+ Odgovori na temu
Stranica 252 od 252 PrviPrvi ... 152 202 242 250 251 252
Prikaz rezultata str. 5,021/5028

Tema: Hajduk Split

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Ovo šta čitan zadnjih dana o Hajduku i oko Hajduka ne miriše na dobro. Ako stvarno moramo ić u rasprodaju igrača znači da u klubu nema ni za papar a kako je krenilo bojin se da če ovu sezonu doć i evropa u pitanje.
    Mislin da nas je ovaj Kos zgazija do temelja a ako je 50% istina ono šta čujen po gradu crno nan se piše. Ja ne mogu virovat da smo prodali 50 igrača a da nema lipe u klubu. Nešto mi tu debelo smrdi još od lani kad se govorilo da smo puni ka brod a onda se priko noći prodalo Ercega i Ohanzu i do danas niko nije obrazložija zašto se njih prodalo priko noći a puvali smo dinamu za vrat bez obzira na sve.
    Nema se više ni koga prodat. Ja sam se suzdrža od bilo kakvog mišljenja o udruzi NH kada je počela djelovati i govoria da triba pričekat sa donošenjem "presude" dok neka lova kapne u klub iako sam sumlja da su novi lopovi samo zamijenili one prethodne. Pokazalo se da je moja sumnja bila opravdana. Neko govori da je koncept "Naš Hajduk" dobar ali da je izvedba loša. A ja govorim da je bilo koji koncept u kojem nema jasne ili bilo kakve linije odgovornosti loš. A ovo se pokazuje gorim od lošega.

Hajduk se hrabro držal protiv Lokosa na teškom gostovanju pred prepunim tribinama Kranjče.

Ja govorim da je koncept gdje su navijaci vlasnik kluba odlican, ali to moze jedino funkcionirat u pravnoj drzavi..ako te zanima gdje se to prakticira, slobodno potrazi na internetu i siguran sam da ces se oduseviti kako stvari idu..
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    Ja govorim da je koncept gdje su navijaci vlasnik kluba odlican, ali to moze jedino funkcionirat u pravnoj drzavi..ako te zanima gdje se to prakticira, slobodno potrazi na internetu i siguran sam da ces se oduseviti kako stvari idu..
    poznato mi je gdje se prakticira ali me ne zanima. Zanima me samo prakticiranje u Splitu..gdje taj koncept nikada neće oduševit.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 22-10-2018 at 19:26

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Hajduk se hrabro držal protiv Lokosa na teškom gostovanju pred prepunim tribinama Kranjče.
    Hoćeš reć da su se drzali baš hajducki. Meni se čini da su sve slabiji i slabiji nakon što je Maminjo sve dalje i dalje od Hrvatske.

A i Vulić ovo mu nije trebalo.

Kaze hajdukov pomocni par dana unazad,da u hajduku ima igraca koji drugu slovensku ligu nisu kadar odigrati
    Hajduk, 45 200+-

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    Kaze hajdukov pomocni par dana unazad,da u hajduku ima igraca koji drugu slovensku ligu nisu kadar odigrati
    srećom Hajduk ne igra drugu slovensku nego prvu hnl pa mu ispadanje vjerojatno ne prijeti.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Hajduk, 45 200+-

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove