+ Odgovori na temu
Stranica 263 od 264 PrviPrvi ... 163 213 253 261 262 263 264 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 5,241/5269

Tema: Hajduk Split

Ja nikad nisam bio clan NH, niti cu bit. Imas na forumu moje kritike spram NH...

A unistavanje, degradacija i pljacka hajduka od strane politike krenulo je odma u 90im... a NH onda nije bio ni na kompasu..

Nadan, Vedro & co.

Ja sam gleda samo zadnjih nekoliko minuta. Kad sam, kad je završilo, vidia "odds" na kladionicama prije utakmice prvo šta mi je palo na pamet je "prodano".
    E sad, prodano il rezultat "balvanijade" igrača, svejedno. Hajduk je posta klub, tj. bankomat pokvarenim kokošarima.

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    Ja nikad nisam bio clan NH, niti cu bit. Imas na forumu moje kritike spram NH...

A unistavanje, degradacija i pljacka hajduka od strane politike krenulo je odma u 90im... a NH onda nije bio ni na kompasu..

Nadan, Vedro & co.
    Za ovo danas prozivat ljude koji u Hajduku nisu 20 i kusur godina bas mi i ne drzi vodu. Uostalome 2008 pri oblikovanju kluba Hajduk je bija u plusu 70+ milja kuna. Zadnjih 8 godina imamo jednoga diletanta koji je uzeja otpremninu i onda se ima obraza ponovo vratit u klub. Imamo dimnjacara za cijega se manda uavrtila najveca lova od osnutka kluba i treci je ovaj Siptar iz Rijeke kojemu ni dan danas nije jasno kako je dosa i sta je radija u Hajduku. Ovaj diletant pod rednin brojen 1 je vjerovatno jedini presjednik koji je prominija domacinstvo iz druge utakmice doma u to da igramo prvu doma i onda je jos isa lagat da su ga zamolili iz Intera jer da minjaju travu ili tako nesto ))))).
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Posebna prica je kako su smjenili Malesa, covika koji je zrtvova sebe i obitelj i koji je ima zastitu godinu dana jer je sjeba dio sudacke mafije. Nisan siguran koliko bi se ljudi upustilo u to i onda dobije nogu ka zadnja straca.

Zaboravija san na Branku Ramljak.Od kad je HDZ uhljebija u Zagreb na misto tajnice u ministarstvu prosvjete od nje ni A ni B.

Inace ja jos uvik ne mogu virovat od koga smo mi ispali. Od svih klubova koji igraju ovu godinu ovi maltezani su treci od nazad. Znaci od 90+ klubova oni su najgori treci od nazad. E sad koji kurac ce ti i trener i presjednik i kurac palac za proc takvu ekipu. Pa njih moraju proc hajdukovi juniori a ne prva ekipa.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Mislin da je Inkvi u pravu, i da je to prodano.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Pazi sad ovo. Brbic je ponudia ostavku NO ali je oni nisu prihvatili a Bjelanović je ponudija ostavku Brbiću ali je on nije prihvatija a Perasovic kaze da ce dat ostavku ako vecina clanstva to zatrazi a Skocibusic kaze da ce dat ostavku ako se pojavi krps na sjeveru ali se svi slazu da Orescanin bude smijenjen ali jedino se nemogu dogovorit jeli ga smjenjuju jer je podrza Gojuna ili sta smo sinoc ispali. Mislin sta je ovo? Monti Pajton?

I jos cu ovo napisat i sa ovin cu zavrsit temu o hajduku za 2019 godinu.
    Skola baluna za mene nikad nece bit akademija!!!!!
    HZV!

To znači da je klub proda utakmicu. Bilo bi manje pogubno da su to uradili igrač ili dio igrača ili cila momčad i trener. To bi značilo da je to nečija osveta ili pohlepa a ovako ispada da je Hajduk institucionalno prešao u klubove na kojima se namještaju utakmice i prolazi ko treće njemačka liga na kojima su moje Šapine digle milijune i milijune eura. Ako se tko sjeća. To je rang kineske lige gdje su moji također operirali ili rang onih xy tenisača koji namještaju mečeve.

Čitam tren oni "bili kutak" na fhr pa ono su pizdarije djetinjaste, ti ljudi ništa ne kuže. Oni raspravljaju jel ovaj bek dobar izbor ona polušpica, jel sustav dobar.

A to uopće nije bitno. Hajduk je posta klub mamac kladioničara. Ok i Dinamo je. Kad Anderlekt dobije Ajaxa u Zagreb iz Lyona zovu, alo Bing ovdje brat, pošto dođe šest lakih komada u vašoj mreži. Pošto i po to. I bi 6 komada u pola sata. Lokomotive i ostale sprdačine neću ni spominjat. Ali to je neka druga razina.

Na stranu i to što pola Hajdukove momčadi zvuči kao da je pobjegla iz kampa Al Qaide ali ovo ne da je zvono, ovo je brodska sirena za uzbunu i to ne jedna nego cila flota. Ovo nikad nije bilo. Ja pamtim sumnjivih utakmica. Ispadanje od Waregema u četvrtfinalu kupa Uefa kad je Hajduk Waregema u zubima moga nosat, pamtim kad je 91- ve cila Hajdukova obrana bila na jednoj strani terena a Šuker sam na drugoj za 3:2 ali ovako očigledno namještanje ne pamtim.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-07-2019 at 21:12
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Posebna prica je kako su smjenili Malesa, covika koji je zrtvova sebe i obitelj i koji je ima zastitu godinu dana jer je sjeba dio sudacke mafije. Nisan siguran koliko bi se ljudi upustilo u to i onda dobije nogu ka zadnja straca.
    "Slučaj Maleš" je potvrdio koliko smo mi kao društvo bolesno. Ne samo Hajduk.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    bez brige hdz domoljubi preživjet će Hajduk i ovo,preživio je bandu zvanu hdz pa će i ovo,a čak i ako ga sektaši unište,bolje i oni nego banda hdz-ovska.

Ovo juce tuga... igra nikakva, slucajni golovi, a iskreno sam ocekivao drukciji odgovor sa tribina . Sad mi se cini da je jedina opozicija ovome kaosu štimac i ovi klaunovi koji mu se klanjaju. A to nije dobro za hajduk.

Paralelno sam malo pratio olimpija- domzale i mogu rec da je ono bio svemir za ovo u splitu...

Za ovo danas prozivat ljude koji u Hajduku nisu 20 i kusur godina bas mi i ne drzi vodu. Uostalome 2008 pri oblikovanju kluba Hajduk je bija u plusu 70+ milja kuna. Zadnjih 8 godina imamo jednoga diletanta koji je uzeja otpremninu i onda se ima obraza ponovo vratit u klub. Imamo dimnjacara za cijega se manda uavrtila najveca lova od osnutka kluba i treci je ovaj Siptar iz Rijeke kojemu ni dan danas nije jasno kako je dosa i sta je radija u Hajduku. Ovaj diletant pod rednin brojen 1 je vjerovatno jedini presjednik koji je prominija domacinstvo iz druge utakmice doma u to da igramo prvu doma i onda je jos isa lagat da su ga zamolili iz Intera jer da minjaju travu ili tako nesto ))))).
    Pa nije bas da ih prozivam da su krivi za sve, ali bili su onda u poziciji kad su mogli okrenit klub drugim putem.... a u stvari polozili su temelje ovome sad...
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    Ovo juce tuga... igra nikakva, slucajni golovi, a iskreno sam ocekivao drukciji odgovor sa tribina . Sad mi se cini da je jedina opozicija ovome kaosu štimac i ovi klaunovi koji mu se klanjaju. A to nije dobro za hajduk.

Paralelno sam malo pratio olimpija- domzale i mogu rec da je ono bio svemir za ovo u splitu...

Pa nije bas da ih prozivam da su krivi za sve, ali bili su onda u poziciji kad su mogli okrenit klub drugim putem.... a u stvari polozili su temelje ovome sad...
    Mogli smo i zadnje 2-3 godine okrenit klub drugin puten jer je bilo para ka žala pa nismo. Umisto toga dobili smo borbu za četvrto misto i ispadanje od Maltežana. To "mogli smo" me podsjeća na onu poznatu splitsku uzračicu "tribalo bi".

Vodi li se istraga u klubu ko je proda utakmicu.????????
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-07-2019 at 15:39

Zaključili su da je HDZ prodal.

Umjesto da je Torcida insistirala da se otkrije tko rasprodaje za sitniš Hajdukov ugled od 100 i kusur godina oni kliču novom treneru. Do nove prodaje.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Vodi li se istraga u klubu ko je proda utakmicu.????????
    A da je onaj crnjola umisto u raslje pogodija stativu u 96 minuti onda bi prošli i ništa ne bi bilo namišteno. Ispali smo radi debilnoga trenera, loših odnosa unutar kluba i dva euro gola kakve momcadi ala Malta daju jedan put u 50 godina ako i tad.

A da je onaj crnjola umisto u raslje pogodija stativu u 96 minuti onda bi prošli i ništa ne bi bilo namišteno. Ispali smo radi debilnoga trenera, loših odnosa unutar kluba i dva euro gola kakve momcadi ala Malta daju jedan put u 50 godina ako i tad.
    Bilo je još po minute i virujem da bi golman trča po loptu da je što prije vrati u igru.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Bilo je još po minute i virujem da bi golman trča po loptu da je što prije vrati u igru.
    Inkvi!
    Da je Juranović igrač onda bi u 95 minuti i 30 sekundi usa igracu u blok i bija bi kraj price ali pošto Juranović nije igrač on čini dva koraka unazad i ovaj puca i pogađa. Nema tu namištanja ni kurca palca nego cisto neznanje i nekvaliteta. Kad tome pridodas situaciju u klubu i oko kluba, predsjednika koji nema veze sta je nogometni klub, dobijes Maltu. I tu priča završava.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove