+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 5 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/81

Tema: Vino

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Vino

Pijete li vino. cugate li kao bambus od matana, kao gembu od graševine?
    preseravate li se snjim u noćnim lokalima u bočicama od 2 deci?
    žudite li za šampanjscem.
    ili kao sav normalan svijet uživate uz crno vino južnog podneblja uz mesne ili morske delicije?

koje vam je najdraže vino?
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Sampanjac mogu popit al ga se nikad ne bi pozelila. Najvise ga volim darovati za rodjendan ili neke slicne prilike.

Kupujem i pijem iskljucivo nasa vina.

Koje vino pijem ovisi od prigode, rasplozenja, godisnjeg doba ...

Najdraže vino mi je domaće iz Vinjana ili Grubine .

Najbolje vino koje sam pila je bilocrno domace, covik za sebe pravio, mada inace volim bijjelo, to je bilo nesto fenomenalno.

Citiraj Prvotno napisano od ljuta trava Vidi poruku
    Najdraže vino mi je domaće iz Vinjana ili Grubine .
    -Crno vino , naravno , bijelo ne volim .

Iz bukare ga odvaljujem uz kupusinu ,grašinu,uz kulen najdraže mi je poklonjeno vino crno i bjelo.

Eto Capo.I ne zajebajem se samo ga sada i ne smijem baš mnogo.A imam prijatelja i obitelji uvjek sam imao domaće i crno i bjelo.Nikada nisam iz trgovine.I volim jaka vina ne volim ružice.

Suva.Ako mora iz trgovine da su suva .Ona mi makedonska nisu loša vina .A da moram pratiti trend ili preporuke neke, ne moram.
    Sačuvaj Bože Hrvate od srpske dobronamjernosti,bošnjačke merhametli duše i kukuriku vlade

Kaze se da je fratarsko najbolje vino ...

malo sam ga pio..al jednom sam se nameračio na neku žilavku.

i za par mjeseci pio najmanje litar dnevno.

kad sam ga svog popio..probao slijedeće..nije ni blizu..

buteljirana vina ne mogu smislit..to je sve parfumirano.

domaća kad su pitka kad nisu dergen, kad nisu opora mogu..

crna ne pijem..to mi je ko otrov..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

ima i lipih crnih vina, koja su blaga, nisam ni ja virovala, moras probat

ja ne mogu crno vino ako je tesko, odmah me glava zaboli i spava mi se od njega

Citiraj Prvotno napisano od marta Vidi poruku
    ima i lipih crnih vina, koja su blaga, nisam ni ja virovala, moras probat

ja ne mogu crno vino ako je tesko, odmah me glava zaboli i spava mi se od njega
    Ma kada se ja vratim sa kanala ne mogu samo kolonjske vode nekakva je bljutava i ne volim lozu
    Sačuvaj Bože Hrvate od srpske dobronamjernosti,bošnjačke merhametli duše i kukuriku vlade

Citiraj Prvotno napisano od mardar Vidi poruku
    Ma kada se ja vratim sa kanala ne mogu samo kolonjske vode nekakva je bljutava i ne volim lozu
    Medenu na uranku i casica vina je sasvim dovoljno ... nemoj da ti i pice moramo branit ... cigarete pa i pice

Medenu na uranku i casica vina je sasvim dovoljno ... nemoj da ti i pice moramo branit ... cigarete pa i pice
    Ma ja se malo šalim a bukaru imam samo alkohol sada rijetko samo iznimno nekada mi dođe da malo više potegnem

Citiraj Prvotno napisano od mardar Vidi poruku
    Ma ja se malo šalim a bukaru imam samo alkohol sada rijetko samo iznimno nekada mi dođe da malo više potegnem
    Nemoj da ti sto sta dolazi .... uzmi cokolade i keksa

Nemoj da ti sto sta dolazi .... uzmi cokolade i keksa

Primljeno k znanju čašica vina i to je to

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    domaće crno iz hercegovine. to je nektar, tu se osjeti grožđe, moš ga pit ko sok a udara ko tyson.....
    svi koji su došli u doticaj s tim vinom su stalno natakali čaše i pitali poslije za njega. pa i oni koji inače ne piju vino.
    nikad mi nije bilo mrsko platiti za butelju dobrog crnog ali ono što sam džaba dobijao u raznoraznim bocama, domaće......ne može se mjeriti.
    jednostavno ne može.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    domaće crno iz hercegovine. to je nektar, tu se osjeti grožđe, moš ga pit ko sok a udara ko tyson.....
    svi koji su došli u doticaj s tim vinom su stalno natakali čaše i pitali poslije za njega. pa i oni koji inače ne piju vino.
    nikad mi nije bilo mrsko platiti za butelju dobrog crnog ali ono što sam džaba dobijao u raznoraznim bocama, domaće......ne može se mjeriti.
    jednostavno ne može.
    Pa još ako ti ga poklanja onaj koji ga ima samo za sebe o baš prijatelje ili obitelj ma popit ćeš ga duplo više od onoga koje u trgovini kupiš.A neće te glava boliti.Vino treba znati piti i birati.Ljudi o blagdanima piju različita vina u različitim birtijama npr.Ja to nikada nisam napravio.Tada mogu kupovno ali isto.Ono za koje tvrde da je domače ne.Ne zbog toga što mislim da mi podvaljuje već nije isto.

ooooo, ovde se pije...

ja najvolin prošek

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Uh, tema i pol. Crno, stono, suvo, ali gusto, idealno ako je poklonjeno i ako je domaće hercegovačko, a pijuckam ga uz ribu kao mezicu ili plodove mora...
    Jedino volim ga malo miješati s vodom..., eh svi imamo svoje guštove...

Citiraj Prvotno napisano od sagitarius Vidi poruku
    Uh, tema i pol. Crno, stono, suvo, ali gusto, idealno ako je poklonjeno i ako je domaće hercegovačko, a pijuckam ga uz ribu kao mezicu ili plodove mora...
    Jedino volim ga malo miješati s vodom..., eh svi imamo svoje guštove...

a di ces kvarit vino s vodom,pravit bućkuriš.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    E to mi je mana priznajem, svi mi to vele, ama đaba meni govorit...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove