+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 14 PrviPrvi 1 2 3 4 12 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/272

Tema: Filmske preporuke

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Škutor Mate Vidi poruku
    ili pišu po forumima ko Vito
    Usro ti Vito!
    DEVER.. PA HAJDE..

o crni Vito more te morile, budeš li povukodlačijo mišinu ti glogov kolac probijo, a poprdan te na vr Vranice nosa i na Nadkrstac stavijo

eto i mate s guslama

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Mrav Vidi poruku
    eto i mate s guslama
    To nam Mate, na svoj nacin
    priporuca film svoje mladosti- Leptiricu!
    DEVER.. PA HAJDE..

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Na poveznici koju sam zadnju stavio
    imate dokumentarni film INSIDE JOB
    koi se bavi nastankom ove danasnje krize!
    DEVER.. PA HAJDE..

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    definitivno
    obavezno
    nikako propustiti

http://www.youtube.com/watch?v=ELlkWtNWyKY

i nakon toga

http://www.youtube.com/watch?v=gyhTY...eature=related

pomislio sam da malo pretjeruju ali nimalo.

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...5jc_kg&cad=rja

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...zpnd_g&cad=rja

bronx ili east la su vatikan prema riu
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Evo sam gledao preko vikenda ovaj novi film od Brad Pitta, Moneyball.

Iako su ga najavljivali kao film koji će pittu donijeti oskara ipak nisam ostao tako oduševljen.

ali ipak preporuka ostaje jer je film snimljen po stvarnom događaju.

Film se može skinuti i sa torenta.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Najbolji film koi sam gledo ove godine:

http://megatis.net/strani-filmovi-sa...61374d710.html
    DEVER.. PA HAJDE..

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    definitivno
    obavezno
    nikako propustiti

http://www.youtube.com/watch?v=ELlkWtNWyKY

i nakon toga

http://www.youtube.com/watch?v=gyhTY...eature=related

pomislio sam da malo pretjeruju ali nimalo.

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...5jc_kg&cad=rja

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...zpnd_g&cad=rja

bronx ili east la su vatikan prema riu
    a bozji grad jesi gledao..odlican je!

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Evo ja odgledala i donekle preporučam Montevideo, Bog te video i Teksaška polja smrti http://www.imdb.com/title/tt1389127/.

Prvi je film zanimljiv, nije da nije, ali natopljen tolikom (nacionalističkom) patetikom da su nadmašili i prvake svijeta u sportskim nadkenjkavanjima, Amerikance.
    Od samog početka kad se javi glas malog Spasoja, mudrog djeteta koji je s 11, 12 godina već pokupio svu pamet svijeta na ulici, uhvatili su me grčevi u crijevima. Dalje, potpuno bespotrebno umetanje kadrova iz Tirkeova sjećanja koji zaustavljaju radnju samo da bi vidjeli kako neki idioti igraju nogomet dok ljudi pokraj njih pokapaju mrtve vojnike. Na to se nadovezuju sve puste scene o Tirkeovom pokojnom ćaći - relativno su važne za priču, a zapravo odrađene neprobavljivo pompozno i jeftino. Vrhunac tog prosipanja je kad cijeli stadion pjeva Bože pravde, a s njima i lik Židova koji zapravo cijelo vrijeme sa Srbima (kao) prati ta nogometna zbivanja. Taj political statement dođe isto kao šaka u oko, a namjera autora je preočita i prejadna. Ne znam jesu li se uspjeli ulizat Židovima onoliko koliko su računali da hoće..
    Sve ostalo u filmu (izgradnja momčadi, ljubavni nestašluci, ulične tučnjave) je OK. Pogledala sam čisto da znam 'što mi radi moj komšija Steva'.

Drugi film, Teksaška polja smrti, je nekako krivo izreklamiran pa je kraj razočarao većinu gledatelja. Naime, sugerira se da caji rješavaju ubojstva koja su se dogodila u polumočvarnim poljima pokraj Texas Citya (stvarni događaji, u tim je poljima nađeno oko 40 ženskih tijela) no zapravo i nije baš sasvim tako. U stvarnosti, pa i u filmu valjda, ta su se ubojstva događala u vremenskom razdoblju od oko 28 godina i pitanje je jesu li uopće povezana ili su polja služila samo kao mjesto za bacanje leševa - elem, skoro je pa nemoguće riješit nešto što zapravo uopće i nije jedan slučaj. Kad se to uzme u obzir, Polja smrti su dobar triler s dosta dobrom izgrađenom napetosti i atmosferom, a kojeg su mjestimično ukenjali scenaristi. Jerbo je teško povjerovati da su teksaški policajci toliki moroni da npr. pronađu dokaz, ostave ga i vraćaju se po njega tek navečer pružajući šansu krimosima da ga dotada unište...
    Malo retardirano, I must say...

Citiraj Prvotno napisano od Stiliana Vidi poruku
    Evo ja odgledala i donekle preporučam Montevideo, Bog te video i Teksaška polja smrti http://www.imdb.com/title/tt1389127/.

Prvi je film zanimljiv, nije da nije, ali natopljen tolikom (nacionalističkom) patetikom da su nadmašili i prvake svijeta u sportskim nadkenjkavanjima, Amerikance.
    Od samog početka kad se javi glas malog Spasoja, mudrog djeteta koji je s 11, 12 godina već pokupio svu pamet svijeta na ulici, uhvatili su me grčevi u crijevima. Dalje, potpuno bespotrebno umetanje kadrova iz Tirkeova sjećanja koji zaustavljaju radnju samo da bi vidjeli kako neki idioti igraju nogomet dok ljudi pokraj njih pokapaju mrtve vojnike. Na to se nadovezuju sve puste scene o Tirkeovom pokojnom ćaći - relativno su važne za priču, a zapravo odrađene neprobavljivo pompozno i jeftino. Vrhunac tog prosipanja je kad cijeli stadion pjeva Bože pravde, a s njima i lik Židova koji zapravo cijelo vrijeme sa Srbima (kao) prati ta nogometna zbivanja. Taj political statement dođe isto kao šaka u oko, a namjera autora je preočita i prejadna. Ne znam jesu li se uspjeli ulizat Židovima onoliko koliko su računali da hoće..
    Sve ostalo u filmu (izgradnja momčadi, ljubavni nestašluci, ulične tučnjave) je OK. Pogledala sam čisto da znam 'što mi radi moj komšija Steva'.

...
    haha haha..ja gledao sinoć na RTS. I nisam se razočarao sekunde. Taman je onakav kakvim sam ga zamišljao..živa patetika..ajooj drama.

Najjači mi je Beograd tih godina..ahahah..dobri su..ma nema..kakav Pariz.

Patetika na entu.

Usput sam se razočarao i guzicom određene dame koja je facom simpatična..a umjetnička duša plus cinik a tako mlada..nekako joj neprirodno visi za te godine

nadam se da je dublerka u pitanju..inače..

Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    haha haha..ja gledao sinoć na RTS. I nisam se razočarao sekunde. Taman je onakav kakvim sam ga zamišljao..živa patetika..ajooj drama.

Najjači mi je Beograd tih godina..ahahah..dobri su..ma nema..kakav Pariz.

Patetika na entu.

Usput sam se razočarao i guzicom određene dame koja je facom simpatična..a umjetnička duša plus cinik a tako mlada..nekako joj neprirodno visi za te godine

nadam se da je dublerka u pitanju..inače..
    Mene isto zanima kako je Bgd tada izgledao i kakav je tada bio noćni/društveni život u 'metropoli regiona'. Ali ajde, takvo uljepšavanje prošlosti mogu oprostit jer služi nekoj atmosferi (iako je zbilja patetičan pokušaj da se Beograd prikaže kao izrazito europski grad kad se na njemu i dan danas vidi da pripada Istoku), ali ono s Bogom pravde, ćaćinim ordenom (njegov otac kao simbol srpskog ratnika), pa izjavom: kakva Kraljevina Jugoslavija, Srbija bre! je stvarno indikator da netko nije prerastao pubertet.

Guzu nisam baš pomno proučavala, vjerojatno je cura mršava pa ne vježba... ništa strašno čega sve ima. Valerijin lik mi je eto bio baš simpa, jedino je i on na kraju gurnut u patetiku što je cijelim njenim potezima kroz film zadalo tulavu motivaciju, kao, sve što je uradila je bilo iz zaljubljenosti u onog kicoša. Ma bezveze... bolje bi bilo bez toga.
    Meni je najslabija karika ona kravoidna rođakinja sa sela. Strašno nešto.

Mene isto zanima kako je Bgd tada izgledao i kakav je tada bio noćni/društveni život u 'metropoli regiona'. Ali ajde, takvo uljepšavanje prošlosti mogu oprostit jer služi nekoj atmosferi (iako je zbilja patetičan pokušaj da se Beograd prikaže kao izrazito europski grad kad se na njemu i dan danas vidi da pripada Istoku), ali ono s Bogom pravde, ćaćinim ordenom (njegov otac kao simbol srpskog ratnika), pa izjavom: kakva Kraljevina Jugoslavija, Srbija bre! je stvarno indikator da netko nije prerastao pubertet.

Guzu nisam baš pomno proučavala, vjerojatno je cura mršava pa ne vježba... ništa strašno čega sve ima. Valerijin lik mi je eto bio baš simpa, jedino je i on na kraju gurnut u patetiku što je cijelim njenim potezima kroz film zadalo tulavu motivaciju, kao, sve što je uradila je bilo iz zaljubljenosti u onog kicoša. Ma bezveze... bolje bi bilo bez toga.
    Meni je najslabija karika ona kravoidna rođakinja sa sela. Strašno nešto.
    seljančica bujna..pa dobro sad..ne mogu protiv nje ništa loše da kažem..hahah..

meni je najblesaviji lik a i uopšte onaj što ga igra već opjevani i prevaziđeni Sergej Trifunović. On u svakom filmu u zadnje vrijeme igra isto..galami, dere se i glumi kulera..što je deblji to je kuljastiji.

a nekad je bio perspektivan glumac a sad se pretvara u redikula.

Što je najtragičnije..film koji je napravljen samo zato da podigne srpsku repinu i da kaže da su Srbi pre Hrvata bili treći na svetu..napravio je na kraju dramolet u vidu stavljanja Jovana Divjaka na majice istom tom Trifunoviću u Sarajevu kod projekcije..

Datum registracije
    Nov 2011
    seljančica bujna..pa dobro sad..ne mogu protiv nje ništa loše da kažem..hahah..

meni je najblesaviji lik a i uopšte onaj što ga igra već opjevani i prevaziđeni Sergej Trifunović. On u svakom filmu u zadnje vrijeme igra isto..galami, dere se i glumi kulera..što je deblji to je kuljastiji.

a nekad je bio perspektivan glumac a sad se pretvara u redikula.

Što je najtragičnije..film koji je napravljen samo zato da podigne srpsku repinu i da kaže da su Srbi pre Hrvata bili treći na svetu..napravio je na kraju dramolet u vidu stavljanja Jovana Divjaka na majice istom tom Trifunoviću u Sarajevu kod projekcije..
    Da, Trifunović fakat uvijek igra iste uloge. Mada mi je on bio najmanji iritant u filmu, pored cijele one rijeke suza koja se isplakala na utakmicama.
    A inače, mora netko bit i cool kad su svi tako kmezavi i emocionalni... LOL.

A ovo zadnje... pa da. Koliko je puta samo spomenuto da su Hrvati sabotirali reprezentaciju, a jedva da je spomenuto zašto je bilo tako.

Da, Trifunović fakat uvijek igra iste uloge. Mada mi je on bio najmanji iritant u filmu, pored cijele one rijeke suza koja se isplakala na utakmicama.
    A inače, mora netko bit i cool kad su svi tako kmezavi i emocionalni... LOL.

A ovo zadnje... pa da. Koliko je puta samo spomenuto da su Hrvati sabotirali reprezentaciju, a jedva da je spomenuto zašto je bilo tako.
    hahha..al fakat su pretjerali sa suzama i guzama..vidi čak se i rimuje..

Datum registracije
    Nov 2011
    hahha..al fakat su pretjerali sa suzama i guzama..vidi čak se i rimuje..
    Ma ti to ne kužiš jer si frigidni Hrvat bez duše i osmeha, hahaha...

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ne izrugujte se filmu.
    cijela hercegbosanska intelektualno-kulturna elita mlađe generacije je veselo mašuć repom čekala da ih kulturnjaci iz prestonice počaste svojim prisustvom na velikoj premijeri filma u mostaru kojeu premijeru su najavili kao najveći kulturni događaj godine......

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    ne izrugujte se filmu.
    cijela hercegbosanska intelektualno-kulturna elita mlađe generacije je veselo mašuć repom čekala da ih kulturnjaci iz prestonice počaste svojim prisustvom na velikoj premijeri filma u mostaru kojeu premijeru su najavili kao najveći kulturni događaj godine......
    Pa dobro..ja isto volim srpski film..ima ih stvarno dobrih..ali ovaj je sprdačina sa samim sobom..

Datum registracije
    Nov 2011
    Pa dobro..ja isto volim srpski film..ima ih stvarno dobrih..ali ovaj je sprdačina sa samim sobom..
    No moraš priznat da ima dobru temu i da nije dosadan. Šteta samo što su u isto vrijeme radili povijesni film, komediju, (melo)dramu i 'sportski' film. Pa se pogubili putem.

E Tirke, nisi ti za fabrikuuuuuuuuu!

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    naravno da ima. ali radi ove papajzjanije su se i frizure posebno naručivale za ove naše jazavšture repomahače

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove