+ Odgovori na temu
Stranica 126 od 126 PrviPrvi ... 26 76 116 124 125 126
Prikaz rezultata str. 2,501/2518

Tema: Tenis

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021
    na žalost ovaj vaxomanijak dobiva, a prije kada sam navijao za njega šupak je gubio od Novaxa.

nevjerojatno, i sada kada navijam kontra on diže pehar za Gatesa.

nema veze, svejedno ostajem protiv njega, i u svim budućim mečeva navijam kontra.

ne zanima me više od kada je podržao korona mašineriju, i vaxinaciju.

a Medvedev, na žalost sam pao sam se ubio.

jedino je dobro da je zbog onih srbo četničkih šajkača u publici izgubio, ali općenito nije loš lik, simpatičan i igra najzrelije od igrača iz nove generacije. jedini koji može skinut rafu novaka i rogera, jer ima najkvalitetniji tenis.

mentalno je jak, ali ovaj meč je čini mi se više izgubio na mentalnoj nego fizičkoj bazi, imao je 2-0 u setovima, to se u finalu ne pušta nikome. da je Bog umjesto Rafe došo igrat tenis, ako si poveo 2-0 u setovima, ne puštaš preokret, to je bila jebena prednost i još mi nije jasno kako je uspio tako naglo past, osim da je Gates poslo nove zaliihe dopinga u svlačionicu, da njegov ljubimac i promotor vaxine pobjedi.

šalu na stranu, što god da je bilo, Rafa ne mogu reći nezasluženo uzima kantu, ali bi mi bilo draže da je Medvedev, no očito su ovi iz iduće generacije limitirani kada ih otrese matori Rafa s 37 u guzici.

Super ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Žao nam je orjunaši ,ali španjolski cigo je ovime definitivno pokazao da je najbolji ikada.
    Gubio je 0:2 u setovima,bio na konopcima,prije pola godine se nije znalo hoće li ikako nastaviti igrati ikako.
    Mi cige mostarske volimo naseg cigu sa Mallorce Rafaela Bobana Nadala.
    Najvećeg ikada.
    A njegovo dvorište,prirodno stanište Roland Garros tek dolazi.
    Sportski program Radiotelevizije Zagreb na aparatima.
    Rafa Nadal kojeg nikako nisu spominjali da bi mogao osvojiti rekordni 21. naslov!! se pojavio niotkuda i nekim čudom ga je i osvojio.
    Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ovo nije regularno, kad ne cijepljenih ne mogu igrati ni konkurencija nije ista. To je kao kad u americi crnci nisu mogli igrati protiv bijelaca.

Nije mi se učinio kao nešto kvalitetan meč. Puno jači mi je izgledao po highlitsima FAA-Medvedev. Puno grešaka. Čak i neshvatljivih.

Medvedev prosuo 2:0 i tri break lopte u trećem setu. Mogao je tu slomiti Nadala. Kasnije je bilo povuci potegni s obe strane.

Živcira me jer nemam di to gledat uživo. Na ES ovaj usrani max TV odavno nema a nema ni one ruske stranice koja je davale streamove.

Osim Wimbledona svi GS su na ES. Sranje.

Pratim samo naše tenisače onako zagriženo. Drago mi je zbog male Petre. I Čilić je eto prošao Rubljova, pomeo FAA u prvom setu i očito ostao bez force, gledao sam highlitse s meča. Godine malo stisle a nije ni u najboljoj kondiciji.

Konjuh bome zašla već u 25-tu ko bi reko. kad prije. A ništa još nije osvojila. Doduše bila je korak do prekida karijera zbog ozljeda. Baš je pehist. A malo je i previše flegma na terenu. Ko da je nije briga. Nikakve emocije. Dobijala -gubila. A mogla bi malo i smršat. A mislio sam ova će imati 10 GS do 25-te, dva juniorska GS uzela. Doduše to je imala i Lučić ali znamo situaciju njezinu oko ćaće..

Zanimljivo da je Konjuh na zadnja dva GS ispala od slijedećih finalistica koje su obje izgubile finale.

Čorić isto godinu dana ozlijeđen, a nije mu prvi put. Naši su sve nekako mimozasti. Nemaju kontinuitet. I Čilić je propustio x turnira zbog ozljeda. Eto on je potvrdio jedini od naših muških i ženskih juniorski GS i u seniorima. A služi najčešće za sprdnju u našoj javnosti kao igrač. Eto ti logike.

Zato se nadam da mala Petra neće imati takvih problema. I mušica. Djeluje mi kao veliki potencijal i pravi kvalitet.

Što se tiče onog prevaranta i šibicara s ludim ćaćom srpskim mitomanom, zbog njih mi je drago da je Nadal dobio.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-01-2022 at 18:18
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Datum registracije
    Jan 2021
    Nadal je imao tucet operacija, i sad nedavno operirao stopalo, pa počistio sve do finala, jedino u finalu malo čupavo bilo logično, dakle nije to nikakav alibi, Ćorić je alibi igrač, to sam ja skužio davno.

a takvi su nam većina, konjuh nema žar, Vekićkoj je do šminkanja, ova Petra Marčinko najviše obećava zbog karaktera, slušo sam njen intervju za HRT prije ovog finala AO, i mala za svoje godine razmišlja top.

ko da je starija 10 godina, to je dokaz da je materijal za velike rezultate, kada ko djete razmišlja tako zrelo a opet ne lebdi po oblacima i nema mušice kakve recimo ima Ćorić u glavi.

ova mala će biti dobra, ovo troje je sve nekako mušićavo i imalo je svakakve probleme i zdravstvene i mentalne zato i nisu iskočili u prvi plan.

a Čilić što god mislili, je naš najbolji tenisač u povijesti, mogao je i više, ali je činjenično napravio najviše od svih naših predstavnika. tako da ne može mu se ništa zamjerit.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Čestitke Ivanu Dodigu na osvajanju AO u mješovitim parovima.

Datum registracije
    Jan 2021
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Ovo nije regularno, kad ne cijepljenih ne mogu igrati ni konkurencija nije ista. To je kao kad u americi crnci nisu mogli igrati protiv bijelaca.
    i ja mislim da nije regularno kada najbolji ne igra, ali realno da je šubara došo do 21 GS prvi, ko bi živio od Srba ?

ja iskreno ne želim da on osvoji najviše GS titula, samo iz razloga što Srbi i ovako previše maltretiraju, a tek bi maltretirali da imaju najboljeg tenisača u povijesti.

iako usprkos svemu viđenom, ako na RG bude mogao igrat Novax, mislim da je favorit. nije Nadal toliko više superioran na RG, Medvedev nije Novak, i to treba realno za reći, da je Novak imao 2-0 u setovima, nema teorije da bi izgubio finale od Nadala.

samo je pitanje dal bi imao 2-0 u setovima ? realno mislim da Novax je najbolji igrač od svih njih, ali bolje zbog ovog regionalnog jugoslavenstva i srpskog mitomanstva da ostane barem jedan GS kratak u toj trci za GOAT-a.

Nadal me prvenstveno razočarao tim stavovima oko cijepljenja, jer je postao promotor tog zla. a ne toliko što je Novaka odjebo, iako mislim da bi Novak na njegovom mjestu puno kolegijalne reagirao da se to Rafi dogodilo, nego što je on reagirao u slučaju Novaka.

ali prirodno da mu je bilo drago, kada mu je najveći konkurent izvisio, i on zna da ga je jedino Novax mogao zaustavit u pohodu na 21 GS titulu. Medvedev iako jako dobar, nije još fizički i mentalno na razini, to se najbolje vidjelo u finalu, kada je 10 godina stariji Nadal digo ritam, on do kraja meča više nije znao ubacit u brzinu više, a Novaxu je uzeo US open lani. činjenično mislim da Medvedev stilom igre manje paše Novaxu, nego Nadalu, i to je rezultiralo porazom. ali ostaje dojam da je mogao više u ovom finalu, imao je 5-5 i servu za 6-5 i izgubio servis, nakon što je Nadal servirao za 6-4 i meč imao je priliku za totalni preokret, i on stane. svi ti mulci imaju već 25 godina, i ne znaju mentalno slomit protivnika, Nadal Novak i Federer su za njih po tom pitanju stvarno tri koplja ispred.

ta nova generacija je trebala već harat ATPom, a njima matori Nadal od 37 godina uzima mjeru. čim oni čekaju da se Novax Nadal i Federer umirove, znaš da su ćorak. ko Ćorić koji se samo uklopio u sivilo te nove generacije.

Datum registracije
    Jan 2021
    DANIIL MEDVEDEV je bijesan i razočaran nakon poraza od Rafaela Nadala u finalu Australian Opena. Ruski tenisač je odmah nakon meča na presici kroz suze rekao da ga je ponašanje publike u finalu razočaralo te da čak razmišlja odustati od igranja na najvećim turnirima.

"Samo ću reći nešto o trenucima kad je dječak prestao sanjati. Danas je bio jedan od njih. Neću reći zašto. Od sad igram samo za sebe i svoju obitelj. Da zaradim za njih. Za ljude koji vjeruju u mene i za Ruse jer vjerujem da ondje imam podršku'', rekao je pa je nastavio:
    Medvedev nakon meča u suzama

''Ako bude neki turnir na tvrdoj podlozi prije Roland Garrosa i Wimbledona, ići ću onamo, čak i ako bi to značilo da moram propustiti Ronald Garros ili Wimbledon ili bilo što. Dječak je prestao sanjati, ubili ste dječaka u meni. Dječak će igrati za sebe i to je to - to je moja priča."

Ruski tenisač tu nije stao pa je samo dan kasnije izjavio da vrh ATP-ja nikad nije ni želio da mlade snage skinu s trona veliku trojku premda su ga uvjeravali da će publika biti na strani mladih igrača.
    ''Lagali su nam cijelo vrijeme''

"Kad sam se počeo dizati na ljestvici i kad sam bio 20. ili 30. na svijetu, došli su i ti mečevi s Rogerom, Novakom, Rafom. Imali smo teške mečeve. Tad ih još nisam mogao pobijediti. Bilo je mnogo priče, sjećam se kako se pričalo da bi mlada generacija trebala biti bolja, ali je bilo i ljudi koji su pričali da zaista žele vidjeti nas, mladu generaciju, kako ide na vrh'', rekao je Rus pa je dodao:

"Bio sam motiviran. Da, želio sam im otežati posao. Ipak, pretpostavljam da su ti ljudi lagali jer nijednom kada bih izašao na teren u tim velikim mečevima nisam vidio da je netko želio da pobijedim.''

Na pitanje ima li s tim veze nacionalnost, složio se.

"Kumulativno, da, noćas je bilo tako, kao da je sve došlo do vrha planine", zaključio je Medvedev.

ovo je istina, na stranu Novax, činjenica je da od tzv zapadne publike vlada diskriminacija ljudi s "istoka".

oni jednostavno ne prihvaćaju europljane s istoka, nevezano o kome je riječ, vidi se da za njih u njihovim glavama još uvijek traje hladni rat i ta priča o lošim ljudima ovdje.

to je taj liberalizam u koji se kunu, a u isto vrijeme pokazuju drugo lice. s jedne strane ovo što Medved priča kao hoće nove igrače, a onda kada su ti igrači iz područja koja nisu njihova, onda se suport daje ovima koji su s njihovog područja.

Medvedev je zasluženo razočaran, jer se konstatno to događa na najvećim turnirima. i činjenica je da Novax nije mister simpatičnosti iz raznih razloga, ali da je isti takav kakav je, kojim slučajem iz amerike engleske španjolske francuske njemačke itd, imao bi potpuno drugačiji tretman iste publike.

bitno da se priča o fašizmu i rasizmu, a najnormalije je mrzit drugog bijelca jer nije iz geopolitičkog područja drugog bijelca. ili ajmo reć da je mržnja preteška riječ, ali je jasno riječ o tome da se na nekog gleda s visoka samo zato jer nije iz njihovog geopolitičkog područja.

ali zato ne daje bože da gledaš na nekog afrikanera mujagu ili Židova na takav način, jer to odmah poprima elemente političke rasne vjerske diskriminacije. i to upravo od takvih, koji na taj način segregiraju bijelce koji nisu iz njihovog interesnog područja.

želim reći, da taj fašizam i rasizam nije uopće protiv ovih prvih, već ovih drugih, tu je puno prisutniji nego prema Židovima Muslimanima afroamerikancima ili afrikanerima općenito. 30 posto francuske su muslimani i crnci, pa nije da netko na njih gleda na način na koji gleda Medvedeva, npr onaj Monfils je jako dobro prihvaćen od zapadne publike, upravo zbog ovog svega o čemu Medvedev priča.
    Posljednje uređivanje od LB86 : 01-02-2022 at 15:21

Datum registracije
    Aug 2013
    Marin Čilić upalio US Open 2014 mode!!

Protiv drugog igrača svijeta,gore spomenutog Rusa Medvedeva vodi 2:0 u setovima u osmini finala Roland Garrosa i to za samo sat vremena igre

Datum registracije
    Jan 2021
    Čilić opet igra dobro, u dobroj je formi, i ako pomete Rubleva ima realne šanse za finale.

RUBLEV je malo drugačiji igrač, mentalno je labilniji od Medvedeva, ali opet ako dobro krene u meč može biti nezgodan svakome.

bitno je od starta nametnut isti tempo, kakav je nametnuo Medvedevu, po viđenom trebao bi dobit. vidi se da ga svi udarci "slušaju", i mislim da je blagi favorit u tom susretu.

ali treba ponovit ovakvu igru, nije to lako na GS turniru. najteže je ponavljat iz meča u meč, istu razinu izvedbe protiv različitih tipova igrača. zato je GS najteže osvojit, jer se moraš adaptirat svakom tipu igrača, plus držat visoki level svoje igre da bi dogurao do kraja.

vidjet ćemo, ja se nadam još jednom peharčiću u Međugorje, čisto da jugosi i bošnjakistanci budu u depresiji, posebno izmetbegović koji priča o haračenju po hercegovini i rušenju džamija. takvima je najbolje uspjesima, začepit govnjarska usta.
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Datum registracije
    Aug 2013
    Ne da se Noletu nikako dostići Nadala po broju Grand slamova...
    Mirna Zidarić večeras opet bez frizure na Yutelu...

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Svaka čast Marinu Čiliću za ulazak u polufinale Roland Garossa ! Neka sad pri kraju karijere osvoji i ovaj Grand Slam i može nakon ove sezone mirno završiti karijeru.
    Još da ponesen tim uspjehom rasturi i Wimbledon bilo bi super !

Datum registracije
    Jan 2021
    jbg, opet je potonuo u sf, al ima dobar turnir iza sebe, emotivno se previše prazni u mečevima to je njegov najveći rival a ne casper rublev i ostali.
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Nadam se da će ponoviti dobar nastup uskoro na Wimbledonu.

http://youtu.be/8RTLnsLZdXQ

Sviđa mi se kako pametno i lijepo igra. Mekan u koljenima i zglobovima ali mi nije jasno kao već sa 17 godina ima 10 kila viška. Velik talent ali mu ovako gledajući sa strane treba diktator koji će ga prisilit na zdravu ishranu
    Energija je nova valuta. Podaci su novo zlato. Cilj im je potpuna kontrola.
    Mi smo u ratu.

Borna Čorić osvojio Masters 1000 u Cincinnatiu.

Svaka čast
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Je li moguće da smo opet u polufinalu Davisovog pokala? I to dobili Španjolce glatko na njihovom terenu. U polufinalu igramo protiv Australaca koji su prolazni.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove