+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/31

Tema: Gotovina i Markač

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Gotovina i Markač

http://www.vecernji.hr/vijesti/odbac...-clanak-366125

ovo bi moglo biti vrlo znakovito.
    ako se uistinu 12 vrhunskih vojnih stručnjaka nađe, i udruže u namjeri zastupanja jedne teze onda mi se to ne može činiti slučajno.
    nikako.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Banned
    Datum registracije
    Nov 2011
    Jel se kom sudilo za prekomjerno granatiranje Vukovara? fuj!

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    To je uistinu jako ozbiljan argumenat za obranu generala i nipošto ga nije za zapostaviti, dapače, ovo može oboriti kompletno suđenje...

Capo sve ok, al meni ovo smrdi na navlakušu, pred ovaj referendum za EU. Da se malo narod udobrovolji, i omekša pred glasanje. Jer šta su čekali s tom informacijom i aktivnosti do sad, šta nisu to mogli ranije obavit i najavit???

Iskreno se nadam da će ova inicijativa imati odjeka , ali zapamtite, što su suci mogli i napraviti nakon svjedočenja S.Mesića koji je u tom trenutku na položaju Predsjednika RH i koji potvrđuje svinjarije tužiteljstva.Sama presuda je međunarodnopravna sramota.Ukoliko bi u žalbenom postupku bila potvrđena još bi više pokazala svu sramotu međunarodnog suda.Ja bi da se naši Generali vrate kući....

Citiraj Prvotno napisano od sagitarius Vidi poruku
    To je uistinu jako ozbiljan argumenat za obranu generala i nipošto ga nije za zapostaviti, dapače, ovo može oboriti kompletno suđenje...
    Svakako da je ovo dobra vijest za naše generale, al govorim da je trenutak takav da mi smrdi na neko udobrovoljavanje ljudi pred referendum. Jer su neki počeli i aktivnosti u smjeru, da se referendum za ulazak u EU odgodi do presude generalima, mislim Zvonimir Šeparović. Tako da, treba to podržat, al i uzet s određenom rezervom jer je trenutak njihovog angažmana u "sumnjivom terminu", barem za mene. A i vidjet ćemo kako će se dalje stvari odvijat, nakon referenduma možda dođe do nekakvih obrata i odustanu od svega toga, u slučaju da se pristane na ulazak u EU, volio bi da se varam al meni to sve tako miriši.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Što da ne i to kako kažeš, da se "udobrovolje" Hrvati, nema problema, fino je znati da su u MZ osjetili da su pretjerali prema Hrvatima s obje strane Save, međutim nipošto ne treba odustajati od peticije - prvo presuda generalima pa ćemo vidjeti što sa referendumom i ulaskom u EU...
    I daj Bože da je baš tako, da su obavještajci shvatili da se je pretjeralo do balčaka...

Ljudi moji kao da je njima stalo. Da je njima stalo ne bi ni podigli takvu stupidnu optužnicu.

Akademik Pečarić je pokrenuo
    Posljednje uređivanje od mardar : 16-01-2012 at 00:52
    Sačuvaj Bože Hrvate od srpske dobronamjernosti,bošnjačke merhametli duše i kukuriku vlade

700 potpisa za NE U EU PRIJE SLOBODE HRVATSKIM GENERALIMA!

Još traje idemo sa imenom i prezimenom na

pecaric@element.hr
    Sačuvaj Bože Hrvate od srpske dobronamjernosti,bošnjačke merhametli duše i kukuriku vlade

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Stalo MZ-u ili ne stalo, odgovorio sam na post koji pretpostavlja što ako je sve pokušaj da se udobrovolje Hrvati...
    Nego ovo na što nas sviju Mardar podsjeća, to je šansa da se vrati dostojanstvo i dignitet RH u toj istoj EU, koja ne zna drugačije razgovarat osim metoda pritisaka i ucjena.
    Davali smo im mrkvu, e vrijeme je da im se dadne i štap..., zar ne Inkvizitoru, s ovim se moraš složiti.

Šta mi kao da..lupnemo EU štapom po prstima..??

Citiraj Prvotno napisano od ljuta trava Vidi poruku
    Iskreno se nadam da će ova inicijativa imati odjeka , ali zapamtite, što su suci mogli i napraviti nakon svjedočenja S.Mesića koji je u tom trenutku na položaju Predsjednika RH i koji potvrđuje svinjarije tužiteljstva.Sama presuda je međunarodnopravna sramota.Ukoliko bi u žalbenom postupku bila potvrđena još bi više pokazala svu sramotu međunarodnog suda.Ja bi da se naši Generali vrate kući....
    Velika je pogreska misliti da sudac nije mogao drugacije.

Imao je dokumentaciju, imao je svjedoke, a nije imao dokaza za presudu koju je donjeo, davno prije nego ju je izrekao.

Al politicki vrh Zapada to tako zeli, sudac je tu dobra marijoneta.

presuda je sprdanje , ne sa pravom, nego sa ljudskom logikom. U ratu suditi za prekomjerno granatiranje mjesta koje nije razoreno i na koje je ispaljeno par stotina granata..to je smijurija..

dakle, sad se pozivati na razum nerazumnih, to nema smisla. Treba prihvatiti da je to politički sud kojima političku misiju i točka.

hrvatska država i narod su isporučili Gotovinu i Markača i ne samo njih, tom istom sudu..zarad svoje komocije i šlus.

Nisu nama drugi krivi..to nije haška osuda..to je osuda hrvatskog naroda Gotovini i Markaču ..i opet kažem..ne samo njima..

to je ono kad mi trebaš..dobar si a kad mi ne trebaš štaćeš mi..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-01-2012 at 12:12

hrvatski narod im je napisao optuznicu i u neku ruku i presudu

to je ljudska, politicka a na kraju i pravna sramota

da je takvu presudu napisao sudac bez iskustva, ne nekom malom i nebitnom sudu, to bi bilo sramotno a kamoli onaj idiot s iskustvom

presuda je ruganje..ono u stilu..eto vidite koliko vas cjenimo da vas možemo ovako raditi budalama i pljuvat vam u facu a vi ćete se smješkat i govoriti..okej okej..

to je bilo ponižavanje i to je rađeno s tim ciljem.

zato ne razumijem ljude koji se upiru dokazat kako je sudac bio u krivu pa time implicite govoriti kako je on možda samo pogriješio..pa ćemo to kao sad ispravit..

mislim, to je naivnost koja boli..

Nije on pogrijesio, ne mozes ti pogrijesiti na tom nivou, to je smisljeno. Sto je najsmjesnije, lose je izradjeno, nisu si dali cak nimalo truda da izgleda kao da su presudu temeljili na dokazima koji ju mogu nositi.

Sramota je za jednog suca da si dopusti takav pad, al lova je kurva.

Sav proces je losa kazalisna predstava u kojoj je obrambeni team bio suvisan. Nije se tu imalo sta dokazivati kad su oni to napisali vec davno prije pokretanja procesa.

Jasno je kako se povjest treba pisati, da se Hrvatima treba nametnuti nova povjest, ne ona koju su oni prozivjeli, u kojoj su bili zrtve, nego povjest koja Srbima i njihovima saveznicima smeka.

Nisu se potrudili jer su se htjeli što jače narugat.

zašto bi se trudili da to liči na nešto..kad je ovako bolje.

kažu ti da si nitko i ništa i da ti se mogu rugat ko zadnjoj budali.

ja sam preneraženo trljajuć oči čitao na fhr postove ljudi koji inače nisu glupi kako će Gotovinu sigurno oslobodit jer mu nisu ništa dokazali.

i da ja nemam pojma i da širim defetizam

ja gledam , čitam i ne vjerujem šta čitam.

tolika naivnost, to ne da boli to reže i vrišti..

To je nada u neku pravdu koja se pretvorila u tesku naivnost kod naseg naroda.

Taj sud nama nije ama bas nista pozitivno donjeo, a ljudi su se u tom slucaju toliko nadali da je bilo za nepovjerovat.

Istina, nisu mu mogli dokazati niti jednu tocku optuznice, al koga to zanima, nikoga. Ne zanima ni nas drzavni vrh, zasto bi zanimalo medjunarodnu zajednicu i taj sramotni sud.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Kako je sve vezano možda treba i ovu vijest prenijeti na ovoj temi. Županijski sud u Dubrovniku je odustao od kaznenog progona protiv 27 pilota JNA zbog nedostatka dokaza. Evo dragi dubrovčani, vi možda mislite da su vas JNA zrakoplovi bombardirali, ali županijski sud nije pronašao dokaze koji bi to potvrdili.

Hoće li netko odgovarati za to? Neće, jer nikoga nije briga, ta gamad će i dalje primati plaću koju ne zaslužuju, a ostatak Hrvata će ostati vjerni svom ovčjem mentalitetu i šutjeti.

Kad se ovakve stvari događaju u ovoj navodnoj državi hrvatskog naroda kako nas išta iz Haaga može čuditi?

Svakim danom me je sve više sramota ove države, ako se ovo može nazvati državom.A ni mi kao narod nismo ništa bolji.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove