+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 3 4 5
Prikaz rezultata str. 81/86

Tema: Orjuna& srbofilija kod Hrvata

Tomahawk
    Sve politicke Srbe treba istrijebiti van Srbije, a one u Srbiji sljedecih 50ak godina lupati po nosu.
    Nema s takvim primitivcima civilizirano. Ljudozderi su to.
    Nakon svega sto su ucinili po Sloveniji, Hrvatskoj i BiH njima je do Vrginmosta- e bit ce im to zadnji most izvan Srbije.
    Ovi o kojima pisem su gori i od usiju i od krpelja.

Pa imaš najmanje 50 posto hrvata kojima ne smeta Vrginmost, i kojima ne smeta provociranje srba u ratom porušenim mjestima. Kao što sam reko "idiotski narod" uvijek voli dodatno bit idiotski, srećom smo imali ono malo normalnih ljudi 1990ih, jer nema te sile koja bi nas mogla spasit da nije bilo tih par stotina tisuća normalnih hrvata. I danas ih je par stotina tisuća normalnih, ovo ostalo stvarno nije vrijedno komentara, ja uvijek kažem da ja sa svojim razmišljanjima spadam možda u 5posto hrvata. Ja sam preradikalan za prosiječnog, europeiziranog hrvata, oni hoće europsku hrvatsku punu europskih vrijednosti, to jest srpskih naziva i manastira. A uskoro kad i turci postanu dio europe, možda i mi dobijemo sandžaklije ko i Srbi. Ah, ta divna europska idila, i antifašizam. Daleko će nas to dogurat, već nas je sad dobrano unakazilo, a tek ono pravo sljedi.

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku

Pa imaš najmanje 50 posto hrvata kojima ne smeta Vrginmost, i kojima ne smeta provociranje srba u ratom porušenim mjestima. Kao što sam reko "idiotski narod" uvijek voli dodatno bit idiotski, srećom smo imali ono malo normalnih ljudi 1990ih, jer nema te sile koja bi nas mogla spasit da nije bilo tih par stotina tisuća normalnih hrvata. I danas ih je par stotina tisuća normalnih, ovo ostalo stvarno nije vrijedno komentara, ja uvijek kažem da ja sa svojim razmišljanjima spadam možda u 5posto hrvata. Ja sam preradikalan za prosiječnog, europeiziranog hrvata, oni hoće europsku hrvatsku punu europskih vrijednosti, to jest srpskih naziva i manastira. A uskoro kad i turci postanu dio europe, možda i mi dobijemo sandžaklije ko i Srbi. Ah, ta divna europska idila, i antifašizam. Daleko će nas to dogurat, već nas je sad dobrano unakazilo, a tek ono pravo sljedi.
    Naravno, ti spadas u onih 5% genijalaca, bez kojih mi vise ne bi ni postojali.
    Samim tim sto promisljas radikalno vec nas odrzavas na zivotu.
    Bez tvog pljuvanja po narodu jos jucer bi nas nestalo. Tvoja pljuvacka je hranjiva, vise duhovno nego tjelesno.

Vise stete ucinite vi "domoljubni pljuvaci roda svoga" nego svi ostali skupa zajedno.
    Za koje si ti vrijednosti? Antarticke? Indonezijske?
    Balkancina najobicnija, tipus Mamic- svi su govna samo on i jos njegovi valjaju.

Glavno srestvo integriranja polako postaje natjecanje u pljuvanju Hrvata.........
    Milanovic je za vas desni radikal.

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    vito ne kenjaj. da smo slučajno inkvi ili ja ušli u raspravu koristeći iste argumente koje sipaš ti, ti bi naše stavove kritizirao.
    svađaš se sa svima, ne zato jer imaš neki stav nego ne možeš funkcionirati ako nisi protiv, jer se panično bojiš da nećeš biti primiječen ako imaš iste stavove kao i svi.
    5 dana mi nije radio internet i šta vidim? samodopadnog galamdžiju koji je privatizirao temu.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Lazes i vrijedas kao i obicno.

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    mogao bi se ja sjetiti još jednog dobrog običaja. hlađenja neposlušnih.
    kloni me se ako ti je pisanje milo.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Ti se kloni mene, ja tebe nisam ni spomenuo. Ucestvujem na temi kao i ostali, a ti ako nemas pametnijeg posla mozes mi pisati na PM.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove