+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 67 PrviPrvi 1 2 3 4 5 13 53 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/1330

Tema: Glazba i navijači

Član u nastajanju Kragujevac avatar
    Datum registracije
    Oct 2011
    Kragujevački ska bend, pesma koja opisuje navijački život :

Radnički Kragujevac, Crveni Đavoli 29, 120+

Banned
    Datum registracije
    Jul 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Kragujevac Vidi poruku
    Kragujevački ska bend, pesma koja opisuje navijački život :

Strašni su mi.... ova mi isto dobra stvar http://www.youtube.com/watch?v=aq-0C...eature=related

btw;kaj mi se desilo cijeli sesen od posta sam popljugal s hrpom fotki.. stavićemo druge (slavi se)

Malo poveznice Kragujevca i Zagreba, dečko iz Španskog (kvart u gradu) ima strašne meroriblije..... uživaj ! !

http://strazarni-lopov.blogspot.com/...zijada-87.html

Banned
    Datum registracije
    Jul 2011
    Stara škola.... code of conduct !

[/QUOTE]

Član u nastajanju Kragujevac avatar
    Datum registracije
    Oct 2011
    Da,da, pesma Huk tribine, naš nezvanični You'll never walk alone, izvodi se pred početak svake košarkaške utakmice, obrada od Simon and Garfankel. Sad je kod mlađih u trendu da slušaju nazovi ''narodnjake'' ( cajke kako vi kažete - ovaj izraz me je naučila jedna zagrepčanka ), i neki opet nazovi gangsta rep. Prijatelj je skoro ugostio neke repere iz Beograda, otišao sam da ga ispoštujem, video sam pola mlađih sa tribine, lože se na to. Sutradan kad su u našem Domu omladine svirala Trula koalicija, legendarni pankeri, nikog od njih nisam video. Strašno.

Pročitao sam ovaj tekst, što se tiče Guje ( Nebojša Veljković ) on drži lokal u centru, baš preko puta Doma omladine. Raus ( Nebojša Radosavljević ) i dalje se bavi svojim zanimanjem - fotografijom, sad fotografiše za novine Blic. Kod Guje nisam bio odavno, al ovaj tekst me je naterao da uskoro svratim, ima materijala da ga pecnem
    Radnički Kragujevac, Crveni Đavoli 29, 120+

Kada sam 'precesljavao' navijacku arhivu naleteo sam na ulaznice iz 'Lapidarija' u koji sam redovno izlazio tj palio svakog petka i subote sa Plesa sto i nije bilo lako u to doba.
    Ali voleo sam da izlazim i to mi je bilo sve.
    Voleo sam i 'Jabuku' a u sminkerski 'Salun' sam otisao samo par puta i to zbog nekih likova koji su bili u tom fazonu.
    Voleo sam i 100tku gde se igrao dobar bilijar.
    Zaboravio sam ime one diskotekice u Velikoj Gorici (101????, tako nesto) gde je u ponoc obicno krenulo da se velica Ban i ostali opus.
    Sto bi gore u textu rekli posle toga se sve polako gasilo....
    Nekada su navijaci obradjivali prave stvari a posle se pevalo.... da ne pisem vec.

ova je radnicka ali pase nama navijacima ko da je za nas radjena

Super ugledni član exx avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Citiraj Prvotno napisano od unchained Vidi poruku
    Kada sam 'precesljavao' navijacku arhivu naleteo sam na ulaznice iz 'Lapidarija' u koji sam redovno izlazio tj palio svakog petka i subote sa Plesa sto i nije bilo lako u to doba.
    Ali voleo sam da izlazim i to mi je bilo sve.
    Voleo sam i 'Jabuku' a u sminkerski 'Salun' sam otisao samo par puta i to zbog nekih likova koji su bili u tom fazonu.
    Voleo sam i 100tku gde se igrao dobar bilijar.
    Zaboravio sam ime one diskotekice u Velikoj Gorici (101????, tako nesto) gde je u ponoc obicno krenulo da se velica Ban i ostali opus.
    Sto bi gore u textu rekli posle toga se sve polako gasilo....
    Nekada su navijaci obradjivali prave stvari a posle se pevalo.... da ne pisem vec.
    ha,ha,ha,da si godinu kasnije služio na Plesu nebi ti trebala karta za Lap,jedino se tad gro mlađe ekipe bbb preselio petkom gore u tunel.Ak se dobro sjećem u Gorici je bio klub Srce (?),tam kraj "stadiona" nk Radnik

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    srce i stotka. to su bili jedini klubovi u gorici. srce na stadionu radnika
    stotka je mislim bila u onom narodnom sveučilištu juraj kokot.
    malo me zbunilo da sam unchained spomene 100ku i bilijar a onda pita za klub koji imao isto ime.
    iako, kad je to bilo, ne bi me zuačudilo ni da samn ja sve to pozaboravljao
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Gost
    Datum registracije
    Sep 2011
    http://www.youtube.com/watch?v=rAR76GtQsa4 neka i ova pjesma bude tu, sjecam se torcidaša u Zagrebu koji su negdje potkraj jugo lige na trgu pjevali Zasjat ce palaci, antike tarace,
    cakulat ce šjore, cije Gracijane.
    Svi oridjinali i sve karampane,
    hodit ce na feštu za nas Katolike!

Sretna nova svima!

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    srce i stotka. to su bili jedini klubovi u gorici. srce na stadionu radnika
    stotka je mislim bila u onom narodnom sveučilištu juraj kokot.
    malo me zbunilo da sam unchained spomene 100ku i bilijar a onda pita za klub koji imao isto ime.
    iako, kad je to bilo, ne bi me zuačudilo ni da samn ja sve to pozaboravljao
    100ka je sigurno bio taj klub u Velikoj Gorici a tamo bi palili preko stadiona tj pored stadiona.
    Sada sam se setio da su neki bosanci kada bi prolazili pored onih zgrada na macku krali 501 i ostalo sta im se svidi, znate staru foru!?
    Taj bilijar je bio u centru grada ispod trga kada se krene na dole a to je bila i neka radio stanica pa je mozda to bila 101 a tu je bio bilijar i bilo je na prvom spratu tj mezanin a mi bi skakali kroz prozor kada bi bili u uniformi zbog onih cobana iz VP, cesto bi bili u civilkama ali je bilo kretena koji su nam krali uniforme koje bi mi stekovali kod one srednje skole vazduhoplovstva/zrakoplovstva na samoj granici vojnog i civilnog dela aerodroma!
    JNA je bila keva, kakvih je sve tu frikova bilo, ne biste verovali!!!

Citiraj Prvotno napisano od unchained Vidi poruku
    Taj bilijar je bio u centru grada ispod trga kada se krene na dole a to je bila i neka radio stanica pa je mozda to bila 101 a tu je bio bilijar i bilo je na prvom spratu tj mezanin
    omladinski, tako se zvao.. to je bio potez cvjetni trg - omladinski, gdje se tada skupljao sav gradski olos - pankeri, metalci, navijaci, dileri, kockari...
    kasnije su to sve zatvorili i maknuli "sljam" iz centra grada.. na mjestu omladinskog je sagradjen hard rock caffe, a cijeli taj potez se sada popularno naziva zagrebacka spica
    nema vise olosa, sve fini ljudi sad - ratni profiteri, sminkeri, kvazi kriminalci i ostala zgadija..

na dobra si mjesta izlazio dok si bio u zagrebu, najbolja po meni
    lap, omladinski, jabuka... dodao bi tu jos i kulusic iz tog vremena..

Citiraj Prvotno napisano od Betty Ford Klinik Vidi poruku
    omladinski, tako se zvao.. to je bio potez cvjetni trg - omladinski, gdje se tada skupljao sav gradski olos - pankeri, metalci, navijaci, dileri, kockari...
    kasnije su to sve zatvorili i maknuli "sljam" iz centra grada.. na mjestu omladinskog je sagradjen hard rock caffe, a cijeli taj potez se sada popularno naziva zagrebacka spica
    nema vise olosa, sve fini ljudi sad - ratni profiteri, sminkeri, kvazi kriminalci i ostala zgadija..

na dobra si mjesta izlazio dok si bio u zagrebu, najbolja po meni
    lap, omladinski, jabuka... dodao bi tu jos i kulusic iz tog vremena..
    Zaboravio sam da stavim Kulusic, a inace kada smo se par drugara i ja vratili iz JNA mi bi kada bi nas pitao neko kako je bilo po gradu u Bg odgovorili-bilo je Kulusic pa se taj izraz bio u to vreme koristio i rasirio.
    Posle naletis na neke motove i cujes ih da odgovore-bilo je Kulusic a da ni sami nemaju pojma zbog cega je to tako bilo.
    Inace, bio je onaj Ledo centar sa sjajnom bastom i tu nas je spopadala neka matorka kada bi dolazili u uniformama, bila je luda 200% i smarala je jezivo.
    Posle sam skapirao da se par debila vracalo da je traze-mucenici.
    Da li je kasnije na mestu Ledo centra bio MC?
    Pitao sam vise ljudi ali su svi bili mladji pa nisu znali da mi kazu?

ledo centar ??
    daj neku lokaciju pribliznu, di je to bilo ?

Isto ispod trga na dole, basta je bila velika a unutra su bili samo friteza sa sladoledom a jeli bi u basti.
    Davno je bilo, zaboravio sam svoj rodni grad a kamoli Zg!!!
    Ledo centar se zvao u to sam 100% siguran.

ne mogu se sad sjetit stvarno..

ali ako nisu tocili alkohol, tesko da sam i zalazio tamo tada

Citiraj Prvotno napisano od Betty Ford Klinik Vidi poruku
    ne mogu se sad sjetit stvarno..

ali ako nisu tocili alkohol, tesko da sam i zalazio tamo tada
    U pravu si!!!
    Sta ces, vojska uvek gladna a voleo se dobar sladoled.
    Sada sam se smejao sceni sa machkama, setio sam se onih prolaznika i nas vojnika a lik 'bira' farmerke koje vise sa strika pa baca macku da se zakaci za iste, onda bi macka pala dole sa sve farmerkama zato sto se drzala cvrsto.
    Kome je to palo na pamet u Sarajevu-svaka mu cast!!!

hahaha da, to je stara sarajevska lopovska.. svaka cast da znas to..

evo nesto iz tog vremena o kojem pricamo, vezano uz temu, da nas modovi ne upozoravaju da trkeljamo tu

http://www.youtube.com/watch?v=ywlcV32Aa74

Gost
    Datum registracije
    Sep 2011
    Unchaind, a gdje si ti bio točno, ako si bio na aerodromu, tamo am bio i ja godinama poslije, odlicno mjesto. A Ako si bio u Maršalci onda si nam bio susjed. Nama Nekolicini s foruma. Pratili smo tvoje kretanje hehe

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove