+ Odgovori na temu
Stranica 267 od 267 PrviPrvi ... 167 217 257 265 266 267
Prikaz rezultata str. 5,321/5338

Tema: Hajduk Split

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    A što tek reći na pogrješne procjene Hajdukove struke oko Bobana i Modrića?
    Tu je Zrinja puno jači u procjenama. Odmah su uočili Modrićevu kvalitetu.

Ma da Vuskovic, otisao sam na sinjskog dijamanta.

Pa histericni, pratim jedan sportski forum i jako jako histericna grupa ljudi, pljuju hajdokve igrace nakon jedne lose partije, Biuka su prvo trpali u Real Madrid a nakon pada forme tjeraju ga iz Hajduka. Ta vrsta histerije, i opcenito ne volim taj splitski djir. Neprijatelji svi i svuda, svi protiv Hajduka, ma ajde.

Za Rukavinu je nedavno Boris Zivkovic nesto malo govorio, zasto on misli da je propao i da nije iskoristio, kako Boris kaze, niti 1% svog potencijala. Ante je kaze bio igrac koji je imao predispozicije jednog Henrya a dobro to smo svi vidjeli, atletski je bio slican, i pored te gazela brzine Ante je radije isao na driblinge. Koji nisu prolazili u 99% slucajeva, i kad mu ovaj kaze pa ajde me pretrci, on ga pretrci. Sljedeci put ista vjezba, Ante ide na dribling. To je stvar glave, mali nije bio zreo u glavi i mozes ga jebat i talent i potencijal.
    Ima nesto i u karakteru recimo, sad koliko je Jozak relevantan mislim to je samo njegovo misljenje, on je recimo za Corica ili Halilovica vidio na treningu da imaju nedostatak koji ce ih stajati velike karijere. Plasili su se kontakta, ukratko receno, posebno recimo Halilovic koji je bogom dan talent ali kad je u pitanju utakmica on ne smije kopackom tamo gdje recimo Mandzukic ili Olic idu glavom. Cuva noge, pazi se duela, u modernom nogometu takav ne moze biti igrac. Je li to to ne znam ali takvo misljenje on ima.

Hajduk ne radi dobro sa talentima a zasto je to tako neka misle ovi u Hajduku. Nekad su imali najbolji rad sa mladim igracima, Sergije Kresic je tesao igrace ko djepeto. Jarni nedavno pojasnio par situacija rada sa Kresicem, i kakva je njegova trenerska filozofija, igrac koji nije u stanju u punom trku driblati nema sto traziti u Hajduku. OSamdesetih je taj covjek istesao brojne kasnije Hajdukove zvijezde, Jarni Boksic pa da ne nabrajam. Ko im danas radio uopce sa igracima.

Ja ne znam koja grupa nije takva a pisanje po nekim forumima nije Torcida. Ja im se čudim, njihovoj strpljivosti jer realno Hajduk zadnjih 20 godina ne igra nogomet. Ne znam kako uopće nazvati tu igru to što Hajduk igra ali to nogomet nije. Zato se ne mogu načudit njihovom strpljenju. Čak su izbacili po meni jedan bedast slogan "Ideal je vječan, rezultat je trend".

Ja u zadnjih deset godina rijetko kad pogledam Hajdukovu utakmicu svih 90 minuta jer mi je muka, uhvati me tuga i nostalgija kad se sjetim Hajdukove igre iz sredine 80-tih kad sam bio inventar na Poljudu i gdje protivnička ekipa prvih 20 minuta nije mogla izić iz svojih 16.

Što se tiče Rukavine on je baš imao brzi prodor kao svoj forte, ne sjećam se da je bio sklon driblanju, on je driblao igrača u trku tj. cimao ga i zabijao takvom lakoćom, bez komplikacija, govorim dok je bio mlad igrač u Šibeniku. Kad je došao u Hajduk mislio sam, to je to. Ali u Hajduku on se nije mogao sastat s loptom, to više nije bio isti igrač. Ali to je bilo vrijeme kad je Hajduk ostajao iza Dinama po 20-30 bodova na tablici. Ima igrača kojima kad prekineš razvoj nestanu kao igrači. Ima i onih koji se oporave. Rukavina nije bio jedan od tih. Njemu je u Hajduku prekinut razvoj i uništena jedna potencijalno velika karijera. Možda ja nisam relevantan ali kad sam ga gledao u Šibeniku pomislio sam, ovo će bit svjetska klasa, ne hrvatska ne europska nego svjetska klasa. Kasnije je u Dinamu par puta pokazao svoj talenat ali to je bilo premalo i prekasno.

Ne znam kakav je Krešić bio kao trener juniora, ali znam da je on preuzeo Hajduk nakon što je Hajduk pobjedio kući "samo" 1:0 Waregema, pa smjenili Poklepovića, u četvrtfinalu kupa Uefa. U uzvratu je Hajduk imao šansi i šansi a Waregem skumpirao jedan gol i Hajduk ispadne na penale. Od jednog Waregema kojemu je Hajduk trebao utrpati 10 komada toliko je bio bolji. I tu je krenuo pad Hajduka do dana današnjeg. Krešić nije ništa pokazao kao trener. Doduše tada su otišli braća Vujević, Slišković, Gudelj se razbolio ali svejedno. Tada je na sjeveru osvanuo transparent "Mi bi tili velikog Hajduka, od ovih igrača nama je muka".

Jarni je došao iz Čakovca, Asanović je bio još tu, stasao je jedan igrač koji je možda i bio bolji od Asana. Goran Vučević. Kojemu je odlazak u Barcelonu uništio karijeru. A plemenitijeg igrača Hajduk osim Sliškovića nisam vidio pošto Jerkovića nisam gledao.

Doduše ni Špaco Poklepović se nije proslavio kao trener. Imao je ekipu za osvojit par prvenstava spomenutu braću Vujović, Baku, Gudelja, mladog Asanovića, jednog Miljuša kao možda prvo moderno bek-krilo, Dragu Čelića kojeg su svi izrugivali kao i ja a koji je orao teren, i sad kad pogledam bio je velemajstor za ove "moderne Hajdukovce". A Špaco nije osvojio ništa. imao je polufinale kupa UEFA i i jedan kup Jugoslavije mislim i to je sve.

Za Čorića se odmah vidjelo da puno mrljavi i da je spor a Halilovića nisam puno ni gledao. on igra neke svoje privatne utakmice iako sam ga jednom vidio kao juniora, izgledao je moćno na lopti ali puno igrača "nestane" na prijelazu iz juniora u seniore.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 02-12-2021 at 22:30
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Hajduk ima dobru omladinsku školu, ali im je prva ekipa kontinuirano loša, od igrača do trenera, pa se talenti ne mogu pretvoriti u klase od igrača. Dinamo je tu bio puno bolji, imao je uvijek dobru ekipu gdje su se talenti mogli lakše pretvoriti u vrhunske igrače. Mislim da je sad konačno i Hajduk shvatio da je to jedini put, imati jaku prvu ekipu pa da mladi igrači imaju od koga naučiti i da mogu postati vrhunski igrači. Livaja bude poučil i napravil čuda za razvoj Biuka i Ljubičića, a i ostalih mladih igrača u Hajduku. Ta investicija će im se vratiti desterostruko.

jebote nakon "sto godina" odlučim se pogledat neku Hajdukovu utakmicu, da se ne nerviram. Hajduk dobio 4 utakmice zaredom, između ostalog i Dinama pa reko ajd da vidim.

I imam šta vidit. Ništa. Jedino Livaja nešto. I ovaj Mlakar spretno- sretno dva gola. Ali nisu stvarali dovoljno dug pritisak. Pustili Lokomotivi da vodi igru. a nedavno je dobili u kupu 6:3. Krovinović-nula bodova. Biuk, jel igrao od početka. A autogolovi. Dva komada. Jel se onaj Elez specijalizirao za autogolove, mislim da je nedavno da jedan. A ovaj drugi autogol od Katića. Što je on htio kod autogola. Mislim koja mu je misao plovila glavom dok je išao onako intervenirat. Bizarno. Danas baš svatko igra nogomet.

A što nikako ne igra Mario Čuić, sad je ozlijeđen čuo sam, ali ni prije nije bio opcija za prvu ekipu. Dao dva gola Dinamu u Zagrebu i to je to. Klupa. Što nije otišao iz kluba ako mu ne daju igrat. Ovdje mu šansu očito ne daju. Jer je poznato da Hajdukovi igrači koji ne igraju u Hajduku ( a i oni koji igraju izgledaju smotano u Hajduku, kad odu u drugi klub naglo proigraju) Možda i zato jer je dao dva gola Dinamu. Jer je netko ustvrdio da su pola Hajdukove uprave Dinamovci.

Isto tako zašto ne probaju s bratom mu Filipom koji trpa i za mladu Hajdukovu ekipu i za mladu Bih reprezentaciju ( što će on tamo?).

Nekad su talentirani igrači pomalo uvođeni u prvu ekipu. u drugom poluvremenu prvo 10 pa 15 minuta pa pola sata pa bi onda tek kad to sve prođu startali od prve minute. Ako su marke. Tako je Asan ulazio sićam se.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 11-12-2021 at 19:57

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Braća Čuić su iz Tomislavgrada,a njihov otac Tomislav je bio dugogodišnji bh sudac Premier lige,a sada je čini mi se kontrolor suđenja,nešto tome slično u NS BiH.
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Znam odakle su. Znam im ćaću. Nadimkom "Bili". Bio je u interventnom vodu naše duvanjske brigade.

Ne znam di bi ovo stavio ali Šure se hvali da mu je Ivica Dačić "pevao na uvce" talijansku kanconu.. Pošto je Šešelj valjda bio zauzet..

E moj Šurjak. Bio si pojam za nas dicu rođenu krajem 60-tih.

Ovo je malo manja blamaža nego kad si divljački pretukao Blanku Čapaliju

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ne znam di bi ovo stavio ali Šure se hvali da mu je Ivica Dačić "pevao na uvce" talijansku kanconu.. Pošto je Šešelj valjda bio zauzet..

E moj Šurjak. Bio si pojam za nas dicu rođenu krajem 60-tih.

Ovo je malo manja blamaža nego kad si divljački pretukao Blanku Čapaliju
    Ne bi komentira šuru ali ču komentirat Ivicu Dačića koji u tome intervju kaže da je dobija ime Ivica po Ivici Šurjaku.To bi možda i prošlo da Šurjak nije ima 13 godina kad se Ivica Dačić rodija.
    Torcida Split

Lip gol Čuića za juniore Hajduka. Lipe škarice

https://slobodnadalmacija.hr/sport/h...sijeku-1167160

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Hajduk ili Osijek, tko osvaja sve?

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Je li Hajduk ovo proljeće dao ijedan zgoditak ,a da nije iz kaznenog udarca?
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Je li Hajduk ovo proljeće dao ijedan zgoditak ,a da nije iz kaznenog udarca?
    Hajduk očito ima dobru logistiku ovu proljeće.

logistika pod šifrom premijer + predsjednik RH, stalno se žale a svi premijeri i predsjednici izuzev mesića i račana njihovi. u zg jedan split živi, i opet nije dobro, ni kad lokomotiva uzme 2 boda u trci za naslov. di je bandira da nam spomene da smo mitomani, ko za kineski zid. istina se zna, svi vide da olenković druka za bile ko i sanader prije njega. makli smo mamića, da se i hajduk nada tituli, s naglaskom nada.
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Ništa ispod dva penala po utakmici se ne priznaje jalnuši jedni

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Titule se osvajaju penalima i na malim utakmicama.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Titule se osvajaju penalima i na malim utakmicama.
    a Livaja je kralj penala, i malih utakmica, dakle Hajduk nikad bliže naslovu. ali neka ovo će biti slatko, taman kad se ponadaju i da "cili split poludi" titula opet u vitrine mrskog rivala s sjevera.

ne kaže se uzalud, što tiješnje to slađe, neka bude zadnja utakmica odluke, i da u toj zadnjoj tekmi presudi penal za dinamo iz kojeg će ni manje ni više Bruno Petković konačno zabit gol.

i to pobjednički gol za titulu pa da cili zagreb poludi i poplavi od radosti i sreće što titula na more neće.
    Posljednje uređivanje od LB86 : 21-02-2022 at 19:18
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove