+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 264 PrviPrvi 1 2 3 4 12 52 102 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/5269

Tema: Hajduk Split

Citiraj Prvotno napisano od Graničar Jozo Vidi poruku
    ne bih da vrijeđam, jer mi je dinamo drag, al neke stvari si i sam opisao.

p.s. zaba što se ne javi da podijelimo iskustva o puncima

p.s. 2. što se tiče splita meni je auto bio sav prekriven čađi od raketa ili šta ja znam čega, a na balkon su mi doletile one bijele trake što se bacaju na stadionu. možda stvarno vrijedi ona hajduk=split
    Ne znam šta bi se uvrijedio, u svakom slučaju situacija je takva da je torcida trenutno debelo isprijed hajduka. Možda se to i promijeni u budućnosti u korist hajduka, al čisto sumnjam da će se išta promijenit ove sezone, jer je Torcida u najvećem zamahu u zadnjih 10 godina, dok je Hajduk čista suprotnost tom zamahu.

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    http://www.vecernji.hr/sport/vijesti...-clanak-288489

uh, postanem li ikad veća njuška ,koje li će to natjecanje biti u vađenju kompromitirajućih stvari.....
    i to u puno toga
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    uh, postanem li ikad veća njuška ,koje li će to natjecanje biti u vađenju kompromitirajućih stvari.....
    i to u puno toga

A lijepo smo te upozorili da se ne slikaš u dresu Dragiše Binića!

Priznanje SFK Ploče Miši Krstičeviću 1979.godine

http://ploce.com.hr/ostalo/2513-nost...viu-1979godine

Iz igračke karijere vrijedi istaknuti jedan detalj. Naime, 5.rujna 1979.godine Mišo je na prvenstvenom susretu protiv Dinama postigao posljedni pogodak na legendarnom Starom placu te i na taj način ušao u povijest Hajduka.

Subašić prešao u Monaco

Sad već bivši prvi vratar Hajduka, Danijel Subašić potpisao je za francuskog drugoligaša Monaco. Dugo očekivani transfer se tako realizirao. Subašić je vezan ugovorom na 4,5 godine, odšteta je procijenjena na 700.000 eura i trebala bi u cijelosti pripasti Hajduku.

odlicno jos da se rijese brace š i tomasova i vukusica mogu juniori igrat sa jos par starih i ja zadovoljan.hajduk triba imat politiku atletikobilbaa ..samo domace i ne skupo
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

po ovin igracima tesko jos da mozemo i 2.bit

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od dalton Vidi poruku
    odlicno jos da se rijese brace š i tomasova i vukusica mogu juniori igrat sa jos par starih i ja zadovoljan.hajduk triba imat politiku atletikobilbaa ..samo domace i ne skupo
    Ne slažen se s ovin prvim.Zašto?Daleko od toga da mislin da bi Hajduk MORA kapitalizirat silnu emociju lokalne dice,šta dosad nije radija,ali ne moremo se ograničit samo na Dalmaciju,jer je premal teritorij.To bi se moglo jedino da škola radi perfektno,onda ti je dosta sto dice za napravit 11 nogometaša.Hajduk mora masu bolje pokrit Dalmatinski/Hercegovački bazen,da se ne bi više dešavali Modrići,Bobani,etc,ali zašto ne dovodit i mlade talente sa strane?Ali talente,naravno da sad nije vrime dovođenja Bake,Ibre i takvih.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Hajduk već godinama nije stvorio nekog posebno dobrog igrača, mislim da ta škola više nije dovoljno kvalitetna. Uz to, stoji da je samo Dalmacija nedovoljna kao izvor igrača ako vam klub ima veće ambicije. A mislim da je nedostatak ambicije i samopouzdanja jedan od najvećih problema, kada funkcioneri Hajduka pričaju o dugoročnom planiranju, izgradnji ekipe na duge staze itd., ja to shvaćam kao još jednu promašenu sezonu i traženje alibija.

Citiraj Prvotno napisano od Bukowski Vidi poruku
    Ne slažen se s ovin prvim.Zašto?Daleko od toga da mislin da bi Hajduk MORA kapitalizirat silnu emociju lokalne dice,šta dosad nije radija,ali ne moremo se ograničit samo na Dalmaciju,jer je premal teritorij.To bi se moglo jedino da škola radi perfektno,onda ti je dosta sto dice za napravit 11 nogometaša.Hajduk mora masu bolje pokrit Dalmatinski/Hercegovački bazen,da se ne bi više dešavali Modrići,Bobani,etc,ali zašto ne dovodit i mlade talente sa strane?Ali talente,naravno da sad nije vrime dovođenja Bake,Ibre i takvih.
    Baku i Ibru u istu rečenicu..ne ide..

Citiraj Prvotno napisano od Bukowski Vidi poruku
    zato sta je hajduk sada dionicko drustvo bez novaca ma koliko nama to bija crnjak.njegova placa je uteg za nas proracun i to je jasno ko dan i narusava jednakost u svlacioni.vrime je da se toga rijesimo ako nece revidirat ugovore i on i vejic i buljat.njih 3- miljun eur godisnje ko svi ostali skupa.ugovori u hajduka vise ne4smiju bit takvi i gotovo aa ljudi sta ih potpisu u ime hajduka triba kaznjavat .pa jebeni buljat ima ugovor a nije zaigra i ima stavku u ugovoru da ako ne nadje klub kad ode u roku 1 god hajduk mu mora platit jos 100 tisuca ejjjj.svi buduci igraci hajduka ce ic u druge klubove bez postotka a ne ko sada i to triba istrpit i amen.kad sam mislija na domaci bazen onda sam mislija na sve u hrv a veci dio iz dalmacije sta je i normalno a sta se tice oml skole ona ce se sama izdricat kad nebudu radile kuverte ko nekad.svi smo mi malo u zvizdama kad se prica o hajduku i zanosimo se starom slavom.triba se spustit na zemlju i pocet proizvodit a ne kupovat i to je to.bilbaova regija je manja od nase a nisu u jednoj spanjolskoj lizi nikad ispali u drugu ligu kod puno vecih protivnika u lizi ....da su slusali katalinica jos kad je bija shelburn da triba uvest juniore onda se nebi danas vracali na ono sta je on predlaga prije skoro 10 god....vrime je da se istrpe dica i rijesi se balasta koji je stvaran godinama bilo u kancelarijama bilo na terenu a to se sad radi pitanje je samo ocemo li izdrazat ili cemo morat na burzu ka sta vecina oce a onda se mozemo pomirit sa vecim uspjesima jer taj sta kupi hajduka ce radit isto ovo sta mozemo i sami i sta sam gore napisa..jednostavno za prezivit u plusu moras prodat jednog igraca za min 6 m eura a kad doje privatnik on moze rasprodat sve i onda bi izlazija u europu ko promatrac svakih 15 godina sta niko od nas nezeli zar ne..ja molim boga da igraju svi juniori sa 3 starca u svakoj vezi po jedan i za 2 god imas jezgru-svoju

ma kakva dica..naša dica okanite se tih iluzija..dice se jebe za sve..ionako se guraju oni čiji roditelji imaju para..a ako tko i valja..dođe u kandže menadžera-kriminalca koji ge gleda kao obično obrtno sredstvo..

I onaj Livaja im je otišao dok još nije taknio balun na Poljudu

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    ma kakva dica..naša dica okanite se tih iluzija..dice se jebe za sve..ionako se guraju oni čiji roditelji imaju para..a ako tko i valja..dođe u kandže menadžera-kriminalca koji ge gleda kao obično obrtno sredstvo..

upravo zato je i otisa momak zato sta je zna da nece dobit priliku kraj ovih ostalih jer realno ako si nekoga platija po miljuna i ima placu 400 tisuca godisnje on ti nece sist na klupu jer gubis lovu i onda forsiraju a veze nemaju i cao ovako juniori imaju 20 tisuca kn placu i grizu bolje nego ovi isluzenoi opanci samo im triba dat vrimena i selektiratih po radu a ne kuverti i naravno kako sam napisa .cili postotak ide hajduku kao sta je i normalno.to se radilo dosad jer su isli pratit nekadasnje vrime kad je drzava davala lovu pa bi hajduk u nedostatku novaca moga dovest nekog igraca kao recimo rukavina ili kranjcar da mu da postotak kad se proda vani a to je sranje za klub gledajuci dugorocno i jedno proslosvrseno vrime u danasnjem nogometu.pa na jebenom kranjcaru hajdk je zaradija 300 tisuca kn a transfer je bija 4.5 miljuna funti.jebes takvu politiku .ima dice sta ce igrat za 2 iljade eura zapanti i bice bolji sto puta od ovih vucibatina

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku

i jos jedno dici se jebe?jebe im se jer ako ja na treningu dam gol namistim dva a ti ne napravis nista a stari ti ima lovvu ti igras a ja ne-e zato je njima bilo svejedno i kruv su trazili u drugim sredinama a mi smo imali tatine sinove ili menadjerske tulipane sta veze nemaju.logicno da im takva selekcija ubija volju za igrom .samo jedno treba prominit a to je igra onaj sta je najbolji po referencama na terenu a ne izvan terena u prijevodu Đepa ili ti ga Kuverte

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od dalton Vidi poruku
    zato sta je hajduk sada dionicko drustvo bez novaca ma koliko nama to bija crnjak.njegova placa je uteg za nas proracun i to je jasno ko dan i narusava jednakost u svlacioni.vrime je da se toga rijesimo ako nece revidirat ugovore i on i vejic i buljat.njih 3- miljun eur godisnje ko svi ostali skupa.ugovori u hajduka vise ne4smiju bit takvi i gotovo aa ljudi sta ih potpisu u ime hajduka triba kaznjavat .pa jebeni buljat ima ugovor a nije zaigra i ima stavku u ugovoru da ako ne nadje klub kad ode u roku 1 god hajduk mu mora platit jos 100 tisuca ejjjj.svi buduci igraci hajduka ce ic u druge klubove bez postotka a ne ko sada i to triba istrpit i amen.kad sam mislija na domaci bazen onda sam mislija na sve u hrv a veci dio iz dalmacije sta je i normalno a sta se tice oml skole ona ce se sama izdricat kad nebudu radile kuverte ko nekad.svi smo mi malo u zvizdama kad se prica o hajduku i zanosimo se starom slavom.triba se spustit na zemlju i pocet proizvodit a ne kupovat i to je to.bilbaova regija je manja od nase a nisu u jednoj spanjolskoj lizi nikad ispali u drugu ligu kod puno vecih protivnika u lizi ....da su slusali katalinica jos kad je bija shelburn da triba uvest juniore onda se nebi danas vracali na ono sta je on predlaga prije skoro 10 god....vrime je da se istrpe dica i rijesi se balasta koji je stvaran godinama bilo u kancelarijama bilo na terenu a to se sad radi pitanje je samo ocemo li izdrazat ili cemo morat na burzu ka sta vecina oce a onda se mozemo pomirit sa vecim uspjesima jer taj sta kupi hajduka ce radit isto ovo sta mozemo i sami i sta sam gore napisa..jednostavno za prezivit u plusu moras prodat jednog igraca za min 6 m eura a kad doje privatnik on moze rasprodat sve i onda bi izlazija u europu ko promatrac svakih 15 godina sta niko od nas nezeli zar ne..ja molim boga da igraju svi juniori sa 3 starca u svakoj vezi po jedan i za 2 god imas jezgru-svoju
    Ma oprosti,jebiga,čitan tvoj odgovor i odma mi prva rečenica nema veze s vezon,pa pogledan gori i skužin d san krivo napisa:ne slažen se sa DRUGIN dilon posta.Al to si triba ubrat iz mog odgovora da san na to mislija A za ovo se slažen sve,pa ko se normalan ne bi složija?Znaš ka i ja u čemu je stvar,i di je zapinjala sto puta izgovarana "odsad idemo s našon dicon,koju triba istrpit dvi godine".....Jebiga,pritisak rezultata.Ne more i jedno i drugo,ali mislin da to NE SMI više bit opravdanje,seren im se u rezultata,ionako ne osvajaju ništa,a jedan EVENTUALNI kup u 5 godina mene ionako ne zadovoljava.
    Samo,isto i to oko "naše dice" je tema za tri stranice.Kad čujen/vidin kako se bahate i UCIJENJUJU Hajduka ,dođe mi slabo.Pa onda vidiš jednog ajmo reć Ibru kad san ga već spomenija,di grize više nego sva ta "naša dica".Ali,to je JEDINO problem Hajduka.Klub je kriv šta nema jasno određena pravila,kad i pod kojin uvjetima junior dobiva ugovor,pa se onda dešava šta se dešava,jedan traži toliko jer je "najbolji" ili jer "oni drugi ima xy"....To mora sve po špagi,junior tad i tad,ako zadovoljava,mora potpisat po JEDNAKIN za sve uvjetima ugovor s klubon.Klub je taj koji mora riješavat menadžere,i koji možda i prije svega se mora počet PONAŠAT ozbiljno,samouvjereno,i kako Bog zapovida.Da se zna ko pije a ko plaća,da ti klinci sanjaju kad će obuć dres,a ne da su prepušteni raznim ćelavim seljačinama,koji im pumpaju glave nekin bolesnim ciframa,pa je klincu,umisto da mu život/karijera teku nekim normalnim tijekom,prvi ugovor-prvi nastup-standardnost-iskakanje-ev.prodaja,njima je danas prva želja,sa 16 godina,prodaja.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Sve dok svi uhljebi neodu I sve se neocisti nema prema naprid u dugorocnom smislu

Citiraj Prvotno napisano od balkanac Vidi poruku
    Sve dok svi uhljebi neodu I sve se neocisti nema prema naprid u dugorocnom smislu
    tko je većinski vlasnik hajduka? jeli grad ili nije više ni on?

tko je većinski vlasnik hajduka? jeli grad ili nije više ni on?
    Mislin da je....ali kerum malo toga radi za boljitak kluba,samo postavi marionete

Citiraj Prvotno napisano od balkanac Vidi poruku
    Mislin da je....ali kerum malo toga radi za boljitak kluba,samo postavi marionete
    ajmo reć ovako.

nikada se hajduk neće riješiti uhljeba dok se ne riješi pitanje većinskog vlasnika, a po mogućnosti privatnog, koji nije uložio malu lovu.

Zašto većinskog (51%) i zašto privatnog?

Pa ovako, dok se natežu i dok svatko od vlasnika svoju politiku vodi nema tu kruha. nema tu ni vizije, ni strategije i konkretnih ciljeva, što kratkoročnih, što dugoročnih. Tu je bitno da peruzme jedan uzde u svoje ruke i da krene raditi posao. To da svatko svoju politiku vodi nekako se najbolje ogleda u dovođenju svojih igrača.

Pri tome ne valja da je većinski vlasnik grad, jer do sada se ti pokazalo kao loše. Da bi se nešto sustavno i dugoročno provodilo treba mir i stabilnost samom klubu, a kako je grad kao nositelj vlasništva podložan političkim promjenama uslijed izbora opet se otvara mogućnost kojekakvih malverzacija, političkih trgovina i sl, što nije dobro za rad kluba, tj. za rad uprave. Baš me zanima kako je raditi Malešu, a koji je uletio u nešto što nadilazi konkretnu problematiku Hajduka...

Zašto je bitan jedan privatni većinski vlasnik. Bitan je jer ukoliko ih je više sama uprava će morati posvetiti mnogo više pažnje na balansiranju u tim odnosima nego na sam rad kluba.

Imam priliku gledati kako to funkcionira u jednoj velikoj firmi koja je dioničko društvo, u kojem uprava muku muči sa balansiranjem želja i interesa velikog broja vlasnika.

ajmo reć ovako.

nikada se hajduk neće riješiti uhljeba dok se ne riješi pitanje većinskog vlasnika, a po mogućnosti privatnog, koji nije uložio malu lovu.

Zašto većinskog (51%) i zašto privatnog?

Pa ovako, dok se natežu i dok svatko od vlasnika svoju politiku vodi nema tu kruha. nema tu ni vizije, ni strategije i konkretnih ciljeva, što kratkoročnih, što dugoročnih. Tu je bitno da peruzme jedan uzde u svoje ruke i da krene raditi posao. To da svatko svoju politiku vodi nekako se najbolje ogleda u dovođenju svojih igrača.

Pri tome ne valja da je većinski vlasnik grad, jer do sada se ti pokazalo kao loše. Da bi se nešto sustavno i dugoročno provodilo treba mir i stabilnost samom klubu, a kako je grad kao nositelj vlasništva podložan političkim promjenama uslijed izbora opet se otvara mogućnost kojekakvih malverzacija, političkih trgovina i sl, što nije dobro za rad kluba, tj. za rad uprave. Baš me zanima kako je raditi Malešu, a koji je uletio u nešto što nadilazi konkretnu problematiku Hajduka...

Zašto je bitan jedan privatni većinski vlasnik. Bitan je jer ukoliko ih je više sama uprava će morati posvetiti mnogo više pažnje na balansiranju u tim odnosima nego na sam rad kluba.

Imam priliku gledati kako to funkcionira u jednoj velikoj firmi koja je dioničko društvo, u kojem uprava muku muči sa balansiranjem želja i interesa velikog broja vlasnika.
    Jaosobno nisan za hitnu privatizaciju jer ona u ovoj drzavi nije donila ni jednoj firmi dobro pa nece ni hajduku barem dok ne udjemo u eu i nesredimo neke zakone da se zna ko sta i kako .privatnik da ali privatnik kome hajduk ce bit tek usputni minibiznis a vise reklama a do sadatakvog nije bilo osim g LUKŠICA iz cilea koji je neovisan o domacim strukturama vlasti a takvi ce tesko uzet kumpir ko sta je hajduk .ostali nedolaze u obzir i njima je samo do brze zarade a njihova brza zarada znaci propast hajduka i onda prodavanje 1,2,3 dok ga ne rastave u proste faktore.ponavljam uz nadzorni odbor kao sad koji cine ljudi da im nije hajduk odskocna daska u karijeri i da im ne sluzi u politicke svrhe u punjnje djepa nego samo cast moze funkcionirat isto kao i da doje recimo primjer Andabak ,ocistis situaciju na katu i svlacioni i krenes u proizvodnju -to isto bi on napravio-proizvodnju za koju ce tribat vrimena to je svima jasno ali cemo imat cist racun i nebojim se za takvog hajduka u hrv lizi a garantiram da ce izbacit ludilo generaciju svakih 5 godina sta ce ponosno izac u europu a ne ko misevi i stare vucibatine.za to triba vrimena i strpljenja ali ako smo dosad cekali bezveze sad mozemo s razlogom .malo mi to uobrazeno gledamo na racun starih dana ali to je realnost danas.ima klubova koji su bili prvaci europe -nothingham forest-pa came u 2,3 lizi desetljecima ,pa sta ....samo dobar rez ,pravilan i strpljenje jedino se tako moze vratit sjaj i nikako drugacije....

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove