+ Odgovori na temu
Stranica 242 od 265 PrviPrvi ... 142 192 232 240 241 242 243 244 252 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,821/5285

Tema: Hajduk Split

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od GBH Vidi poruku
    kad se netko onako razvaljen žali na faul prije penala koji je stvar kriterija i ovisi od suca do suca hoće li ga fućkat, a POGOTOVO nekakav nesvirani faul na centru desetak sekundi prije gola, onda to jest kmečanje.
    mislim kakve su to gluposti, hoće li se sada i krivo dosuđeni aut prije gola smatrat krađom?
    po pravilima je i gol rudeša dinamu pao iz ofsajda jer iranac igra loptom pod utjecajem igrača koji je u ofsajdu kojem lopta dolazi, i nitko to još nije spomenuo, ali tebe lik nije sramota pričat o nekakvom faulu na centru nakon kojeg je pao gol.
    ne ovisi faul prije penala o kriteriju suca, već ovisi o kojem se klubu radi.
    A onaj most prije gola za dva jedan se svira svugdje na svijetu.
    nauči pni pa dođi pričat
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Pa jebate, sad bi ti ja moga reć "kad te se pita jednostavno pitanje ti odma shvaćaš to ka nešto suprotno, ka neku tvrdnju". Ne znam za tebe al' kad je kažem nekome da nije previše pametan to znači da govorim da je glup ka kurac na način koji me neće banirat.
    pratim ti ja ligu, gledam utakmice ali ne idem više na stadione. Šta je reka Inkvi, ono s penalom je teška glupost, tribalo je svirat faul za Hajduk al' sve ostalo brate..katastrofa. Balvanima se odbija balun od nogu. Ne mogu spojit par pasova..ma šta'š govorit, bolje je Gorica igrala protiv Rijeke od njih..i to nekoliko puta bolje

Ovo ostalo, o Rijeci, Dinamu, tituli me ne zanima pa neću ni komentirat..pogotovo sad kad imam dojam da se Hajduk neće borit za titulu sljedećih desetak godina
    slažem se da je Hajduk očajan bio, to nije upitno. Ali da su nas pokrali jesu pa kom krivo kom pravo.

kleš odličan komentar, nisam baš siguran za tezu u kompletu, ali ti dokazi stoje. Mada sa druge strane ovisi to sve...
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Citiraj Prvotno napisano od Bukowski Vidi poruku
    odgovorija san ti: ljudi koji spominju kmečanje nisu vrijedni rasprave
    Normalno kad odgovra nema ili je istina bolna!!
    Hajduk: 50ak

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    @bukowski-

@grunf- svi klubovi u bundesligi su u vlastnistvu navijaca.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/50%2B1_rule
    Samo kaj je Hajduk u vlasništvu grada, a klubom upravljaju navijači. Ima li koji klub u Bundesligi da funkcionira po tom principu?

Ovaj mali Ante Palaversa odigra solidnu utakmicu proti Slavije u Split. Onda ga veliki strucnjak kopić uopče ne povede ni u Osijek ni u Sofiju. E sad koliki nogometni stručnjak moraš bit za to razumit. Ovaj Kopić je sve mi se čini žešća prevera od trenera.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Imas pravo za palaversu.. momku je napravljena medvjeda usluga kad ga se gurnulo od pocetka..
    Nema veze sta je napravio 2 kiksa zbog kojih smo skoro pa dobili gol, jer vidi se da momak zna, ima muda, i ovakome triba pruzit sansu i forsirat ga.. i meni je bilo cudno sta ga nije vodilo u os i to je kiks struke.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Samo kaj je Hajduk u vlasništvu grada, a klubom upravljaju navijači. Ima li koji klub u Bundesligi da funkcionira po tom principu?
    E toga nema...
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Imas pravo za palaversu.. momku je napravljena medvjeda usluga kad ga se gurnulo od pocetka..
    Nema veze sta je napravio 2 kiksa zbog kojih smo skoro pa dobili gol, jer vidi se da momak zna, ima muda, i ovakome triba pruzit sansu i forsirat ga.. i meni je bilo cudno sta ga nije vodilo u os i to je kiks struke.

E toga nema...
    U Hajduka struka ne postoji. Prošlo lito su se uspizdili kako su klub doveli u plus, da dugova više nema i da se ne moraju više prodavat igrači nego da če se stvarat momčad.hahahahahahahaha koje prodavanje magle. Nisu to ni rekli a prodali Ercega i Ohanzu kad je Dinamo bija na konopcima.Radoševića dovedu ka jednoga od stožernih igrača na kojima če gradit momčad i onda ga prodaju na dan prve utakmice u Evropi. Ne bi se čudija da do kraja prijelaznoga roka prodaju Caktaša i Nižića.To ti je naša struka.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41

E toga nema...
    Kad su švabe idioti, a što kad im klub upadne u probleme? Pod čiji će prozor ići prosvjedovati? Ovi će ići kod vlasnika.

sinoć sam dozvolia Hajduku da mi pokvari Dan Pobjede. I ne samo Hajduku nego i Torcidi koja je odlučila prosvjedovati protiv srbijanske policije nenavijanjem. 7 jebenih stranaca je u Hajduku. Od zarađenih 15 milijuna eura potrošeno je 500 000 na "pojačanja". Ne bi me iznenadilo da na kraju sezone igramo play-off za ostanak u ligi.

mislim da to nije bio prosvjed protiv postupanja srbijanske policije, nego ono nećemo navijat dok se ne vrate.

mada, možda bi veće poštovanje bilo da se grmilo..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    mislim da to nije bio prosvjed protiv postupanja srbijanske policije, nego ono nećemo navijat dok se ne vrate.

mada, možda bi veće poštovanje bilo da se grmilo..
    Poštovanje za što? Za nevjerovatni imbecilizam? Pa šta su oni mislili da će biti na putu nazad kroz Srbiju?

Pitanje je da li su se ti isti vraćali nazad. Ne bih se kladio baš, vjerojatno su pokupili prve Torcidaše na koje su naletili.

Pitanje je da li su se ti isti vraćali nazad. Ne bih se kladio baš, vjerojatno su pokupili prve Torcidaše na koje su naletili.
    To bi bilo još gore. Uvalit svoje, ni krive ni dužne, u takva govna

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Poštovanje za što? Za nevjerovatni imbecilizam? Pa šta su oni mislili da će biti na putu nazad kroz Srbiju?
    Pa poštovanje za muda. Za pamet vjerojatno ne.

ja sam ziher da su sve vraćali istim putem. Uostalom nije ih bilo na tisuće.

Mogli su pokazat muda na povratku. Pa bi bilo i pameti. Neš' ti muda za neplatit piće i duvan i našarat grafit u 4 ujutro u, za nepovirovat, Vrčini.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 06-08-2018 at 15:29

Ne kužim kako su mogli pokazat muda pri povratku.

meni je bilo čudno i suludo da se vraćaju preko Srbije. Al kažu da ih je bugarska policija usmjeravala koridorima prema Srbiji i da se nisu željeli vraćati preko Srbije što je i logično.

Ali to ne znači da se momke treba maltretirati i što se Srbija sad kompleksaški iživljava nad njima iako je praksa da se takvi prekršaji evidentiraju i počinitelji isprate do granice.

Još sad u ove dane Oluje i srpskog mitomanskog ludila. Nadam se da će se momci vratit dobri.

Piše da Bordo daje 5 milja ojra za Tomu Bašića. A negdje 3,5. Ako je 5 milja ojra, ja koji sam protiv prodaja kvalitetnih igrača, to je posao desetljeća. Iako sam davno napisao da je Bašić potencijal, nije se razvijao dobro, i brate nejak je i pogrbljen, dres mu stoji ko da mu je ofinger osta u majici.

Dobar bi to posoa i za 3,5 milje. Da je se razvijao kako sam mislio, druga priča.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 06-08-2018 at 21:43

Ne kužim kako su mogli pokazat muda pri povratku.

meni je bilo čudno i suludo da s evraćaju preko Srbije. Al kažu da ih je bugarska policija usmjeravala koridorima prema Srbiji i da se nisu željeli vraćati preko Srbije što je i logično.

Ali to ne znači da s emomke treba maltretirati i što se Srbija sad kompleksaški iživljava nad njima iako je praksa da se takvi prekršaji evidentiraju i počinitelji isprate do granice.

Još sad u ove dane Oluje i srpskog mitomanskog ludila. Nadam se da će se momci vratit dobri.

Piše da Bordo daje 5 milja ojra za Tomu Bašića. A negdje 3,%. Ako je5 milja ojra, ja koji sam protiv prodaja kvalitetnih igrača, to je posao desetljeća. Iako sam davno napisao da je Bašić potencijal, nije se razvijao dobro, i brate nejak je i pogrbljen, dres mu stoji ko da mu je ofinger osta u majici.

Dobar bi to posoa i za 3, 5 milje. Da je se razvijao kako sam mislio, druga priča.
    Igra (na tvoje) riječi. Pokazat muda na isti način ka šta su ih pokazali na putu prema Bugarskoj. Pa sad ne bi bilo sranja. Glupo je pričat da je srpska policiaj ovakva i onakva. Jednostavno su tribali stavit mozak, ako ga imaju, u pogon i sitit se samo šta su u Šumskoj napravili liku koji se vozio na more u hrvatskom dresu.

da, upravo vidia da se prodaje Bašić, po meni jedini koji nešto vridi u Hajduku. Ima dobar udarac, dobre asistencije i, za razliku od ostalih, zna koji put i prediblat suparnika. A nije ni nejakiji od Modrića. U pravom timu bi se razvijao sasvim solidno. Nisam se zajebava kad sam govoria o doigravanju za ostanak u ligi.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 06-08-2018 at 21:40

Doć će Tommy i Jolly, meni se čini, na kočijama u klub nakon ovih.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Kkave će oni legende biti u splitu, prije nego što postanu aleština.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove