+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/6

Tema: Sikter!! Muslimansko selo Piljužići neće vehabije

Sikter!! Muslimansko selo Piljužići neće vehabije

Tako treba.
    Ne dajte fanaticima da se šire. Takvi fanatici će u Bosnu i Hercegovinu samo belaj donjet.

Bolje grob nego rob! Živjela Hrvatska Republika Herceg-Bosna!

Ilirk@
    Gost
    ima takvih muslimana koliko oćeš, ali se ne čuju po medijima jer mediji prešućuju općenito problem vehabija u bosni.

tako je. bili su počeli otvorenije o problemu da govore, nakon onog blentova s kalašom. dali su više medijskog prostora ljudima kao što u dževad galijašević i esad hećimović, kritičarima i dobrim poznavaocima vehabijske ili selafijske scene. sad su se opet ušutili. mislim da će i dalj šutit i malo činiti protiv terorista, do idućeg napada. da su htjelo, davno bi zatvorili one što su pobili naše hrvate nakon rata.

Hehehe, gdje ti samo ovo sve izvuces )))), ne gledaj toliko njihove programe, poprimit ces njihov izricaj ))).

Treba biti informiran, ali "problem vehabija" odgovara MZ-i na ovom prostoru )))), a i ako bi se krenulo u to pitanje "pala" bi neka ugledana gospoda ))))).

Mene zanima, mozes li pronaci snimku Galijasevica kad je bio u Teleringu, ja nisam uspjela ))). Zaparavo me zanimaju stranice o kojima je bilo rijeci, koje otovreno vrse propagandu, izmedju ostalih, je spomenuo neku na truskoarapskom, nisam sigurna i to nisam uspjela zapamtiti.

Unaprijed se zahvaljujem :-)!
    Posljednje uređivanje od MoSTaR : 04-12-2011 at 03:31

slučajno našao

ma mogu ja i sahat i uru

evo emisija sa esadom hećimovićem (6.11.11). ostala tri djela su na youtube.

i emisija sa dževadom galijaševićem. malo starija emisija, ali govori o stvarima koje su i danas aktualne. ostalih pet djelova su na youtube.

tu emisiju teleringa nisam ni ja mogao pronaći.
    Posljednje uređivanje od Mrav : 04-12-2011 at 11:37

obratite pažnju. četvrti dio emisije. galijašević govori o odredu el mudžahedin; ubistvima 12 policajaca u srednjoj bosni, ubistvu joze leutara, ubistvo ante veljanja, itd.

znate da je u visokom neki dan nestalo 47 novih pištolja, a nedavno i 11 TONA eksploziva. galijaševiuć prije godinu dana ovdje govorio upravo o slaboj zaštićenosti naoružanja u magacinima!!!
    Posljednje uređivanje od Mrav : 04-12-2011 at 11:20

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove