+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 17 PrviPrvi 1 2 3 4 5 13 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/330

Tema: Navijačka zbivanja širom svijeta

malo cileanci

Banned
    Datum registracije
    Jul 2011
    Sava04 nemoj Argentinu buditi, tanquillo

Esta es la banda loca de La Academia
    la que lo sigue a Racing, siempre lo alienta
    La que llenó dos canchas el mismo día
    es la Número Uno de la Argentina, de la Argentina !

Početnik W.S.1990 avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Malo novije stvari.

River http://youtu.be/t6cI6G6J8Mc
    Rosario
    Racing
    Boca
    San Lorenzo http://www.youtube.com/watch?v=MUliw...eature=related
    Posljednje uređivanje od caporegime : 08-01-2012 at 18:11

Početnik W.S.1990 avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Malo "manji" klubovi iz Argentine.

Član u nastajanju Osijek United avatar
    Datum registracije
    Feb 2011
    prije 3 dana, st.pauli-lubeck, mali nogomet...
    44, NK Osijek,6

Gost
    Datum registracije
    Sep 2011
    ST. Pauli i Lubeck su taoci 200-injak huligana. Zbog njih djeca ne mogu ići na utakmice. Koliko su klubovi samo platili kazni zbog njih. To su rušitelji Njemačke..

Ovi argentinci su nenadmašni, a i švabe su sve aktivnije u zadnje vrijeme.

Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    Ovi argentinci su nenadmašni, a i švabe su sve aktivnije u zadnje vrijeme.
    slazen se njemci se dizu gadno u zadnjih par godina ,izgleda da ih je sramota sta su im englezi radili di su god stigli zadnjih 30 god pa sad vjezbaju.argentina-sta rec zakon navijanje uz brazilce najaci ali to vise nisu navijaci to su mafijasi pod okriljem nekim mocnika i par mafioza.markovic je za onog njihovog presednika djecarac.otisli su ukurac .nema di ih nema.otmice ,droga,ubojstva reketi ma sve,nije to vise onda navijacki djir to je kriminal na prvom mistu .....

http://youtu.be/c2gdS7awp48
    a ispod najjace otpevana pesma da sam ja cuo

http://youtu.be/nBBfgJzPwvs
    umreti za cara znaci ziveti vecno!!!!!
    +40 DS 1989

Početnik W.S.1990 avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od dalton Vidi poruku
    slazen se njemci se dizu gadno u zadnjih par godina ,izgleda da ih je sramota sta su im englezi radili di su god stigli zadnjih 30 god pa sad vjezbaju.argentina-sta rec zakon navijanje uz brazilce najaci ali to vise nisu navijaci to su mafijasi pod okriljem nekim mocnika i par mafioza.markovic je za onog njihovog presednika djecarac.otisli su ukurac .nema di ih nema.otmice ,droga,ubojstva reketi ma sve,nije to vise onda navijacki djir to je kriminal na prvom mistu .....
    Pa ne bi rekel da ih je 7-8-10 tisuća mafijaša i kriminalaca,ima ih iz barra bravi koji jesu,u nekim skupinama ih je i par stotina ali sve navijače strpati u isti
    koš nije u redu,kaj bi trebali reći onda za npr. grobare (bez uvrede),nisu svi alcatraz i nisu svi kriminalci ili mafijaši.Sve ovisi u kojoj državi žive navijači,
    kakav je mentalitet u toj državi,kolko navijači imaju utjecaja u klubovima,kakvi su zakoni... ima tu faktora,sigurno jedna torcida ima više utjecaja u
    klubu nego npr. White Stonsi.Grci su recimo sasvim drugi mentalitet i imaju utjecaja u klubovima isto je s argentincima.Ima u svim skupinama kriminalaca,
    narkomana,lopova... ali ima svega toga i svugdje drugdje.E sad da u argentini ima puno više svega toga u društvu je istina pa samim time i na tribini
    proporcijalno prema ukupnom društvu ih ima puno više.Ne dopada se niti meni to ali tako je nažalost i nemre niko reći da ova atmosfera koja se radi u
    argentini nije navijačka,to kaj se neki od tih navijača bave svim i svačim sa strane je njima na dušu.
    White Stones 36,150++ www.nk-varteks.com

Citiraj Prvotno napisano od W.S.1990 Vidi poruku
    Pa ne bi rekel da ih je 7-8-10 tisuća mafijaša i kriminalaca,ima ih iz barra bravi koji jesu,u nekim skupinama ih je i par stotina ali sve navijače strpati u isti
    koš nije u redu,kaj bi trebali reći onda za npr. grobare (bez uvrede),nisu svi alcatraz i nisu svi kriminalci ili mafijaši.Sve ovisi u kojoj državi žive navijači,
    kakav je mentalitet u toj državi,kolko navijači imaju utjecaja u klubovima,kakvi su zakoni... ima tu faktora,sigurno jedna torcida ima više utjecaja u
    klubu nego npr. White Stonsi.Grci su recimo sasvim drugi mentalitet i imaju utjecaja u klubovima isto je s argentincima.Ima u svim skupinama kriminalaca,
    narkomana,lopova... ali ima svega toga i svugdje drugdje.E sad da u argentini ima puno više svega toga u društvu je istina pa samim time i na tribini
    proporcijalno prema ukupnom društvu ih ima puno više.Ne dopada se niti meni to ali tako je nažalost i nemre niko reći da ova atmosfera koja se radi u
    argentini nije navijačka,to kaj se neki od tih navijača bave svim i svačim sa strane je njima na dušu.
    niko nije osporija arg scenu, dobro procitaj sta sam napisao,cinjenica je da je kriminal i neke druge stvari trenutno broj jedan svim glavesinama u svim klubovima i to je to,,,kad doje do toga navijanje pada u drugi plan iako se ono odvija ajmo rec redovito ipak to nije to jer posli nekog vremena zna se sta dolazi....pitaj grobare oni ce ti rec oni pravi navijaci..vidimo tuce mladih i starih ,,stari imaju lovu i ne pustaju mladi osjecaju da to nije ona stara tribina i oce je nazad navijacima ovi nedaju isto tako je u argentini ,,vodja puca po konkurentima mislim da to nije radi navijanja nego biznissa kontas,,,eno river prije godinu dana sada boca juniors nedavno ...ocu rec kada doje to na tribinu on od nekad svog prike na tribini koji sa njim ima 200 gostovanja nevidi prijatelja nego vidi konkurenta u poslu,,,,po meni grobari ce izgubit navijacku scenu nastavi li se ovo dalje kao sta je gube i bbb sa svojih par udruga od kojih jedni oce cisti navijacki djir a neki ga misaju sa lovom druga mamica -slican primjer samo pitomije nego u argentini ali se svodi na isto -lose navijanje tjekom odredjenog perioda....moje misljenje

Početnik W.S.1990 avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od dalton Vidi poruku
    niko nije osporija arg scenu, dobro procitaj sta sam napisao,cinjenica je da je kriminal i neke druge stvari trenutno broj jedan svim glavesinama u svim klubovima i to je to,,,kad doje do toga navijanje pada u drugi plan iako se ono odvija ajmo rec redovito ipak to nije to jer posli nekog vremena zna se sta dolazi....pitaj grobare oni ce ti rec oni pravi navijaci..vidimo tuce mladih i starih ,,stari imaju lovu i ne pustaju mladi osjecaju da to nije ona stara tribina i oce je nazad navijacima ovi nedaju isto tako je u argentini ,,vodja puca po konkurentima mislim da to nije radi navijanja nego biznissa kontas,,,eno river prije godinu dana sada boca juniors nedavno ...ocu rec kada doje to na tribinu on od nekad svog prike na tribini koji sa njim ima 200 gostovanja nevidi prijatelja nego vidi konkurenta u poslu,,,,po meni grobari ce izgubit navijacku scenu nastavi li se ovo dalje kao sta je gube i bbb sa svojih par udruga od kojih jedni oce cisti navijacki djir a neki ga misaju sa lovom druga mamica -slican primjer samo pitomije nego u argentini ali se svodi na isto -lose navijanje tjekom odredjenog perioda....moje misljenje
    Pa ni meni se to ne dopada,niti borbe za prevlast,niti borbe za lovu,niti ubijanja među navijačima,ima tih primjera u poljskoj koji nisu povezani
    sa kriminalom.Samo velim da je Argentina druga država,drugi običaji,drugi mentalitet.Istina boysi nisu više kaj su bili a sve samo radi
    međusobnih trzavica,grobari idu timputem ali nije to sve ko u južnoj americi tamo je sve drugačije i na ulici vladaju kriminalci pa
    proporcijonalno tome ima i među navijačima puno više toga a klubovi i država su to tolerirali a sad niti ne mogu više protiv toga jer se
    previše raširilo.Mene samo fasciniraju njihove tribine,emocije,navijanje,old school,takvi su kakvi su bili i prije 30 godina.
    White Stones 36,150++ www.nk-varteks.com

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove