+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/59

Tema: Kako štititi Hrvatske interese, uvijek, na svim nivoima?

Kako štititi Hrvatske interese, uvijek, na svim nivoima?

Meni je trebalo neko vrijeme dok nisam osmislila načine kako štiti i propagirati Hrvatske interese. Primjetila sam da par dragih učesnika na ovom forumu mrzi srbe i komunjare i njihovo djelovanje na našem Hrvatskom tlu. To je uzaludno trošenje energije, treba tu frustraciju njihovim lažima i destrukcijom kanalizirati u konkretne pothvate.

S obzirom da smo demokratska država ne može se tražiti ni raditi na tome, da ih se totalno eliminira i ušutka, ali se svakako može raditi na tome da budu što manje utjecajni, da se njihove laži i manipulacije raskrinkavaju u svakodnevnom životu, a ne samo po forumima.

Pridružite mi se ako želite, ja sam osmislila nekoliko načina kojih se UVIJEK i BEZUVJETNO držim u životu, bez obzira je li rezultira sa trenutnim materijalnim ili socijalnim gubitkom. Ako imate neke dobre ideje, idemo ih napisati, neka se i mladi i stari uče ili inspiriraju.

1. Uvijek u svakoj prilici u razgovorima sa različitim ljudima ispričati neki srpski zločin koji je počinjen tokom DR, kao primjer za nefunkcioniranje pravosuđa, za političku slabost, nepravdu ili nešto što ukazuje na pokvarenu ljudsku prirodu.

Recimo netko počne pričati o tome kako je neki čovjek ukrao nešto i nije kažnjen, reakcija uvijek i isključivo, "znam ja kako je to.....taj i taj srbin-četnik ubio, ukrao. nekažnjen itd itd. Ne reagirati emotivno ili kao žrtva, jednostavno izložiti i krenuti dalje u razgovoru.

2. Kad god prilika iskrsne naglašavati kako smo pobjedili srbe i četnike u agresivnom ratu koji su vodili na našem tlu. Ako se netko u društvu suprostavi, jednostavno mu reći - to je tvoje mišljenje a ovo je moje i krenuti dalje sa razgovorom.

3.Nikad ne kupovati ništa srpsko, nije teško provjeriti odakle je nešto i tko proizvodi. U slučaju da pokupite nešto u dućanu srpsko ili iz genocidne, ja obično to bacim i kažem na glas - fuj!

4. Nikad prodavati ništa srbima i genocidnima. Osobno sam materijalno bila na gubitnu tisuće puta, ali mi nikad nije bilo žao, ako sam zaustavila nekog srbina ili komunjaru da kupi nešto Hrvatsko, pogotovo zemlju, kuće ili stanove.

5. Ja ako upoznam srbina slučajno u društvu, ignoriram ga, ako su neke teške komunjare onda ih uglavnom ismijavam i tretiram ih kao slugane, tipa, dohvati mi ovo ili ono, naruči ovo ili ono, počisti pepeljaru, kad god u prilici, tretirati ih kao bezvrijedna bića, slugane. Ako postanu agresivni, nasmiješiti se i otići!

6. Uvijek prihvatiti razgovor sa komunjarama i na njihove provokacije se samo smješlkati. Jedina reakcija, barem moja, je bila "nije ni vama lako, u jugi ste opsluživali srbe a sad morate opsluživati nas Hrvate".

7. U svakoj prilici NIKAD i NIKAKO se postavljati kao žrtva, nego kao pobjednik.

8. Otvoriti stranicu na Facebooku, kad god kakav članak o srpskim zločinima, o komunističkim zločinima, članci u Speiglu (ja sam bila jedina koja je komentirala taj članak o titovim zločinima i potrebi da mu se oduzme njemačko odlikovanje, na FB) obavezno komentirati i podržavati Hrvatsku stranu.
    Pridružiti se stranici Heroj Ante Gotovina.

Otvoriti tweeter račun, moj se zove komunistički zločini u Hrvatskoj ili nešto slično tome.

Logirati se na http://www.huffingtonpost.com/, prije par dana sam ismijala nekog srbu koji je tvrdio da je Clinton pubijao 50.000 "nevinih" srba za vrijeme NATO intervencije.
    Ako ne znate engleski, Google ima prevoditelja, nije bitno je li savršeno gramatički napisano, bitno je da se reagira.

Bit će još, ovo je samo početak, da se malo zagrijemo!
    Posljednje uređivanje od Dokle? : 19-02-2011 at 14:34

Prije par tjedana neka glupača u kafiću čita yutarnji i na glas viče "uhapsiti će Sanadera" a ja na glas uzvratim vidi ova zna čitati, tko bi rekao! Pokunjilo se i zašutilo, glupani kad im se odmah uzvrati, izgube hrabrost za dalje, aki ih pusti, NEMA IM KRAJA!

http://www.jutarnji.hr/srbija--preob...-vlast/926520/

Ovako će se najbolje zaštitit hrvatski nacionalni interesi, u srbiji trebaju doć na vlast radikalne stranke koje neće htjet suradnju s hrvatskom, i tu ćemo mi najviše profitirat, jer s njima Jovo Josipović teško da će moć nać zajedničku riječ, osim ako i on osobno javno ne podrži ravnogorski pokret. A ja osobno se srbije niti najmanje ne bojim, i kud sreće da se opet osokole pa da i ovih 200.000 istjeramo van zemlje, da nam ne traže "konstitutivna prava". Sa srbima, samo radikalno, nema kod njih ono malo kruha malo batine, kod njih pali samo batina. A kod naših, ni batina ne može pomoć, jer nakon svih onih silnih batina koje smo dobili od istih, nismo naučili da sa istima nemamo šta tražit, niti s istima surađivat. Al očito da se povijest u hrvata, mora ponovit 100 puta, i opet nećemo ništa naučit!

Treba definirati šta je to hrvatski interes. Ovo što si ti nabrojala je pljuvačina po srbima (opravdano ili ne neka svako odgovori za sebe). Ovo nema veze sa zaštitom hrvatskih interesa. A ako ćemo govoriti o nekoj promociji hrvatskih interesa onda ovo samo šteti. Ukorijenjenu mržnju prema srbima ne možeš definirati hrvatskim interesom. Aj budi malo realna.

Vala baš..malo previše Srba u priči.

Citiraj Prvotno napisano od Graničar Jozo Vidi poruku
    Treba definirati šta je to hrvatski interes.
    Hrvatski interes je imati ljude na pozicijama moći koji rade za Hrvatsku, a ne za intrese srba i/ili EU, odnosno ako ulazimo u EU, onda se mora tvrdo pregovarati ne samo sad nego i u buduće kad smo u EU, kako bi Hrvatska imala što više slobode i mogućnosti planiranja svoje budućnost. Pojedinačni Hrvatski interesi se razlikuju od jednog dijela Hrvatske, recimo u Slavoniji su drugačiji nego u Dalmaciji. Gledajući veliku sliku, najveći problem Hrvatske su ljudi koji namjerno zaustavljaju i blokiraju noramalan razvoj Hrvatske na svim nivoima, zbog tuđih interesa.

Ovo što si ti nabrojala je pljuvačina po srbima (opravdano ili ne neka svako odgovori za sebe). Ovo nema veze sa zaštitom hrvatskih interesa.
    Itekako ima, velika većina Hrvata (a među njima i ja) se osjeća kao da nismo pobjedili u ratu, jer nam srbi i njihovi slugani kreiraju našu stvarnost, od kulture do ekonomije. I biti će sve gore, sa prolazom vremena jer srbi će preuzeti sve u ovoj državi, što će rezultirati novom kolonizacijom Hrvatske.

A ako ćemo govoriti o nekoj promociji hrvatskih interesa onda ovo samo šteti. Ukorijenjenu mržnju prema srbima ne možeš definirati hrvatskim interesom. Aj budi malo realna.
    Ja ne mrzim srbe ni njihove slugane već mislim da je NEOPHODNO ih staviti na njihovo mjesto, a njihovo mjesto NIJE I NIKAD ne smije biti na vrhu piramide moći.

Mislim da si ti nerealan i mrziš Hrvate, ovo nije jugoslavija i manjine poput srba i svih ostalih imaju neka minimalna prava i to je to, sve više od toga je POGUBNO za Hrvatsku, s obzirom na Hrvatsku prošlost i stravične masakre, masovnu pljačku i kulturno podređivanje koje smo trpili skoro 100 godina.

Hrvatska mora izgraditi svoj osobni put bez pogubnog utjecaja srba i ostalih manjina iz te balkanske tvorevine nekadašnej juge. To je put balkanskog propadanja, nerada i primitivizma.
    Posljednje uređivanje od Dokle? : 21-02-2011 at 15:23

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Vala baš..malo previše Srba u priči.
    Kao što ih je previše na najvišim pozicijama moći, po vrhuškama najačih stranaka, na TV, po medijima, po rukovodećem kadru policije, za vojsku ne znam, ali i tamo su sigurno nagurani na moćne pozicije zahvaljujući njihovim sluganima koji već godinama sjede na Pantovčaku. Previše je srpskog primitivizma i previše je tolerancije prema silnom zlu koje je počinjeno U Hrvatskoj od strane srba. To je jednostavno naša realnost, koja se mora mjenjati.

Mene srbi i njihova primitivna (ne)kultura smeta, a pogotovo njihova moć koju grabaja sve više po Hrvatskoj me iskreno brine. Ne treba nam ponovo tisuće i tisuće mrtvih i pola države porušeno, nakon što opet moramo braniti pravo na svoje postojanje.

Vjerovala sam da si ti toga svjestan, no nažalost izgleda da sam se prevarila.

Dokle, dobro pričaš, a ovo da mržnja prema srbima nije hrvatski interes, samo ću se slatko nasmijat. Previše su oni hrvatske krvi prosuli, da mržnja prema njima, s moje strane ne bi bila interes! Pametnom dosta.

http://www.vecernji.hr/vijesti/hvidr...-clanak-255371

Inače, pogledajte još jedan primjer "hrvatskog jedinstva", kakvi smo i kako se zalažemo za svoje nacionalne interese, još je nama i dobro. Mislim da ovako razjedinjen narod, teško da se može nać negdje u europi, siguran sam da u europi po gluposti i razjedinjenosti čvrsto držimo prvo mjesto. A što se tiče ovog članka iz večernjeg, koliko je jeftina nečja duša, najbolje demonstrira činjenica da se nečji glas može kupit za ni manje ni više nego za 6.000 kuna mjesečno, srećom moje mišljenje i moj glas, nikad nitko neće korigirat po svojim željama i interesima, ni za 60.000 kuna mjesečno.

Ugledni član zlatni_ljiljan avatar
    Datum registracije
    Dec 2010
    Srbi su definitivno popushili u Hrvatskoj djoksija za sva vremena,ovo malo sto ih je ostalo je dobro kao dekoracija pred EU,da ne ispadne da je Hrvatska potpuno ociscena od Srba,stoga nije zgoreg imati pokojeg Pupovca ,onako cisto radi shminke

Srbi su u HR definitivno poraženi i sami po sebi neće predstavljati ozbiljnu opasnost. Ali udruženi s jugokomunističkim antihrvatima hrvatskog porijekla, uz porporu medija i vanjskih neprijatelja, oni su sa svojim nametljivim , agresivnim antihrvatskom stavom, u takvom spletu okolnosti, trajna opasnost.
    NJihova moć proizilazi iz hrvatskog mazohizma i duboko ukorjienjenog antihrvatstva kod potomaka bivših komunista, npr. sinoć pričam o JOvanu Šparajcu i napominjem kako me strašno iritira njegov likovanje nad negativnim vjestima i izrugivanje u lice svim hr domoljubinma svaku večer, a na to potomak odgovara kako mu je Šprajc najdražli voditelj Dnevnika jer je duhovit i da nije primjetio nikakvo likovanje, ja velim da ne postoji nigdje u svijetu da pripadnici, do jučer neprijateljskog naroda, vode dvi najgledanije političke emisije, a on na to da on to ne zna jer ga to niti ne zanima i da je važno profesionalno vođenje emisija.
    Dakle nama su problem takvi,a Srbi samo koristre situaciju za koju smo sami krivi.

Ma proglašavati mržnju prema srbima hrvatskim (ne nužno državnim) interesom je stvarno smiješno.

Citiraj Prvotno napisano od Dokle? Vidi poruku
    Mislim da si ti nerealan i mrziš Hrvate....
    Zbrojite se malo.

Citiraj Prvotno napisano od Baader Meinhof Vidi poruku
    Zbrojite se malo.
    ma evo dobio sam novi mobitel, a inače bi ogovorio. trebalo mi pola sata da skužim kako pin ukucati. mogu bit glup, al da mrzim hrvate...

Valjda sam zato dobio poziv na forum, ono kao nekome moram kontrirati

Citiraj Prvotno napisano od zlatni_ljiljan Vidi poruku
    Srbi su definitivno popushili u Hrvatskoj djoksija za sva vremena,ovo malo sto ih je ostalo je dobro kao dekoracija pred EU,da ne ispadne da je Hrvatska potpuno ociscena od Srba,stoga nije zgoreg imati pokojeg Pupovca ,onako cisto radi shminke
    To jednostavno nije istina, takvo je razmišljanje popularno među ljudima koji ne žele biti gazde u svojoj kući i prepuštaju moć tuđincima.

Hrvatska je pobjedila u ratu, iako je i tom ratu bilo velikih poraza. Od Posavine do Vukovara, koji su danas realno opet pod kontrolom srba i njihovih slugana.

Ako ti misliš da će Hrvatska biti država u kojoj se može ugodno i mirno živjeti dok u svakoj pori ovog društva obitavaju srbi koji vjeruju da je Oluja zločin i koji manipuliraju istinom i to propovijedaju svakodnevno po Hrvatskoj i svjetu, onda ti ne razumiješ što znači voditi politiku. Da ne govorimo kolike tisuće srba se deklariraju kao Hrvati, ali na jedan mig iz srbije su u stanju ponovo razoriti ovu državu.

Kao što rekoh, velikoj većini ovog naroda treba četnička nožina pod vratom ili teško maltretiranje, ubijanje i pljačkanje da se "sjete" tko su srbi i koji su njihovi interesi na teritoriju Hrvatske.

Na žalost ovo su sve fakti, ja ne mrzim srbe niti me interesiraju, mene interesiraju Hrvatski interesi, odmicanje od teškog primitivizma, četničkog malo te bre koljem-pa se bre onda volimo-dok te opet ne koljem odnosa, koji neki ovdje prihvaćaju, to je čisti primitivizam i divljaštvo.

Nije li vrijeme da se progleda!

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Hrvatski interesi se štite i time što se treba znati prepoznati tko nam doista misli ako ne dobro a ono pragmatično korisno.
    Istodobno, hrvatski interes je prepoznati tko ti tobože želi dobro a tko te gura u nešto, izčega dobro može proizaći samo za onoga tko te gura.
    hrvatski interes je prepoznati svakoga i analizirati svakoga, uočiti tko što želi i što poduzima da da do toga dođe.
    najveći hrvatski interes je pak prepoznati bagru koja se za ostvarenje svojih sitnih sebičnih interesa koji ne moraju nužno biti materijalni, na riječima i formalno zalaže za svoj narod a duboko u sebi ga prezire, osim onih osnovnih razloga zašto ga preziru i zato jer mora zastupati one koje zapravo prezire.
    takva gamad se ni ne trudi biti dosljedna u svojoj prijetvornosti, zašto i bi, hrvati su idioti koji pate od sljepila pored zdravih očiju.

Bez obzira što su zbog svih izloženi razloga Srbi vjerojatno najveća vanjska prijetnja spokojnosti Hrvatske kao i hrvata, naveći neprijatelji ove zemlje kao i ovog naroda su bili i ostali Hrvati.
    Cijeli jedan raspon od one otpadi koja otvoreno mrzi svoju zemlju do onih koji misle da je vole a zapravo im je ljubav i spremnost pretrpit nešto za svoju zemlju i narod krhkija od dvorca napravljenog od šibica.

Netko je jednom rekao, da kada bi se vratili u kameno doba, najosnovniji podatak važan za daljnji napredak bi bila svijest da se svaka tvar sastoji od atoma.
    Za hrvatski prosperitet je najvažnije saznanje da su hrvati vrlo glup i lakovjeran narod.
    od onih koji su hrvati tek formalno pa još više do onih koji misle da su domoljubi.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    To jednostavno nije istina, takvo je razmišljanje popularno među ljudima koji ne žele biti gazde u svojoj kući i prepuštaju moć tuđincima.

Hrvatska je pobjedila u ratu, iako je i tom ratu bilo velikih poraza. Od Posavine do Vukovara, koji su danas realno opet pod kontrolom srba i njihovih slugana.

Ako ti misliš da će Hrvatska biti država u kojoj se može ugodno i mirno živjeti dok u svakoj pori ovog društva obitavaju srbi koji vjeruju da je Oluja zločin i koji manipuliraju istinom i to propovijedaju svakodnevno po Hrvatskoj i svjetu, onda ti ne razumiješ što znači voditi politiku. Da ne govorimo kolike tisuće srba se deklariraju kao Hrvati, ali na jedan mig iz srbije su u stanju ponovo razoriti ovu državu.

Kao što rekoh, velikoj većini ovog naroda treba četnička nožina pod vratom ili teško maltretiranje, ubijanje i pljačkanje da se "sjete" tko su srbi i koji su njihovi interesi na teritoriju Hrvatske.

Na žalost ovo su sve fakti, ja ne mrzim srbe niti me interesiraju, mene interesiraju Hrvatski interesi, odmicanje od teškog primitivizma, četničkog malo te bre koljem-pa se bre onda volimo-dok te opet ne koljem odnosa, koji neki ovdje prihvaćaju, to je čisti primitivizam i divljaštvo.

Nije li vrijeme da se progleda!

ako je danss to tako kako pričaš kako smo ih uopće mogli pobijediti?
    tada su bili nemjerljivo jači i brojniji pa izgubiše.
    a danas kao vladaju.
    pucaš u krivu metu.
    hrvati su gamad veća nego srbi.

Citiraj Prvotno napisano od zaba1111 Vidi poruku
    Srbi su u HR definitivno poraženi i sami po sebi neće predstavljati ozbiljnu opasnost. Ali udruženi s jugokomunističkim antihrvatima hrvatskog porijekla, uz porporu medija i vanjskih neprijatelja, oni su sa svojim nametljivim , agresivnim antihrvatskom stavom, u takvom spletu okolnosti, trajna opasnost.
    Oni nisu poraženi, kad je njihova ideologija i propaganda prevladavajuća posvuda, pa i u Hrvatskoj. Misliš mi smo pobjedili u par vojnih akcija i onda poništili učinke tih akcija?

NJihova moć proizilazi iz hrvatskog mazohizma i duboko ukorjienjenog antihrvatstva kod potomaka bivših komunista, npr. sinoć pričam o JOvanu Šparajcu i napominjem kako me strašno iritira njegov likovanje nad negativnim vjestima i izrugivanje u lice svim hr domoljubinma svaku večer, a na to potomak odgovara kako mu je Šprajc najdražli voditelj Dnevnika jer je duhovit i da nije primjetio nikakvo likovanje, ja velim da ne postoji nigdje u svijetu da pripadnici, do jučer neprijateljskog naroda, vode dvi najgledanije političke emisije, a on na to da on to ne zna jer ga to niti ne zanima i da je važno profesionalno vođenje emisija.
    I to je samo jedna kockica u cijelom mozaiku srpske dominacije na svakom koraku. Po tebi se to zove pobjeda? Po tebi se tako ponašaju poraženi narodi?

Dakle nama su problem takvi,a Srbi samo koristre situaciju za koju smo sami krivi.
    I ti isto gledaš to naopako, kvazihrvati su stvoreni, regrutirani i obučeni od strane srba, kad udariš u glavu i produžene ruke će izgubiti svaku snagu. Oni su ništa, ako nisu zaštićeni i programirani od strane beograda.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    čisto me zanima, jesu li ovdje na ovom linku-primjeru srbi koji vladaju nad hrvatima ili se radi o hrvatima koji uslijed svoje političke neukosti dopuštaju da im srbi kolo vode?
    http://hercegbosna.org/forum/politika/
    ja bi rekao ovo drugo ali tvoje iskusno oko bi moglo reći nešto više.
    ako uz to malo dublje razmislimo o onome što je juda iškariot naznačio o samom vodstvu i motivima a što ga je koštalo trajnog isključenja unatoč tome što javno ništa nije opsovao......

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    ako je danss to tako kako pričaš kako smo ih uopće mogli pobijediti?
    tada su bili nemjerljivo jači i brojniji pa izgubiše.
    a danas kao vladaju.
    pucaš u krivu metu.
    Pogledaj malo situaciju realno, Hrvatsku su napadali pljačkaši, silovatelji i par patoloških ubojica iz jna. S druge strane su bili ljudi kojima je glava bila u pitanju, životi njihovih familija, najosnovniji opstanak. Zato smo pobijedili. Osim toga oni su došli na tuđi teren, a Hrvati su bili na svojem, u ratnom pogledu, njihove pozicije su bile lošije od naših, osim toga oni su došli klati, pljačkati i silovati.

hrvati su gamad veća nego srbi.
    Ti ljudi o kojima pričaš nisu Hrvati i odavno su pogazili svoju pripadnost bilokojem narodu ili naciji. To su ljudi koje određuje novac, moć i pozicija, a ne pripadnost bilokojem narodu.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Pogledaj malo situaciju realno, Hrvatsku su napadali pljačkaši, silovatelji i par patoloških ubojica iz jna. S druge strane su bili ljudi kojima je glava bila u pitanju, životi njihovih familija, najosnovniji opstanak. Zato smo pobijedili. Osim toga oni su došli na tuđi teren, a Hrvati su bili na svojem, u ratnom pogledu, njihove pozicije su bile lošije od naših, osim toga oni su došli klati, pljačkati i silovati.

Ti ljudi o kojima pričaš nisu Hrvati i odavno su pogazili svoju pripadnost bilokojem narodu ili naciji. To su ljudi koje određuje novac, moć i pozicija, a ne pripadnost bilokojem narodu.

ovdje nisi u pravu jer da je ovo bio najodlučniji argument onda nikad ni jedna osvajačka vojska ne bi uspjela pobijediti onoga koji se brani.
    povijest pokazuje da da ipak nije bilo tako.
    da je tako, poljaci bi 39' odbili nijemce, čečeni 94' ruse, zului 19stoljeću engleze, indijanci, u srednjem vijeku španjolce, gali rimljane,.......ne bi htio potrošiti tri dana vremena pisajući sve primjere.

dapače, u kontekstu srba kji ti spominješ, to i nije bila čista osvajačka akcija u kojoj oni odnekud dolaze a mi ih čekamo.
    po tebi oni i sada nad nama vladaju a zamisli kako je to onda bilo 90-91'?
    imali su u svakom tijelu svoje ljude pa su opet izgubili unatoč svemu.
    hrvati su najveća gamad.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove