Vidi rezultate ankete: Jeste li za zaključavanje teme Srbija

Glasači
102. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

41 40.20%
  • Ne

61 59.80%
+ Odgovori na temu
Stranica 283 od 283 PrviPrvi ... 183 233 273 281 282 283
Prikaz rezultata str. 5,641/5653

Tema: Srbija

Član u nastajanju 187 avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Zabranjeni u Grošnici
    24 / 120plus leva leva

Datum registracije
    Nov 2015
    Zemun - Radnicki 1923

24 / 120plus leva leva

Datum registracije
    Nov 2015

24 / 120plus leva leva

Datum registracije
    Nov 2015
    Basket: Partizan - Lokomotiv Kuban

... i jedna pred danasnju utakmicu:
    24 / 120plus leva leva

Datum registracije
    Nov 2015
    Crvena Zvezda vs Čukarički 15/12/2019

24 / 120plus leva leva

Pošaljite Radeta i Kimija u Split, dole ih jedva čekaju. VELJO prijatelju na šake riješi stvar ne trebaš ih držati na nišanu, imaš ok kroše samo peglaj hahaha
    bbb, 31 god, 90+

Mene samo čudi da nema nitko od svih tih Grobara da riješi partizanovce nego to mora ekipa oko velje Mislim da ste se i lovali oko kfane Kolarac
    bbb, 31 god, 90+

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Srbi dobivaju batine od Crnogoraca, ispusni ventil: Hrvati.
    https://www.021.rs/story/Info/Vojvod...lankamenu.html
    Pa Beograd vam je pun Crnogoraca, sto se sa njima ne kacite. To je malo gadnije kada izvade cakije pa opa gedzo spavanac.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

neka neka, nema ništa ljepše nego kada naši "antifašisti" dobiju po lampi od Srba, i onda se malo otrijezne. svako malo čitam da netko piše kako mu je did bio partizan, a Srbi ga nalupali, e pa neka su vas nalupali, pa vi budite i dalje partizani.

oni misle da ako su "antifašisti", da će ih to spasit od batina kod Srba, pa njima je dovoljno to što si Hrvat, njima je isti kurac Tito ili Pavelić, jer oni tu ne rade razlike kao mi debosi. jer njima je Tito ustaša tj hrvat, kao i Pavelić, samo naši drugovi nikako da shvate da je Srbima jednadžba jednostavna, dosta im je da je netko hrvat neovisno o političkom uvjerenju da im bude "ustaša". a naši glupani, neka se i dalje igraju antifašista, i neka misle da će im to biti prednost i spas pred napadima i kritikama ne samo Srba već i ostatka europe. europu ameriku i Srbe, zaboli krasno kurac jesmo li mi bili antifašisti, to se najbolje vidi po tome kako gledaju na nas s visoka, a ovi naši kreteni neka im se i dalje dokazuju i glumataju naprednost, dok dobivaju po lampi od dotičnih gdje god stignu.

nitko nije kriv hrvatima, što već generacijama dozvoljavaju da jedna manjina ispire mozak većini, plus ti jugo zombiji prodaju maglu i mantru kako će oni s Srbima izgraditi Jugoslaviju, bez mržnje i nacionalizma, samo treba porazit mržnju i nacionalizam pa će igrat rok and roll cela Jugoslavija. oni su stvarno budale bez budućnosti, za razliku od BBB.

uostalom što očekivat od Srba nego mržnju i napade, pa meni bi prvom bilo čudno da odem u Srbiju i da ne doživim nikakvu neugodnost ili napad, bilo na verbalnoj ili fizičkoj razini. svi koji idu kod njih toga bi trebali biti svijesni, a ne se kasnije čudit neugodnostima ko marica krivom kurcu. nitko nije kriv hrvatima, što nas političari i elite debiliziraju i mi to prihvaćamo zdravo za gotovo, kao da je to realnost naših odnosa s Srbijom i Srbima. realnost je upravo ta, koju oni ne žele predočit javnosti, pa se onda svi čude i zgražaju kada na rukometu napadaju sjekirama i pale aute. pa mene to ne čudi niti najmanje, jer je to minimum onoga što od njih očekujem, a ovi što se tome čude su obični licmjeri i idioti kalibra "antifašisti".

dzg-33/90

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Jesam li ja to krivo procitao, ili je Vucic ovih dana rekao da Srbija nema vise mogucnosti ratovati, zbog ekonomije, infrastrukture, a sto nije spominjao, a jasno je, tko bi to isao ratovati na Kosovo....
    Pa SRS Vucko je fakticki priznao da je Kosovo otislo.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Nepoznati korisnik
    Datum registracije
    Dec 2019
    old school grobari!
    Attached Images

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke