+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 2 3 4
Prikaz rezultata str. 61/77

Tema: Neimiri u arapskom svijetu

Pitam se ima li tamo u tim muslimanskim državama uopće kapaciteta za sekularizam i demokraciju. Ili, hoće li ga uopće ikad bit?

Ugledni član zlatni_ljiljan avatar
    Datum registracije
    Dec 2010
    Citiraj Prvotno napisano od Mrav Vidi poruku
    Pitam se ima li tamo u tim muslimanskim državama uopće kapaciteta za sekularizam i demokraciju. Ili, hoće li ga uopće ikad bit?

nema kapaciteta i nece nikad biti! ali ako njima tako valja ,sta to boli kurac memljivu ameriku u shugavu evropu za demokratiju u nekakvom dalekom Iraqu...nek prvo pociste ispred svojih vrata...cuj demokratija na americhki nacin,napalm bombe ,Vietnam,silovanja Irachanki jel to to?

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Hoće li mesić imati hrabrosti zavezati se za neko postrojenje u Libiji kako bi zaštitio interese svog druga Gaddafija od agresije "križara"?

Ne bih rekao Uzeće valjda one američke novinare u tu svrhu.
    Nego, Katar i Saudijska takođe šalju avione protiv onog blentavog Gadafija.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Lako za stipu poglavnika,mene više zanima kako će ona idiotska legija štovatelja obame mesije opravdati ovo sudjelovanje u bombardiranju Libije.Kad pomislim kako od Hrvata i hrvatskih političara nema glupljih ovakve me situacije razuvjere.

30% Hrvata je nasjelo na pravdin mamac za idiote ali koliko je samo amerikanaca nasjelo na Obamu i njegovu Yes we can.

Samo radi razumijevanja ja podržavam svako uklanjanje diktatora pa i Gaddafijevo i podržavao sam Busha ali ono što su ljevičari radili tom čovjeku čini ono što domaći rade od Tuđmana kao dječju igru.

Srbi navijaju za Gadafija. Valjda u njemu vide pokojnog Slobodana Miloševića i bombardere iznad Beograda.

Bilo je milion idiotskih intervencija Amerike i njezinih europskih pripuza širom svijeta ali ovo je definitivno jedna od glupljih.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Bilo je milion idiotskih intervencija Amerike i njezinih europskih pripuza širom svijeta ali ovo je definitivno jedna od glupljih.
    ovo me podsjeća na bezbroj onih filmova B (i niže) kategorije u kojima je glumio michael dudikoff. avioni, bombe, napobjediva amerika itd.

ovaj put čak nisu Ameri prvi. Bezmuda Europa je odlučila pokazati svoja slabašna jajca.

Neki kažu da da neće biti savezničke vojske na tlu i da neće ganjat Gadafija.
    Možda i neće doć s tenkovima. Ali mislim da će Gadafija prvom prilikom, čim ga lociraju, bubnut sa nekom debelom raketom po glavi.
    Posljednje uređivanje od Mrav : 25-03-2011 at 11:15

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    http://www.vecernji.hr/vijesti/gadaf...-clanak-307363

ova priča se pojavila već jednom prije nekoliko mjeseci pa od toga nije bilo ništa.
    nekako mislim da ni ovaj put neće biti ništa.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Član u nastajanju
    Datum registracije
    May 2011
    Jadni libijci što su sve morali trpjeti

Živjela Federacija, dole Libija
    http://www.posusje-online.info/index...stvo&Itemid=56

Član u nastajanju Morro Vlachii avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Libija će stati na svoje noge.Potrebno je vrijeme za podizanje i izgradnju svijesti i upravljanje od strane stručnog i odgovornog politički razvijenog menadžmenta..Cca 5 godina Libija može biti ozbiljna zemlja,sa ozbiljnom politikom.

Član u nastajanju Kontrarevolucionar Kaleb avatar
    Datum registracije
    Nov 2012
    Arapska proljeća ko da su stala,a pola posla tek obavljeno..Treba nastaviti sa rušenjem autokratskih režima.
    HSP 1861 Starčevićev Dom I.Zdrug HOS Dragovoljac-starčevićanac

Super ugledni član
    Datum registracije
    Mar 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Mrav Vidi poruku
    Srbi navijaju za Gadafija. Valjda u njemu vide pokojnog Slobodana Miloševića i bombardere iznad Beograda.
    Bili su i grafiti podrske za Gadafiju po Beogradu pre 5 godina...

Da vidimo dokle se stiglo 5 godina posle SAD intervencije:

Libija rečima Libijaca: "Nedostaješ nam, pukovniče Gadafi!"
    "Priključio sam se revoluciji u prvim danima i borio sam se protiv Gadafija. Pre 2011. mrzeo sam Gadafija više nego iko. Sada, život je mnogo teži, a ja sam postao njegov najveći fan", priča 31-godišnji Muhamed

"Bila nam je potrebna pomoć međunarodne zajednice, ali oni nisu bili tu. Zapad je jedva čekao da nas bombarduje, ali se poivukao kaada je trebalo izgraditi nešto na ruševinama bombardovanja. Libijci su ostavljeni na cedilu, da sami shvate kako da uspostave demokratiju, koje nije bilo više od 4 decenije. To je rezultiralo usponom brojnih militantnih grupa koje žele vlast.", priča Harun.

Politički aktivista Fadijel izjavio je za Dejli Mejl da iako je "do sada trebalo da bude bolje nego za vreme Gadafija, sve što je ostalo je haos i borba svih protiv svih".

Iako su zvaničnici NATO tvrdili da je svrha vojne intervencije u Libiji bila zaštita civila, 26-godišnji student medicine Salem misli drugačije: "Daleko više ljudi je ubijeno od 2011. godine nego za sve 42 godine Gadafijeve vladavine zajedno".

http://www.newsweek.rs/svet/78087-li...ce-gadafi.html

http://www.index.hr/mobile/clanak.as...sti&id=1016701

Soros i ekipa opet prave pizdarije po istoku. Nadam se da ce vlast brutalno odreagirat i jebat mater prosvjednicima
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Saudijci dobili po glavi od Hutija.

https://www.youtube.com/watch?v=wC-sFDqyofE
    Posljednje uređivanje od Grunf : 15-09-2019 at 23:21

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove