+ Odgovori na temu
Stranica 229 od 234 PrviPrvi ... 129 179 219 227 228 229 230 231 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,561/4665

Tema: Hajduk Split

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Trebao je ostati još barem godinu. ovako će otići na posudbu i vucarat će ga ko Pašalića iz kluba u klub.

Ali bitno da su namireni nesposobni i halapljivi a klub ko šiša..
    odluka o prodaji je donešena od strane tate joška,hajduk tu nije imao ni najmanji uticaj
    torcida,45,45

Dobro je, ide se na konsolidaciju, klub je u plusu. Rezultat je trend.

igrati bez 4 glavna igraća (Futacsa, Vlasića, Nizića i Ercega) sa rijekom koja je slagala momčad 5 godina je preoptimistično.
    ali, na kraju se mrtvi broje

Rijeka se ne prestaje iživljavati na Poljudu.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Jakov Vidi poruku
    igrati bez 4 glavna igraća (Futacsa, Vlasića, Nizića i Ercega) sa rijekom koja je slagala momčad 5 godina je preoptimistično.
    ali, na kraju se mrtvi broje
    Od prošle sezone? Rijeci od prošle sezone nema Andrijaševića, Ristovskog, Bezjaka pa se ništa ne žale nego vas rastave na faktore.

Član u nastajanju st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Koji pad u igri Splicana, poslje europskih utakmica sam mislio da ce ovo biti jedna od najzanimljivi sezona. Ovo sve oko Mamica, Dinamo pred raspadom, Osijek se digo a i mi smo ulovili neku konstantu u nasoj igri. Steta za derbi, a mogo je biti odlican. Ovako ostajemo u zadnjih 20 medjusobnih susreta ne porazeni.

Ne sjecam se da je Hajduk ikada igrao sa vise stranaca, 7 u prvih 11(11/18 igraca koji su bili prijavljeni za derbi su stranci).

ugasite izagola.hr
    Posljednje uređivanje od st.anger : 18-09-2017 at 16:37
    26/40+
    rijeka SPEZIAL

Wink KUD Torcida

KUD Torcida.
    Navijači kojima je samo do navijanja, nešto kao mažoretkinje. Nije im važno tko igra, čak ni koji je sport- važno je pokazati svoju koreografiju i pobrati simpatije i pljesak.
    Treba li uskoro očekivati samostalne nastupe Torcide na Poljudu kada nitko ne igra- solo nastup Torcide?
    Mogli bi ići i dalje od Poljuda- nastupati po tuđim stadionima, dvoranama, utakmicama, skupovima…. u zemlji i inozemstvu.
    Ako Hajduk ne može godinama napraviti igrača i klub, možda bi mogli prodavati navijače, pa na navijačima zaraditi novac za izlazak iz krize. Ima sad ovih klubova koje kupe bogataši, a nemaju tradiciju i navijače, pa ono, prodaju 2oo torcidaša ultrasa u tor Red Bulla, recimo. Torcida je osnovana u Zagrebu, a Hajduk u Pragu, pa bi tako mogli vratiti dug Europi.

Ako bi izabrali novu kraljicu Torcide, mogli bi imati s njom nastupe- ona pjeva, a oni bi bili zaduženi za koreografiju i scenski nastup. To bi bio show. Napokon bi Kraljica Torcide dobila smisao, jer je ovako potpuno nejasno: otkud muškim navijačima muškog nogometa- kraljica?!
    Ili je to još tada bio znak kako je Torcida dovoljna sama sebi i potrebna, a Hajduk samo odskočna daska.
    http://www.dalekovidnica.eu/torcida-pobijedila-hajduk/

To je tekst Vite Dugonoge..kasnije ćemo ga obrisat..

Pa smiješan je taj dio, kaj fali. Treba se znati nasmijati i na svoj račun.

Torcida nikad nije imala "kraljicu". A tekst je samim time falsifikat plus je glup i neduhovit al dobro ako je tebi duhovit nek stoji. Mislim bilo je debilnijih postova i tekstova na ovom forumu, doduše vrlo malo.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Pa smiješan je taj dio, kaj fali. Treba se znati nasmijati i na svoj račun.
    Samo da je stao na tome,ali ipak je morao napisati ovaj zadnji dio .humorom u obranu "sposobnog" mamića.

Torcida je postala u Hrvatskoj Mamić među navijačima.
    Pošto u tim krugovima kruže glasine kako su BBB krstili i stvorili Tovari, a Torcidu Purgeri, mogli bi se jednostavno zamijeniti za klubove. BBB bi trenutno puno bolje stajali Hajduku, a možda bi ga natjerali na bolje sportsko i ekonomsko poslovanje.
    Najviše svojim izostajanjem iz djelovanja kluba.
    Samo dostojanstveno Hrvati!

nije nas puno oštetilo večeras, što je to jedan gol iz ofsajda i nedosuđeni penal za ovu močvaru...

sudani je ovi sa zelenon glavon koji pribacuje za benkovića

udarac u Ercegovu desnu nogu
    https://streamable.com/3l033
    torcida,45,45

ovo stvarno ne mogu virovat da pomoćni ne može vidit,pa on je idealno postavljen

torcida,45,45

Odličan derbi s puno golova, preokreta, sumnjivih situacija, sudačkih previda, bakljada, tučnjava na tribinama.

Gleda sam priko oka i vidio sam da je Hajduk napada i ima neke šanse..to je za mene veliki napredak..pa čak i svojevrsni šok..

Da, i dobro su vezali i pleli akcije. Puno bolje nego prošlih sezona, ovo je stvarno bilo nadmetanje u kvaliteti, a ne mesarenje kao prošlih sezona.

Da, i dobro su vezali i pleli akcije. Puno bolje nego prošlih sezona, ovo je stvarno bilo nadmetanje u kvaliteti, a ne mesarenje kao prošlih sezona.
    Prvo poluvrjeme da. Onda su se preplašili pobjede i pobjegli u mišje rupe. Opet morao bi pogledati cijelu utakmicu jer sam gledao preko oka. Da sma kladioničar uplatio bi da će zadnjih 20 minuta primiti minimum jedan gol..po onoj parafrazi pjesme "sve me vodilo tome(tebi)

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Prvo poluvrjeme da. Onda su se preplašili pobjede i pobjegli u mišje rupe. Opet morao bi pogledati cijelu utakmicu jer sam gledao preko oka. Da sma kladioničar uplatio bi da će zadnjih 20 minuta primiti minimum jedan gol..po onoj parafrazi pjesme "sve me vodilo tome(tebi)

Ma nisu se oni uplašili pobjede nego su se ispuhali. To je sve do kvalitete, Dinamo je ipak kvalitetnija ekipa.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Varazdinci kamuflirani Dinamovci....najprije Bujanec, sad Grunfko.....poceses Varazdineca kad ono ispoda plavo ko strumf.....
    Svaki glas za HDZ je glas za HNS!

Ma nisu se oni uplašili pobjede nego su se ispuhali. To je sve do kvalitete, Dinamo je ipak kvalitetnija ekipa.
    Mislim i jedno i drugo. Nemožeš se ispuhati u 45-oj. To je psihologija. U zadnjih 5 minuta naprimali su se golova od Dinama..kako se bliži kraj utakmice tako je panika veća. To je čista psihologija.

I jučer su primili gol u 89-oj i 90-+1 minuti. To je za kauč.. Žalosno ali tako je.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove