+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 7 PrviPrvi ... 3 4 5 6 7 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 81/122

Tema: Malo EU-ropske realnosti!

Jedina korist od ulaska u EU je ta da nam političari više neće moć mahat sa tom mrkvom ispred nosa pa se možda narod i probudi.
    4GBR RVI

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    najveća realnost je ta da sad vidimo koliko su šuplje priče bile u vezi stalnih ustupaka koji su se tumačili time da "moramo zbog EU".
    sad se vidi da se ne mora jer oni koji su hapsili generale, dostavljali transkripte, oni koji su smanjivali radnička prava, rasprodavali imovinu....sve zato jer "EU to tako nalaže" sad brane udbaša perkovića i cijelu udbašku kliku.

dakle, ako ste branitelji, seljaci, profesori, radnici.....ova vlast neće kurcem mrdnut da vas zaštiti nego će vam licemjerno i poučno objašnjavat kako se moraju pridržavati europskih kriterija i pravila.
    ali ako se štiti udba, onda su spremni zariskirati i sankcije (koje će se opet prevaliti preko leđa ovim malo ranije nabrojanih) samo da bi svoju aždaju održali slobodnom.

u nekim zemljama bi već radile galge....
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

ma, to je jasno, od prvog dana su ispirali mozak ljudima da se mora surađivat po tim pitanjima s EU. a naravno da ne mora, ako nećeš ne moraš. normalno, snosiš sankcije i izolaciju ali bože moj neke stvari su toga vrijedne, Perković sigurno nije i u tome je problem.

nego, evo jedan zanimljiv link, capo je već pričo o tome da bi se trebale mađarska slovačka češka poljska i baltičke zemlje udružit u jednu političku grupaciju unutar unije i zajednički nastupat.

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/...ski-savez.html

znam da mnogima jobik nije stranka kojoj vjeruju, i koju smatraju normalnom jer je crtala karte s međimurijem i baranjom u sastavu mađarske, ali svi znamo da su to samo slati snovi i da od toga neće biti ništa. a ovdje nije s gorega podržat ovakvu političku platformu, da se unutar EU organiziraju svojevrsni "nesvrstani" a to su ove zemlje koje sam naveo, čak bi mogle i skandinavske činit taj zajednički blok zemalja koje bi unutar EU zajednički nastupale i borile se za svoje političke ciljeve, jer ovaj blok francuska njemačka britanija italija španjolska je ipak trenutno najdominantniji u EU, pogotovo francuska i njemačka koje diktiraju tempo promjena. ne bi bilo s gorega zato povezat se s tim zemljama, i tako zajedničkim snagama otupit moć francuske i njemačke i mjenjat europu i po želji manjih država i naroda, ipak je Unija zamišljena ko Unija ravnopravnih članica, i zato ne bi bilo s gorega da se ta ravnopravnost osjeti i na terenu a ne da svega par zemalja odlučuje u svemu u Uniji od 28 članica.

zato i kažem nije bitan jobik i njegov politički program, već ideja koja je sasvim prihvatljiva i provediva na terenu.

The author tries to answer questions like: Where did the Communist idea originate and how was it developed? Why did powerful international financial circles finance the “Russian revolutionaries” in March and November 1917? What was the purpose of the social destruction that followed and in which way did this serve the forces behind the Communists?
    “Under the Sign of the Scorpion” will change the reader’s perception of reality. After the fall of the Soviet power on 24 August 1991, the official archives have begun to reveal their secrets to amazed Russian historians. There is a constant flow of new shocking information but only a trickle has as yet reached us in Western Europe and America. Above all, we lack an overall picture. It is this picture which Jüri Lina attempts to give us in his book, which is largely based on released Russian material.
    The author also explains why the Soviet Union was abolished and is currently being recreated under another name – the European Union.

http://jyrilina.com/english/under-th...soviet-empire/

Ruža Tomašić.

Pogledajte kako su o napretku Srbije u 2013. glasovali hrvatski zastupnici u Europskom parlamentu. (votewatch.eu)

Razloge zašto sam ostala suzdržana možete pročitati u mom pismenom objašnjenju glasovanja kojeg sam uputila u parlamentarnu proceduru: http://www.scribd.com/doc/200095198/...rbije-prema-EU

ZALUD HEROJI POVIJEST PIŠU ,
    JER NAĐU SE ONI ŠTO ISTINU BRIŠU DA HERCEG BOSNA SINOVE JE DALA A DANAS JOJ NEMA NI RIJEČI HVALA !!!!
    HERCEG-BOSNO SUZO MOJA ZEMLJO BEZ SPOKOJA !!!

http://www.youtube.com/watch?feature...Czx_uWqo74#t=0

http://www.youtube.com/watch?v=leNFPy5HOxU

http://www.youtube.com/watch?v=5veX-SqhXdA

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Lijepo je vidjeti kako HDZ-ovci daju podršku naporima vojvode da demokratizira i europeizira otadžbinu.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Po nekim anketama na izborima za EU parlament desnica bi mogla postati važan faktor u tom parlamentu.

Ova država se naravno tu nije htjela miješati pa će poslati samo provjeren eu kadar u parlament.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Sjedinjene europske države

telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/eu/10559458/We-want-a-United-States-of-Europe-says-top-EU-official.html

Samo zamislite, mi Hrvati ćemo biti dio toga.

Pa već jesmo, EU već je SED, samo što se službeno tako ne zove..

EU već neko vrijeme nije više zajednica država (od usvajanja novog ustava), nego je jedna velika država, sve sa svojim jedinstvenim predsjednikom pa na dalje..
    I solemnly swear that I am up to no good

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od zlatna ribica Vidi poruku
    Pa već jesmo, EU već je SED, samo što se službeno tako ne zove..

EU već neko vrijeme nije više zajednica država (od usvajanja novog ustava), nego je jedna velika država, sve sa svojim jedinstvenim predsjednikom pa na dalje..
    Gdje je eu krenula bilo je jasno od samog početka,ali sad valjda hoće da to bude i službeno.

Naravno,ništa od toga ne brine hrvate,oni su svoju izdaju obavili,a sad samo treba konop i čvrsto drvo pa da krenu judinim stopama.

da su više slušali hitlera, danas sigurno ne bi imali ovih problema, ja cijelo vrijeme pričam da će kad tad ova europa doći ponovo na one "rasne zakone" koje su tobože zbog morala i pravde u ime nekakvog idealnog svijeta koji ne poznaje rasnu i nacionalnu isključivost izopćili tobože zbog nekakve "moralne higijene". sve u svemu, dolazi im na naplatu njihova multi kulti politika, od koje kao što vidimo od ovih multikultičara u bosni kruha nema. u bosni su jako multikulturalni muslimani, ali samo do trenutka dok hrvati ne zatraže svoj tv kanal i entitet u tom momentu pokazuju svoje pravo lice i koliko su istinski multikulturalni. ali to ne treba čudit, ako se uzme u obzir da su i oni muslimani i da ni oni nisu imuni na "operiranja" usmjerena protiv kršćana u svojoj zemlji, ko i ovi po francuskoj. moje je mišljenje da europa radi veliki zajeb s tom imigrantskom politikom, smatram da europa ako želi zaštiti svoj način života treba podhitno počet izopćavat takve iz svojih država, ali to se vjerojatno neće dogodit dok god u europi ne bude omjer 35-40 posto na spram 60-55 posto bijelci crnci odnosno kršćani muslimani, tad će tek neki progledat, jer nemojmo zaboravit sva ova govna koja trenutno vode europsku politiku žmire na oba oka na spram ovih problema zato jer su svijesni da su ovi još uvijek marginalna grupa koja i nema neki veliki utjecaj na državu u cijelini, ali jednog dana ako se to nastavi razvijat ovim tempom upravo će biti suprotno njihov utjecaj će biti sve jači i jači i počet će preuzimat vlast u svoje ruke, i koristit je za svoje obračune i nametanja svojih neeuropskih standarda i načina života u srcu europe, tad očekujem i pobunu ko što je i bila ona protiv pedera već u francuskoj. ali džabe sve, kad političari misle da su pametniji od naroda, ja i dalje tvrdim šta god netko pričo o hitleru da je on pobjedio u tom ratu europa danas ne bi bila u ovim problemima, rampa bi bila puno radikalnije postavljena i nikakvi muslimani i crnci ne bi mogli marširat europskim metropolama i maltretirat ljude kako to sada rade. ali bitno da nama seru po hitleru, da se gamad u berlinu okuplja protiv fašista thompsona itd. isti ti debili su i najodgovornij što europa počinje ličit na cirkus, to je ta njihova "antifašistička" politika i dala jebo im pas mater retardiranu. kao na tome se bazira moderna europa i svijet, hvala lijepa debili komunističko liberalni da se ja nikad nisam orijentirao po vašim boljševičko liberalnim sranjima i multi kulti politici, a poprilično sam siguran da koji god rat izbio u budućnosti da ja i oni nećemo biti na istoj strani.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Gdje je eu krenula bilo je jasno od samog početka,ali sad valjda hoće da to bude i službeno.

Naravno,ništa od toga ne brine hrvate,oni su svoju izdaju obavili,a sad samo treba konop i čvrsto drvo pa da krenu judinim stopama.
    Tko zna jesmo li to ikako mogli stvarno izbjeći... netko drugi je odlučio da moramo ući i to se provelo, iako mi sami nismo tako odabrali. Odnosno, za ulazak je glasalo koliko ono ukupno, 27-28% birača.

Ko što kažeš, odavno se znalo u kojem smjeru ide Europa. I ostali kontinenti su skupljeni u svoje "zajednice"... A konačni korak je njihovo međusobno spajanje, znači jedna svjetska vlada..

To je jednostavno tako....

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Sjedinjene europske države

telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/eu/10559458/We-want-a-United-States-of-Europe-says-top-EU-official.html

Samo zamislite, mi Hrvati ćemo biti dio toga.
    europa je realno sebe sjebala tokom drugog svijetskog rata, ovo su sve posljedice tog rata, u svakom slučaju rađe bi bio dio trećeg rajha nego ovakve europske unije. ali to i je najbolji dokaz, zašto je njima smetao Hitlera, zato su se svi udružili da ga likvidiraju kao i naciste. prevelika je on bio prijetnja, ovakvoj europi kakvu su oni kreirali i kakvu tek namjeravaju dodatno "usavršit" po svojim mjerilima. tako da, između njih i adolfa bez pardona biram adolfa, i to sam već milion puta reko između ovih liberalnih šupčina uvijek će mi biti draži i najokorijelili nacist i fašist, a da ne govorim o ovim propalitetima komunističkim oni su pola europe unazadili za najmanje 200 godina, u onih svojih 45 godina vlasti. tako da, suvišno mi je pričat o tome svemu, kad je očito ovaj svijet odavno otišo u kurac, a europa pogotovo. kažem po meni ključna točka je bio taj drugi svijetski rat, i od tad je sve krenulo nizbrdo. nemam ništa protiv demokracije, ali ponekad je bolje i imat jednog furera nego tisuće raznih "demokrata" koji slijepo sljede naputke svojih političkih stranaka koje očito je najmanje vode računa o svom narodu i državi, i onda jel bolje imat "furera" ili "demokrate" ? ja mislim da je vođa daleko bolji izbor, od tih gmizavaca koji tobože predstavljaju nas a zapravo ovaj svijet pretvaraju u jedno krajnje retardirano mjesto za život. normalni ljudi postaju rijetki ko amebe, koliko šire tu svoju bolesnu politiku i jednoumlje, a kao smeta im Adolf ili Pavelić odnosno fašizam i nacizam, a šta je ovo što oni rade nego možda malo suptilnijim metodama preslika politike Hitlera i Musolnija samo ne vojnim putem, jer oni to rade kao što sam reko "suptilnije". ali rade sve u svojoj moći da ovaj svijet postane jedno nakaradno mjesto za život, u kojem će nacionalnost i državnost postat nepotrebna stvar, bit će jedino mjerilo novac i pripadnost nekakvoj mega zajednici kalibra EU. dno jebenog dna, kao što sam reko draža mi je pomisao da sam građanin trećeg rajha nego ovakve EU.

Ja bih ipak radije živjela u miru, nego u trećem reichu, u kojem bi me netko imao legitimitet ukokati, ako ne bih bila podobna nacionalno/ politički/ vjerski itd.

Nije problem u samoj ideji povezanih država, nego tome što je od te ideje nastalo.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od zlatna ribica Vidi poruku
    Tko zna jesmo li to ikako mogli stvarno izbjeći... netko drugi je odlučio da moramo ući i to se provelo, iako mi sami nismo tako odabrali. Odnosno, za ulazak je glasalo koliko ono ukupno, 27-28% birača.

Ko što kažeš, odavno se znalo u kojem smjeru ide Europa. I ostali kontinenti su skupljeni u svoje "zajednice"... A konačni korak je njihovo međusobno spajanje, znači jedna svjetska vlada..

To je jednostavno tako....
    Sami smo odabrali ulazak,bez obzira koliko ljudi je izašlo na referendum. Ovaj narod je izabrao svoj put i zaslužuje sve što ga čeka. Valjda će idući put biti više pameti,ali sumnjam.

Ugledni član RockyMarciano avatar
    Datum registracije
    Nov 2013
    Super mi je kako se domaći i strani ljevičari zgražaju pobjedi Marine Le Pen i Nacionalne fronte u Francuskoj. Francuska je tolerantna zemlja, ali nije normalno kad si sveden na egzotičnu manjinu u vlastitom glavnom gradu. Možda se u tome krije razlog pobjede desnice. Ljevičarima to nije palo na pamet. Kriva je gospodarska kriza i ništa više.

Citiraj Prvotno napisano od NorthStand
    u kojem će nacionalnost i državnost postat nepotrebna stvar
    "Građani".

Citiraj Prvotno napisano od zlatna ribica
    Ja bih ipak radije živjela u miru, nego u trećem reichu, u kojem bi me netko imao legitimitet ukokati, ako ne bih bila podobna nacionalno/ politički/ vjerski itd.

Nije problem u samoj ideji povezanih država, nego tome što je od te ideje nastalo.
    Živjeli su Hrvati gotovo 70-ak godina u socijalističkom, a prije toga u monarhističkom multikulturalnom raju zvanom Jugoslavija pa su svejedno tamanjeni kao muhe i slani na prevaspitanja na Goli otok.

Europa nija SAD. Mada bi se i o američkom kulturološko-društvenom identitetu moglo raspravljati jer je SAD kakav poznajemo stvoren od zapadnoeuropskih doseljenika i stvoren na temelju europske uljudbe, nikakav "melting pot".

Europski narodi imaju svoj identitet i kulturu, ne mogu se stoljeća formiranja nacija odjednom zamijeniti nekakvim "građanstvom" i sličnim glupostima.

Citiraj Prvotno napisano od RockyMarciano
    Super mi je kako se domaći i strani ljevičari zgražaju pobjedi Marine Le Pen i Nacionalne fronte u Francuskoj. Francuska je tolerantna zemlja, ali nije normalno kad si sveden na egzotičnu manjinu u vlastitom glavnom gradu. Možda se u tome krije razlog pobjede desnice. Ljevičarima to nije palo na pamet. Kriva je gospodarska kriza i ništa više.
    Ne mogu leftardi i libtardi protiv sebe. Za njih je sve društveni konstrukt i klase. Ovo što si rekao se ne uklapa u njihov mentalni sklop. Tim gore po njih. Ljevici su bitnije manjine svih boja i oblika nego vlastiti narod i radnici. Imat će se još prilike zgražati i čuditi, ovo je samo početak.

Pogledaj ovo:

http://isra-news.net/2014/06/apel-iz...-neonacistima/

Apel Izraela desnici u EU: Ne ujedinjujte se sa neonacistima

„Frakcije koje uključuju partiju te vrste biće ništavne što se nas tiče“, rekao je Liberman, vođa ultranacionalističke partije Izrael naš dom (Israel bejtenu) koja je u koaliciji s konzervativnim Likudom izraelskog premijera Benjamina Netanijahua.
    Vođa ultranacionalističke izraelske stranke u koaliciji s Likudom strankom nastalom iz terorističkog Irguna, upućuje apel europskim nacionalistima da se ne ujedinjuju sa "neo-nacistima."

Dakle predstavnici izraelske krajne desnice, slikovito rečeno, "izraelski nacisti" šalju apel (ultimatum?) europskoj desnici da ne koaliraju s "neonacistima". Jebe lud zbunjenog.
    ZA DOM SPREMNI !

Europa je dakle samo etapa, jedna stepenica prema "višem" cilju. Tome su dobro poslužili i ruski boljševici jer u jednoj drugoj svojoj knjizi "Praktični idealizam" iz 1925. slavni grof govori: "Odlučujuća etapa prema tom cilju (jednoj svjetskoj vladi) mala je jezgra komunističkih duhovnih aristrokata koja sada vlada Rusijom i koja je svjesno prekinula s plutokratskom demokracijom u ostalom svijetu". Gle, gle, gospodine Posselt, upravo tako piše vaš japanski guru, grof Coudenhofe-komunistička duhovna, aristokratska elita. "Komunisti su aristokrati duha", i ovo ste nam prešutjeli dok ste se kunili u kršćansku Europu, dok ste osuđivali komunizam i totalitarizam, a upravo vi, svi zdušno radite da se podigne iz podzemlja, strašna zvijer sa sedam glava.

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/...ske-vlade.html

Citiraj Prvotno napisano od RockyMarciano Vidi poruku
    je i Adolfa je u njemačkoj dovela na vlast "gospodarska kriza", a ne nepravda i ponižavanje svih nijemaca nakon završetka 1 svijetskog rata nenormalnim ratnim odštetama i nametanjem kolektivne krivnje. dobro i mi znamo, kako to ide jer i nama su desetljećima nametali kolektivnu krivnju i zbog individualnih zločina ustaša i općenito pojedinih hrvata nametali kolektivnu krivnju za rat i sukobe. kao da Tito i komunisti i Srbi četnici i partizani nisu radili ratne zločine, nisu palili kuće i radili bilo šta što je nehumano to je valjda sve bilo rezervirano za fašiste i ustaše. s takvim pričama su opterećivali i nijemce krajem 1 svijetskog rata, i to je uvelike dovelo do jačanja nacionalizma i osjećaja da se "uzvrati udarac" zato su Nijemci izabrali Hitlera koji je obećao da će uzvratit udarac i osvetit se francuzima i englezima za sve. ali ne, nije to problem problem je "gospodarska kriza" koju su uz put rečeno upravo ti francuzi i englezi proizveli uz pomoć židova, i gle čuda baš se židovi našli na meti SS odreda i nacista tokom 3 rajha, slučajnost? eheheh ne bih reko, normalno da ne treba opravdavat te zločine nad židovima i židovskim narodom, ali svi oni jako dobro znaju zašto su nacisti radili to što su radili i vodili takvu politiku, kao i ustaše na ovim našim prostorima ali najljepše je pravit se glup i ignorirat elementarne činjenice i mislit da će se mitovima i lažima postić neka istinska katarza. Hrvati nisu Nijemci da bi se trebali nekome za nešto ispričavat, jer mi nismo jurišali po cijeloj europi već smo bili njihovi saveznici a to je velika razlika. kao što ni NDH nije bila država koja je otimala teritorije već država kojoj su otimali teritorije, to su te neke sitne sitnice koje naši "antifašisti" zaborave kad se priča o tome da je "sieg heil" isto što i "za dom spremni". ili da su ustaše nadmašile svoje učitelje naciste, i tome slične kretenarije. koje služe samo za to da se hrvatski narod a ne samo ustaše i NDH ko saveznička država 3 rajha totalno iskriminalizira, i prikaže u jednom krajnje negativnom svijetlu. srećom, nismo svi ovce pa ne nasjedamo tako lako na njihove budalaštine.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove