+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 90 PrviPrvi 1 2 3 4 5 13 53 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/1797

Tema: Zdravko Mamić-vladar hrvatskog nogometa

Jedno što nije htio, drugo što nije mogao. Pa čovjek je poslije jednog kraćeg sprinta izgledao ko na samrti.

A Dinamo da je imao mrvu samopoštovanja ne bi ga nikad uzeo nazad. Idi tamo gdje si igrao srcem.

Nikad mi nije išla u glavu ta benevolentnost kojom mu je sve zaboravljeno. jedino sam jednom čuo na radiju kad je gostovao neki viđeniji Boys, pa kad su počeli daviti sa Prosinečkim, onom uobičajenom ljigavošću..kojom svi ti naši spikeri, reporteru, razmazivaju na kruh..

pa je lola odbrusio u eter da Prosinečki može bit samo Zvezdina zvezda a nikad Dinamova legenda..jer je tandem spikera počeo mrsiti o nekoj Prosinečkovoj legendarnosti u Dinamu.

sad im je opet gurnuo do balčaka..od zvezde do hrvatske repke..i od hrvatske repke do Zvezde.

Citiraj Prvotno napisano od Graničar Jozo Vidi poruku
    Zašto nije valjao Canjuga?

zato što je bio ljigavo smeće..

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    zato što je bio ljigavo smeće..
    možeš li malo opisat. nije mi taj lik tada bio zanimljiv, a i bio sam cca 15-ak godina mlađi.

ma šta imaš opisivat, neko unjkavo govedo koje je samo u Hrvatskoj moglo doći u neku špicu. A lik je bio premazan a na prvu bi se reklo, retardiran..

Suprotnost Mamiću, tih, sa onim vazda telećim poluosmjehom ali kad bi birao koji je od njih dvojice pokvareniji..teško bi izabrao.

to je dokaz da vanjska manifestacija što se tiče poštenja, ništa ne znači..

Mamić primitivac a ovaj ljigavac, to je razlika a poštenje u obojice slično..tj nema ga..

Citiraj Prvotno napisano od Baader Meinhof Vidi poruku
    Smiješno. Nisam ja rekao da je on smeće zbog toga što je odnekud. Rekao sam da je smeće i stavio točku. Je li iz Bjeljine, Radišića, Vukovara, Poreča ili s Gornjeg Grada jebe mi se. To što je došao s bandom rodbine sam napisao jer je tako i bilo, a nisu došli ni iz kakvog Tomislavgrada, već su stigli iz Bjelovara kao i svita oko njih. Intimno mi najviše smetaju ovi seljaci što se busaju u prsa zagrebačka, tipa Silvija Degena. Seljak je seljak, lopov je lopov, pošten čovjek je pošten čovjek, a odakle je tko od njih nije moja stvar.
    gle, ja sam tako razumio tvoj post...i sad ga tako razumjevam, preslikana priča sa spota ili sa radija 101, nisi me razuvjerio..

..znam ja odkud je Mamić sa familijom došo..

Član u nastajanju the outfit avatar
    Datum registracije
    Feb 2011
    ma šta imaš opisivat, neko unjkavo govedo koje je samo u Hrvatskoj moglo doći u neku špicu. A lik je bio premazan a na prvu bi se reklo, retardiran..

Suprotnost Mamiću, tih, sa onim vazda telećim poluosmjehom ali kad bi birao koji je od njih dvojice pokvareniji..teško bi izabrao.

to je dokaz da vanjska manifestacija što se tiče poštenja, ništa ne znači..

Mamić primitivac a ovaj ljigavac, to je razlika a poštenje u obojice slično..tj nema ga..
    najjača fora Canjuge je bila sa onim "stališima" jebote pa ko kaste u indiji

Citiraj Prvotno napisano od the outfit Vidi poruku
    najjača fora Canjuge je bila sa onim "stališima" jebote pa ko kaste u indiji
    Hahahaha to je zato jer ga je Piroška doma naučila tko je od njih dvoje u kojoj kasti. Negdje dvije i treće, četvrte, dolazi u redakciju nacionala Caki (bio je Pukijev veliki frend). Parkira se baja u dvorištu i izlazi iz Opela Corse. Kad dolazi nakon njega Piruška u mečki 500 S. Ja gledam i umirem od smijeha jer Cakijev auto izgleda ko pomočno vozilo, ono, kao kad na jahti stoji mali gliser da te prebaci do obale.

Ma taj je bio ljiga nad ljigama al se igrala Liga prvaka pod normalno. Ne mislim doduše da je to bila njegova zasluga, al stoji činjenica da je Dinamo prije Mamića bio jednostavno bolji, pa imamo razloga pretpostavljati da bi mogao biti bolji i nakon Mamića. Da se mene pita ja bih za neku tavku fotelju postavio kakvog Bobana ili nekoga oko koga bi se većina navijača složila da će predstavljati klub onako kako Dinamo to zaslužuje. Za menadžment, pak, stavio bih menadžera koji se u to razumije. Valjda ima i takvih.

Član u nastajanju the outfit avatar
    Datum registracije
    Feb 2011
    http://sportske.jutarnji.hr/mamic-spasio-cibonu/924392/

trese se stolica, pa treba popraviti image u javnosti....

Citiraj Prvotno napisano od Graničar Jozo Vidi poruku
    Definitivno!!!!!

a Maminjo je po meni jedan jako zanimljiv lik. Ja se pitam zašto njega mediji toliko napadaju, zašto je meta svih u ovoj državi? Stvarno ne znam... Tko može preuzeti Dinamo nakon njega? Možemo se mi smijati Maminju, ali je činjenica da je Dinamo neprikosnoven u HR nogometu. Ja sam se svađao sa svojom ekipom oko maminja jer su ga zapravo svi počeli pljuvati kada su novine o tome počele pisati. Zašto ga nije nitko prije pljuvao. S druge strane imamo Grgića, predsjdnika Hajduka, koji bi osvojio ono što bi rekao. Zašto to ne funkcionira danas? Vjerujem da će se nakon Maminja dinamo srozati na nivo Hajduka. I Euro ligu gledati kao na neku ekstra premiju.

I na kraju krajeva tko gura Štimca?
    Postavio si dobra pitanja. Meni Mamić smeta od samog početka, i to zato što je već u trenutku dolaska u Dinamo bio u sukobu interesa, kao nogometni menadžer. Na Dinamu je puno zaradio, što nije problem samo po sebi, nego što tu ima hrpa mutnih i nezakonitih poslova i što nema jasne razlike između onog što je njegovo, a što klupsko. I što ne plaća porez. Inače je tip kojeg se povezuje s mafijom, a bio je spreman uništiti svakog koji nije htio po njegovom. Sjetimo se Nike, a ja sam čuo da je Jertec propao iz istog razloga. Svojim nekulturnim ispadima ne samo da nanosi štetu klubu, nego vrijeđa ljude koji to nisu ničim zaslužili - prije svega Eduarda. Nadalje, njegov način smjenjivanja trenera i uopće vođenje kluba ovisno o njegovom raspoloženju je krajnje neodgovorno. Ono što me najviše boli jest činjenica da lik drma HNS-om koji se pretvorio u njegovu igračku. Pa on bira izbornika mlade reprezentacije! O tempora, o mores! Tu je još i njegovo mješanje u politiku, podrška HDZ-u, koju ne odobravam. Na kraju, njegovi uspjesi. On ih ostvaruje u HNL-u, ali na koji način? Čisto sumnjam da tu nema kupovine utakmica i sudaca. Nemoj zaboraviti da je u ligi i Lokomotiva, koja je de facto B momčad Dinama. A klubovi u regiji ostvaruju dobre rezultate, ne vidim zašto Dinamo ne bi bez njega. Prije njega se igrala Liga pravaka!
    A Štimac? Opet, lik predstavlja neku alternativu i ima kakav-takav program. Ja se sjećam kad je Marković rekao da će on ostati predsjednik HNS-a dokle god hoće. E pa ne može to tako, nije HNS tvoj. A sad se još povezao s Narkomanom. Nema nezamjenjivih, prije Vlatka smo bili treći na svijetu, preživjet ćemo i poslije njega.

Sve ovo potpisujem.

Dok je mamić u dinamu, ne nadam se nikakvom europskom iskoraku, jer njegova jedina funkcija u klubu je ta, da masno prodaje, i jeftino kupuje, to uspješno radi 10 godina, i ako se mene pita, nema on nikakvog dara, to što su od njega mediji napumpali sveca je nešto sasvim drugo. Mamić je jedan najobičniji čoban, koji jako dobro zna prodat fore drugima, i na taj način i uspjeva bit najbolji trgovac igrača na ovim prostorima. ALI! To nije njegova funkcija u dinamu, njegova funkcija je da od dinama napravi jaki europski klub, jer u ovakvoj ligi gdje ni hajduk ne može parirat kako treba, nema smisla očekivat ništa drugo osim prvog mjesta. To po meni nije nikakav uspjeh, jer možemo mi pričat što hoćemo, u ovakvoj konkurenciji gdje jedino hajduk može realno zadat udarac dinamu, ništa drugo se ni ne očekuje. Dakle, on ako hoće opravdat svoje priče da dinamo bez njega ne može, mora napravit nešto u europi, a on to nije napravio već 10 godina, ove skupine lige uefe odnosno euro lige su živi smijeh, pa to je napravljeno samo da se zamaže oči budalama. Jedino što bi moglo bit kredibilno u ocijeni njegove vladavine, je prezimljavanje u europi, i igranje lige prvaka, al iskreno to da se i dogodi ove godine, odnosno iduće, više ga ne može izčupat iz govana u koja se sam bacio. Dakle mamiću spremaj kofere, jer s tobom je gotovo!

PS-Čovjek je u dinamu samo iz osobnih interese, i to je svakoj imalo pametnoj osobi jasno, i baš zato neka se čim više ljudi učlani u klub, da možemo maknut sve te govnjare koji su si umislili da od našeg kluba mogu radit privatnu prčiju!

Citiraj Prvotno napisano od Baader Meinhof Vidi poruku
    http://www.jutarnji.hr/vlada-napokon...tak---/924145/

Hvala Bogu da ga više krenu micat oni koji to jedini mogu. Kakvo bizarno smeće od čovjeka pa to je nevjerojatno.
    Ma tko će ga maknut, ove pičkice iz vlade? haha Pa ti se boje, vlastite sjene! Nema od toga ništa, bojim se ja da će ova borba protiv ovog kriminalca, još potrajat, i to ne tako kratko kako bi mi voljeli. Frajer je toliko "umrežen", da je to čudo jedno. Na žalost, u HR jednostavno nema volje, da se obračuna sa ovakvim likovima, a što je najgore, Jadranka Kosor i cijela ta politička elita s vrha, svaki dan ovog klauna gledaju na televiziji, i naravno da vide da je u sukobu interesa, i da krši zakone, al njima ne smeta činjenica da hrvatski građani sve to vide, i da to može tako proć. Zato i kažem, nema nam sad nazad, kad smo krenuli idemo do kraja, ključna stvar u cijeloj priči je ta, da se obavezno moramo učlanit u klub, jer je to izgleda jedini način da dođemo do kakvih takvih prava, i ono što je još bitnije do pozicije da možemo njemu i njegovima poručit, da je s njima gotovo. Najteži dio posla je pred nama, al kao što sam reko, na brzinu se samo muhe love, zato momci glava gore, i ustrajno do kraja, dok ovaj mulj ne počistimo do dna!

on sebe smatra..on sebe smatra..

čovjek je najveća sramota duvanjskog kraja, veća čak od Ivice Đikića i svako put me preplavi takav osjećaj srama, očaja i beznađa kad ga vidim u javnom nastupu..

taj osjećaj gađenja prema tom liku čak ni ne mogu opisati a umišljam si da sam rječit.

čovjek bez trunke obraza i osjećaja za mjeru u bilo čemu..

Već sam to reko na jedno drugom forumu, zbog ovakvih kao što su on, ljudi imaju predrasude prema hercegovcima. Ja ih ne krivim, jer mnogi nisu imali prilike bit u hercegovini, i upoznat hrpu divnih ljudi kao ja, al kažem upravo ovakve budale kao on naruše ugled cijelog jednog lijepog, poštenog, i prije svega hrvatskog kraja!

Citiraj Prvotno napisano od zlatni_ljiljan Vidi poruku

zipa ove kurabe shatro joj vokri,a da nema kamere natakarila bi se do balchaka na Rojsov mjenjach

Josipa Pavičić, Zadranka, oblači se tako da joj pičku vidiš, i onda kad joj rođo reče dođi sjedi mi u krilo, onda glumi časnu sestru i trčećim korakom s suzama u očima izlazi kroz vrata. Stvarno, svašta majka rodi.

Ugledni član zlatni_ljiljan avatar
    Datum registracije
    Dec 2010
    Josipa se krevelji bez veze, ali sigurno podsvijesno zarko zeli rodjinu belegiju duboko u sebi

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od zlatni_ljiljan Vidi poruku
    Josipa se krevelji bez veze, ali sigurno podsvijesno zarko zeli rodjinu belegiju duboko u sebi

e sad kad ste počeli...nema veze s mamićem ali ima sa yo.
    moj jedan znanac janjevac je stjecajem okolnosti (jer se taj nalazi u svakakvim kombinacijama) naletio na nekog arapskog bogataša koji je napaljen na plavuše, ponudio mu veliku lovu da mu organizira ljubavnice, konkubine, šta li već da ih ovaj fura u već zemlju iz koje dolazi.
    uglavnom, koliko ja znam nije bilo uspjeha u pronalaženju kandidatkinja, ali kad je stvar već bila već debelo gotova, u priču ulazi zajapurena Yo koja je prekasnio doznala za moguću priliku i koja je jako bila ljuta na ovoga (znali su se, ona je tad bila djevojčuljak u sponzoruškom usponu) da se nije sjetio nje i pogurao je u priliku.

Datum registracije
    Dec 2010
    To je istina za pustinjake ,arapchine obozavaju bijelo meso,ko i niggeri to im je neki fetish jebem li ga,jednom sam pito jednog niggera koja im je fora zitigu svabicu od 280 kg,kaze drugacije je nego sa crnkinjom,ja se samo pitam sta je drugachije rupetina ko rupetina

PS Yo je za kolektivne nabadaljke dushu dala kad bi je Rojs mrcina poklepo otpalo bi joj perje,bilo bi "joj da me vidi moja maaaaajka" haha...

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    http://www.net.hr/sport/page/2011/02/14/0384006.html

"NK Dinamo već dugo vremena nije gospodski klub, zagrebački ponos i hrvatska svetinja. Pretvoren je u privatnu firmu Zdravka Mamića za trgovanje igračima, podvodi se političarima i puni ljudima bez kulture, bez obraza, provincijskog razmišljanja i primitivnog ponašanja.

Bez obzira što oni mislili i kako se ponašali, NK Dinamo nije njihov klub, već klub koji pripada svojim registriranim članovima. To nije emotivna izjava nego pravna činjenica.
    Zakonska prava članova kluba trenutno uzurpira grupa pojedinaca ogrezlih u kriminalu i korupciji, koji su instalirani u rukovodećim tijelima NK Dinamo. Od tamo rade na promicanju vlastitog interesa i materijalne koristi umjesto dobrobiti kluba.

Vrijeme je da tome stanemo na kraj.

Pozivamo sve navijače i simpatizere NK Dinamo da se učlane u klub i zatraže svoja članska prava, koja imaju prema Zakonu o udrugama. Prije svih, pravo na upravljanje klubom neposredno ili putem svojih izabranih predstavnika.

Unutarnji ustroj udruge mora biti zasnovan na načelima demokratskog zastupanja i demokratskog očitovanja volje članova. Ovo nije naša želja, nego doslovni citat zakona kojeg je donio Sabor Republike Hrvatske. Tražimo njegovo poštivanje", stoji u proglasu objavljenom na stranicama Inicijative.

Datum registracije
    Dec 2010
    Vidim niko ne komentira Stimca od juce,pa kad ga neko neupucen ko ga ne zna slusha ,reko bi primjeran covjek,fin samo taki...medjutim jucer kod Stankovica kenja po Mamicu,a nishta bolji nije ni Stimac,ali da je popravio fond rijechi to mu se mora priznati,vidi se da je elokventniji i da mu rijechi klize niz usta ko podmazane,puna mu suta transparentnosti,evidentnosti i ostalih elokvencija

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove