+ Odgovori na temu
Stranica 264 od 265 PrviPrvi ... 164 214 254 262 263 264 265 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 5,261/5285

Tema: Hajduk Split

Nije stvar u zadnjem bloku, mada je i u tome, nego cila akcija koja predhodi golu, od auta, ali nema veze, idemo uz novog trenera. Tko je to ono? Burić??
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-07-2019 at 21:54
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

ne pije prica vodu, na kladionici je i 1:2 i 1:3 jedno te isto, dvojka

nisu morali primiti treci gol a nesto sumnjam da Maltezani imaju novac za kupiti prolaz

Ma nemoj )) nije riječ o dvici nego o prolazu a tek o prijelazu iz 1 u 2. Zbrojeni koeficijent je 100.

Al dobila se Istra na njihove dvije lude greške. Burić je zadovoljan, navijači na tribinama, sve fercera kako treba.

Sad će za vikend dobiti pune mreže u Varaždinu.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Pogledao sam sinoć treći gol Maltežana.
    Vidi se sa Mjeseca da je ono pušteno...samo mi je krivo što to nisam znao prije utakmice...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Da di znao onda bi svi znali i onda bi koeficijent bil 1.01.

1 i 3 gol su u najmanju ruku cudni.
    Ali ja ipak necu i ne mogu vjerovat da se pustilo odnosno prodalo. Vise mi pari da je orescanin sa ovakim sastavom sabotirao utakmicu i na kraju je ispalo kako je, a on je dobija prizeljkivanu nogu u guzicu... nazalost igraci u kadru su strasno limitirani, a neki ne bi prosli igrat ni 2 slo ligu; ja recimo osim caktasa i posaveca, mozda ismaili i nejasmic, jednostavno ne vidim igraca koji bi napravio visak u igri. I ovaj dolcek mi se cini puno trci u prazno, simic i nije presiguran, jairo se izgleda izgubio, pa gyurcso.libanonac je kljast ka i svatok, lopez, odnosno nam je cijela ekipa u kurcu. Meni nije jasno tko gura ove panjine, ali izgleda ima netko.

Sa ovim kadrom mozda dohvatimo 4 mjesto i zeljenu evropu

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Mogli smo i zadnje 2-3 godine okrenit klub drugin puten jer je bilo para ka žala pa nismo. Umisto toga dobili smo borbu za četvrto misto i ispadanje od Maltežana. To "mogli smo" me podsjeća na onu poznatu splitsku uzračicu "tribalo bi".
    Poanta je da se onda uhodala staza po kojoj idemo i ako bi se onda postavile stvari u drugu smjer mozda bi danas bilo drukcije. A to da je svaka garnitura mogla promjenit kurs- mogla je... mada sto duze traje jedan sistem, teze je stvari okrenit drugim putem...
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Kako se samo tješite. A jedino gore od tog poraza je - ako su Vaše tvrdnje točne.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016

Khähähä
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

https://www.slobodnadalmacija.hr/spo...lazak-u-dinamo

Evo ga... sad bi mu i hajduk bija dobar... ka i onome bradaricu.
    Odnija ih đava
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Nisam znal da je Andrijašević tolko propal, dok je odlazil iz Rijeke je bil najbolji igrač lige, polušpica na rubu repke, a sad ne igra za tamo neki lijevi klub.

Vrlo moguće da će doći. Hajduk ima "renome" kluba u kojem igraju samo oni koji ne mogu igrat nigdi drugo. Koji su vani propali. Nešto ka Caktaš.

To je klub koji kladionicama prodaje svoje utakmice tipa iz 1 u 2 s prolazom da bi neki kokošari kojih oko kluba ima ko kusih pasa imali za kurve i oboritu ribu i to je njihov krajnji domet.

Hajduk dobil 1:0, gledal sam 35 minuta prvog i 20 drugog poluvremena, nisam vidio gol. Dinamo dominiral prvih 15 minuta, Hajduk nije mogao prijeći centar. Poslije toga je pao ritam, ali je do 35. Dinamo bio bolji. Kad sam se opet uključil u 70. minuti, Dinamo je gubil i bil pogubljen, nervoza, isprekidana igra, ni blizu dominacije. Hajduk odvažan.

Odlična tekma, krcat stadion.

Livaković namistio gol.

Jučer me s bratićem zaustavila na Rivi ekipa Nove tv da kako komentiram utakmicu i to da je Hajduk prvi.

Tj probali zaustavit.

Reka sam im u prolazu da me ne zanima klub koji prodaje utakmice Maltežanima.( treba sam reć kladionicama).

Oni su vikali za nama " pa recite to, recite".

Bez glume ovo je prvi put bilo da me utakmica uopće nije zanimala, ništa ništa ništa. Tužan osjećaj koji još drži. Ne znam dokad će.

Datum registracije
    Sep 2016

Datum registracije
    Sep 2016
    Tko hoce neka procita sto je Reic nadrobio o "djelovima Torcide" u Slobodnoj.
    Crvencina sa dna kace.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Tko hoce neka procita sto je Reic nadrobio o "djelovima Torcide" u Slobodnoj.
    Crvencina sa dna kace.
    Ima je vrimena nekoliko desetljeca napisat zasto se prominija i na koji nacin hajdukov grb.Pa nije nikad.Ni on ni veliki spliski povjesnicari sporta.Smetaju mu crne majice.Ok smetaju i meni jer nisu boje hajduka ali mu nije smetala zvijezda koja nije grb hajduka isto ka sta ni crna nije boja hajduka.Jbg on vedri i oblaci u novinama i njemu je dozvoljeno sve i na zalost ima svoju publiku koja ga podrzava i mos lajat na misec.
    Posljednje uređivanje od 1981 : 31-10-2019 at 21:53
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Datum registracije
    Sep 2016
    Slika nije moja, pretpostavljam TG.

Datum registracije
    Sep 2016

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    i puf..150 000 kn kazne i Sjever zatvoren za sljedeću utakmicu..zbog, između ostalog, "neprimjerenog navijanja"

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove