+ Odgovori na temu
Stranica 265 od 265 PrviPrvi ... 165 215 255 263 264 265
Prikaz rezultata str. 5,281/5285

Tema: Hajduk Split

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Picaferaj, znas li ti Galica i tu ekipicu oko Mladicha?
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Picaferaj, znas li ti Galica i tu ekipicu oko Mladicha?
    Ne. Žena mi ih zna

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ne. Žena mi ih zna
    Sta veli, jesu li ok?
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Sta veli, jesu li ok?
    Zna ih još dok je bila aktivna u Armadi. Kaže da su prva liga likovi. Ja ih znam samo iz YouTube klipova.

Dado Dalmatino Buljević
    Administrator · 1 h
    NAŠEM HAJDUKU ❤
    Evo me u sobi. Ležin na hajdukovoj posteljini, u hajdukovim japankama, bilim mudantama i rezervnom dresu Nike Kranjčara iz dvi ijade i pete. Na livoj nadlaktici mi je istetoviran Miki Rapajić, a na desnom guzu Mirta Šurjak. Pijen karlovačku Bilu dok grickan hajdučki kroki i kokice, a sa zida me čuva poster Hajduka iz one slavne 94-te. Na televiziji derbi kola sa uvik neugodnom Goricom. Gubimo samo 2:0, a neki već negoduju i pritu batinama ko da igramo s nekim anonimusima. Pa ovi bi i Barci zapaprili judi moji... Vata me tuga i nevjerica. Ža mi je šta pojedinci ne shvaćaju da moramo biti strpljivi i mudri. Za velike stvari triba vrimena, ne more ništa preko noći, a i danas svak zna igrati balun. Evo već trinaest godin se gradi i raste ova momčad. Naša dica, naši tići... Mali Said Said iz Muća, Hamza sa Spinuta, Memolla iz Postira... Šteta šta su potirali maloga Trogiranina Savvasa. Ima je mota. Ma ne razumu judi...

Evo maloprije oden do frižidera po pivo, kad tamo mliko, jogurt i debrecinke iz Lidla! Poludija sam ka nikad!!! Samo san se okrenija prema onoj svojoj koja je taman kuvala punjenje paprike: "Jesan li ti sto puta reka da kupuješ samo hajdučke proizvode!!! Naš sirni namaz!!! Naš čvrsti jogurt!!! Baš zbog takvih ka šta si ti smo morali prodati Radoševića i Tomu Bašića!!! Ma kako ti je uopće palo na pamet debrecinke doniti u ovu kuću!!!" Nije me ni saslušala do kraja. Samo je krenula: "Dosta mi je i tebe i toga tvog Hajduka!!! Ispitura si nan fasadu u crveno plavu, dica nan se zovu Bajdo, Iko i Bakarina, pisma za prvi ples nam je bila "Kada umren umotan u bilo", a torta na onoga lipotana Stanka Bubala!!! Još si me odvea u njegovo rodno misto na medeni misec!!! I tila bi imati posteljinu na cvitiće i da me koji put odvedeš na večeru u neki lipi i pravi restoran, a ne na Rudeša i čevape isprid stadiona nesritniče jedan!!!" Nakon toga je ljutito zalupila vratima i ošla u sobu. "Pa šta su Turčinovići lošiji od Pariza ili Rima nezahvalnice!!! A kad si zadnji put slistila dvi porcije čevapa i sa kajmakom i sa ajvarom i bacila me u trošak onda se nisi žalila dibjako jedna!!!" odgovorin joj iston miron i onako u ljutnji zaitnem one debrecinke, ispalim jedan topovski udar i upalim dvi bengalke u dnevnom boravku.

Emocije su zajebana stvar... Nakon toga je pokupila dicu i ošla ko matere. Ako ništa bar ću imati mira tri dana. Još kad bi znala da san proda ono poje od pokojnog joj oca da mi se ime i prezime pojavi na trećoj garnituri dresa ne bi se ni vraćala. Nego da se vratim na temu... Moramo biti sritni šta smo u plusu i šta smo se napokon stabilizirali. Strpimo se još desetak godin judi moji pa možda budemo i drugi. Hrvatska je druga na svitu, ma lipo je biti i na sredini tablice u vako jakoj lizi! Zašto ne bi nasuli malo zemlje oko Poljuda i posadili mladih maslin pa bi, kad malo stasaju, sa novcima od prodanoga uja mogli kupiti malo bojeg centarfora! A ako uspije moja ideja sa farmom koka nesilica i hajdučkim jajima dovest ćemo i Messija ako Bog da. Triba virovati... Vidin svi su poludili za ovim desprčitosima. Pa ko nam brani napraviti naše hajdučke! Pa prije bi zajašija Miju Caktaša nego onog glupog jednoroga.

Padne mi mrak na oči kad čujen ove dušebrižnike po kavama šta se žalu da ne moremo ni Veliku Gospu dočekati u Europi... Pa šta bi vi tili!!! Smrzavati se po onoj buri, vatati bolest i upalu bubriga po zimi na stadionu!!! Ili kad počnu filozofirati da se prije igralo puno lipše, da ovo nema veze sa balunom, Hajdukom, dišpetom, da nema više takvih klasa i veličina... Pa pogledajte samo savršeni centaršut maloga Fomitschowa i umuknite zauvik!!! Spoji se nebo sa zemjon, i to doslovce, kad mu lopta završi na Marjanu! Ma moga bi vako unedogled... Iden pojisti koju punjenu papriku i prolistati Slobodnu. A moran posli i do dućana uzest kantu Hajdučke bile da sredim ovi nered po kući. Samo zajedništva i vire judi moji nam triba. Hajduk ionako živi vječno, biti će titula koliko oćeš! Krepat mogu svi kraljevi i carevi ma Ajduk će ostat! Ne moramo mi ni doživiti novu titulu. Doživit će nam unučad, ako triba i praunučad. Vrag odnija prišu... Triba pustit upravu i nadzorni odbor da radu svoj posal. Pokazali su da znaju. Sad kad popravu ovu travu od Ultre bit će još i bolje! Iako ne znam jeli more uopće boje od ovoga... Evo založija sam i vinčani prsten za godišnju članarinu. Ili treći ili četvrti!!! Nema nazad!!
    !

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove