+ Odgovori na temu
Stranica 124 od 125 PrviPrvi ... 24 74 114 122 123 124 125 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,461/2496

Tema: Tenis

Kod njih je česta pojava mitomanske psihoze. Treba o tome napraviti studiju. Uzroci, razlozi.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Novak se pohvalio da proučava dela čiji je autor bio Deretić.

- Trenutno sam jako zainteresovan za alternativnu verziju srpske istorije. Kada kažem alternativnu mislim na onu verziju koja nije zvanična. Da smo mi...

- Nebeski narod - uskočila je Jelena.

- Ne, nego da smo došli sa Kavkaza u 7. veku na balkansko područje, nego da smo starosedeoci. Čitam knjige Deretića, evo da pokažemo i koja je i pozdravimo gospodina Deretića - pokazao je Nole.

Jelena je u međuvremenu prekinula Novakovo izlaganje, a potom su imali zanimljiv dijalog o Kosovskom boju, da bi se Đoković vratio sa knjigom Jovana Deretića u rukama.

- Serbi, narod i rasa! Veliki pozdrav za profesora kog lično poznajem. Vrlo je interesantno, ne bih ništa da govorim. Vidim da se i danas provlači kroz novine nešto što sam rekao.

- Svako od nas treba da bude otvorenog uma i da uradi svoje istraživanje. Da budemo svesni da je istina negde između. Ako pratimo jednu stranu informisanja, to teško može da nas učini realnim.

- Mene čitanja gospodina Deretića, Vidojevića i Damjanovića jako inspirišu. Ona izreka da smo nebeski narod nije slučajna. Tu ću završiti. Ja težim kao tome da smo starosedeoci, ima dosta dokaza. Veliki pozdrav za sve one koji se bore za istinu - jasan je bio Novak.

----

Srpska Sparta, srpski Japan, srpski Kolorado, Srbi u svemiru, Srbi na Marsu, srpsko Prisavlje i sportska redakcija... ovo zadnje i nije mitomanija
    Novak je Hrvat, koliko je i Srbin, neka živi s tom činjenicom, ali on kao i mnogi hrvati fantazira o jugoslaviji i jugoslavenstvu, iako su mu dragi i neki četnički štosevi, na balkanu kao i u svijetu vlada šizofrenija i ispiranje mozga glupostima.

ali nema mi jačih od ovih hrvata antifašista, jugoslavena, dakle njima je draže biti jugoslaven i podržavat nešto izmišljeno nego ono što je realno i ono što oni stvarno jesu. izruguju se vlastitoj povijesti, pričaju o "pravim rvatima" rade sprdnju s zastavom hrvatske i hrvatskom državom, ismijavaju hrvate koji su ponosni na svoj identitet, a oni ga sami ni nemaju. zato i mogu biti jugoslaveni, to je ništa drugo nego projekt kojim se od njih radi korisne budale. to je ništa drugo nego bolest, kao što i Novak zna da nije Srbin, ali opet kada si u Srbiji moraš biti veći Srbin od Srba, i onda si njihov. pa se zato stalno razmeće s BRE, i tri prsta nakon pobjede. a Srbi to puše, jer su oni od srpskog tokija do srpskog milvokija. haha
    Posljednje uređivanje od LB86 : 15-09-2021 at 06:57

Super ugledni član
    Datum registracije
    Mar 2013
    Braća Hrvati odlučili da igraju za Srbiju: "Novak nam je dao sve"
    https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=2057592

Ivan i Matej Sabanov, hrvatski teniseri rođeni u Subotici, odlučili su da nastupaju za Srbiju.
    Sada su odlučili da igraju za Srbiju, a jedan od razloga je i Novak Đoković.

"Novak nam je dao sve. Dao nam je najbolje moguće uslove. Podrška Novaka Đokovića nešto je što se ne može opisati rečima. On je naš uzor oduvek i osoba kojoj se divimo tokom naših karijera. Njegova podrška znači nam jako puno. Svaki njegov savet izuzetno je vredan za naše karijere i velika nam je čast što imamo prilike da učimo od takvog tenisera. Trenirali smo kod njega, pružio nam je najbolje moguće uslove i to je ono što nam je zaista trebalo", kaže Matej Sabanov za "Jutarnji"

Takvi nam i ne trebaju. A ni prezime ne sliči na hrvatsko. Tko su oni uopće.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Znači braći Srbima je uspjeh kad ljudi rođeni u Srbiji nastupaju za Srbiju? Mnogo su jaki.

Hrvatska u polufinalu Davisovog cupa. Prvo smo pobijedili Australiju, a onda Italiju. U polufinalu čekamo pobjednika iz dvoboja Srbija i Kazahstan.

Gledao sam. Po prvi put Goju. Čudi me da je 272 igrač na svijetu. vidi se d amu fale neke stvari ali da puno dobrih strana ima. definitivno mu je mjesto u top 100 minimum.

Čilić ko Čilić. Ko krava koja daje 10 litara mlijea i onda udari nogom i sve prolije. Klasika. mektić i Pavić rutinski mada su parovi uvijek škakljivi.

Dakle moguće i vrlo vjerojatno na Srbiju u polufinalu koja se tamo uvukla tuđom zaslugom u zadnji čas.

Gojo dominira, 1-0 za Hrvatsku, stvarno ugodno iznenađenje ovaj Gojo. dečko se ne šali, nanizo je par lijepih pobjeda u DC. a najbolje tek sljedi, zalog za budućnost.

Pobijedili Srbe. U finalu smo.

Gojo rastura, lik je 240. na ATP listi, a dobija redom sve koji su u top 100. Opet finale, čudo.

279 na rang listi.

Stvarno je odigrao momak. Ima potencijal za velike stvari. Samo da ne upada u onakve rupe ko u prvom setu. Al razumljivo. Nema iskustva. Al što on radi tako visoko na Atp listi. On spada već u top 50.

Pavić i Mektić odradili ostatak posla. Bravo za momke.

ona drtina Pilic za srbijanske medije najavljivao kako ce oni lako u finale, da je Hrvatska Serif Tiraspol a oni su Real Madrid

e moj Pilicu

Mislim da je njegova usporedba bila u stilu Srbija je veliki favorit ali tko bi se kladio na Sherif protiv Reala. Pošto je Sherif dobio Reala. Znači kao sve je moguće.

Samo ne znam na osnovu čega je on Srbiju toliko dizao kad se zna da su jedva prošli grupu, u daljnji krug ih je odvelo to što je ruski par dobio španjolski mislim. Inače bi ispali već u grupi.

Pilić ko Pilić, stari srbofil
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 04-12-2021 at 12:17

Moguce, nisam citao tu izjavu samo naslov, a ako je vjerovati srb portalima on je izjavljivao kako ce oni lako protiv Hrvatske i vec im birao protivnika u finalu.

I ja sam čitao samo naslov.

Ma da vjerojatno ih je upozoravao, jer je izjava za njihove medije mislim da je notorni Kurir u pitanju, pazite se vi ste mozda Real ali oni su Serif, jer je Serif pobijedio Real u Madridu nedavno.

On je valjda trener Djokovicu, i konacno je na pravom mjestu, sav se uzivio u to "mi Srbi", klasicni splitski orjunas. Nikada necu razumjeti opcinjenost nekih Hrvata tim istokom, posebno u sportu, mi imamo najboljeg nogometasa na svijetu bar jedne godine. Kakav je takav je, nas je. I taj Modric nema niti pola uvazavanja koliko ima nekakav Djokovic. Pri tome Djokovic koji koketira sa cetnistvom, covjek javno kaze da dijeli ideje Deretica, notornog velikosrpskog ludjaka. Svako malo provuce neku izjavu o Dusanovoj Srbiji i slicno, kako mozes cijeniti takvu budaletinu.
    Sa gustom uzivao dok je lupao rekete sinoc, cak se i Modric smijao sa tribine.

Pilić se oženio vlajinjesom, tako da njemu kita sudi. haha

općenito Srbi su i bili bolji prva dva puta, zbog Đokovića. i Zimonjić je bio odličan u paru, tako da ali ništa ne traje vječno, mi imamo dužu povijest i kvalitetnije rezultate u DC.

oni su ozbiljno poćeli igrat DC, tek kad smo ga mi osvojili, do tada ga nisu ni doživljavali, stalno seru kako su Hrvati nebitni, a kada god mi u nekom sportu ostvarimo rez, eto i njih da nam se pridruže, uvijek gledaju u naše dvorište, a to što se foliraju i drže nadmeno to je stara srbijanska priča.

sve je to nama dobro poznato, a što se tiče Đokovića nije on nekorektan, barem ne prema našima jer zna da je djelom naš, bez obzira što mu mama i stari pumpaju srBstvo. nije on baš toliko naivan, da ne zna od kud je mama.

a što se tiče Modrića, Modrić je znatno popularniji u svijetu, na instagramu ima mislim duplo više pratitelja od Đokovića, nogomet je bez dileme broj jedan i više je ljudi u svijetu čulo za Modrića nego za Đokovića.

najbolji primjer je afrika, di je tehnologija u povojima, negdje je i nema, ali većina zna ili je načula za naše nogometaše i Modrića, za Đokovića Rafu ili Federera znaju samo oni koji su ih vidjeli uživo. ili u slučaju da je netko zagriženi fan tenisa, u južnoafričkoj republici pa zna pogledat tenis, ali nogomet je top i kockice se znaju vidjet i u africi među bušmanima.

Đoković bez mame, ne bi imao 20 GS, već 10, ne bi bio na pragu da bude najbolji svih vremena. iako po nekim parametrima je najbolji, realno gledano već sad.

ali GS još mora uzet, da bi bio i službeno. ponavljam bez mamine genetike, ne bi on bio ovo što je, Srbi nisu nikad imali igrača kao on, a niti neće vjerojatno više nikad, bez obzira na onu nikad ne reci nikad.

takvi igrači se rađaju, jednom u 1000 godina, a ne 100. plus, on ni po starovoj strani nije Srbin već Crnogorac, samo što mu je stari odlučio biti Srbin.

sve je to poznato kod njih, i tog Srđana koji je veći Srbin od najvećih Srba, ali svatko ima svoje veselje pa i on. po meni jebe mi se što je Đoković, ali je činjenica da je jedini mogao počistit Rafu i Federera na njihovom vrhuncu, tako da riječ je o vanserijskom tenisaču, i njegove rezultate bit će teško nadmašit. globalno gledano, ne samo lokalno, lokalno pogotovo. kod nas će proći dugo vremena, dok ne dobijemo nekog ko će primirisat njegovim rezultatima, ali ako itko ima bazen za takvo nešto onda smo to mi, imamo tenisku tradiciju, i nije to samo ovaj DC, već i single, uvijek smo mi imali dobre igrače, ali ne i vanserijske. jedan takav će se pojavit kad tad, onaj Ćorić svašta se od njega radilo, i ja sam mislio da će biti puno bolji, ali je on zapeo u razvoju.

ostala mu je samo borbenost, vjerojatno će čvaknut 1-2 GS, ali da će ostvarit ono što je mogao da se na vrijeme poput Medvedeva ili Zvereva izdigo izna prosjeka, mislim da neće. previše vremena mu je prošlo, i teniski nije evoluirao dovoljno da bi ostvario neke zapaženije rezultate, ali top 10 će bit, i to je nešto, Hrvatska uvijek ima top 10 igrače svijeta što jasno govori da smo teniska nacija. a DC to samo potvrđuje.

Nema to veze ko je njemu mama a ko tata, bitno je kako se on osjeca.

Sigurno jedan od najboljih tenisaca svijeta, nisam neki pasionirani ljubitelj tenisa ali to je jasno kao dan, covjek ima rezultate. Na stranu sto je mnogima antipatican, pa i meni nevezano za tu njegovu nesportsku stranu price, poznat je kao tenisac koji se koristi trikovima i podvalama. Kad mu ne ide, glumi ozljedu, zatim lomi razbija rekete dekoncentrira protivnika, to je prljava igra koju je cesto koristio.

pa on se osjeća srbinom, ali je genetika presudna, na to sam aludirao. on realno s srbima veze nema, a to što se osjeća srbinom je drugi par rukava.

i ja se osjećam anti antifašistom, ali živim u državi koju vode antifašisti, pa mi džabe osjećaj kada samo mogu mučno promatrat što se događa.

on je antipatičan lik svima, jer glumata i jer stalno ima potrebu biti voljen od publike, i kada tu ljubav ne dobije počinje se ponašat primitivno.

na njegovom mjestu, tako bi me bolio tuki jel me vole ili ne vole, dok se milioni zbrajaju i dok se trofeji osvajaju, baš bi me mučilo što me oni ne vole. haha

ja sam vrlo ležeran po tom pitanju, ne očekujem da me netko voli, uostalom ljudi su u pravilu govna nevezano za genetiku porijeklo itd, tako da me općenito sve manje briga za društvo, sve više za mene samog.

jer vidim da će mi biti onako, kako se sam pobrinem, i da u suštini nikoga nije pretjerano briga za mene osim mene samog. to je realnost života, a ovo drugo su fantaziranja, tim više mi nisu jasni ljudi koji pate da ih se voli.

i ja sam dobar dio života proveo, uvjeravajući druge da sam dobar, sada na pragu 35 pun mi je kurac toga, i ne želim se zamarat dokazujući drugima već jedino i isključivo samome sebi. ja i đoko smo skoro isto godište, on je čak nešto mlađi od mene, tako da ne razumjem zašto toliko pati za time.

posebno što se kurči, da je srbospartanac, i onda jednog srbospartanca muči što ga ne vole. pravi spartanac ne pati za time da ga vole, već za time da pogine u boju.

Čestitke Rusima na osvajanju Davisovog pokala, bili su bolji danas. Imaju 2 igrača u top 5 i teško je protiv njih igrati. Naši su pružili dobar otpor i falilo je malo sreće i kod Goje i kod Čilića da meč otiđe u našem smjeru. Srebro je isto lijepo postignuće tako da svaka čast našima, iznenadili su sve ove godine.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove