+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 37 PrviPrvi 1 2 3 4 5 13 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/735

Tema: Zapadna i sjeverna europa

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku

@ove poruke podrške, prijateljstva među grupama- sve to je čisti pederluk, naročito grupe koje nemaju ama baš ništa zajedničko, pa se nekako spoje i ližu, guze.. boli mene kurac šta neko misli o recimo 'našoj' žilini, nit mi triba neka podrška od tamo nekih za koje nikad nisam čuo...
    ovo sa nnb je ipak neki drugi faktor, spojila nas je smrt navijača, mada...

jel prijateljstvo onda po vjeri,politici,boji kluba....

Citiraj Prvotno napisano od balkanac Vidi poruku
    jel prijateljstvo onda po vjeri,politici,boji kluba....
    ma kakvo prijateljstvo??? mi smo tu da se tučemo i provociramo, a ne da ližemo dupe drug drugome, dolazimo si na turnire, bratimo se oko toga i onoga... mogu razumit recimo armadu i dragonse svojevremeno... milicija je tukla riječane, a ovi im pomogli i sakrili ih da ne bude još gore..eto...ili ovo naše sa nnb- poginule im vođe kad su se vračali iz splita, ovi naši na uzvratu otišli zapalit sviječe i to je to, pa recimo cigane i grobare na jednoj, te bbb, armada, kohorta, torca na drugoj strani pred rat..
    a ove religiozne pizdarije, političke...ma daj... neki tamo poljaci podižu poruku za kosovo??? ili onog uroša???? viole za kuglu iz bbb???
    pih.......................
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    ma kakvo prijateljstvo??? mi smo tu da se tučemo i provociramo, a ne da ližemo dupe drug drugome, dolazimo si na turnire, bratimo se oko toga i onoga... mogu razumit recimo armadu i dragonse svojevremeno... milicija je tukla riječane, a ovi im pomogli i sakrili ih da ne bude još gore..eto...ili ovo naše sa nnb- poginule im vođe kad su se vračali iz splita, ovi naši na uzvratu otišli zapalit sviječe i to je to, pa recimo cigane i grobare na jednoj, te bbb, armada, kohorta, torca na drugoj strani pred rat..
    a ove religiozne pizdarije, političke...ma daj... neki tamo poljaci podižu poruku za kosovo??? ili onog uroša???? viole za kuglu iz bbb???
    pih.......................
    da,samo sta ima puno gorih oblika od tog,al ovo su vise neke komunikacije a ne prijateljstvo dok je to kod nekih preraslo u ko zna sta

pa to je to...
    Hajduk, 45 200+-

Citiraj Prvotno napisano od Argentino Vidi poruku
    Bogami su fine zatvorske kazne pokupili nakon ovog sukoba, pazi još su Yidsi išli pokrivati teren svojim frendovima iz Abeerden-a na pripremnom susretu ljetne predsezone u južnoj Engleskoj.... Za ne vjerovat !

Ovakva "pravila igre" kad dođu kod nas doći čemo do onog Game over !!!
    ma tamo i je skoro game over... onaj nesretnik iz burnleya pokupio je recimo 5 godina i 10 g. banning ordera, mada ga je taksi umjesto u 'the station pub' odveo na pravu željezničku stanicu i na kraju je bio 5,6 kilometara od incidenta(blackburn- burnley 2009), da ne kažem kakvo sranje je zbog onog fa cupa chelsea-cardiff itd...
    Hajduk, 45 200+-

Navijač Vojvodine, 26god, 50+

Početnik W.S.1990 avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    White Stones 36,150++ www.nk-varteks.com

"Imao sam priliku da prisustvujem utakmicama Bajerna i Stutgarta i mogu da kazem da sam bas razocaran. Bajern je inace daleko najpopularniji klub u Nemackoj i njihovih navijaca ima u gotovo svim gradovima. Nisu vecina kao sto je ovde slucaj sa nama i ganima ali ih ima. Inace sto se samih utakmica tice po meni je to jedan veliki cirkus i sou program. Klovnovi (ne zezam se) na sve strane, sporadicno dovikivanje i to je to. Imaju kao neko jezgro navijaca ,koje je smesno i koje je koliko sam ja mogao da primetim u proseku oko 17 godina starosti. Nabace neku koreografiju povremeno po defoltu, onako nemacki precizno i to je to. Posle pravo svojim kucama.
    Isti je slucaj i sa Stutgartom. Jedina razlika je sto oni imaju taj neki lokalni i veliki rivalitet sa Karlsruhe - om, i tada zna da bude nekih tenzija i sporadicnih ispada, ali je to sve smesno ako se uzme u obzir nas derbi recimo. A posto je Karlsruhe odavno ispao iz prve lige ni tih derbija vise nema. Sme da se cirka pivo na tribini, ali je neko govnjivo sa 2% alkohola tako da je to isto kao i da ne sme.
    Sve u svemu jedino cime mogu da se pohvale su konstantno ispunjene tribine ali kad se pogleda sta sve to donosi, barem kod njih, draze su mi ove nase.
    Nisam prisustvovao njihovim utakmicama, ali sam cuo od prijatelja odatle koji su posecivali njihove tekme da su jedine prave ekipe i sve sto se podrazumeva pod recju navijaci u Svabiji, navijaci Hanse iz Rostoka, i donekle St. Paulia. Kazu da je i to jedan od razloga sto Hansa nece prvu ligu videti nikad."
    sa foruma.

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    možda su nijemci devedesetih bili tako smiješni ali u zadnje vrijeme kod njih se nešto događa u dobrom smjeru.
    i tribine im sve više sliče na ultra tribine a i incidenti su sve brojniji
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

interesuje me kako vi gledate na ove zabare?nemojte molim vas samo kako su oni osnovali ultra pokret i ta sranja. mislite li realno,evo npr ove laciale da bi svaka prosecna istocnoevropska grupa odvalila na ulici?a i nadglasala bez problema.
    kad sam bio klinac oni su mi bili ludilo,lozio sam se upravo na laziale,interiste i te desne grupe.iz ove perspektive sad kad gledam bio sam smesan.

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    pa ne znam baš......
    talijani međusobno imaju toliko rivaliteta da su njihove najbolje šore između sebe a najmiliji protivnici za dokazivanje su im i opet oni međusobno.
    o ulici ne bi jer ocjenu o nečijoj ulici volim osobno dati na temelju osobnog viđenja na ulici.
    ja ne bi talijane podcjenjivao jer kolikogd da bi im trebao biti izazov u istočnoj europi, imaju oni dosta svojih međusobnih izazova.
    iliti prevedeno, zašto bi se oni trebali dokazivati negdje tamo daleko kad imaju dovoljno prilika i kod kuće sa starim rivalima.
    a da su pali u odnosu na prošlo stoljeće, jesu, to nitko ne dvoji
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Njemci nikad nisu bili "smjesni" kako neki tu misle. Jedino ko Ultrasi su se digli zadnjih godina. Ali na ulici su uvik bili medju najjacima, od 80ih do danas.Pa njihovi huligani se sprdaju sa ultrasima.

Gladbach - Bolton Wanderers 2009 (prijateljska)
    http://www.youtube.com/watch?v=mMO7nOCnLiA

Bacit cu drugi put izvjestaj sa West Ham - Millwall od prije misec dana. Moran ic lec, vec je kasna ura

http://www.youtube.com/watch?v=IMF030WoYgY
    ispa je napoli od ovog usranog chelsea .....di je engleska cast seren in se usta-valjaju se ,foliraju zadnjih 20 min ..razocaran san prvo navijacki a i igracki jer po meni je napoli bolja ekipa,traze igru brzi su a chelsea nista ...dali su tri gola na nabacivanje bezveze ...
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Početnik W.S.1990 avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od nikola Vidi poruku
    "Imao sam priliku da prisustvujem utakmicama Bajerna i Stutgarta i mogu da kazem da sam bas razocaran. Bajern je inace daleko najpopularniji klub u Nemackoj i njihovih navijaca ima u gotovo svim gradovima. Nisu vecina kao sto je ovde slucaj sa nama i ganima ali ih ima. Inace sto se samih utakmica tice po meni je to jedan veliki cirkus i sou program. Klovnovi (ne zezam se) na sve strane, sporadicno dovikivanje i to je to. Imaju kao neko jezgro navijaca ,koje je smesno i koje je koliko sam ja mogao da primetim u proseku oko 17 godina starosti. Nabace neku koreografiju povremeno po defoltu, onako nemacki precizno i to je to. Posle pravo svojim kucama.
    Isti je slucaj i sa Stutgartom. Jedina razlika je sto oni imaju taj neki lokalni i veliki rivalitet sa Karlsruhe - om, i tada zna da bude nekih tenzija i sporadicnih ispada, ali je to sve smesno ako se uzme u obzir nas derbi recimo. A posto je Karlsruhe odavno ispao iz prve lige ni tih derbija vise nema. Sme da se cirka pivo na tribini, ali je neko govnjivo sa 2% alkohola tako da je to isto kao i da ne sme.
    Sve u svemu jedino cime mogu da se pohvale su konstantno ispunjene tribine ali kad se pogleda sta sve to donosi, barem kod njih, draze su mi ove nase.
    Nisam prisustvovao njihovim utakmicama, ali sam cuo od prijatelja odatle koji su posecivali njihove tekme da su jedine prave ekipe i sve sto se podrazumeva pod recju navijaci u Svabiji, navijaci Hanse iz Rostoka, i donekle St. Paulia. Kazu da je i to jedan od razloga sto Hansa nece prvu ligu videti nikad."
    sa foruma.
    Po mojem sudu a pratim njemce već dugo i imam info. iz prve ruke bayern i stuttgart su trenutno slabi niti među 20 najjačih grupa,2 liga:
    Eintracht Frankfurt
    Fortuna Düsseldorf
    FC St.Pauli
    Dresden
    Karlsruher SC
    Rostock...

Niže lige da ne spominjem Magdeburg,Jena,Leipzig,Essen... ima i u 1 ligi puno boljih a sceni im se diže iz vikenda u vikend i vrhunski.

Istocna njemacka je prica za sebe. Ali na zapadu Stuttgart itekako spada medju jace (oldschool&livade). Prije par godina san bia na oktoberfestu i pogleda usput 1860 - stuttgart.doslo ih je 5.000. nije ni mene fascinirala cilokupna atmosfera. ali kad sad pogledan na netu ove ultras canstatt kako navijaju, mogu reci da su se jebeno digli...
    Th, 34, +201

Super ugledni član exx avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Kad smo igrali u Stuttgartu pred 7,8 g ovi Stuttgartovi su bili smijeh živi,ekipa popila i terorizirala sve oko stadiona i na putevima stadionu a ovi ništa,nula.

Početnik W.S.1990 avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Joy Division Vidi poruku
    Istocna njemacka je prica za sebe. Ali na zapadu Stuttgart itekako spada medju jace (oldschool&livade). Prije par godina san bia na oktoberfestu i pogleda usput 1860 - stuttgart.doslo ih je 5.000. nije ni mene fascinirala cilokupna atmosfera. ali kad sad pogledan na netu ove ultras canstatt kako navijaju, mogu reci da su se jebeno digli...
    Da digle se kompletna scena njemačke i to jako pa tak i stuttgart ali ja ocjenjujem skupinu zadnjih 16-17 godina kolko pratim scenu i stuttgart mi je po tome iza 20-tak skupina.
    Treba uzeti i u kojoj ligi kome igra klub,tradiciju,veličinu grada...više mi vredi 100 jeninih na pripremoj u istri nego tih 5000 soma stuttgartovih a i bili su prvaci njemačke pa
    su se malo digli,pogledaj havarije koje su prošli recimo Essen,Dusseldorf,BFC Dynamo,Dynamo Dresden...klubovi im skoro pa propali a navijači iz godine u godinu sve jači.Tih par livdada svaka čast ali meni je livada zadnje mjerilo skupine ima 5 bitnijih stvari od toga kaj čini skupinu.50 ljudi se nađe u svakom gradu od par 100 000 ljudi za livadu ali 50 ljudi
    nije cela skupina.

naravno, da ima bitnijih stvari od livada
    imas Koln i Schalke koji su medju najbrojnijim/najboljim na zapadu, ali ih puno grupa ne respektiraju danas zbog razno raznih stvari. isto ko sta u svabiji nemozes ultrase i huligane stavit u isti kos. kad vec spominjes dusseldorf, njihovi huligani su napali ultrase lani jer su se poceli previse furat na st. pauli i te sheme.
    za Vfb ti samo zelim reci da imaju jako kvalitetnu i aktivnu ekipu,koja riskira puno. bolje 30 pravih nego 200 svakakvih

btw, prosli vikend gostova frankfurt u rostocku. pobjeda Hansa
    Posljednje uređivanje od Joy Division : 19-03-2012 at 04:40
    Th, 34, +201

torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove