Evo sad su bile neke rekonstrukcije Vlade pa me čudi (zapravo ne čudi) kako našoj premijerki nije zapeo za oko ovaj debilček. Lik je totalni nesposobnjaković, štreber i ulizica, tipični hrvatski političar koji misli da je njegov posao izgledati uglađeno i slušati naputke Bruxellesa, Londona, Beča i Washingtona. Što je on napravio pozitivno za našu zemlju? Ništa. Lik uz to ne djeluje previše pametno i plitak je na više razina, vidjelo se kad ga je Stanković dotukao. Većina javnosti to i shvaća pa ne obraća previše pažnje na njega, smatrajući da radi po uputama svoje stranke. To je točno, ali ne bi trebali zaboraviti i njegovu ulogu zbog svega što je rađeno (ili nije rađeno, a trebalo je uraditi) na području međunarodnih odnosa: od neodržavanja referenduma za NATO, faktičnog odricanja od ZERP-a, odnosa prema slovenskoj ucjeni i općenito EU, neregiranje na kršenje prava BIH Hrvata itd. Obično se za to prozivaju predsjednici i premijeri, ali mislim da i ovaj snosi svoj dio odgovornosti. Inače, ne znam što se Sanaderu toliko sviđao da je išao maknuti onu žensku i staviti njega, ona je ipak bila daleko kvaletetnija.