Vidi rezultate ankete: Jeste li za zaključavanje teme Srbija

Glasači
102. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

41 40.20%
  • Ne

61 59.80%
+ Odgovori na temu
Stranica 282 od 283 PrviPrvi ... 182 232 272 280 281 282 283 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 5,621/5643

Tema: Srbija

Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od 187 Vidi poruku
    FK Inđija v FK Partizan / 1 kolo Srbije! 21.07.2019.

FK Inđija

FK Partizan:

"Poslednja opomena za Zvezdine sudije"
    Zbog ove poruke je drugi put prekinuta utakmica Indjija - Partizan

Poruka upucena Juznoj Tribini: "Zbog vasih licnih interesa i problema nas danas na tribini nema"

Zadnja slika, tko tu koga?
    28/40+
    The enemy of my enemy is my enemy! RI-SPZL

Član u nastajanju 187 avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    @st.anger, Juzna Tribina skida ovim (vjv) Simpatizerima? poruku od prve slike

Crvena Zvezda - Helsinki

Crvena Zvezda - FK Radnički Niš 27.07.2019.

Helsinki - Crvena Zvezda

24 / 120plus leva leva

Datum registracije
    Jul 2012
    Grobari proslavili otvaranje autoceste:

Navodno grobarska sacekusa za Delije koje su se vracale iz BGa. (info: https://www.kurir.rs/sport/fudbal/33...palicama-video)
    Posljednje uređivanje od st.anger : 28-08-2019 at 21:50
    28/40+

Pa jesu uspijeli razbiti nekog ili samo aute, bice bolje drugi put
    bbb, 31 god, 90+

vidim prati se hrvatska scena.

malo akcije, ali nema reakcije, samo gas gas.

imali su priliku tovare tako napast, znamo zašto nisu, rizik je puno veći kad se napada ustaše lakše je napast cigane koji daju gas čim omjer nije u njihovu korist, zna cigan kad treba stisnut gas, a grobari pevaju računajte na nas. haha

računajte vi na ustaše u srbiji, ma koliko pikali i kurčili, nije da vam se jednom prošlo pa ste nešto sitno probavali i opipavali, naravno raspoloženi ste kurit i srat gdje je omjer debelo na vašoj strani. i probadat i sve ostalo, ali koga boli kurac, doći ćete vi i nama jednom na volej, a onda vas treba fino pošteno iztorpedirat za sve ono što ste prikazivali lažno sve ove godine. a puno toga ste lagali, jer je laž vid srpskog patriotizma, Dobrica Ćosić Zulu ratnik prije Zulu ratnika.

Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od blue Vidi poruku
    Pa jesu uspijeli razbiti nekog ili samo aute, bice bolje drugi put
    Upitaj Splicane
    28/40+

Prijatelju kako ti s navijackih tema na dobricu cosica? A sto se tice tovara mislim da su najebali radi ovog sto se desilo, u Hrv je dovoljno da netko izmisli da si ga vrijedjao po nacionalnoj osnovi da zavrsis u istraznom, sto se vidjelo na pripadniku armade, oni nakon rukometa razbiju masu auta i jazavaca i ikom nista,kod nas krivi pogled i zatvor
    bbb, 31 god, 90+

Datum registracije
    Nov 2015
    Caprienti zamolio bi te da se ostavis ovakvih glupih piskaranja!

Vojvodina vs FK Crvena zvezda 31.08.2019.

Novosadjani:

Delije:

24 / 120plus leva leva

Datum registracije
    Nov 2015
    FK Radnički 1923 Kragujevac - Smederevo 31/08/2019 2 liga srbije!!!

Đavoli:

Despoti:

24 / 120plus leva leva

Datum registracije
    Nov 2015
    24 / 120plus leva leva

Datum registracije
    Nov 2015
    Partizan - Crvena Zvezda 22.09.2019.

Grobari:

Delije:

24 / 120plus leva leva

Cigani kao da su ovaj derbi došli da otaljaju, ne sećam se kada su imali gore izdanje od brojnosti do navijanja.
    grobari,28,100+

Datum registracije
    Nov 2015
    Slazem se jedno od gorih izdanja Delija na derbijama...

Smederevo - Zemun

Despoti:

Taurunum Boys:

24 / 120plus leva leva

Datum registracije
    Nov 2015
    Sluzbene slike Delija!!

24 / 120plus leva leva

Datum registracije
    Nov 2015
    Sluzbene slike Grobara!!!

Posljednje uređivanje od 187 : 26-09-2019 at 02:06
    24 / 120plus leva leva

Datum registracije
    Nov 2015
    FK Kolubara Lazarevac - FK Radnički 1923

24 / 120plus leva leva

Citiraj Prvotno napisano od 187 Vidi poruku
    Caprienti zamolio bi te da se ostavis ovakvih glupih piskaranja!

iskreno jedan od razloga zašto mi se sere od navijačkih tema, je ta pretjerana osjetljivost "ultrasa" na zajebanciju. ako se zajebavam onda se zajebavam, isto kao kad vozim auto pa stisnem gas, teško da mogu u isto vrijeme držat i kočnicu. zar ne ?

kužim da su ovo navijačke teme, ali nije s gorega i ponekad se našalit, a većina tzv "ultrasa" svako iskakanje izvan kruga ozbiljne priče reagira ko da sam ih šilom u guzicu ubo, pa me tako na forum.hr zbanirao neki dan petrinjac, jer sam rekao da sam veći zvezdaš od picoustog i da stalno pjevam pobeda titula kad se napijem, mislim neke pjesme ti uđu u glavu pa ih pjevaš nema veze od koga su, tip to shvatio ko uvredu i još sam rekao da mamara nabavlja najbolju robu iz srbije, i da je to rezultiralo nikad boljim rezultatima dinama u europi plus reprezentacija vicešampion svijeta, eto koliko vama malo treba da popizdite na glupost, to samo navodim ko primjer.

općenito zato i ne diskutiram u navijačkim temama, jer mi se sere od tih šablonskih "ultras" rasprava. ko političke partije ste postali, ne znate prihvatit ništa izvan onoga što je "ultras" šema komunikacije.

a ja sam po prirodi zajebant, i to što sam igrom slučaja na navijačkoj temi ne može promjenit moj karakter, malo podjebavam ali i ozbiljno raspravljam.

meni osobno se sere ko je koga nabio, i ne zamaram se time, jebe mi se za atenu kriens i slične pizdarije koje se naglašavaju ko da je 3 svijetski rat izbio. a ne pokefalo se cirka 100 ljudi, od čega je svega par prošlo malo gore. i od toga se napravilo termopil, prvi navijači pretjeruju u reakcijama na događaje, onda plus još nadoveži glupe političare koji prečesto manipuliraju s navijačima za svoju korist, nitko me ne može uvjerit da politika nije dio ultras tribine, jer su i navijači itekako politički orijentirani, u pravilu u većinu zemalja europe osim zapadne europe, navijači su desničari po onom konvencionalnom shvaćanju politike, i zašto je onda neumjesno reći nešto vezano uz političke događaje, kada su Dobrica Ćosić i slični itekako utjecali i na mišljenje navijača, prije svega u srbiji. a to je i kreiralo događaje u kojima su navijači bili suprostavljeni na dvije različite strane, i nišanili se preko dugih cijevi 1990ih, jer svi znamo da su i navijači bili aktivni u ratu, neki više neki manje, tako da je totalni idiotizam reći da ultras svijet ne zanima politika, volio bih znat koga to ne zanima politika, kada se i dan danas drvi o Hitleru NDH ustašama partizanima četnicima itd, s tom razlikom da se u pravilu pričaju totalne idiotarije koje nemaju nikakve veze s onim što se stvarno događalo, zato jer ljudi prečesto emocionalno doživljavaju ono što se dogodilo, pa događaje promatraju se emotivne strane a ne one zdravog razuma, jer samo zdrav razum može dati i pravi sud o nečemu, a kada su emocije u pitanju mislim da zdravog suda nema, isto to važi i za navijačke okršaje, kada svaka strana nema veze pobjedila ili izgubila navlači priču u svoju korist.

dobro znam što je definicija internet huligana, i znam da ne pripadam u istu, ali ako nekoga to tješi neka me ne smatra ultrasom, općenito se ne definiram priglupim pojmovima, znam što sam i bez njih. tako da me etikete tipa ultras ustaša mesožder itd uopće ne zanimaju i ne diraju. svatko može biti što hoće, a ja dobro znam da je sjever marakane kao i jug čitao memoare Dobrice Ćosića, kao i recimo Dučića kojeg stalno citirate po svojim tribinama, i sada bih ja trebao reći da to nije istina i jezik pregrist samo zato da neki nadobudni "ultras" koji sve ovo čita, ne bi mene zbanirao i poslao u tri pm. problem ultrasa je što ne vole čut istinu, a pogotovo ako ona dolazi iz usta nekoga koga ne prihvaćaju, s obzirom da mene moju malenkost čuvenog North Standa više manje nitko ne prihvaća u tom navijačkom svijetu, nije čudno da sve što ja kažem bude prikazano izopačeno i kao nešto što ne odgovara temi, e pa moram vas razočarat možda ja ne govorim uvijek striktno po pravilima tema, i ne ponašam se uvijek striktno jer nisam robot, kada bih mogao biti programiran i govorit uvijek u istim crtama i živjet po nekim pravilima, onda zasigurno ne bih bio čovjek, pravila su za budale. nisam ja za anarhiju, ja sam samo za pravu virtualnu i realnu slobodu pojedinca, jer snažni pojedinac može činiti kvalitetni kolektiv, a slabi pojedinac je poput ovce koja ide na šišanje ili klanje.

dakle ja ne mogu biti ovca, zato jer netko to od mene očekuje. možda nisam ultras vašeg kova, ali zasigurno nisam ni ovca. s štovanjem, uvijek vjerni i odani North Stand. ponosno na sjeveru stoji, i još uvijek zadnje dane ne broji usprkos svim prijetnjama, i da će me ugasit ko mamićevce ja i dalje prkosim zubu vremena

svi za mene znate, zato jer od mojih komentara radite nešto neviđeno. nešto nenormalno, a ja samo normalno diskutiram uz tu i tamo koji podjeb, što to koga ima smetat što se ja šalim na svoj ili tuđi račun? sto ovih tvojih slika, ne može zamjenit jednu toplu riječ ili dobru zajebanciju, znam da slika govori više od tisuću riječi, ali slike ne govore sve, niti mogu govorit kao ja. na kraju krajeva, ja mogu izgovorit i više od tisuću riječi, to znaju svi koji su čitali moje virtualne memoare koje sam ostavio za sobom kao vječni podsjetnik na mene, i onda jalni i ljubomorni "ultrasi" ne naravno svi, prijete i govore da će me izbrisat iz sjećanja, a ne shvaćaju da vječno živi plava zvijezda sjevera, a to sam moram priznat ja. haha

evo jedno navijačko krajnje ozbiljno pitanje za kraj, dakle zanima me jel "Firma" stvarno skinula sve ove Cigane, ili su sve te majice kupili u fan shopu Delija ? jer čisto sumnjam da su stigli skinut sve te mladiće, općenito to preseravanje s skidanjem majica protivnika i onda vješanje istih na tribinu mi je bio žešći proser, ali dobro ako to nekoga pali neka vješa i pali, meni svakako vrijedi najviše bilo koja krpa koja stoji na tribini protivnika, i onda završi u rukama druge strane, nego nekakvi šalovi majice naljepnice itd, recimo bubnjevi koje su Hordaši maznuli Manijacima to je "pravi ratni plijen", ali tko sam ja da sudim, ultrasi cijelog regiona su se složili da nisam dostojan komentiranja i da ne zavređujem biti dio navijačkih tema, problem je samo što ja ne trpim "autoritet ultrasa" već samo dragog Boga, pa će veliki ultrasi morat pričekat u redu da ja odem kod Boga na razgovor. jer internet je sve skuplji, a ja sve gladniji informacija i želim sve saznat iz prve ruke, zato sam ovdje da mi vi kažete što je bilo i kako je bilo, i da znam u kojem grmu leži zec, jer nema ražnja bez zeca, kao ni navijača bez gostovanja. SVI U MC, vidimo se gore, a petrinjcu ću objasnit neke stvari, ako ga vidim uživo, vidio sam ga par puta i nikad nije bio tako rigidan prema meni uživo, jer valjda nije znao da sam ja taj NS, morat ću mu se predstavit uživo pa ćemo porazgovarat ko ljudi, civilizirano i probat riješit da me odbana tamo na forumu jer mislim da sam stvarno zaslužio da pišem i pevam pooooobeda tiiiiitula... haha opustite se dečki, malo ste mi previše napeti, kužim da su ultrasi po prirodi napeti ono za frku spremni, ali ono nemojte biti toliko napeti i zamarat se svime, pa isticat koga su ostavili dečki, kao da je to bitno, bitno je da te nije cura ostavila a ne tamo neki dečki. ko se još time zamara, jebeš dečke, rađe pratite da vas cure ne ostave.

samo cure ostavljaju dečke, ali istina je da će te prije ostaviti dečko nego cura, to je živa istina i mislim da bi zato trebali manje se družit s dečkima, a više s curama. i zajebancija je sastavni dio navijanja, stoga dečki samo pomalo, shvatit ćete vi što North Stand govori, kad ga ne bude, a tad ću vam i nedostajat, čeznut ćete za mnom kao medvjed za medom. što vi znate koji kurac, što je dobra zajebancija ? https://www.youtube.com/watch?v=TOhx98vT9wg

sad nastavite u svom ozbiljnom tonu, a ja vas više neću prekidat ovaj nenadmašni val tišine koji je zahvatio navijačke teme ovog podforuma, taman sam malo zažuborio, već su me otrovne ultras strijele probole.

dzg-32(80)

Datum registracije
    Nov 2015
    Kabel - Zemun 05.10.2019.

24 / 120plus leva leva

Datum registracije
    Nov 2015
    Partizan - Vozdovac

Zabranjeni

Juzna Tribina

24 / 120plus leva leva

Datum registracije
    Nov 2015
    Brescia - Vojvodina

Utakmica prekinuta nakon sto je par Novosadista uletilo u teren da se obracuna sa par Albanaca koji su dosli Zastavama provocirat

24 / 120plus leva leva

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove