+ Odgovori na temu
Stranica 252 od 261 PrviPrvi ... 152 202 242 250 251 252 253 254 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 5,021/5212

Tema: Hajduk Split

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Ovo šta čitan zadnjih dana o Hajduku i oko Hajduka ne miriše na dobro. Ako stvarno moramo ić u rasprodaju igrača znači da u klubu nema ni za papar a kako je krenilo bojin se da če ovu sezonu doć i evropa u pitanje.
    Mislin da nas je ovaj Kos zgazija do temelja a ako je 50% istina ono šta čujen po gradu crno nan se piše. Ja ne mogu virovat da smo prodali 50 igrača a da nema lipe u klubu. Nešto mi tu debelo smrdi još od lani kad se govorilo da smo puni ka brod a onda se priko noći prodalo Ercega i Ohanzu i do danas niko nije obrazložija zašto se njih prodalo priko noći a puvali smo dinamu za vrat bez obzira na sve.
    Nema se više ni koga prodat. Ja sam se suzdrža od bilo kakvog mišljenja o udruzi NH kada je počela djelovati i govoria da triba pričekat sa donošenjem "presude" dok neka lova kapne u klub iako sam sumlja da su novi lopovi samo zamijenili one prethodne. Pokazalo se da je moja sumnja bila opravdana. Neko govori da je koncept "Naš Hajduk" dobar ali da je izvedba loša. A ja govorim da je bilo koji koncept u kojem nema jasne ili bilo kakve linije odgovornosti loš. A ovo se pokazuje gorim od lošega.

Hajduk se hrabro držal protiv Lokosa na teškom gostovanju pred prepunim tribinama Kranjče.

Ja govorim da je koncept gdje su navijaci vlasnik kluba odlican, ali to moze jedino funkcionirat u pravnoj drzavi..ako te zanima gdje se to prakticira, slobodno potrazi na internetu i siguran sam da ces se oduseviti kako stvari idu..
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    Ja govorim da je koncept gdje su navijaci vlasnik kluba odlican, ali to moze jedino funkcionirat u pravnoj drzavi..ako te zanima gdje se to prakticira, slobodno potrazi na internetu i siguran sam da ces se oduseviti kako stvari idu..
    poznato mi je gdje se prakticira ali me ne zanima. Zanima me samo prakticiranje u Splitu..gdje taj koncept nikada neće oduševit.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 22-10-2018 at 18:26

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Hajduk se hrabro držal protiv Lokosa na teškom gostovanju pred prepunim tribinama Kranjče.
    Hoćeš reć da su se drzali baš hajducki. Meni se čini da su sve slabiji i slabiji nakon što je Maminjo sve dalje i dalje od Hrvatske.

A i Vulić ovo mu nije trebalo.

Kaze hajdukov pomocni par dana unazad,da u hajduku ima igraca koji drugu slovensku ligu nisu kadar odigrati
    Hajduk, 45 200+-

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    Kaze hajdukov pomocni par dana unazad,da u hajduku ima igraca koji drugu slovensku ligu nisu kadar odigrati
    srećom Hajduk ne igra drugu slovensku nego prvu hnl pa mu ispadanje vjerojatno ne prijeti.
    There's no such thing as good money or bad money.There's just money.

Hajduk, 45 200+-

Danas izbori.. ovi sta su se predstavljali u slobodnoj zrace optimizmom i potencijom.. nema straha za bolje sutra.
    HžV
    Hajduk, 45 200+-

Više nikoga nije briga za to Clash. Ubili ste volju navijačima za Hajdukom tj. ne ti, ali ovi iz NH.

Je... mene jebe jer jos uvik svaki dan barem 2,3x bacim oko na slobodnu dalmaciju hajduk, jer se jis uvik zivciram za neke pizdarije na koje ne mogu utjecat... mental handicap.
    Hajduk, 45 200+-

Zoran Vulić - smijenjen!

Ono ka navijac Dinama kaze kako je neko nekome ubija volju za Hajdukon

Citiraj Prvotno napisano od Sekstant Vidi poruku
    Pa reka je istinu. Način upravljanja Hajdukom je doveo da rezultatske katastrofe koja ubija volju navijača da dolaze na Poljud. A za to je najzaslužnija udruga "Naš Hajduk". Navijač Dinama ne znači automatski mrzitelj Hajduka.

Dotakli smo dno i sad triba vidit sta i kako dalje. U ovoj jadnoj ali doslovno jadnoj ligi mi ce mo se trest za plasirat se u evropu. To je samo pokazatelj di smo i koliko smo u kurcu.
    Da se mene pita bar 10 igraca dobilo bi raskid sad u 12 misec a ubacija bi 10 mladih i u sljedecoj sezoni pokuša sklepat momčad za 2-3 godine. Cak me nije briga ni za evropu ni ocemo li se plasirat kad bi ionako ispali u 2-3 predkolu.
    Ovo bi po meni bilo to i neki relativno moguci scenarij ali ovo jednostavno nije provodivo jer Hajduk živi od prodaje igrače a iskreno neman pojma od čega i kako če Hajduk priživit sljedeče sezone.Ja ne vidin koga mi to možemo prodat za velike novce a to znači opet prodaju na prvu ponudu za sitnu livu i tako u krug. I ne razumin ove koji palamude i ne vide da nas je ovaj Kos ukopa. Pa on je da Caktasu 480 iljada eura godisnje a Radosevicu 400 a bar jos petorici izmedju 200-300. Pa ko to moze pokrit u ovoj trenutnoj situaciji?
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Neman dokaze niti se to moze dokazat ali sve san uvjereniji da je oko dovodjenja ovih pustih stranaca bilo mucki i peglanja love i provizije.Jucer san cita da je provizija agentu od onoga klauna Lopeza bila 200 iljada eura.Cisto sumnjan da tako nije kapala kinta i ovin nasin klaunovima sta su digli sidro i otisli (Kos,Branco & company).

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    što štimac kaže na sve to?
    There's no such thing as good money or bad money.There's just money.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    što štimac kaže na sve to?
    Pusti Štimca.Štimac nije u Hajduku koliko?? 11-12 godina.On vodi neke svoje privatne ratove i to prosječnoga navijača Hajduka ne zanima. Mene više zanima koji su to kriteriji i kakva je to Hajdukova struka kad nan danas u napadu igraju Jair,Jairo i Said.

Citiraj Prvotno napisano od Sekstant Vidi poruku
    Navijač Dinama ti trenira Hajduk, a tebe smeta kaj Dinamovci primjećuju da je NH ljudima ubil volju za Hajdukom.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 28-11-2018 at 20:57

Žao mi je Vulića, on je legenda kluba, a oni s njim tako. I nije im prvi put da su prema Vuliću u najmanju ruku vrlo nekorektni. I kad je došao znao sam što će mu uradit. Malo mu se i cudim. Vidio je kakvi su prema njemu i ranije.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove