,umro sam od smijeha kad se nisam udavio breskvom iz konzerve kad sam vidio tike

I Hrvatska ima svog Šušnjara

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od zlatni_ljiljan Vidi poruku
    Dechko mi je izgledo ko da je "sedmanche" koji je majci slucajno ispo iz ruke kad je imo nepunih deset mjeseci,jos kad reche da ce osnovati stranku onda sam prsno od smijeha jesi mu snimila nike patike za degenerike ,i shulju sa dugachkom kragnom koji car,umro sam od smijeha kad se nisam udavio breskvom iz konzerve kad sam vidio tike

šugava vremena omogućuju svakom idiotu da dođe do svojih 5 minuta pažnje.
    radi se o psihički puknutoj osobi sa obiteljskom anamnezom.
    riječi pernarovog susjeda.

žalosno je koji se spin pravi s tim likom na čelu. što je najgore imao je i dobrih trenutaka u NU2.

Žalosno je što je skrenuta pažnja sa činjenice da srbija ima pravosudnu ingerenciju nad hrvatskim branmiteljima.

žalosno je što 15.000 ljudi dobije manje medijske pažnje nego 500 polujakih.

žalosno je što se branitelje proziva da se brinu samo za svoje guzice, jer se kao ne brinu za gospodarsko stanje u zemlji i sl.

dobro reče uvodničar NU2 da dobre obaviještajne službe kreiraju prosvjede dok ih one slabe promatraju (tako nekako). mislim, ako su htjeli sukob sa policijom čudi me da nitko nije bacio molotovljev koktel na policiju. tamam bi na onom uskom prostoru dobrodošao prosvjednicima, pa nek se policija gasi onim vodenim topom za navijače.

Izgleda da je u trenutcima bilo i do 30.000 ljudi na prosvjedu
    http://hrsvijet.net/index.php?option...itika&Itemid=9
    Posljednje uređivanje od Graničar Jozo : 28-02-2011 at 11:18 Razlog: 30.000

najgore je to što ni naši političari s renomeom nisu ni mrvu bolji.kad sma slušao tog tipa ko da sam slušao Kosor il Milanovića.

Datum registracije
    Dec 2010
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    I Hrvatska ima svog Šušnjara

Shuki je za onog "delegata" Pernara zivot izmislio,shukson nije barem retardiran,ovaj Pernar je nadrobio takve gluposti da to ne bi ni pas s maslom pojo...
    @Capo pa djesi chojece,ja mislio ,bas pitam Inkvizitora da te nisu orobili na demonstracijama...

Pernar je za Šušnjara nobelovac.

Količina idiotluka koje Šušnjar izvali tri dampera ne mogu odjednom povuć.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Shuki je za onog "delegata" Pernara zivot izmislio,shukson nije barem retardiran,ovaj Pernar je nadrobio takve gluposti da to ne bi ni pas s maslom pojo...
    @Capo pa djesi chojece,ja mislio ,bas pitam Inkvizitora da te nisu orobili na demonstracijama...
    da si rekao, uhapsili, greškom pogodili kamenom, jajima ili slično još bi mogao shvatiti ali orobiti......

Datum registracije
    Dec 2010
    Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    da si rekao, uhapsili, greškom pogodili kamenom, jajima ili slično još bi mogao shvatiti ali orobiti......

jeboga ti znas da murija hapsi ne gadjaju oni kamenjem i jajima,nego lije za masovna hapsenja one plasticne ko kabel binde,oke "orobiti" nije ispravan termin,mislio sam na hapsanu

Datum registracije
    Dec 2010
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pernar je za Šušnjara nobelovac.

Količina idiotluka koje Šušnjar izvali tri dampera ne mogu odjednom povuć.
    Neki dan sam prochito Shuksona i nisam vjerovo sta je napiso,mislim da njegova simpatija prema Srbima lezi u tome sto ga mrchi onaj Srbo,ne znam mu ime ali ima slika gdje su njih troje on,taj Vlah i Martina...tu lezi zec,i treba chojeka razumjeti i ti bi da shevis kakvu Mevlidu drugachije gledo na BIH

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    jeboga ti znas da murija hapsi ne gadjaju oni kamenjem i jajima,nego lije za masovna hapsenja one plasticne ko kabel binde,oke "orobiti" nije ispravan termin,mislio sam na hapsanu
    čovjek se mora paziti bajbočenja, jer bio ti kriv ili prav, ako se nađeš na krivom mjestu.......
    ja nažalost imam taj baksuz da su me gotovo uvijek ni kriva ni dužna.
    nevjerojatne koincidencije.
    kako nanjuše smradovi poštenog čovjeka i idu ga jebat, to je čudo
    Posljednje uređivanje od caporegime : 28-02-2011 at 23:04

KOmentar s drugog foruma
    Od mirnih prosvjeda i pjevanja doboljubnih pjesmica nece biti nista niti je dosad iceg bilo.

Dok se vlasti ne pocnu tresti gace pred narodom promjena nema.
    U početku sam bio žestoko protiv izgrednika jer su odvukli pažnju od branitelja, a i jer su izgrednici, ali kad sad pogledam ponovo onda vidim da nije to tako ni bilo strašno ni toliko štetno i nek se malo vlast i zaplaši.

Datum registracije
    Dec 2010
    ...na silu odgovoriti silom , tacno je da nema nishta od kreveljenja i palenja upaljacha i furki djece cvijeca,samo cigla i prangija jarane...sjecam se pjesme Tomislava Ivcica STOP THE WAR ono antiratne propagande,bogami ne zaustavi rat Evropa nego da nebi gardijskih brigada koji razbucashe chetalje nista nebi bilo od Ivcicevog kreveljenja...tako i ovo samo sila,drugacije oni ne razumiju...

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Pernar svojedobno zvoni na vrata stana u susjedstvu u kojem se održava tulum za novu godinu i moli da ga puste jer je sam i nema s kim biti.

imam insajdera ex komšiju.
    napravio mali dijete nekoj babi iz njemačke.
    to sam prvo pročitao na starom forumu ali mi je jučer došla potvrda.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ne bi se ja čudio da je baba videći mu inteligentan pogled uvalila nešto što i nije njegovo

Datum registracije
    Dec 2010
    Pernar je hrvatski Forrest Gump turbobabojebac,sad ce mu jos i svabica najahati na vrat sa alimentacijom,a one kad se nakache na grbachu ne mozes ih otresti neg lopatom...e Forrest Forrest

Na stranu Pernar ali situacija u Hrvatskoj nije nimalo benigna.

S jedne strane imaš braniteljske udruge koje su popizdile, jedan dio kontrolira HDZ a drugi dio ne. A s druge strane imaš ove fejsbukovce , to su većinom anarhisti i mladi ljevičari.

naime obje skupine žele pad vlade ali sa totalno suprotnih pozicija.

Ako krene neki kaos i ove braniteljske udruge se totalno otrgnu HDZ-ovoj kontroli moglo bi biti svašta.

Datum registracije
    Dec 2010
    branitelji trebaju preuzeti vlast jer su na kraju krajeva stvorili drzavu,kad je onaj neki dan u NU2 reko da ne moze branitelju suditi neko ko nije vidio ratishta onaj Srbin Stankovic se uzjogunio,pa pizda mu materina i ne treba da sudi branitelju neka pederchina koji je hladio muda dok je gorilo,i ja bih jos u Ustav stavio da ne moze Srbin suditi Hrvatima,a isto tako u BIH da ne moze Hrvat ili Srbin suditi Bosnjaku ili obrnuto...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove