+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 3 PrviPrvi 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/59

Tema: Kako štititi Hrvatske interese, uvijek, na svim nivoima?

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    čisto me zanima, jesu li ovdje na ovom linku-primjeru srbi koji vladaju nad hrvatima ili se radi o hrvatima koji uslijed svoje političke neukosti dopuštaju da im srbi kolo vode?
    Nije u pitanju neukost već prizemni interesi, biti na strani Hrvatskih interesa i Hrvatske danas je skupo, kao što je bilo i u sfrj. Stalno si na marginama, ne dobijaš poslove, ne dobijaš nikakve pozicije, moraš se stalno boriti, a konkretni rezultati su trenutno nevidljivi. Zato se mnogi prepuštaju srbima i njihovom vodstvu i prave se da toga nisu svjesni. Naravno ima i glupih ljudi, ali oni su u manjini.
    http://hercegbosna.org/forum/politika/
    ja bi rekao ovo drugo ali tvoje iskusno oko bi moglo reći nešto više.
    ako uz to malo dublje razmislimo o onome što je juda iškariot naznačio o samom vodstvu i motivima a što ga je koštalo trajnog isključenja unatoč tome što javno ništa nije opsovao......
    Istinu koju je juda pisao ne žele čuti ni znati mnogi ljudi, neki se još zavaravaju a mnogi su jako ljuti kad netko lijepo izloži njihov način funkcioniranja. Sve ove slabosti i lažne Hrvate mi plaćamo, svakodnevno i opet će nam odrediti budućnost. Opet smo na putu novog stoljeća sluganstva i financiranja srba koji će nam opet doći glave.

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    pri tom nisam mislio na biblijskog judu nego na jednog čovjeka koji pod tim imenom nastupao u virtualnom svijetu.

ovdje nisi u pravu jer da je ovo bio najodlučniji argument onda nikad ni jedna osvajačka vojska ne bi uspjela pobijediti onoga koji se brani.
    povijest pokazuje da da ipak nije bilo tako.
    da je tako, poljaci bi 39' odbili nijemce, čečeni 94' ruse, zului 19stoljeću engleze, indijanci, u srednjem vijeku španjolce, gali rimljane,.......ne bi htio potrošiti tri dana vremena pisajući sve primjere.
    Možda ipak nisi upotrijebio najbolje primjere kako bi pobio moju tvrdnju. Četnici se ne mogu usporediti sa Njemcima, Englezima iz vremena kolonijalizma i sličnima. Njihova jedina snaga su bili krvoločne manijakalne ubojice i masa oružja. Na nepoznatom terenu to nije puno, za pobjedu i zadržavanje tog teritorija treba biti puno pametniji. Njihova taktika je oduvijek bila da prvo šalju ove ubojice, pljačkaše i silovatelje, kako bi preplašili, a nakon toga tisuće bombi i raketa, kako bi sravnili sa zemljom. Sve to je nedovoljno za pobjedu na tuđem terenu. Da i je ne ulazim u detalje o tome na koliko različitih nivoa su Njemci i Englezi funkcionirali, što im omogućilo pobjede i duže zadržavanje osvojenog teritorija (iako su ih nakon godina ipak izgubili).

dapače, u kontekstu srba kji ti spominješ, to i nije bila čista osvajačka akcija u kojoj oni odnekud dolaze a mi ih čekamo.
    po tebi oni i sada nad nama vladaju a zamisli kako je to onda bilo 90-91'?
    Oni danas vladaju zato što je njihova doktrina uvijek bila, prvo ubojice, pa rakete, ako to ne upali, počni sa plaćenom propagandom i manipulacijama. Pobjedili smo ubojice i rakete, no još preostaje pobjediti njihovu propagandu, koja nije nešto posebno, jedino što se malo ljudi samoinicijativno uključuje u tu ultimativnu bitku za Hrvatsku.

hrvati su najveća gamad.
    Ako pobijedi Hrvatska i Hrvatski interesi, ta stoka na prodaju će pobjeći ili se prodati nama i našim interesima, to ti jednostavno realnost. Ljudska rasa nije savršena i ima puno "grešaka", onih koje od čovjeka naprave vječno gladnu i sadističku zvjer ili ljigavog komformistu koji se podaje svakome tko plati.
    Posljednje uređivanje od Dokle? : 22-02-2011 at 11:43

pri tom nisam mislio na biblijskog judu nego na jednog čovjeka koji pod tim imenom nastupao u virtualnom svijetu.
    O Bože, pa i ja!

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ako pobijedi hrvatska i hrvatski interesi ta gamad bez obraza i srama će se opet jednostavno prešaltati na pobjedniču stranu i bez srama nastaviti poametovati kao što su učinili već jednom.
    bagru sam gledao iz velike blizine, slušao im motive, želje, misli, shvaćanja.
    sad ih gledam kako se okreću ovisno o želji da same sebe isture u poziciju na kojoj će biti hvaljeni i uvažavani.
    i ne, ne govorim o ljudima iz neke više politike ili višeg društva.
    govorim o dubokoj truleži usađenoj u naš narod.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Dokle? Vidi poruku
    O Bože, pa i ja!
    u tom slučaju tvoj komentar malo gore više, u potpunosti stoji.

nemoj svoditi napad četnika na samo koljačko zakrvavljenih očiju nesposobne bande.

to je samozavaravanje..

imaju i imali su oni pametnih i sposobnih ljudi..i planove i ciljeve i način kako ih ostvariti..

inače ne bi imali pola Bosne

njih je njihova bahatost u Hrvatskoj došla glave i onih 20% Hrvata koji grizu od stoljeća sedmog , onih koji su štitili Napoloenovo povlačenje preko Borodina i koji su najdalje došli u Staljingradu i koji su kod Kobarida i Tolmina držali talijanske armije za jaja.

što se tiče ovih ostalih..to ima dvi vijuge..jednu za srat a drugu za pišat i poradi njih Arkan bi otvorio slastičarnicu na trgu..

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    nemoj svoditi napad četnika na samo koljačko zakrvavljenih očiju nesposobne bande.

to je samozavaravanje..

imaju i imali su oni pametnih i sposobnih ljudi..i planove i ciljeve i način kako ih ostvariti..

njih je njihova bahatost u Hrvatskoj došla glave i onih 20% Hrvata koji grizu od stoljeća sedmog , onih koji su štitili Napoloenovo povlačenje preko Borodina i koji su najdalje došli u Staljingradu i koji su kod Kobarida i Tolmina držali talijanske armije za jaja.

što se tiče ovih ostalih..to ima dvi vijuge..jednu za srat a drugu za pišat i poradi njih Arkan bi otvorio slastičarnicu na trgu..
    prijatelju, znaš li tko najviše mrzi onih 20% hrvata koje si opisao?
    udužena skupina onih 80% što izdajnika, što pičaka, koje tih 20% uvijek podsjećaju na tužnu i neporecivu zbilju. da su bijednici i bezmudaši.
    pseta ne laju na miševe. pseta laju na lavove a cvile kad se lav približi.

ako pobijedi hrvatska i hrvatski interesi ta gamad bez obraza i srama će se opet jednostavno prešaltati na pobjedniču stranu i bez srama nastaviti poametovati kao što su učinili već jednom.
    bagru sam gledao iz velike blizine, slušao im motive, želje, misli, shvaćanja.
    sad ih gledam kako se okreću ovisno o želji da same sebe isture u poziciju na kojoj će biti hvaljeni i uvažavani.
    I to opet ovisi o našoj snazi, u današnje doba sve se snima i sve je zabilježeno, nije nimalo komplicirano lansiratu kampanju demaskiranja takvog mentaliteta i medijsku, a vjerovatno vrlo lako i sudsku. Ali za to i pravosuđe i mediji trebaju biti na strani istine i Hrvatskih interesa.

i ne, ne govorim o ljudima iz neke više politike ili višeg društva.
    govorim o dubokoj truleži usađenoj u naš narod.
    Svaki narod ima svoj postotak truleži, u Hrvata je opasno visok, ali vjeruj mi, kad se uspostavi sustav zdravog i domoljubnog funkcioniranja, mnogi od njih će nestati ili se pokajati. To je jednostavno realnost ljudske vrste.
    Osim toga oni nisu bitni, takvi ljudi trebaju teško preživljavati na marginama, a ne pošteni i domoljubni. Sve je okrenuto naopako, no ni to ne može trajati zauvijek!

Ja duboko vjerujem u to!

to je samozavaravanje..

Iskreno ja u to ne vjerujem, možda su najpametniji i najsposobniji Hrvati branili Hrvatsku, umjesto Bosnu? Bahatost je nešto što prevladava u genima srba, ma gdje bili i ostaje njihova bolna točka. Očigledno je situacija u Bosni njima išla puno više na ruku, nego u Hrvatskoj, ali oni su uvijek isti.

To bi trebao biti sasvim dovoljan postotak za vladanje Hrvatskom(20%), samo da su se nakon rata fokusirali na utvrđivanje svoje vlasti i moći i vođenje pametne i lukave politike, umjesto na grabanje i unutarnje sukobe. Ratnici ne moraju biti dovioljno pametni za civilnu vladavinu i najčešće i nisu. Na žalost ti ratnici nisu izabrali pravu političku elitu koja će održati njihovu moć, stvorenu u bitkama.

Kao što rekoh, takav ili sličan je odnos snaga u ostalim državama, samo je pitanje toga kako i koliko pametno provodiš svoju politiku, a što se tiče Arkana, taj i ima slastičarnicu na trgu, zove se Dnevnik sa Jovom, Nedjeljom u 2 sa Svetozarom itd itd itd

prijatelju, znaš li tko najviše mrzi onih 20% hrvata koje si opisao?
    udužena skupina onih 80% što izdajnika, što pičaka, koje tih 20% uvijek podsjećaju na tužnu i neporecivu zbilju. da su bijednici i bezmudaši.
    pseta ne laju na miševe. pseta laju na lavove a cvile kad se lav približi.
    Ali to ti je normalna ljudska reakcija, nemoj mi reći da ti nekad ne osjetiš zavist čak i mržnju nad nekim tko je zgodan, uspješan i pametan i ima komada kojeg poželi. Ajde budi iskren!

Evo ja ću priznati, ja osjetim nekad ljubomoru prema nekim ljudima, znam zašto su bolji od mene i to mi malo pomogne da se nosim za emocijama. Ali to je normalna ljudska reakcija, ako je ta osoba pristojna, ako nije bahata, ako se odnosi sa poštovanje prema meni, ta ljubomora nestaje. Prihvaćaš čiinjenicu da su neki ljudi obdareniji, pametniji, sposobniji od tebe. Takve nas je Bog napravio i svatko ima neku ulogu na ovoj planeti...

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Ali to ti je normalna ljudska reakcija, nemoj mi reći da ti nekad ne osjetiš zavist čak i mržnju nad nekim tko je zgodan, uspješan i pametan i ima komada kojeg poželi. Ajde budi iskren!

Evo ja ću priznati, ja osjetim nekad ljubomoru prema nekim ljudima, znam zašto su bolji od mene i to mi malo pomogne da se nosim za emocijama. Ali to je normalna ljudska reakcija, ako je ta osoba pristojna, ako nije bahata, ako se odnosi sa poštovanje prema meni, ta ljubomora nestaje. Prihvaćaš čiinjenicu da su neki ljudi obdareniji, pametniji, sposobniji od tebe. Takve nas je Bog napravio i svatko ima neku ulogu na ovoj planeti...
    nije normalna reakcija. nije ni blizu normalnoj reakciji.
    prema ljudima koje si opisala točno ovako nemam nikakvu zavist. eventualno prema sebi osjećam neku negativnost jer možda mislim da se ja ne trudim dovoljno za neke stvari.
    prema ljudima koji dobivaju sve u životu a da se ne trude jer im pada s neba, da se tako izrazim, ne osjećam ni mržnju ni zavist nego prijezir.
    za ljudima koji besramno govore jedno a ponašaju se drukčije ili koji će okretati stranu bez imalo srama osjećam gađenje.
    to su ti moje osjećaji.
    iskreno.

ono o čermu sam govorio se može svsti na seosku izreku; gle, on već požanjo svoju ljetinu, majku mu jebem, a ja svoju nisam ni počeo.
    od takvih strasti, vjeruj mi nimalo ne patim.

Citiraj Prvotno napisano od Graničar Jozo Vidi poruku
    Ma proglašavati mržnju prema srbima hrvatskim (ne nužno državnim) interesom je stvarno smiješno.
    Jozo, ovo što ja pišem nije ništa osobno, ja mislim da ti jednostavno ne razumiješ što znači biti na poziciji moći i osmišljavati, stvarati smjernice u nekom društvu.

Zašto ti moje vrlo konkretne i pogubne primjere sulude politike koja se vodi u Hrvatskoj glede Hrvatskih neprijatelja srba, proglašavaš mržnjom. Znaš, mržnja se ogleda u emotivnim ispadima, a ne u konkretnom izlaganju i zdravorazumskom zaključivanju. Osim što konkretno izlažem, ja se trudim i djelovati, svakodnevno. Ja razgovaram sa ljudima i pitam što oni očekuju od svoje vlasti, da bude u skladu sa Isusovim učenjem, dok nas ne razapnu na križu ili da se pametno i lukavo pobrinu za Hrvatsku i Hrvatske interese?

Daj malo mućni glavom, biti gazda i voditi nekad zahtjeva i strogoću i korigiranje svakodnevnice, pitaj svakoga tko ima svoju firmu recimo...

Ako nisi u stanju razmišljati na tom nivou, nemoj se bacati u komentiranje nečega što ne razumiješ.

I lijepo te molim da ovo ne shvatiš ako uvredu. Svatko na ovoj planeti ima svoju ulogu, nismo svi stvoreni za sve!

Treba uzeti u obzir i međunarodne silnice što bi rekao Tuđman.

Npr. RS. Očišćena, ali ono brutalno, pokoljima, logorima, silovanjima..ono najgore što može bit.

i priznali ju.

da smi nešto takvo uradili pa na našem mjetsu bi bila crna rupa..

nas jebu za par civila a njima ladno sve progledaju..

a zašto, za koji kurac..

prema ljudima koji dobivaju sve u životu a da se ne trude jer im pada s neba, da se tako izrazim, ne osjećam ni mržnju ni zavist nego prijezir.
    Ali nije im palo sa neba, njihovi roditelji ili oni sami su odradili to što imaju, služili su i dan danas služe jednom centru i to im je plaćeno. Srbi i njihovi slugani su od 45 ubijali, pljačkali i nacionalizirali, oni koji su obavili više ubojstava, krađa i eliminacija su dobili više stanova, vila i političkih pozicija.

za ljudima koji besramno govore jedno a ponašaju se drukčije ili koji će okretati stranu bez imalo srama osjećam gađenje.
    to su ti moje osjećaji.
    Ali to ti je čista komunistička doktrina, oni su uvijek nagrađivali one koji nisu imali nikakve stavove, već su preuzimali partijske. Ta njihova sposobnost i izdaja svega poštenog i ljudskog u ime novca, kuća, stanova, vila, pozicija je njiihov jedini i isključivi razlog postojanja i njihova jedina "kvaliteta", sve ostalo su zgazili u sebi. To su jako opasni ljudi.

Takvi nam sutra mogu opet doći glave, jer su takvi ubijali tokom sfrj. Plaćene ubojice i njihova djeca koji su Hrvatsku bacili na koljena, predvođeni njihovim starim gazdama, jer takvi ljudi ne funkcioniraju sami, oni moraju dobiti naredbe ili traže nove gazde.
    Posljednje uređivanje od Dokle? : 22-02-2011 at 12:32

Hrvati jesu prilično priglup narod.

Npr pogledati ovo.

ovaj lik je neki profesor u Zagrebu

pa kako je to moguće..

kad takvo nešto vidiš, onda stvarno pomisliš..ma jebem ti ovaj narod koji nema trunke samopoštovanja..

Treba uzeti u obzir i međunarodne silnice što bi rekao Tuđman.
    Definitivno! Clintonova admisnistracija je imala previše židova koji su prezirali sve Hrvatsko. Ona židovska babetina Madeleine Albright nam je nanjela dosta zla, kao i Richard Holbrooke koji je isto bio židov. Iako je prije par godina izjavio da mu je žao što je zaustavio Gotovinu, no malo kasno za to.

Englezi su nam i dan danas za vratom i manipuliraju. Nije lako preživjeti između ovako moćna dva neprijatelja, iako Ameri nisu neprijateljski nastrojeni, no suradnja sa njima je mač sa dvije oštrice, jedna reže a druga štiti.

Npr. RS. Očišćena, ali ono brutalno, pokoljima, logorima, silovanjima..ono najgore što može bit.

i priznali ju.
    Realpolitika, nažalost mi ju nikad nismo naučili voditi, sad kad bi mogli.

da smi nešto takvo uradili pa na našem mjetsu bi bila crna rupa..

nas jebu za par civila a njima ladno sve progledaju..

a zašto, za koji kurac..
    Ma nisu sve iztolerirali, pronašli su par srpskih slugana kurvinih sinova (mesić), koji su prihvatili deal, neki će u zatvor, koji su ponajviše ubijali i nastupa nova jugoslavija, jer je to najlakša politika na ovim prostorima, za MZ zajednicu. Sve u jedan kotao i neka se kuhaju kako znaju i umiju.

A sve bi bilo drugačije da nismo pristali na to, bilo bi teže i kompliciranije, ali sa puno boljim rezultatima.
    Amerima ne paše Haag, no ostavili su to EU, Britima i Nizozemcima koji liječe svoje frustracije na nama.
    Posljednje uređivanje od Dokle? : 22-02-2011 at 12:48

Hrvati jesu prilično priglup narod.
    Npr pogledati ovo.
    To ti se zove uvjetovani refleks, naučilo te od malih nogu, kao miševe u laboratoriju, ako pritisneš crvenu točku dobiješ komad hrane. Tako i ovaj...

ovaj lik je neki profesor u Zagrebu
    pa kako je to moguće..
    Sve je moguće, problem je u tome što nema prostora za ljude koji će odgovoriti na ovakve laži. Odnosno nema nikoga u tom studiju koji je trebao pokopati tog "profesora" sa činjenicama.

kad takvo nešto vidiš, onda stvarno pomisliš..ma jebem ti ovaj narod koji nema trunke samopoštovanja..
    Ja imam samopoštovanja i dosta ljudi ima samopoštovanja, ali nemamo političku i medijsku strukturu koja govori za nas i naše interese. I to govori istinu, za razliku od ovih srpskih slugana.

Kad se udružimo, organiziramo, skupimo lovu i kupimo frekvenciju onda će se čuti i naš glas, do tada ćemo se uzrujavati nad ovakvim bljuvotinama.
    Posljednje uređivanje od Dokle? : 22-02-2011 at 13:07

Jozo, ovo što ja pišem nije ništa osobno, ja mislim da ti jednostavno ne razumiješ što znači biti na poziciji moći i osmišljavati, stvarati smjernice u nekom društvu.

Zašto ti moje vrlo konkretne i pogubne primjere sulude politike koja se vodi u Hrvatskoj glede Hrvatskih neprijatelja srba, proglašavaš mržnjom. Znaš, mržnja se ogleda u emotivnim ispadima, a ne u konkretnom izlaganju i zdravorazumskom zaključivanju. Osim što konkretno izlažem, ja se trudim i djelovati, svakodnevno. Ja razgovaram sa ljudima i pitam što oni očekuju od svoje vlasti, da bude u skladu sa Isusovim učenjem, dok nas ne razapnu na križu ili da se pametno i lukavo pobrinu za Hrvatsku i Hrvatske interese?

Daj malo mućni glavom, biti gazda i voditi nekad zahtjeva i strogoću i korigiranje svakodnevnice, pitaj svakoga tko ima svoju firmu recimo...

Ako nisi u stanju razmišljati na tom nivou, nemoj se bacati u komentiranje nečega što ne razumiješ.

I lijepo te molim da ovo ne shvatiš ako uvredu. Svatko na ovoj planeti ima svoju ulogu, nismo svi stvoreni za sve!
    ne uzimam ja ništa osobno jer te i ne znam. niti se ljutim. slažem se sa time što si rekla da svatko ima svoje mjesto pod suncem. ali mi tvoje pisanje nema smisla. jer po meni nije isto korigirati svakodnevnicu i planirati nekoliko koraka unaprijed. ti ako misliš da je uzrok svih zala uloga srba neka ti bude. ne slažem se u tome. zbilja mi je smiješno i zato mislim da ti ne pišeš racionalno već kako si rekla emotivno. bit ću iskren da sam mislio da si provokator dok inkvizitor nije rekao da te zna otprije sa nekog foruma. sve ti je samo srbi, srbi, srbi. ne mogu to racionalno "svariti" nikako. znam li sagledati širu sliku ili ne teško je ogovoriti, ali razumijem neke stvari bolje nego misliš.

Citiraj Prvotno napisano od Graničar Jozo Vidi poruku
    ne uzimam ja ništa osobno jer te i ne znam. niti se ljutim. slažem se sa time što si rekla da svatko ima svoje mjesto pod suncem. ali mi tvoje pisanje nema smisla. jer po meni nije isto korigirati svakodnevnicu i planirati nekoliko koraka unaprijed.
    Pa ja vidim da tebi neke vrlo konkretne stvari nemaju smisla, što je znak da ne pokušavaš sagledati situaciju u Hrvatskoj realno, već si se okrenuo konstantnoj pljuvačini jednog djela naroda koji se zatekao na prostoru Hrvatske, nakon raspada okupatorske i diktatorske komunističke tvorevine, koja je smišljeno naseljavala, plasirala svoje kadrove po prostoru ondašnje srh.

Slažeš li se samnom da su svakakvi ljudi, mješanci (i to je bilo smišljeno, sa bogatim nobovcima-srbima, koji su se ženili za Hrvatice), čisti srbi, srbi iz bosne, Hrvati po krvi ali politički anacionalni komunisti, pod kontrolom beograda i za njihove ciljeve, poslani u Hrvatsku. Kao i da su mnogi ostali ovdje nakon DR?

Slažeš li se sa mnom da su ti ljudi savršeni pijuni u propagandnom ratu za povrat povlastica, novca i pozicija za srbe u Hrvatskoj?
    ti ako misliš da je uzrok svih zala uloga srba neka ti bude. ne slažem se u tome. zbilja mi je smiješno i zato mislim da ti ne pišeš racionalno već kako si rekla emotivno.
    Naravno, pa to nam svaki dan ponavljaju u svim medijima, govore nam - ne gledaj zdravorazumski, već slušaj nas, mi ćemo ti reći što je što i tko je tko. Ti im vjeruješ, ja ne. Zato što sam se tisuću puta uvjerila kako funkcioniraju, još od juge pa sve do današnjih dana. Princip njihova funkcioniranja se nije promjenio!

bit ću iskren da sam mislio da si provokator dok inkvizitor nije rekao da te zna otprije sa nekog foruma.
    Ja i jesam provokator i poticatelj nepoželjnog razmišljanja, zato sam i banirana na forumu jedno 100njak puta, jer razotkrivam njihove srpske i sluganske laži, koje već smrde od ustajalosti, ali eto još prolaze kao prvorazredna i "svježa" roba.

sve ti je samo srbi, srbi, srbi. ne mogu to racionalno "svariti" nikako. znam li sagledati širu sliku ili ne teško je ogovoriti, ali razumijem neke stvari bolje nego misliš.
    Sve mi je samo srbi, zato što je to naša realnost, sve je inficirano sa ogromnim brojem srba ili njihovih slugana, koji odrađuju za srbe. Od politike do kulture do medija. Sve je teško bolesno i inficirano sa srpskom propagandom i lažima.

Ja vjerujem da ti neke stvari razumiješ, no i dalje inzistiram na tome da ti nedostaje boljeg povezivanja tih puzzli u veliku sliku. Zato te pokušavam inspirirati, ne nametati, samo inspirirati.
    Ako ide i de, ako ne ide ne ide...
    Posljednje uređivanje od Dokle? : 22-02-2011 at 13:29

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove