+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/40

Tema: gay populacija

Ugledni član zlatni_ljiljan avatar
    Datum registracije
    Dec 2010

gay populacija

Interesira me vase misljenje o peshovanima ,da li ih mrzite,prezirete,jednostavno imate li neke predrasude prema tobdzijama?

Ja licno sam upoznao par peshovana i uvidio da su to totalno dobri likovi,samo mi se jedan upucavo i kad sam mu reko da sam hetero 100% i da sam ozenjen bio je korektan,dodushe dao sam mu i kompliment koji mu je razuvukao osmijeh na njegovom lice,rekoh da sam derpe rado bih se s tobom bolje upoznao

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ako se netko hoće gađat u pak, nek se gađa al između četiri zida.
    ne volim one pedere što marširaju, što od svog spolnog opredjeljenja prave politički stav.
    i ne bi voilio da se pod njihovim utjecajem previše propagiraju seksualne slobode, radi djece, pogotovo jer oni nisu samo običnjaci koji stjecajem okolnosti vole više guzice od pice.
    to su ljudi koji uglavnoj robuju svojoj požudi i kojima je upražnjavanje aktivnost u smjeru zadovoljanja požude smisao života.
    nek se jebu u svojim kvadratima al da mi ne propagiraju kao je to ok jebavat se malo vamo, malo tamo.......s ovim s onim, ovdje ondje...

ova mi se tema čini kao višak. kakvi crni gayovi..

Datum registracije
    Dec 2010
    Jebote Inkvi koji si ti homofob haha...ti ko Rojs i Spajki...neka derpina, meni ne smetaju dok nije ugrozen moj pak

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    ako se netko hoće gađat u pak, nek se gađa al između četiri zida.
    ne volim one pedere što marširaju, što od svog spolnog opredjeljenja prave politički stav.
    i ne bi voilio da se pod njihovim utjecajem previše propagiraju seksualne slobode, radi djece, pogotovo jer oni nisu samo običnjaci koji stjecajem okolnosti vole više guzice od pice.
    to su ljudi koji uglavnoj robuju svojoj požudi i kojima je upražnjavanje aktivnost u smjeru zadovoljanja požude smisao života.
    nek se jebu u svojim kvadratima al da mi ne propagiraju kao je to ok jebavat se malo vamo, malo tamo.......s ovim s onim, ovdje ondje...

Znaš kako je Švarc u legendarnoj emisiji "Crveno i crno" objasnio taj problem, kaže da mogu oni što god žele u 4 zida, ali ljubljenje po ulici, propagiranje, držanje za ruke... spada pod paragraf "zavođenje mladeži", što je kažnjivo smrtnom kaznom.

Inače mi ne smetaju, ali jebiga nisam nikad nijednog ni upoznao da bih imao neki konkretan stav, ali ovakvi u mojoj okokini , da za njih ne znaš, mi ne smetaju. A inače ne znam zašto bi uopće i znao za nečije sexualne sklonosti, stava sam da intima treba ostati između samih sudionika.

Uglavnom eto im tamo sve dok nas ne ugrožavaju bilo izravno ili neizravno, svojim remećenjem javnog reda, mira i morala, a pogotovo svojim zahtjevima za priviliegijama koje imaju bračni partneri.

Ha ha, baš sam jučer o tome nešto nakontavao. gledam onu seriju spin city i kontam kako se onaj carter (koji je peder) uopće ne razlikuje od drugih glumaca. tu i tamo se nabaci koja šala na račun pedera, ali sve ostaje u granicama dobrog ukusa (mog ukusa). s druge strane ima ona serija will i grace koja mi se zgadi na samo ime te serije, njihove fore prelaze svaku granicu mjere. pa eto tako gledam i na njih općenito. dok ne prelaze granice dobrog ukusa, kao i nekakvih standarda ponašanja (u okolini u kojoj se nalaze). ako je okolina sjebana nek se i onu jebaju gdje stignu, al ako je to jedna patrijarhalna sredina onda se očekuje od njih da se ponašaju s tim u skladu.

od pedera me više živciraju oni feminizirani muškarci. tetkice

Citiraj Prvotno napisano od Graničar Jozo Vidi poruku
    od pedera me više živciraju oni feminizirani muškarci. tetkice

Iskreno, to su isto pederi, samo prikriveni...

Ilirk@
    Gost
    Citiraj Prvotno napisano od zlatni_ljiljan Vidi poruku
    rekoh da sam derpe rado bih se s tobom bolje upoznao
    ovo je znak da si latentni...

a glede teme... gej iz okej (dok je faravej).
    ajd, dobro.. nisam radikalac, ne mrzim ih, dala bih im neka prava na zajednice i prava koja proističu iz istih, ali ne i usvajanje djece, iako oni mogu imati i vlastito dijete (jedan od partnera) ako kupe jajnu stanicu i nađu ženu koja će ga roditi.
    žalosno, ali danas u svijetu imati dijete nije nikakav problem zbog zakona koje su upravo spomenuti progurali svojim lobiranjem.
    za mene osobno, to je poremećaj seksualnosti i ne smeta mi dok mi svoje sklonosti ne protura silom kao normalne i ne traži veća prava od mene koja imam normalne sklonosti.
    na žalost, to se dešava jer ti ljudi, u velikoj većini, pored svojih "neobičnih" sklonosti, imaju i svojevrsne poremećaje osobnosti iz ovih ili onih razloga, tako da nastupaju promiskuitetno, neprimjereno i agresivno što se vidi i na njihovim paradama.

Cesto se kod homoseksualaca da primjetiti samozaljubljenost í neosnovano samopouzdanje, koje valjda nastaje samo po sebi jer su oni drugaciji :009

Mene zivcira nacin promicanja homoseksualnosti. Cemu one parade? Bila sam na par tih parada, sve je to pomalo nastrano.

Sama cinjenica da je to vecini cudno i da ne zeli u tome sudjelovati od njih dobije zig zatucanosti itd.

Odbojnost s njihove strane ponekad potice odbojnost heteroseksualne populacije pa se sve vrti u krug.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od mara Vidi poruku
    Cesto se kod homoseksualaca da primjetiti samozaljubljenost í neosnovano samopouzdanje, koje valjda nastaje samo po sebi jer su oni drugaciji :009

Mene zivcira nacin promicanja homoseksualnosti. Cemu one parade? Bila sam na par tih parada, sve je to pomalo nastrano.

Sama cinjenica da je to vecini cudno i da ne zeli u tome sudjelovati od njih dobije zig zatucanosti itd.

Odbojnost s njihove strane ponekad potice odbojnost heteroseksualne populacije pa se sve vrti u krug.

denis latin. čovjek je uvjerena da je primjer idealne ljepote i muževnosti prepoznatljive na prvi pogled.

ne želim ih vidjet, ne želim ih čut, ne želim pričat o njima.

nastrano, bolesno, degutantno, nakaradno, kakogod..

nisam nikad nijednog upoznao i hvala Bogu na tome, nadam se da i neću..a ako jesam slučajno bio u društvu takvih osoba to nisam znao i opet hvala Bogu na tome.

samo pričanje o njima kao prihvatljivim, samo nek se ne diraju u mene je nakaradno.

slično onome, ma nek ubija samo nek ne puca u mene...

svako društvo koje njima podilazi osuđeno je na propast..

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    priča mi rođak, kojega je frendica odvela na neki tulum koji je izgledao kao zatišje pred burum odnosno kao minut pred opće orgije.
    pita bratić svoju jaranicu, jel neki lik s tuluma peder, koji mu je očito tako djelovao.
    kaže ova; nije peder, samo je jedom dobio u guzicu da vidi kako je to :confused:

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    denis latin. čovjek je uvjerena da je primjer idealne ljepote i muževnosti prepoznatljive na prvi pogled.
    ima i gorih primjeraka

znam da ce sada mnogi urlikati, ali meni je i Skandalnader jedan od tih primjeraka

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    ne želim ih vidjet, ne želim ih čut, ne želim pričat o njima.

nastrano, bolesno, degutantno, nakaradno, kakogod..

nisam nikad nijednog upoznao i hvala Bogu na tome, nadam se da i neću..a ako jesam slučajno bio u društvu takvih osoba to nisam znao i opet hvala Bogu na tome.

samo pričanje o njima kao prihvatljivim, samo nek se ne diraju u mene je nakaradno.

slično onome, ma nek ubija samo nek ne puca u mene...

svako društvo koje njima podilazi osuđeno je na propast..
    A sta mislis kako je meni, sef mi je derpe? Sta mislis kako mi je? Ne mozes si ni zamisliti .....

Datum registracije
    Dec 2010
    A sta mislis kako je meni, sef mi je derpe? Sta mislis kako mi je? Ne mozes si ni zamisliti .....

a da me upoznas sa svojim chefom mislim da bi ja sa svojim bicepsima brzo napredovo u hijerarhiji firme,jos da vidi chef moj guz haha...
    Posljednje uređivanje od zlatni_ljiljan : 25-01-2011 at 10:59

ja bi dao otkaz na tvom mistu..al dobro ti si žensko, pa nema opasnosti za tebe..

Datum registracije
    Dec 2010
    Citiraj Prvotno napisano od Ilirk@ Vidi poruku
    ovo je znak da si latentni...

a glede teme... gej iz okej (dok je faravej).
    ajd, dobro.. nisam radikalac, ne mrzim ih, dala bih im neka prava na zajednice i prava koja proističu iz istih, ali ne i usvajanje djece, iako oni mogu imati i vlastito dijete (jedan od partnera) ako kupe jajnu stanicu i nađu ženu koja će ga roditi.
    žalosno, ali danas u svijetu imati dijete nije nikakav problem zbog zakona koje su upravo spomenuti progurali svojim lobiranjem.
    za mene osobno, to je poremećaj seksualnosti i ne smeta mi dok mi svoje sklonosti ne protura silom kao normalne i ne traži veća prava od mene koja imam normalne sklonosti.
    na žalost, to se dešava jer ti ljudi, u velikoj većini, pored svojih "neobičnih" sklonosti, imaju i svojevrsne poremećaje osobnosti iz ovih ili onih razloga, tako da nastupaju promiskuitetno, neprimjereno i agresivno što se vidi i na njihovim paradama.
    nemoj me hajkati ,jos cu se stvarno zapitati zasto idem u teretanu,cupam obrve ,brijem pazuh,kako neko reche ovdje bice da sam i ja "skriveni" a iz kamuflaze dvaput zenjeni

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    kad smo već kod teme, preporučujem francuski film "Velika Laž". Simpa komedija

http://www.imdb.com/title/tt0243493/

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    ja bi dao otkaz na tvom mistu..al dobro ti si žensko, pa nema opasnosti za tebe..
    Meni to nije tlaka, al je brate njihova narav nemoguca. Kakvi klinci u vrticnoj dobi, oni su premija ...
    Posljednje uređivanje od Marta : 25-01-2011 at 11:29

Citiraj Prvotno napisano od zlatni_ljiljan Vidi poruku
    nemoj me hajkati ,jos cu se stvarno zapitati zasto idem u teretanu,cupam obrve ,brijem pazuh,kako neko reche ovdje bice da sam i ja "skriveni" a iz kamuflaze dvaput zenjeni

defeinitivno derpe

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove