+ Odgovori na temu
Stranica 89 od 89 PrviPrvi ... 39 79 87 88 89
Prikaz rezultata str. 1,761/1764

Tema: Zdravko Mamić-vladar hrvatskog nogometa

Pogledajte ovo:

https://www.vecernji.hr/sport/kakav-...-zelju-1275211

Ovo je bilo danas u Bjelovaru gdje je gostovala Hrvatska reprezentacija i odigrala prijatelski susret sa Bjelovarom.

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    Ja neznam sta je u zdravka fiktivno??? Jos bi se tu moglo stosta napisat, al valjda i ovi imaju neku granicu... ali ja cisto sumnjam da je bilo tko od gore navedenih osudjen jer je eto index pisao o njegovim 'zlodjelima' .. svi mediji su u necijoj sluzbi i kao takvi nikako ne mogu bit nekakva opozicija, vec su samo instrument u rukama iste, odnosno nekakve interesne skupine, a ja mafiju drzim za interesnu skupinu, jer sva sta rade rade za svoju korist, a bbb i torca opozicioniraju zbog ideala...
    I sad povezivat boyse i torcidu sa indexom ili jutarnjim zbog toga jer se i jedni i drugi bore protiv mamica, jest debilno i to moze samo idiot povezivat..
    Sve je "fiktivno" dok se na sudu pravomoćno ne dokaže da nije. Nervozni ti je kazao u čijoj točno službi su mediji. Suđenje Mamiću nije bilo ni zakonito ni pravedno. Ja znam veoma dobro kakvu štetu je Mamić napravio..pogotovo kad je riječ o odnosima sjevera i juga ali ovakvo pravosuđe ( a i ovakvi mediji) je milijun puta štetnije od njega
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 12-10-2018 at 13:12

Sad smo vec dosli do pitanja pravne drzave, jer da je situacija 'normalna' , mamica bi pravni mehanizam vec u samom pokusaju njegovih manipulacija onemogucio i nikad nebi mogao napravit sve ovo sranje.dobio bi nakon 2,3 pizdarije dozivotnu zabranu rada u nogometu i ciao ragazzi... na kraju i ovo njegovo suđenje je bila nekakva farsa, a pravosuđe se opet pokazalo kao instrument u rukama jedne interesne sfere. Ipak kakvo god je suđenje imao meni je drago da je osuđen, ali znam sta mislis i slazem se sa tobom, a tu smo opet na pocetku mog posta, kod pravne drzave.
    Mediji su druga prica... vecina u europi a i u usa je pod patronatom 'ljevih' , a exyu je prica za sebe.. u slo, ako je kojim slucajem student dosa normalan na taj fakultet, iz njega je 100% izaša debil. A sta je tek sa ovima sta su vec usli indoktrinirani...
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    Sad smo vec dosli do pitanja pravne drzave, jer da je situacija 'normalna' , mamica bi pravni mehanizam vec u samom pokusaju njegovih manipulacija onemogucio i nikad nebi mogao napravit sve ovo sranje.dobio bi nakon 2,3 pizdarije dozivotnu zabranu rada u nogometu i ciao ragazzi... na kraju i ovo njegovo suđenje je bila nekakva farsa, a pravosuđe se opet pokazalo kao instrument u rukama jedne interesne sfere. Ipak kakvo god je suđenje imao meni je drago da je osuđen, ali znam sta mislis i slazem se sa tobom, a tu smo opet na pocetku mog posta, kod pravne drzave.
    Mediji su druga prica... vecina u europi a i u usa je pod patronatom 'ljevih' , a exyu je prica za sebe.. u slo, ako je kojim slucajem student dosa normalan na taj fakultet, iz njega je 100% izaša debil. A sta je tek sa ovima sta su vec usli indoktrinirani...
    Ti si doša, ja san tu od početka..i govorim da je Mamić samo posljedica (ne)pravne države i da se ništa neće riješit dok pravosuđe ne profunkcionira. Al' dobro da smo sada na istoj valnoj dužini.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove