Prikaz rezultata str. 1/59

Tema: Kako štititi Hrvatske interese, uvijek, na svim nivoima?

Threaded View

Kako štititi Hrvatske interese, uvijek, na svim nivoima?

Meni je trebalo neko vrijeme dok nisam osmislila načine kako štiti i propagirati Hrvatske interese. Primjetila sam da par dragih učesnika na ovom forumu mrzi srbe i komunjare i njihovo djelovanje na našem Hrvatskom tlu. To je uzaludno trošenje energije, treba tu frustraciju njihovim lažima i destrukcijom kanalizirati u konkretne pothvate.

S obzirom da smo demokratska država ne može se tražiti ni raditi na tome, da ih se totalno eliminira i ušutka, ali se svakako može raditi na tome da budu što manje utjecajni, da se njihove laži i manipulacije raskrinkavaju u svakodnevnom životu, a ne samo po forumima.

Pridružite mi se ako želite, ja sam osmislila nekoliko načina kojih se UVIJEK i BEZUVJETNO držim u životu, bez obzira je li rezultira sa trenutnim materijalnim ili socijalnim gubitkom. Ako imate neke dobre ideje, idemo ih napisati, neka se i mladi i stari uče ili inspiriraju.

1. Uvijek u svakoj prilici u razgovorima sa različitim ljudima ispričati neki srpski zločin koji je počinjen tokom DR, kao primjer za nefunkcioniranje pravosuđa, za političku slabost, nepravdu ili nešto što ukazuje na pokvarenu ljudsku prirodu.

Recimo netko počne pričati o tome kako je neki čovjek ukrao nešto i nije kažnjen, reakcija uvijek i isključivo, "znam ja kako je to.....taj i taj srbin-četnik ubio, ukrao. nekažnjen itd itd. Ne reagirati emotivno ili kao žrtva, jednostavno izložiti i krenuti dalje u razgovoru.

2. Kad god prilika iskrsne naglašavati kako smo pobjedili srbe i četnike u agresivnom ratu koji su vodili na našem tlu. Ako se netko u društvu suprostavi, jednostavno mu reći - to je tvoje mišljenje a ovo je moje i krenuti dalje sa razgovorom.

3.Nikad ne kupovati ništa srpsko, nije teško provjeriti odakle je nešto i tko proizvodi. U slučaju da pokupite nešto u dućanu srpsko ili iz genocidne, ja obično to bacim i kažem na glas - fuj!

4. Nikad prodavati ništa srbima i genocidnima. Osobno sam materijalno bila na gubitnu tisuće puta, ali mi nikad nije bilo žao, ako sam zaustavila nekog srbina ili komunjaru da kupi nešto Hrvatsko, pogotovo zemlju, kuće ili stanove.

5. Ja ako upoznam srbina slučajno u društvu, ignoriram ga, ako su neke teške komunjare onda ih uglavnom ismijavam i tretiram ih kao slugane, tipa, dohvati mi ovo ili ono, naruči ovo ili ono, počisti pepeljaru, kad god u prilici, tretirati ih kao bezvrijedna bića, slugane. Ako postanu agresivni, nasmiješiti se i otići!

6. Uvijek prihvatiti razgovor sa komunjarama i na njihove provokacije se samo smješlkati. Jedina reakcija, barem moja, je bila "nije ni vama lako, u jugi ste opsluživali srbe a sad morate opsluživati nas Hrvate".

7. U svakoj prilici NIKAD i NIKAKO se postavljati kao žrtva, nego kao pobjednik.

8. Otvoriti stranicu na Facebooku, kad god kakav članak o srpskim zločinima, o komunističkim zločinima, članci u Speiglu (ja sam bila jedina koja je komentirala taj članak o titovim zločinima i potrebi da mu se oduzme njemačko odlikovanje, na FB) obavezno komentirati i podržavati Hrvatsku stranu.
    Pridružiti se stranici Heroj Ante Gotovina.

Otvoriti tweeter račun, moj se zove komunistički zločini u Hrvatskoj ili nešto slično tome.

Logirati se na http://www.huffingtonpost.com/, prije par dana sam ismijala nekog srbu koji je tvrdio da je Clinton pubijao 50.000 "nevinih" srba za vrijeme NATO intervencije.
    Ako ne znate engleski, Google ima prevoditelja, nije bitno je li savršeno gramatički napisano, bitno je da se reagira.

Bit će još, ovo je samo početak, da se malo zagrijemo!
    Posljednje uređivanje od Dokle? : 19-02-2011 at 14:34

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove