+ Odgovori na temu
Stranica 241 od 265 PrviPrvi ... 141 191 231 239 240 241 242 243 251 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,801/5285

Tema: Hajduk Split

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Prije 22-23 godine san pokrenija inicijativu i osobno ja sa još nekolicinon hajdukovaca smo tražili da se stari plac vrati hajduku i da se taj prostor komercijalizira i da lova ide hajduku ili dio od te love spliskome sportu tj. svin klubovima.
    Naravno uz uvjet da se to zemljište zaštiti od bilo kakve moguče prodaje u budućnosti. Skoro smo proglašeni luđacima i to sa više strana.Od političara do novinara.
    To je trajalo 2-3 godine dok kasniji gradonačelnik mister 10% Škarić nije pokopa tu ideju. Kasnije san sazna od nekih gradskih viječnika da je stari plac triba bit prodan nekoj židovskoj grupaciji. Na kraju je ostalo sve isto ka šta je i danas.
    Hajduk nema ni i od imovine. Beskučnik u svome gradu. A to je moglo bit jedno od riješenja financiranja za cili splitski sport. Ovako svi klubovi preživljavaju a hajduk životari i živi od prodaje igrača.
    Nek se Poljud prepiše na Hajduk. Nek grad zadrži 49% dionica, a ostalo proda ulagaču. Nek se Hajduk procijeni, stadion vrijedi 50 milijuna eura, a igrači 30 i nek se proda na burzi svakome tko ima lovu i stvari će se brzo iskristalizirati.

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    Ovaki model moze proc u uredjenim sredinama, a drzave kojima vladaju nasljednici tajne sluzbe bivseg rezuma, zemlje di vecina ljudi jedva spoji mjesec, mentaliteta di se jos uvik razmislja 'pa ako je nesto napravija za grad, neka i sebi nesto uzme' itd to nisu... moglo bi se rec da je taj model za ovu regiju daleko isprjed vremena u odnosu na socialno, ekonomsko i mentalno stanje regije...
    Taj model je po meni iza vremena u kojem živimo. Čisti komunjarski sustav društvenog vlasništva gdje vlasnici ne upravljaju svojom imovinom.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Činjenica je da bi se kopali grobovi na poljudu da je hajduk u rukama jednog vlasnika,a da su rezultati i stanje u klubu isti kao zadnjih nekoliko godina. Ovako nitko ne želi sebi kopati grob.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nek se Poljud prepiše na Hajduk. Nek grad zadrži 49% dionica, a ostalo proda ulagaču. Nek se Hajduk procijeni, stadion vrijedi 50 milijuna eura, a igrači 30 i nek se proda na burzi svakome tko ima lovu i stvari će se brzo iskristalizirati.

Taj model je po meni iza vremena u kojem živimo. Čisti komunjarski sustav društvenog vlasništva gdje vlasnici ne upravljaju svojom imovinom.
    Pa recimo bundesliga se fura na taj sistem....
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Najsličniji modelu hajduka je hsv,a vidili smo kako je završija nakon godina tapkanja na mistu ove godine selidba u drugu ligu.U svim drugim klubovima moć imaju maksimalno dva do tri čovika dakle predsjednik,trener i sportski direktor i njihova je zadnja nikakvi nadzorni odbori kurci palci koji veze s vezom nemaju!
    Hajduk: 50ak

Ja mislim na samo vlasnistvo klubova... ostalo se slazem sa tobom....
    Hajduk, 45 200+-

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Mislil sam da Tommiju nije problem ako klub jednu godinu završi u minusu od 3 milijuna eura i da neće zbog toga prodavati igrače, kao što je to problem sadašnjoj upravi, nego će to bez pol frke pokriti svojom lovom. Naravno, jedan dio igrača ćeš uvijek morati prodavati jer će s vremenom prerasti sredinu u kojoj igraju, ali da je bil neki bogati vlasnik on je mogel i ovu sezonu još zadržati Vlašića i Ercega i Radoševića. Modrić je do 23 godine bio u Dinamu, Vlašić je mogel ostati još sezonu ili dvije da stasa, prodali bi ga za više love i donio bi neke trofeje Hajduku.
    preriskantno je bilo neprodat Vlašića za 8-10 milijuna eura. ovo ostalo je Bože sačuvaj

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    čuj donio bi trofeje Hajduku. Jel ti stvarno vjeruješ da Hajduk može osvojit Euro ligu??
    Jer HNL ne može osvojit ni da je deset Vlašića u ekipi a ne jedan. Evo ti jučer odma prvo kolo. Šta bi Vlašić, uzeo zviždaljku srbinu jovici pa svirao drugačije, ne kužim??
    Ili finale kipa zadnje, šta bi Vlašić dosudio penal onaj na Adamu, koji kua?

Biće da nepratiš baš ligu pa pričaš čisto onako.

Evo sad imamo sve vani igrat, Dinamo prvih deset kola doma jbt

A govna u Osijeku kad su pustili "Trag u beskraju" skoro sam izrigao. Jbt pustiš to i onda pokradeš klub za kojeg je isti taj Oliver navijao i kojem je ispjevao par pjesama.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Citiraj Prvotno napisano od Bukowski Vidi poruku
    čuj donio bi trofeje Hajduku. Jel ti stvarno vjeruješ da Hajduk može osvojit Euro ligu??
    Jer HNL ne može osvojit ni da je deset Vlašića u ekipi a ne jedan. Evo ti jučer odma prvo kolo. Šta bi Vlašić, uzeo zviždaljku srbinu jovici pa svirao drugačije, ne kužim??

A govna u Osijeku kad su pustili "Trag u beskraju" skoro sam izrigao. Jbt pustiš to i onda pokradeš klub za kojeg je isti taj Oliver navijao i kojem je ispjevao par pjesama.
    Daj to kmečanje postaje smiješno lagano majke mi niko normalan to više ne puši!!Ajde reci mi u čemu smo to mi napredovali u zadnjih par godina!sve ovo će ispast najveća prevara u sto i nešto godina hajduka!

Koji klubovi?

Pa prošle godine je 3 boda nedostajalo od titule, taman jedan Vlašić da Hajduk ne izgubi od Rudeša jednu tekmu i od koga ste ono još izgubili... Dinamo igra 10 kola doma, ali će onda igrati 10 kola u gostima, već je kiksal prvo kolo. Koliko god vam trenutno sustav nije naklonjen, s pravim upravljanjem bi ga pobijedili. Meni iskreno ne ide u glavu da ste otjerali Tommija i po meni je to najveći propust koji ste napravili. Čovjek voli Hajduk, ima love i htio ju je uložiti u klub, ali eto, bolje imati socio-sirotinjski model tavorenja na 3. mjestu u HNL-u 10-ak godina. Zašto bi odmah napali titulu, krenuli prema Ligi prvaka i slično. To je za budale.

O'š reć da bi Hajduk satra Osijeka da ga nije pokralo?

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Neman pojma koje je rješenje za Hajduk.Današnji odnosi kad igrači idu sa 15 godina ča ne mogu se usporedit sa onin vrimenima di su morali ostat do 28.Neko rješenje se mora nač.Jesu li to dugogodišnji prvi ugovori ili nešto slično neman pojma ali ovo ne vodi ničemu.Ovo je pritakanje iz šupljega u prazno.
    Gledaj, rješenje je da talentirani mladi igrači (Vlašić, Balić, Bašić) ne idu vani prije 22 god. U tim godinama je vani otišao Luka Modrić. Na to još vratiš u Hajduk kvalitetne starije igrače na kraju karijere ili igrače koji su igrali u Hajduku a karijera im je u krizi vani. Mogla bi se tako napraviti jedna solidna ekipa koja bi se borila s Dinamo za naslov, a u Europa ligi možda došla i do proljeća. Ovo s gomilanjem stranaca u Hajduku je postalo šprdačina. Protiv Osijeka u prvoj postavi ih je istrčalo čak 6.One šampionske 1994./1995. kad je Hajduk igrao proljeće u Ligi prvaka i uzeo duplu krunu u Hajduku su bila samo dva stranca. Al prije svega, potreban je potpun reset sustava i napuštanje ovakvog nakaradnog modela upravljanja, gdje se svi pitaju a nitko ne odgovara za ništa.
    Posljednje uređivanje od Cid-xp : 01-08-2018 at 08:30

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ima dobra fora kao odgovor.

Ono mogu satrat samo kutiju keksa.

Nije im suđen prekršaj pa je sviran penal. ono je, greška.

Ma ovdje izgleda da se netko naslađuje katastrofom u Hajduka koja traje i traje i ne vidiš joj kraja. Svake godina ista priča, ista sranja, iste lažne nade, ista samozavaravanja. Nije likovanje nego tuga, teška tuga.

od poluigrača ili totalno netalentiranih igrača se stvaraju mitovi, pletu se lažne priče, mislim koja ekipa pa ekipa su igrači a tu igrača nema. ono malo što je bilo, to je rastirano, prodano u bescjenje.

Ovdje se krive treneri. mislim možda i oni nisu treneri i vjerojatno i nisu.. Al šta će oni naopravit s ovakvim igračima.- Šta. pa ne bi bio trener Hajduka nema ti para. Al dobro valjda ni njih nije briga. U talu su s nekim, očekivanja su ionako nikakva, ljestvica postavljena na najniže pa ajde..ko fatureta koja se može odradit bez puno truda upiranja ni rizika. Jebeš to.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 01-08-2018 at 13:40
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od HFC Vidi poruku
    Daj to kmečanje postaje smiješno lagano majke mi niko normalan to više ne puši!!Ajde reci mi u čemu smo to mi napredovali u zadnjih par godina!sve ovo će ispast najveća prevara u sto i nešto godina hajduka!
    oprosti ali kad neko spomene riječ kmečanje nije vrijedan rasprave. Isto kao i kad neko spominje komplekse ili ulicu koja vodi klub, orjunu itd.
    Čuj kmečanje.

Inače, nisan gore spomenija, Hajduk očajan, Osijek dobar, ali drugi i treći gol poklonjeni, dakle najbolji igrač Osijeka - Jović.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Čuj to. ja stvarno ne znam šta je vama u glavi pa nije svit crno bijel, vi kad neko kaže nešto automatski shvaćate da je rekao nešto potpuno suprotno. Ako kažem da neko nije baš pametan, to ne znači da sam rekao da je dotični glup i retard. Možda je čovjek normalne pameti, samo nije puno pametan. razumiš.

Hajduk je bio očajan, Osijek dobar. Do 2:1 je Hajduk bio osjetno bolji. A kako u nogometu ne važi pravilo jedna akcija=jedna reakcija, već jedna akcija=više reakcija tako i tih 2:1 nije samo 2:1, već se onda protivnik diže, ti padaš. A kad te onda još zapečati sa 3:1 gotovo je.

Ne moraš ti nikog ni gazit, ne moraš bit ni bolji, dapače, možeš bit lošiji pa izvuć i pobjedu a kamoli bod. Eto, jel Hrvatska bila toliko bolja od svojih nekih protivnika? Nigerija eto odma prva, daju autogol i svira ti penal, hvala doviđenja. A šta da je za njih svira nepostojeći penal, i da su još dali gol nakon nedosuđenog faula/ofsajda? Misliš da bi mi zabili 3? Bi kurac.

A Hrvatska je BOLJA od Nigerije, i to osjetno.

E sad, kako onda to tek očekivat kad su klubovi "u po kile"? U HNL-u ne postoji klub koji je toliko jači da osvoji HNL a da ima suđenje kao Hajduk. I sad, pošto očito moran naglasit da ne pročitaš Bog zna kako, ne govorin da je to toliko satiranje. Jer kiksamo i mi, pa NIJE POTRIBA. Ali da jest, onda bi bilo. Pa sjećamo se svi i vaterpola na Poljudu po metra od suca, sjećamo se penala na Kantridi na 18 metara, sjećamo se evo malo unazad finala kupa di ti ukrade 1 na 1 sa krivo dosuđenim ofsajdom (@1:20)
    https://youtu.be/1L8Cb_llIbQ
    dapače, čisti crveni karton je tu
    ili ti nedosudi najčistiji školski primjer penala ikad (@1:50) nego ti još i žuti da. Ubačaj odma poslje pogledaj kako petica Dinamova zaustavlja Saida

gle, ne da mi se raspravljat s ljudima koji očito ne prate ligu (tvoje riči) jer da bi znao i shvatio koliko je do krađe a koliko do toga što si ti eventualno loš moraš pratit, svaku utakmicu.
    Ja gledan i Hajduk i Dinamo. Tako da znam jako dobro kako i šta se dešava. Garantiram životom da niko osim ovih najvećih nema tu kvalitetu da bi mogao sa ovakvim odnosima osvojit naslov. Niko.

Preklani Rijeka ima najbolju ekipu u zadnjih jako dugo, bolju i od Dinamove sa Modrićem i Duduom (lošiju igrački, ali daleko bolju igru i ekipu), Dinamo raspad sistema, i oni uzmu titulu sa par bodova fore. I to jer im je dozvoljeno ( Dinamo gubi od Hajduka usred Maksimira, moš mislit kako bi se to dozvolilo da su željeli uzet titulu, da ne spominjem kolo poslje i pušing i u Koprivnici). Da je pošteno suđenje i Rijeci i Dinamu, Rijeka bi te godine uzela titulu sa MINIMUM 15 bodova fore. Ali mrtvi minimum. Ne bi se čudio i da bi bili dobrano preko 20.

I onda naravno Mišković rasprodaje sve, sigurno je mislio da ima šansu i dogodine uzet titulu.

Ne da mi se više, dosta.
    Hank

oprosti ali kad neko spomene riječ kmečanje nije vrijedan rasprave. Isto kao i kad neko spominje komplekse ili ulicu koja vodi klub, orjunu itd.
    Čuj kmečanje.

Inače, nisan gore spomenija, Hajduk očajan, Osijek dobar, ali drugi i treći gol poklonjeni, dakle najbolji igrač Osijeka - Jović.
    Nisi mi odgovorija u čemu smo napredovali ovih zadnjih par godina šta se sportskog aspekta tiče?Nesmi se slučajno sektu kritizirat odmah si neprijatelj kluba i debil!Jedini napredak je sposobnost pranja mozga mladjim članovima koj nevide dalje nose pa slijepo viruju šta im rilov i kompanija serviraju!

kad se netko onako razvaljen žali na faul prije penala koji je stvar kriterija i ovisi od suca do suca hoće li ga fućkat, a POGOTOVO nekakav nesvirani faul na centru desetak sekundi prije gola, onda to jest kmečanje.
    mislim kakve su to gluposti, hoće li se sada i krivo dosuđeni aut prije gola smatrat krađom?
    po pravilima je i gol rudeša dinamu pao iz ofsajda jer iranac igra loptom pod utjecajem igrača koji je u ofsajdu kojem lopta dolazi, i nitko to još nije spomenuo, ali tebe lik nije sramota pričat o nekakvom faulu na centru nakon kojeg je pao gol.

Čuj to. ja stvarno ne znam šta je vama u glavi pa nije svit crno bijel, vi kad neko kaže nešto automatski shvaćate da je rekao nešto potpuno suprotno. Ako kažem da neko nije baš pametan, to ne znači da sam rekao da je dotični glup i retard. Možda je čovjek normalne pameti, samo nije puno pametan. razumiš.

Hajduk je bio očajan, Osijek dobar. Do 2:1 je Hajduk bio osjetno bolji. A kako u nogometu ne važi pravilo jedna akcija=jedna reakcija, već jedna akcija=više reakcija tako i tih 2:1 nije samo 2:1, već se onda protivnik diže, ti padaš. A kad te onda još zapečati sa 3:1 gotovo je.

Ne moraš ti nikog ni gazit, ne moraš bit ni bolji, dapače, možeš bit lošiji pa izvuć i pobjedu a kamoli bod. Eto, jel Hrvatska bila toliko bolja od svojih nekih protivnika? Nigerija eto odma prva, daju autogol i svira ti penal, hvala doviđenja. A šta da je za njih svira nepostojeći penal, i da su još dali gol nakon nedosuđenog faula/ofsajda? Misliš da bi mi zabili 3? Bi kurac.

A Hrvatska je BOLJA od Nigerije, i to osjetno.

E sad, kako onda to tek očekivat kad su klubovi "u po kile"? U HNL-u ne postoji klub koji je toliko jači da osvoji HNL a da ima suđenje kao Hajduk. I sad, pošto očito moran naglasit da ne pročitaš Bog zna kako, ne govorin da je to toliko satiranje. Jer kiksamo i mi, pa NIJE POTRIBA. Ali da jest, onda bi bilo. Pa sjećamo se svi i vaterpola na Poljudu po metra od suca, sjećamo se penala na Kantridi na 18 metara, sjećamo se evo malo unazad finala kupa di ti ukrade 1 na 1 sa krivo dosuđenim ofsajdom (@1:20)
    https://youtu.be/1L8Cb_llIbQ
    dapače, čisti crveni karton je tu
    ili ti nedosudi najčistiji školski primjer penala ikad (@1:50) nego ti još i žuti da. Ubačaj odma poslje pogledaj kako petica Dinamova zaustavlja Saida

gle, ne da mi se raspravljat s ljudima koji očito ne prate ligu (tvoje riči) jer da bi znao i shvatio koliko je do krađe a koliko do toga što si ti eventualno loš moraš pratit, svaku utakmicu.
    Ja gledan i Hajduk i Dinamo. Tako da znam jako dobro kako i šta se dešava. Garantiram životom da niko osim ovih najvećih nema tu kvalitetu da bi mogao sa ovakvim odnosima osvojit naslov. Niko.

Preklani Rijeka ima najbolju ekipu u zadnjih jako dugo, bolju i od Dinamove sa Modrićem i Duduom (lošiju igrački, ali daleko bolju igru i ekipu), Dinamo raspad sistema, i oni uzmu titulu sa par bodova fore. I to jer im je dozvoljeno ( Dinamo gubi od Hajduka usred Maksimira, moš mislit kako bi se to dozvolilo da su željeli uzet titulu, da ne spominjem kolo poslje i pušing i u Koprivnici). Da je pošteno suđenje i Rijeci i Dinamu, Rijeka bi te godine uzela titulu sa MINIMUM 15 bodova fore. Ali mrtvi minimum. Ne bi se čudio i da bi bili dobrano preko 20.

I onda naravno Mišković rasprodaje sve, sigurno je mislio da ima šansu i dogodine uzet titulu.

Ne da mi se više, dosta.
    Pa jebate, sad bi ti ja moga reć "kad te se pita jednostavno pitanje ti odma shvaćaš to ka nešto suprotno, ka neku tvrdnju". Ne znam za tebe al' kad je kažem nekome da nije previše pametan to znači da govorim da je glup ka kurac na način koji me neće banirat.
    pratim ti ja ligu, gledam utakmice ali ne idem više na stadione. Šta je reka Inkvi, ono s penalom je teška glupost, tribalo je svirat faul za Hajduk al' sve ostalo brate..katastrofa. Balvanima se odbija balun od nogu. Ne mogu spojit par pasova..ma šta'š govorit, bolje je Gorica igrala protiv Rijeke od njih..i to nekoliko puta bolje

Ovo ostalo, o Rijeci, Dinamu, tituli me ne zanima pa neću ni komentirat..pogotovo sad kad imam dojam da se Hajduk neće borit za titulu sljedećih desetak godina
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 01-08-2018 at 13:43

@bukowski-

@grunf- svi klubovi u bundesligi su u vlastnistvu navijaca.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/50%2B1_rule
    Hajduk, 45 200+-

Nisi mi odgovorija u čemu smo napredovali ovih zadnjih par godina šta se sportskog aspekta tiče?Nesmi se slučajno sektu kritizirat odmah si neprijatelj kluba i debil!Jedini napredak je sposobnost pranja mozga mladjim članovima koj nevide dalje nose pa slijepo viruju šta im rilov i kompanija serviraju!
    Meni ide na k kad se provlači priča kako se klub zamalo ugasija i kako ga je spasila udruga nas hajduk. Ko može hajduka ugasit kad je večinski vlasnik Hajduka grad split. Ma može ga ugasit moj k. Samo da napišen tu u susjedstvu trenutni dug Partizana je priko 25 milj. eura a Zvijezde priko 30 milj. eura. S tin da je Zvijezda prije tri godine bila u dugu 55 miljuna eura.Ko ne viruje neka progugla. Moš mislit šta se Hajduk, Dinamo, Zvijezda ili Partizan mogu ugasit.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Datum registracije
    Jan 2012
    odgovorija san ti: ljudi koji spominju kmečanje nisu vrijedni rasprave
    Hank

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove