+ Odgovori na temu
Stranica 86 od 86 PrviPrvi ... 36 76 84 85 86
Prikaz rezultata str. 1,701/1704

Tema: Zdravko Mamić-vladar hrvatskog nogometa

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Torcida, bar njezina jezga i onda i danas uvik je bila nacionalno osvješčena i udesno orjentirana.Šta se tiče stanja u hrvatskome nogometu nema se tu šta napisat nego da se vrti lova koju mi nemožemo ni zamislit.Moje osobno mišljenje je da je debelo umišana mafija a da su u HNS-u instalirani samo igrači koji to sve vode.
    Pa valjda je svakome pametnome jasno da je sigurnije i isplativije bit vladar HNS-a nego se bavit preprodajon herojina, kokaina i ostaloga.
    Kako sad stvari stoje na ovome prvome si zaštičen ka lički medo a u ovome drugome nikad neznaš kad češ zaglavit.
    Toliko o tome a kad vidin da je najeftinija karta opčenito na ovome SP 105 dolara mislin da je najpametnije dignit ruke od svega i bavit se sa onin šta te usrečuje i ispunjava.
    to je to,

reprezentacije nemaju grbove država ,nego grbove saveza na prsima
    torcida,45,45

Citiraj Prvotno napisano od bandira Vidi poruku
    sad u ovin godinama i ovom pameću kažen,da bilo ko kupi Hajduka,da Hajduk postane privatni klub nekog pojedinca ,todorića,tommya mamića,glovera,mate,jure ja ga više nikad ne bi iša gledat...to više po mom mišljenju ne bi bia Hajduk Split

ps,s menon si se nateza oko orjunaške torcide a vidim da si sad prominia mišljenje,svaka čast ...
    Nisam ti ja prominia nikakvo mišljenje o Torcidi nit sam ikad smatrao da je Torca orjunaška. Moje mišljenje o Torcidi je bilo i ostalo identično mišljenju Prle u njegovom upisu malo poviše. Što i nije mišljenje nego činjenica. Ti si malo ka Bukowski, ponekad sklon pogrešnom interpretiranju napisanog.

Nogomet danas je biznis. I kriminal također. Vrimena idealizma, lokalnih igrača, Tomislava Ivića i njegovih juniora koji skupa prelaze u seniore pa haraju ligom su daleka i nepovratna prošlost. A ja se kladim da, kad bi neki šeik kupia Hajduk, dovea Neymara, Messsia koji bi dovuli Hajduk u polufinale LP da bi ti prvi iša gledat takvog Hajduka.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 07-12-2017 at 16:02

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Moš ti smatrat šta god o'š ali ako je Hajduk jaje zašto bi ja želia fritaju? A ako nije jaje, koji točno kurac je? Meni govoriš da govorim u rukavicama a ti se itaš sa totalno nerazumljivim metaforama. Kako je dobro za Hajduk da ga se izbaci iz lige? Kako je dobro za reprezentaciju da ne igra na SP?
    kad već o'š bez rukavica..onaj ko želi zlo onome što je meni drago taj je moj neprijatelj. A reprezentacija mi je draga a ti joj želiš zlo..jer ti je to zlo, jel'te, "fritaja" koja je tebi prva liga pa nemo'š bez nje.
    Šta je nerazumljivo, nisan tija ponavljat, pa miljon puta smo pisali. Da, mislin da je bolje napravit kratkoročno zlo za dugoročno dobro. Rzumiš? narkomanu ne dat dopa i napravija si mu krizu. Napravija si mu loše. Ali za dugoročno dobro.

U slučaju da je Dinamo bio izbačen iz europe na 4 godine i da je Mamić otiša (i bulumenta) da li bi to bilo nanošenje zla Dinamu?

Jbg, mislin da si to moga shvatit.... a i pisali smo o tome onda nakon St.Etienne-a.

Dobri (o tom potom) rezultati reprezentacije su jedan od najjačih aduta i velova kojim bagra pokriva sva sranja koja izaseru. Razumiš sad?

Mada je moj stav da nemamo ni približno dobre rezultate. Po meni su taman pokrivena očekivanja, al ona minimalna. Sve zajedno, u zadnjih 15 godina, jedino bi reka da je prvenstvo u Austriji/Švicarskoj bilo donekle dobar rezultat, ali se poklopilo kako se poklopilo (dudu,turci....)

Sve ostalo žali Bože. Kakve igrače imamo. Prdimo o toj bronci 20 godina jebvote ko da iko zna i pamti bronce. Niko ne zna u zadnjih 5 prvenstava ko je bija treći osim onih čija je zemlja to bila, ili izgubila tu utakmicu.
    Mi smo malo samo pamtljiviji jer nam je to bio debi na svjetskima, i jer je brendon bio zlatna kopačka.

Da je reprezentacija sada ispala puno bi veća mogućnost reorganizacije bila, a da je ispala sa zadnja dva-tri prvenstva sasvim sam siguran da bi do toga došlo.

Dakle, ja smatram da im želim dobro, i neću ti nikad dopustit da tvrdiš da je ti voliš i sekund više od mene. Dapače, tvrdim da joj ti nesvjesno želiš zlo.

Pa ti vidi....
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Rezultati reprezentacije, i sama reprezentacija, su veći od Mamića, veći od baluna, veći od tvojih najvećih ideala, veći od..hm..take a fucking pick. Ja sam se cili život skita po svitu i zahvaljujući reprezentaciji kad bi odgovoria na pitanje "where you from" sa "from Croatia" nisam mora slušati "where is that?" ka šta sam sluša prije postojanja reprezentacije.
    Boli me kurac za Dinamo. Da se u Hajduku radilo kako triba ni Dinamo ni Mamić ne bi bilo to što jesu. Jedina razlika između Hajduka i Dinama je da su Hajduku bili kokošari koji su pljačkali i uništavali vlastiti klub dok je Mamić uništava druge a Dinama kitia sa titulama i evropskim nastupima.

kad Mamić ode, kad ga se niko više ne bude sića, Dinamu će i tada imat one titule koje je osvaja sa Mamićem. A nakon Mamićevog odlaska situaciju u nogometu neće bit nimalo poštenija ni transparentnija nego što je danas...ako se situacija u svim segmentima države/društva drastično ne poprave. Mamić, ka šta san već milijun puta reka, je posljedica a ne uzrok. A ti si više aktivist nego navijač. A ja obratno od toga. U stvari više od samo obratno, kad je balun u pitanju samo sam navijač i jedino me igra, rezultat i štimung na stadionu zanima. Pa nikad nećemo nać zajednički jezik oko ove teme. Zbog bolesti, korupcije i kriminala u društvu/državi, koji me itekako zanimaju, ja švrljam po politici di se tebe ne more vidit, a ne po sportu

edit: ovo sam napisa nakon što sam pročita samo prve dvi- tri rečenice tvog upisa. Sad sam pročita ostatak pa možda repliciram malo kasnije.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 07-12-2017 at 20:33

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove