+ Odgovori na temu
Stranica 243 od 251 PrviPrvi ... 143 193 233 241 242 243 244 245 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,841/5017

Tema: Hajduk Split

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Valjda će Hajduk ući u europsku ligu pa da može ništa ne osvojiti svojim naporima,a ne hns-ovim muljažama.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Prije tekme sa Steauom će prodati sve igrače. Kopić bu hitil ručnik prije početka tekme na teren.

Ovi če i gol i balun prodat kako je krenilo...
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Kikiriki, košpice, zanimacija...Tak mi to izgleda.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Kikiriki, košpice, zanimacija...Tak mi to izgleda.
    I onda će godinu dana optuzivat Mamića. Onog Tomu Bašića prodali u Bordo za 3,5 to im je posao desetljeća.

Hajduku nije cilj da on napreduje, nego je njima cilj dovest Dinamo, Rijeku, Osjek na svoju razinu.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    I onda će godinu dana optuzivat Mamića. Onog Tomu Bašića prodali u Bordo za 3,5 to im je posao desetljeća.

Hajduku nije cilj da on napreduje, nego je njima cilj dovest Dinamo, Rijeku, Osjek na svoju razinu.
    Znam da gajiš određene simpatije prema Mamiću ali nadajmo se da je on završena priča što se tiče hrvatskog nogometa.

Čim je i on makar fizički nenazočan makar treba otići skroz i fizički i mentalno, odmah je sve prodisalo nabolje. I reprezentacija i Dinamo, jesi vidio kako fina igra kad nema njega da divlja okolo, i komplet hrvatski nogomet ja se nadam, za njega idu bolji dani odlaskom te primitivne i pohlepne osobe koja još žali za Jugoslavijom.

Ako nisi upućen u to, možemo po 50 ti put staviti clip. Samo izrazi želju, nije problem.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Znam da gajiš određene simpatije prema Mamiću ali nadajmo se da je on završena priča što se tiče hrvatskog nogometa.

Čim je i on makar fizički nenazočan makar treba otići skroz i fizički i mentalno, odmah je sve prodisalo nabolje. I reprezentacija i Dinamo, jesi vidio kako fina igra kad nema njega da divlja okolo, i komplet hrvatski nogomet ja se nadam, za njega idu bolji dani odlaskom te primitivne i pohlepne osobe koja još žali za Jugoslavijom.

Ako nisi upućen u to, možemo po 50 ti put staviti clip. Samo izrazi želju, nije problem.
    Meni smeta kad netko svoju očitu nesposobnost i aljkavost opravdava tako što upire prstom u druge. S druge strane ne gajim ja prema Mamiću ništa, ali mu jednostavno priznajem da zna prodati igrača. On je jednog Biscana Liverpulu prodao za 16 milijuna ondasnjih maraka. Da ne pricam o Balabanu. Mozda se jedino zajebo kod Samira za kojeg je tražio 10-ku.

Za koliko je ono u Celtic prodao Jozu Šimunovića? Jel ono bješe za 5+2. A Hajduk kad proda za 1 to novine pišu. I kako to da nitko ovdje ne piše kako su se oko Hajduka vrtili Milanovicevi Ministri na čelu sa Jovanovićem i Lalovcrm, a za vezu im bio zaduzen Skansi koji je bio jovanovicev pomocnik sa srednjom strucnom spremom.

Najnovije posudio Sempera Veroni pa ako mali zadovolji Talijani ce ga na godinu otkupiti, a ostala mu tri vratara opet, a hajdukov ode u Lokomotivu i iz lokomotive izjavi da je to za njega korak naprijed u karijeri.

I na kojim golmanima je sad Hajduk osts?

Zaboravih na Armina Hodžića. Navodno ide u Rengers.

Zna je i Escobar prodati drogu da završimo s tom pričom.

Dobro, al si mogao nać drugu usporedbu. Prikladniju.

Jel' ju prodava po 3-4 puta većoj cijeni nego Cali cartel?

U dinamovu skolu nogometa 5x godisnje na probu dolazi negdje 100 klinaca pa ako tome dodamo i one koje detektira dinamov scouting, to jest jebena selekcija, jer vise manje na te probe odlaze najbolji djecaci iz svojih okolina(hr, bih, slo), pa na kraju nekako ispade da godisnje izadje par djecaka koji se mogu natjecat na najvisem nivou i koji se mogu prodat..
    na drugoj strani nas hajduk je tek prije par sezona uspija nekako sredit omladinski pogon i tako to, al tribat ce jos nekolko sezona da taj proces uzgoja omladinaca bude na najvisem nivou.. ako. Ja se nadam da su prosla vrimena kad su roditelji placali da im dica igraju, da menjederi vise ne vode kolo jos od U12, U13 i tak dalje... u suprotnom eto..... ova situacija jest iskljucivo krivda hajdukovih ljudi i nema veze sa mamicem ili hns.
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Odakle su izvadili ovog Vučura? Dobar igrač.

Hajduk dobar prvo poluvrijeme, ali u drugom se moraju odvažiti i zabiti gol ili dva. Steaua je zrela za par komada.

Hajduk se preplašio imena, Steaua je smiješna ekipa i to su skužili kad su je napali zadnjih 15 minuta svim sredstvima. Treba je napasti u uzvratu i postaviti se autoritativno i dobiti tekmu, tu nema kaj. Vučur odličan igrač i pojačanje. Teixeira sa svojih 37 godina je radil dar-mar iz redova Steaue.

Rijeka se spasila u gostima, izvukla 1-1. Zrinjski opet gubi minimalno tekme, nadam se da bu ovaj put prošel dalje.

Koja je ono njiva na Poljudu, prestrašno nešto..

Ovo je nevjerojatno...

Ja davno nisan gleda lošiju ekipu u evropskin utakmicama kontra hajduka. Pa ova Steaua u dvi utakmice nezna spojit dva dodavanja ili napravit dupli pas. Ima san osječaj da se igra pet utakmica da nan ne bi dali gol osin onako iz penala. I onda onaj Djurjo ako je ko primjetija u četri minute produžetka izbije balun četri puta i svaki put ga doda njihovin igračima.I to se dogodilo i kod drugoga gol.
    Rezime svega je da ovi model u hajduka ne funkcionira. Prodali 100 igrača a para nigdi.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

I onda se ljute kad kazes istinu o Hajduku.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove