+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 4 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/76

Tema: Obračun sa zločincima ili fasada? Ide li Joža Manolić u nepovrat?

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Obračun sa zločincima ili fasada? Ide li Joža Manolić u nepovrat?

http://www.jutarnji.hr/mup-dovrsio-i...bijao-/924910/

nadam se da je ovo početak kraja i njega kao i cijele jedne strukture i mreže koja je drmala ovom zemljom.
    ako sanader povuče za sobom mesića, čačića i ostale te ako se dokazivanjem krivnje manoliću i ekipi sruši vrijednosni sustav na kojemu je ekipa koju je on posijao gradila neki svoj svijet, dolaze li to bolja vremena za zemlju ili je ovo samo tračak vedrine u oluji?
    Posljednje uređivanje od caporegime : 12-02-2011 at 11:19

Tko je instalirao Karamarka?

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    možda se karanimarko pokušava izdignut kao nova nada dene političke scene.
    trenutak je idealan.
    jaca i dinosauri iz hdz-a su gotovi, ovaj nazovimo ga lopovski dio hdz-a je izgubio svaki djelić vjerodostojnosti.
    istodobno, savršena prilika za karanog marka da se izvuče iz sjene ove ekipe starih udbaša, koja ga je jednom već održala na sceni.
    naime, trenutak je odličan. s pričom oko progona komunističkih poratnih zločina osvojit će djelić simpatija javnosti, a ova ekipa protiv koje su podnesene prijave ionako neće još dugo živjeti.
    jednim dakle udarcem ubija dvije muhe.
    riješit će se s jedne strane shvaćanja da je bio njihov igrač, i osvojiti simpatije javnosti zbog progona partizanskih zločinaca.
    a ova ekipa teško da će doživjeti zatvor.
    baader meinhof je ubacio dobru bubu.
    izgleda da karani marko počinje svoju pravu političku karijeru.
    i to mislim da se ne nada već na ovim izborima polučiti uspjeh.
    on želi preuzeti hdz nakon pada, kad kosorica, lopovi i dinosauri izgube svaki kredit.
    današnja opozicija je ionako skupina idiota koji će teško išta napraviti i ako uzmu vlast pa je njihov pad na prekidućim izborima gotovo pa izvjestan.
    ne simpatiziram karanog marka ali ako je ova akaliza točna dajem mu peticu iz teme politička strategija.
    samo da ne napravi ko što je napravio sanader.

Ugledni član zlatni_ljiljan avatar
    Datum registracije
    Dec 2010
    sinoc sam gledo onu emisiju na HRT 1 "peti dan" sa onom vrlo cudnom voditeljicom (kameno lice skvo) dobro veli Letica sinoc tesko je izaci na kraj s crvenima kad su duboko u vlasti zaglavljeni,ko bi to klupko otpetljo ,ko zna sta bi se jos otkrilo,a Joza Manolic je definitivno personifikacija komunistichkih zlochina ,do sinoc nisam cak znao da je bio upravnik Lepoglave

ma kakav obračun. Nama posred države šetaju krvnici iz Vukovara a sudit ćemo komunističke starape koji vladaju državom, medijima, policijom, pravosuđem i tajnim službama.

ma svakim segmentom društva.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    ma kakav obračun. Nama posred države šetaju krvnici iz Vukovara a sudit ćemo komunističke starape koji vladaju državom, medijima, policijom, pravosuđem i tajnim službama.

ma svakim segmentom društva.
    pa upravo zato. da krene u obračun sa četničkim ostacima imao bi buru s europom kojoj se srbi ne bi propustili požaliti na "nacionalno ugnjetavanje"
    sa ovim starim prdonjama će lakše ostvariti upravo ona dva detalja za koja smatra da će mu dobro doći u daljnjoj karijeri.
    ovo je skupljanje političkih bodova i zauzimanje položaja na političkoj fronti.

Datum registracije
    Dec 2010
    sinoc jedan na telki poredi iskopavanje grobnica u kojoj su pobijeni ljudi sa rovanjem po kantama za smece, to dovoljno govori o svijesti ljudi u Hrvatskoj...

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od zlatni_ljiljan Vidi poruku
    sinoc jedan na telki poredi iskopavanje grobnica u kojoj su pobijeni ljudi sa rovanjem po kantala za smece do dovoljno govori o svijesti ljudi u Hrvatskoj...

takav očito osobno te žrtve smatra smećem odnosno narodnim neprijateljem koji je završio kako je trebao završiti.
    ima takvih koliko hoćeš.
    jebiga, i ja takve smatram smećem.
    sjećam se jednom u tramvaju, neki lik počeo srat kako jebe svima majku koji su protiv tita.....i to na metar od mene.
    slijedećih nekoliko stanica, nakon prikladnog monologa o titu i partizanima sam mu govorio kako mu je mama kurva, kako mu je tata nepoznat, da mu se kćerka jebe za lajnu, kako mu je sin peder, kako ga čvokaju u firmi a on ne smije pisnut, kako mu je žena drolja koja se kara sa susjedima......i pozivao ga da na idućoj stanioci izađemo da pokuša obraniti čast.
    zanimljivi su jugovići, možeš mu se posrat po glavi, on će te samo gledat začuđeno i čudit se u čemu je stvar.
    ipak, bilo je lijepo gledati kako se u minuti mijenja faca, od one borbene dok je monologizirao o titu do one izgubljene, pri čemu frajer valjda ne bi reagirao da sam izvadio onu stvar i počeo pišat po njemu

Datum registracije
    Dec 2010
    Ovaj shupak sinoc sto je barbuko na HRT 1 je citiro neku kako kaze njemu "omiljenu" kolumnisticu ,pa pichka joj materina ,ako nishta onda barem iz nekih ljudskih poriva ne mozes takve stvari pisati, u tim grobnicama je bilo i neduzne djece i zena,a na kraju krajeva ubijeni su bez sudjenja i vojnici koji su se predali...ja ne bi sigurno placo TV pretplatu da zivim u Hrvatskoj ne iz razloga sto mi je zao stotinjak kuna nego iz principa jer daju medijskog prostora shupchinama na kvadrat...fuj

Nevjerovatno da takva ljudska govna,koja se bez pardona popisavaju po mrtvim kostima neduznih ljudi,imaju obraza naricati u tekstovima i po televiziji po njima prihvatljivim mrtvim kostima..

Koja stoka licemjerna..no apsolutno dno dna jest koristenje njima prihvatljivih zrtava za jeftine tekstualne pamflete i propagandu..

Ja dam ruku da je svima na ovom forumu doista zao i da se sramimo ahmica i tog gnjusnog zlocina..

Medjutim ljudi koji kod nas satro naricu nad nevinim zrtvama,samo koriste jadne ljude za svoje obracune i svoje sitne interese..privatno ih zaboli neka stvar za zrtve..

Koja bolesna patologija i devijacija

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    http://www.jutarnji.hr/mup-dovrsio-i...bijao-/924910/

nadam se da je ovo početak kraja i njega kao i cijele jedne strukture i mreže koja je drmala ovom zemljom.
    ako sanader povuče za sobom mesića, čačića i ostale te ako se dokazivanjem krivnje manoliću i ekipi sruši vrijednosni sustav na kojemu je ekipa koju je on posijao gradila neki svoj svijet, dolaze li to bolja vremena za zemlju ili je ovo samo tračak vedrine u oluji?
    Ovo je još samo jedna igra za zabavu svekolikog pučanstva i vjerovatno izvedeno samo da se utišaju neki glasovi iz EU i svijeta. Niti će biti suđenja ni osude zločina. Ova država je u kanđama tih istih masovnih ubojica, njihove djece i četnika, kojima su oduvijek služili, pa tako i danas.

Ovu državu može spasiti jedino još jedan rat i kreiranje Hrvatske za Hrvate. Ova današnja država postoji jedino da bi komunistički zločinci i njihova braća četnici imali kravu muzaru i živjeli od par preostalih Hrvata koji rade stvaraju i plaćaju porez.

ja sam isto mišljenja da od toga nema ništa. Previše je ta ekipa u svim porama društva da bi to dopustila.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    no dobro ljudi......možda stvarno i ne bude ništa, ali uživajmo barem malo dok možemo.
    nemamo puno prilike

yeah, ja bih rado ali mi ne ide više, ne mogu se zavaravati, odmah vidim istinske boje. Previše su plitki i glupi u svojim igrama, nemogu te zavarati ni na 5 minuta.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    i što predlažeš?
    kolektivno samoubojstvo? pijenje da se zaboravi? da nastupimo poput gruntovčana kad su krenuli zaustaviti ovce?
    ako ne možeš trenutno ništa, smiri i čekaj svoju priliku.
    a kad dođe, ne propuštaj je.

Ne pišite pozive na ubijanje. Ovaj put brisanje, drugi put nešto drugo.

aha, ja te navlačim. pitao si me što mislim i ja sam ti rekla. Hrvati očigledno nisu u stanju voditi svoju državu onako kako se to radi u normalnim državama, oni jednostavno uvijek i isključivo dobiju negog izdajnika koji ih vuče u blato i rasprodaje na sve strane. jedini način je da takvi dobiju metak. ponavljam to je moje osobno mišljenje i nema veze sa tobom. ti si sigurno bio ratnik i u pravu si što misliš da ti ne moraš više nikoga ubijati. netko će morati, prije ili kasnije staviti pod kontrolu ovaj vlak koji juri bez kontrole...

ajde smiri živce inkvizitor, nitko ne piše pozive na ubijanje, ja samo iznosim svoje mišljenje na koji način se može riješiti situacija u Hrvatskoj. nikoga ne zovem na ništa.

Početnik MIR avatar
    Datum registracije
    Feb 2011
    Nema Raja bez rodnoga kraja, niti Domovine, bez Hercegovine!
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od patriot Vidi poruku
    Nevjerovatno da takva ljudska govna,koja se bez pardona popisavaju po mrtvim kostima neduznih ljudi,imaju obraza naricati u tekstovima i po televiziji po njima prihvatljivim mrtvim kostima..

Koja stoka licemjerna..no apsolutno dno dna jest koristenje njima prihvatljivih zrtava za jeftine tekstualne pamflete i propagandu..

Ja dam ruku da je svima na ovom forumu doista zao i da se sramimo ahmica i tog gnjusnog zlocina..

Medjutim ljudi koji kod nas satro naricu nad nevinim zrtvama,samo koriste jadne ljude za svoje obracune i svoje sitne interese..privatno ih zaboli neka stvar za zrtve..

Koja bolesna patologija i devijacija
    Samo cu dati svoje misljenje o Ahmicima, koji su izrezirani u Engleskoj 'tvornici lazi', koji su na taj nacin skinuli teret s ledja svojim saveznicima, srbima, kao agresoru u ovom ratu!
    Sjetite se samo da se tu 'slucajno' instalirao BBC sa svom tehnikom, koji su svakih 30 min. davali 'udarnu vijest' i ponavljali "hrvatske zlocine" u Ahmicima, gdje su se vidili "hrvatski vojnici" sa hrvatskim znakovljem na uniformi, ali i maskirnim carapama na glavi!
    Pod maskirnim carapama na glavi, svatko moze navuci hrvatsku uniformu i glumiti Hrvata! A "priznanja" o hrvatskim "zlocinima" su se uvijek i svugdje mogla kupiti i dati olaksice "pokajnicima" za Haaski i slicne "sudove".
    Poznata je stvar da su se Engleski 'humanitarci' pucali iz minobacaca sa hrvatskog teritorija po muslimanskom teritoriju, a onda sa muslimanskog ispaljivali mine na hrvatski teritorij, jer se nije dovoljno zestoko razvio rat izmedju Hrvata i Bosnjaka, a sve zbog istog razloga, kojeg sam vec naveo!
    Posljednje uređivanje od MIR : 12-02-2011 at 18:17
    MIR da, ali ne kao onaj u Jazovki, Macelju, Omarskoj, Ovčari i Hudim jamama!

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Dokle? Vidi poruku
    aha, ja te navlačim. pitao si me što mislim i ja sam ti rekla. Hrvati očigledno nisu u stanju voditi svoju državu onako kako se to radi u normalnim državama, oni jednostavno uvijek i isključivo dobiju negog izdajnika koji ih vuče u blato i rasprodaje na sve strane. jedini način je da takvi dobiju metak. ponavljam to je moje osobno mišljenje i nema veze sa tobom. ti si sigurno bio ratnik i u pravu si što misliš da ti ne moraš više nikoga ubijati. netko će morati, prije ili kasnije staviti pod kontrolu ovaj vlak koji juri bez kontrole...
    znaš kako je.......ja sam spreman na svaku opciju ako je i onaj koji je zagovara spreman prvi napraviti.
    znam previše onih koji vječito nešto pozivaju, zahtjevaju, od drugih trraže da djeluju a iz kuće mrdnuli ne bi.
    ubijanje nije dobra metoda. ne zato jer sam humanist jer kad jedfnom kreneš ne znaš gdje je i na kome kraj.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove