+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/6

Tema: Article: Grlićem boce isjekao branitelja jer ga cijeli život ‘progone ustaše'

Article: Grlićem boce isjekao branitelja jer ga cijeli život ‘progone ustaše'

Ugledni član zlatni_ljiljan avatar
    Datum registracije
    Dec 2010
    ...a mali Zeljko je ?Srbin naravno!Nadam se da ovaj brko ima sina koji ce Zeljkica nauchiti pameti,odnosno da cemo polomiti kraljeznicu,pa da mali Zelkica igra kosarku u kolicima pa ce se kroz sport resocijalizirati

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od zlatni_ljiljan Vidi poruku
    ...a mali Zeljko je ?Srbin naravno!Nadam se da ovaj brko ima sina koji ce Zeljkica nauchiti pameti,odnosno da cemo polomiti kraljeznicu,pa da mali Zelkica igra kosarku u kolicima pa ce se kroz sport resocijalizirati
    ma najvjerojatnije nije srbin.
    danas u hrvatskoj imaš puno više hrvata koji se postavlaju u ulogu boraca protiv ustaša.

Ugledni član zlatni_ljiljan avatar
    Datum registracije
    Dec 2010
    Kod nas kad bi neko udario RVI-ja ,taj vise ne bi hodo...kod nas u Bosni su veterani zasticeni ko bijeli medjedi,pa se za moj ukus i malo previse kurche,a evo vidim po hrvatskoj ne smijes vise ni reci da si bio "branitelj"

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od zlatni_ljiljan Vidi poruku
    Kod nas kad bi neko udario RVI-ja ,taj vise ne bi hodo...kod nas u Bosni su veterani zasticeni ko bijeli medjedi,pa se za moj ukus i malo previse kurche,a evo vidim po hrvatskoj ne smijes vise ni reci da si bio "branitelj"
    čuj vidjet ćemo kako će ovaj završiti.
    možda je neslužbeno i dobio porciju.
    iako, generalno si u pravu.
    u hrvatskoj i nema neke solidarnosti kao ni svijesti da se na branitelje i invalide ne bi smjelo udarat.

Ilirk@
    Gost
    samo kod nas se ptsp-ovci proglašavaju ludima i grebatorima državne kese.
    samo kod nas branitelj može prijaviti zločinca što ga je tukao u logoru, a da se državno odvjetništvo niti ne počeše.
    samo kod nas osvjedočeni četnici mogu sjediti u saboru i dobijati nagrade za političko djelovanje.
    samo kod nas se slave četnički pokolji, dok se istovremeno deložiraju hrvatski branitelji.
    samo kod nas se registar ljudi koji su krvarili za ovu državu objavljuje javno bez ikakve autorizacije.
    samo kod nas država prepušta izručenje svojih mučenika državi agresoru.
    slobodno nastavite niz...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove