+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/56

Tema: Johnny napada Sarajevo

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41

Johnny napada Sarajevo

www.24sata.info/zabava/muzika/86145-Johnny-Stulic-kaficu-Sarajevu-Neka-odmah-promijene-ime-jer-tuziti.html

I s punim pravom, jer jedina skupina idiota iritantnija od štovatelja maršala tita su pretenciozni novovalni kreteni i njihovi ptoomci na koje su prenijeli tu zatupljujuću sklonost idolopoklonstva prema ovom precijenjenom egomanijaku.

Razumijem nostalgiju, ona može biti utjeha u životu, ali kod te generacije, koja iz nekog razloga misli da je popila svu pamet svijeta i danas svima dosađuje sa tim prošlim vremenom kad su oni bili mladi i divlji, nostalgija je postala bolest.

Ovaj pustinjak koji dane provodi u samonametnutoj izolaciji, koju napušta samo kako bi nahranio ego i vjernim štovateljima pokazao da je još živ i zatim pljunuo na njih, je centralna komična ličnost tog cijelog smiješnog, nostalgičarskog masturbacijskog kruga.

Tuži ih Đoni, tuži sve te jadnike koji još žive u prošlosti. Dosta je više te novovalne tiranije kojoj smo svi izloženi.

haha, a on polaže puno pravo na to ime? ima copyright? budaletina.. da sam vlasnik lokala, pustila bih da me tuži.

čini mi se da je ovu pjesmu sam sebi posvetio.

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    www.24sata.info/zabava/muzika/86145-Johnny-Stulic-kaficu-Sarajevu-Neka-odmah-promijene-ime-jer-tuziti.html

I s punim pravom, jer jedina skupina idiota iritantnija od štovatelja maršala tita su pretenciozni novovalni kreteni i njihovi ptoomci na koje su prenijeli tu zatupljujuću sklonost idolopoklonstva prema ovom precijenjenom egomanijaku.

Razumijem nostalgiju, ona može biti utjeha u životu, ali kod te generacije, koja iz nekog razloga misli da je popila svu pamet svijeta i danas svima dosađuje sa tim prošlim vremenom kad su oni bili mladi i divlji, nostalgija je postala bolest.

Ovaj pustinjak koji dane provodi u samonametnutoj izolaciji, koju napušta samo kako bi nahranio ego i vjernim štovateljima pokazao da je još živ i zatim pljunuo na njih, je centralna komična ličnost tog cijelog smiješnog, nostalgičarskog masturbacijskog kruga.

Tuži ih Đoni, tuži sve te jadnike koji još žive u prošlosti. Dosta je više te novovalne tiranije kojoj smo svi izloženi.

stvarno, imali patetičnijeg svijeta od ostarjelih novovalaca koji i u svojim 50-im godina i dalje glume neku mladost i pokušavaju sve uvjeriti kak osu upravo oni bila neka jebena avangarda cupkajući ispred zvečke i noseći zapuštene brade i frizure, kao šatro nelki znak opuštenosti i laganog buntovništva iako im je buntovništvo bilo na razini ruskog huligana iz viceva pri čemu isti zvoni po portofonima i zove liftove.
    jasno, bez želje da istima uistini i koristi nego radi izražavanja nekog neidentificiranog bunta.
    takvi likovi koji su njegovali imidž zapuštenosti (prvenstveno zato je i i kad se dovedu u red još uvijek plaču pred ogledalom) misleći da će inzistiranjem na nemarnom izgledu uspjeti uvjeriti okolinu kako im nije stalo do stila i izgleda i danas svojim ocvalim figurama i otroboljenim pojavama dosađuju javnosti gurajući sebe i svoje light disidentske ideje iz doba komunizma kao obrazac kojega bi se svi trebali držati iako se iz aviona vidi da su, možda ni ne želeći, zaraženi boljševičlkim tipom promišljanja u kojemu su ukus, ljepotu, šarm i ostale stvari koje su ih nepovratno napustile (ako su ih ikada imali) rezervirali za sebe nadajući se da će možda prije potpunog sušenja kite ubost jkoš jednom po mogućnosti koju studenticu filozofskog fakulteta koja ne mogavši slijediti modne trendove odabire margine druženja pa uz loše pivo i još goru travu pokazuje figu u džepu sadašnjosti forsiranjem davno propale glazbe i modno-socijalnog uzorka.

uglavnom smrdljivi johnny......tebi u čast odapinjem jedan sočan prdež.

(naravno da se ovaj post ne odnosi na sve ljude iz tog razdoblja kao ni na slušače azre, nego na one a la igor mirković podrtine koji ni ne znaju pričati o ičemu drugome nego o tome kad su oni te godine slušali azru i juru stublića i bili drukčiji od drugih.)
    Posljednje uređivanje od caporegime : 07-02-2012 at 15:09
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

štulić je jugonostalgičarska ikona.
    netko će reći da je talentiran, vjerojatno i jest.
    meni je štulić osobno uvijek bio dosadni seronja iako ima nekoliko pjesama od azre što sam ih nekad volila i znam ih i sada napamet.
    azra kao takva mi nije bila ni bolja ni gora, a ni mrža niti draža od prljavaca ili parnog valjka.. ono, zg bend i ništa drugo.
    dok je većini mojih frendova bila puno više od toga, ne znam zašto. i dan danas je. ja nisam vidjela u njima nikakav bunt niti neku avangardu.
    ni prije ni kasnije. bend koji je svojom različitošću obilježio jedno vrijeme i to je to... ali to je i let3..
    ja sam bila ljubitelj bijelog dugmeta. i ostala. dobri su mi bili i sa tifom, ali najbolji sa bebekom, oni stari dugmići...

Meni je dugme razina leteceg odreda..tu negdje..klasicni sund koji slusaju nafurane klinke u irbani metroseksualci..

A Johnny mi je bog kako god okrenes..proljece 13 u decembru..di ces veceg bunta u ono vrijeme..
    Dok su tekstovi ostalih bendova bili plitki popu presusenog potoka,johnny je zadavao standarde..

Doduse,capo je pogodoio u samu bit..vecina fanova azre je sustinski bijelo dugme fan..jer zaglumili neko intelektualno ludilo,iako kurca nisu kuzili sto johnny progovara..

nafurani klinče, kakve veze mi imamo sa poljskim ustankom 13. prosinca 1981? pjesma je o buntu, ali ne hrvatskom.
    miješate kruške i jabuke i nemate pojma tko je štulić.
    bitno da znadete vrijeđati svakog tko ne misli da je seronja bog.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Cijela ta priča oko Branimira i njegovih obožavatelja je dosta jedinstvena. Naime obično idol mora biti mrtav, ali u ovom slučaju oni zajedno stare, srednjovječni bivši roker i srednjovječni gubitnici koji se ne mogu maknuti iz svoje mladosti.Ovo je još i zanimljivo jer ovaj narcisoidni seronja barem pljuje po tim gubitnicima. Kad bi se to pretvorilo u uzajamno izjavljivanje ljubavi svijet bi postao nepodnošljivo mjesto za život.

Ne znam sto bi "idol" morao biti mrtav..Ima citav niz bivsih sportasa koji nisu mrtvi,narcisodine su seronje,a opet nekako zivis na ovoj planeti..a johnny nije propao,sam se umirovio..kao sto svi njegovi fanovi srednjovjecnih godina nisu apsolutni luzeri..znam ih masu koji su jako uspjesni ljudi i gle cuda,nisu olinjali jugonostalgicari..a nisu niti iznimkama koja potvrdjuje pravilo..

Vise se ta furka tko nas bre zavadi i od vardara do triglava,moze primjeniti na bijelo dugme i njegove obozavatelje,a to se doslovno i vidjelo na zadnjoj turneji..

Ja Azru volim bez obzira šta Štulić sad lupeto a lupeta svašta, a od njega su trenutno gori samo njegovi idolokopoklonici što ih je capo opisao. Dobro, bio si mlad slušao si to, prošlo je i gotovo.

Njihov teror je iritantan..pozdrav Azri, ćao Azri i sl.

Buntovnici..kakvi buntovnici a sve djeca komunisitčkih mudonja.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Bregovic je zezno Stulica!
    Sve ono sto je Stulic tio Goran je postigo!

Balkanska rapsodia ja tribala bit uvod u svitski pohod..
    Al Brega je uvik bio jebac, kakav takav, a Stulic drkaros..
    DEVER.. PA HAJDE..

Realno dobar glazbenik, al totalni kreten kad dođemo na temu politike i života.

da je pritira bgami je, gadno ali ne iz nekog novcanog razloga kao sta sam procita nebuloze u ovom textu .njemu nikad nije bilo do novaca kao ostalima u grupi i to ne samo azri nego svim grupama koje su raspale.svi su oni radili TRIBUT TO AZRA i razne false koncerte da bi dosli do novca a on nije nikad a da hoce NA BALKANU NAPRAVIT KONCERT garantiram da bi koncert jednim stonesima u zg ac-dc u bg itd bija goli kurac po posjecenosti naspram njegovom ...GARANTIRAM.johny je uvik bija frik i takav je i osta jebiga -neshvacen.....nije on jebava price o cetnicima ustasama o partizanima o tati komandantu o klasnim razlikama o ljudima ko ovcama za sisanje i zato je izmaglija u nizozemsku daleko di ga nece davit gluposti takvog oblika.poseban na svoj nacin .......
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    I sad u NL rastura..

Mozda nie spasio sebe, al nas je!!
    Posto ce sad Hrvatska u Eu
    mozda se on iseli na Balkan!
    DEVER.. PA HAJDE..

u vecini pjesama se moze vidit njegova odbojnost prema gore napisanom

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku

stvarno, imali patetičnijeg svijeta od ostarjelih novovalaca koji i u svojim 50-im godina i dalje glume neku mladost i pokušavaju sve uvjeriti kak osu upravo oni bila neka jebena avangarda cupkajući ispred zvečke i noseći zapuštene brade i frizure, kao šatro nelki znak opuštenosti i laganog buntovništva iako im je buntovništvo bilo na razini ruskog huligana iz viceva pri čemu isti zvoni po portofonima i zove liftove.
    jasno, bez želje da istima uistini i koristi nego radi izražavanja nekog neidentificiranog bunta.
    takvi likovi koji su njegovali imidž zapuštenosti (prvenstveno zato je i i kad se dovedu u red još uvijek plaču pred ogledalom) misleći da će inzistiranjem na nemarnom izgledu uspjeti uvjeriti okolinu kako im nije stalo do stila i izgleda i danas svojim ocvalim figurama i otroboljenim pojavama dosađuju javnosti gurajući sebe i svoje light disidentske ideje iz doba komunizma kao obrazac kojega bi se svi trebali držati iako se iz aviona vidi da su, možda ni ne želeći, zaraženi boljševičlkim tipom promišljanja u kojemu su ukus, ljepotu, šarm i ostale stvari koje su ih nepovratno napustile (ako su ih ikada imali) rezervirali za sebe nadajući se da će možda prije potpunog sušenja kite ubost jkoš jednom po mogućnosti koju studenticu filozofskog fakulteta koja ne mogavši slijediti modne trendove odabire margine druženja pa uz loše pivo i još goru travu pokazuje figu u džepu sadašnjosti forsiranjem davno propale glazbe i modno-socijalnog uzorka.

uglavnom smrdljivi johnny......tebi u čast odapinjem jedan sočan prdež.

(naravno da se ovaj post ne odnosi na sve ljude iz tog razdoblja kao ni na slušače azre, nego na one a la igor mirković podrtine koji ni ne znaju pričati o ičemu drugome nego o tome kad su oni te godine slušali azru i juru stublića i bili drukčiji od drugih.)
    Hahhhhaa, ovo zaslužuje citiranje. Potpuno se slažem s tobom iako mi Azra ima genijalnih pjesama. Taj štulić je dojadio i Bogu i narodu s tim svojim sporadičnim proglasima koje šalje iz Nizozemske. Sad svi, po njegovom mišljenju valjda, nećemo spavat tjedan dana jer je on progovorio i još jednom ukazao kakva smo govna svi skupa i kako on ne želi imat nikavog posla s Balkanom.
    Osim toga, šupak misli da ima autorsko pravo na nadimak Johnny. To je tek tragikomično.

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Citiraj Prvotno napisano od dalton Vidi poruku
    da je pritira bgami je, gadno ali ne iz nekog novcanog razloga kao sta sam procita nebuloze u ovom textu .njemu nikad nije bilo do novaca kao ostalima u grupi i to ne samo azri nego svim grupama koje su raspale.svi su oni radili TRIBUT TO AZRA i razne false koncerte da bi dosli do novca a on nije nikad a da hoce NA BALKANU NAPRAVIT KONCERT garantiram da bi koncert jednim stonesima u zg ac-dc u bg itd bija goli kurac po posjecenosti naspram njegovom ...GARANTIRAM.johny je uvik bija frik i takav je i osta jebiga -neshvacen.....nije on jebava price o cetnicima ustasama o partizanima o tati komandantu o klasnim razlikama o ljudima ko ovcama za sisanje i zato je izmaglija u nizozemsku daleko di ga nece davit gluposti takvog oblika.poseban na svoj nacin .......
    Prije rata je otišao u Beograd i tamo napadno brekao, što je bilo tragikomično..nakon toga ga Srbi naravno svojataju..

šta je on uopće po nacionalnosti..iz Nina je porijeklom..

ovdje negira da je Hrvat..koji Hrvati bre..

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 07-02-2012 at 21:16

branimir stulic-po porjeklu hrvat rodjen u skoplju zbog oca vojnog lica koji je radio tamo.nikad nije izjasnjava svoju nacionalnost mislim hrvat srbin bosanac .jednnostavno to je smatrao trikom.podvalom vladajujucih struktura,kamenom smutnje i zastorom pod kojim im se daje prilika za lopovluk, manipulacije, ustvari covik je sve reka kako je i vecina toga nam se i desila sad jebiga neko ima nacionalni naboj, neko gleda malo sire pa mu to sve izgleda usko i to mozes vidit u masu njegovih pjesama koje nije lako odgonetnit ako grebes samo povrsno.masu njegovih pisama objasnjavaju na razne nacine razni ljudi a u vecini nisu ni blizu.nudili su mu svi dansnji politicari pasos jer ga nema vise ima je yu i kad je isteka nije nikad napravija novi cak ni nizozemski i pokusavali su skupit politickih poena na njemu ali nejebe on to 2 posto.ovo ovde jebe boru budalu upravo na racun nacionalnosti jer je bora bija taj djir ka cetnik ovo ono koji mu nije bija do kolina a o njegovom jeziku tj govoru neznam koja mu je to satisfakcija .poznavajuci njega nebi se cudija da tuce kontru cisto iz zajebancije lejneru padjenu pisti i raznim nasim jebivjetrima koji su dizali lovu priko imena AZRA od njegovih prijatelja do croatierecords i sl.znam da prije rata nije nikad govorija bre-sigurno...meni osobno jedan odlican pjesnik glazbenik puno naprednij od svih ostalih u tim vremenima ali kao covik i glazbenik tezak .niko nije moga radit sa njim nesto kao recimo Frank Zappa.vrhunski strucnjak ali tezak ,njemu su neki gitaristi recimo bili izvridjani ispljucani a kasnije su napravili solidne karijere.jebiga sa svim pravim umjetnicima je tesko i nerazumi ih svatko.picasso ...on je bija ludjak pa su mu kasnije slike vridile miiljune jebiga to je tako .ali ako gledamo nacionalno kao hrvat srbin bre kaj onda definitvno od njega neces dobit odgovor.puno je vise na globalnoj valnoj duzini nego na nacionalnoj ...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove