+ Odgovori na temu
Stranica 28 od 28 PrviPrvi ... 18 26 27 28
Prikaz rezultata str. 541/550

Tema: "Istočna europa"(rusija, poljska, češka, slovačka, mađarska......)

torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Navijaski segment na SP jadan, rekli bi u fifa 'ide po planu' .. domaci ocekivano jadni, putin sve drzi pod kontrolom.
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Osobno bio na prvoj tekmi i vidio dosta pojedinaca iz svih navijačkih skupina, murje na sve strane, al još više one u civili i mislim da smo svi mi bili pokriveni, jebat ga, majka Rusija. Ruski uligani mirni ko bubice, neke patrole izvidnice i ostala sranja ali valjda tata rekao da ce vođe u sibir pa mi je to sve izgledalo kao neka komedija, kao i maskiranje nekih ruskih uligana u Hrv navijače, te non stop kruženje oko kao naših uligana. Za mene jedna velika komedija općenito pogotovo što se Hrv tiče, oni koji su mi skoro j... majku kad sam otišao gore jer u stilu mamič modrić lovren hns kurac palac i sami tražili karte za englesku pa čak i otišli. E onda čuješ nisu modrić i lovren Hrvatska itd... komedija živa, pogotovo kad vidiš likove koji bi te do jučer napali jer imaš nešto od rpke na sebi. Što se tiče naših istočnih susjeda osobno čuo za nekakva događaanja van rusije ali nisam bio pa neću o tome niti pisati.
    bbb, 31 god, 90+

A što se tiče ruskih uligana za mene najveći šupci i kalkulatori,koliko god bili u treningu, to sam još vidio u FRANCUSKOJ kad sam bio na tekmi eng-rus, gdje god je bila ozbiljna ekipa eng nakon što bi ih ovi odbili rusi idu dalje i onda najvećim dijelom najebu pijani eng, tad mi netko tu napisao da je to njihova taktika, sad zamisli da tu taktiku primjene hrvati ili srbi u međusobnom srazu, pa ovdje bi sve vrištalo od komentara kako ih je ekipa odbila a oni napali klobučare ruganje ismijavanje itd
    bbb, 31 god, 90+

Član u nastajanju 187 avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    WBC Dynamo Kyiv u Zagrebu na Dinamo - Hajduk

casual crew

Datum registracije
    Nov 2015
    Ukraina - Srbija 07/06/2019

casual crew

Datum registracije
    Nov 2015
    North Macedonia - Poland 07/06/2019

casual crew

Datum registracije
    Nov 2015
    Tuča Widzewa sa ostalim ekipama
    https://www.youtube.com/watch?v=kCPgEvqKoas

Na povratku 50km prije Lodza odradio ih je gradski Rival LKS

casual crew

Datum registracije
    Nov 2015
    Widzew o događanjima iz Skopja:
    U Skopju smo već u četvrtak popodne.Tijekom putovanja,kao i dan prije utakmice te u petak na dan utakmice nailazimo na puno drugih ekipa iz Poljske.Naš stav je neutralan,puno razgovaramo i prenosimo što smo odlučili za Makedoniju.Naš cilj je da se situacija normalizira na reprezentaciji.Na dan utakmice smo u centru grada od 14h te opet razgovaramo sa ostalim ekipama.U 17h cijela naša ekipa kreće prema stadionu.Na putu prolazimo pored ekipa sa kojima smo pričali.Ubrzo dobivamo informaciju od naših navijača da nakon što smo napustili centar,grupa od 200 Poljskih navijača je krenula za nama sa agresivnim stavom.Ispred stadiona čekamo na daljnja događanja i poslije nekog vremena iz suprotnog smjera pojavljuje se gore spomenuta grupa,do samog kraja ne znamo kakve su im namjere pa čekamo na njihov potez.
    Kada su počeli vrijeđati naš klub odma smo znali kakvu poziciju su zauzeli većina ekipa(čekamo na poziciju ekipa u Makedoniji koje su odlučile pridružiti se napadačima iako su prije rekli da se neće mješati u ovaj konflikt,bilo je nekoliko takvih ekipa).Skoro stotinjak nas napada gotovo dvostruko brojniju grupu,u sredini nešto policije koja tek počinje shvaćati da će se Poljaci međusobno potući.Grupriramo se i čekamo da rivali dođu bliže iako su jako spori.Kada su dovoljno blizu,netko je bacio baklju prema nama i onda kreće prva tuča,probijamo se kroz policiju u nekoliko desetaka protivničke ekipe.Kratki sukob te nas policija udara sa strane i tjera nekoliko desetaka metara u stranu.Pomičemo se tako da izbjegnemo policiju i opet krećemo sada na veću ekipu protivnika koji se počinju povlačiti(što se vidi na videu koji je završio na internetu).U trenutku policija preuzima kontrolu i razdvaja dvije grupe.
    Tog dana sa nama su bili Ruch(3),Wisla(3) i KKS Kalisz(2).Poslije nekog vremena znamo da nećemo doći na utakmicu,imamo 2 autobusa da nas prevezu kako su oni rekli na "sigurno mjesto".Strahujući da će nas razdvojiti,svi ulazimo u jedan autobus i dolazimo do zadanog mjesta,po putu nekoliko ljudi je uspjelo izaći iz autobusa i otiću u grad.
    Prvi videi se pojavljuju na internetu,iz kojega se može zaključiti da smo bili bolji.Nemamo tragove po licu/tijelu,nema ozljeda dok na drugoj strani znamo o nekoliko težih ozljeda.Nakon nekog vremena počinju voditi nekoliko ljudi na sud,usred noći su rekli da će predugo trajati te puštaju veću polovicu bez ikakvih posljedica,ostali na sud.I tu počinje nastavak naše povijesti.Čitava grupa koja je bila puštena ide na sud očekujući našu braću.Bilo je uhićenih na sudu i sa druge strane ali tamo nismo išli(kako su neke druge ekipe iz Poljske rekli).Svakih nekoliko trenutaka pojedinci iz raznih ekipa su bili pušteni su nas vidjeli te se nisu zadržavali već su pobjegli u raznim smjerovima iako nismo namjeravali trčati za njima.
    Jedan od njih nakon što je vidio par naših je pobjegao nazad u sudnicu(nosio je Pogon Lebork majicu) iza policajaca.Ubrzo na internetu se pojavila priča kako Widzew čeka pritvorene neprijatelje što je potpuna besmislica.S druge strane,ako su svi vjerovali u tu priču,zašto niste skupili ljude i došli na sud pošto smo bili tamo desetak i više sati?Poslije napuštanja suda idemo u malim grupama do poštanskog ureda u centru grada da platimo kazne koje su dane i pokupimo dokaze koji su ostali u depozitu do plaćanja.
    Tamo i kasnije u gradu,susrećemo ostale ekipe koje odbijaju solo tuče zbog raznih razloga(slomljena vilica nakon tuče dan prije,popilo se par piva itd.) pa ih ne diramo.Kad su svi bili slobodni vraćamo se u Poljsku.
    Jedan auto koji je prethodno bio zatvoren iz privatnih razloga je napadnut blizu Lodza od LKS-a.Ta ekipa koja nam je obečala da će nas ostavit sa svojim sunarodnjacima na reprezentaciji je odabrala napasti jedan auto sa desetinama ljudi.Kao rezultat toga,istukli su naše i uzeli zastavu te odrezali dio(kršeći nepisano pravilo da se ne režu zastave u bojama(grb)Poljske) i ostale suvenire...
    Zaključak,otišli smo u Skopje kako bi završili konflikt na reprezentaciji,nismo nikoga napadali.Ipak većina ekipa je odlučilo sukobiti se sa nama,prihvatili smo to i i bili smo spremni na borbu.Borili smo se protiv čitave Poljske i tukli se stotinama kilometara od Poljske za Widzew.Gledamo na ovo putovanje kao našu pobjedu.Widzew Hooligans!
    casual crew

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove