+ Odgovori na temu
Stranica 123 od 123 PrviPrvi ... 23 73 113 121 122 123
Prikaz rezultata str. 2,441/2447

Tema: Tenis

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa to mislim. Dobio si nagradu od čovjeka koji dok je Ivanišević nosio traku s motivima hrvatskog grba, huškao na rat protiv Hrvatske i držao ovdje govore i to kad je istu nagradu dobio Miloševićev fan Handke.

Pa stvarno kakav je to čovjek. Uvijek je i izgledao i onako tetkasto bez stava ali ovo je dno.
    A tko u Hrvatskoj ima pravo baciti prvi kamen na njega? Crkva, braniteljske udruge,kolindini i hdz glasači?

Tko se nije ponizio pred četnicima neka baci prvi kamen.

Ja govorim i pišem u svoje ime.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Izdade Goran

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Brata mi mog,više se radovao sad ,u Australiji,dok je bio u Đokovićevom boksu,nego ono dok je trenirao Čilića pa pratio mečeve sa Čilićevim stožerom...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Izdade Goran
    Nije to izdade nego se preserava. Uostalom čemu on Đokovića može naučit. Eventualno servisu ako to Đokoviću i uopće treba.

Da se nije toliko preseravao u onom intervju-u koga briga što je on jedan od u Đokovićevom timu.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Pilić je isto oženio neku iz vojvodine koliko ja znam, a Goran je uvijek bio šašavac, tako da od njega očekivano. ali nije da me on nešto razočarao zbog toga, jednostavno danas je opet moderno biti jugosloven dok Srbi opet ne napadnu, tada će opet sve doći na svoje, ovaj mutavi narod ima štokolmski sindrom i ne može pobjeć od toga da s svojim krvnikom zdvaja o boljoj budućnosti. kao da se ništa nije dogodilo, to se hrvatima može uvalit, zato neki drugi narodi tipa Srbi Židovi i ostali i danas zdvajaju o žrtvama iz 2ww, i onima koji su ih ubijali, jer to njima nije mržnja kao u slučaju kada Hrvati pričaju o svom ratu, kada mi pričamo o ratu onda je to nešto loše, nešto o čemu se ne treba pričat već ostavit u prošlosti, dok ovi potonji i još neki narodi mogu cijeli svijet traumatizirat svojim tragedijama i ratovima, i potencirat to kao nešto što je svijetski problem. problem je što se hrvatima nešto nenormalno može uvalit pod normalno, a nešto normalno pod nenormalno. i to naše patetično prisjećanje na domovinski rat je tragično, jer umjesto da ga obilježavamo na način na koji bi ga obilježavali svi narodi na svijetu da su ga proživjeli na naš način, mi se trudimo da "nikoga ne uvrijedimo" s obilježavanjem tog rata. a u isto vrijeme se nitko ne trudi da nikoga u hrvatskoj ne povrijedi, obilježavanjem antifašističkih gerilaca i njihovih fanova koji su i skuhali tu jugoslaviju koja je sazidana u londonu od masona koji danas imaju i svoje pristaše u hrvatskoj, koji su redom za te jugo umotvorine. ali poanta priče je da ljudi u hrvatskoj ne znaju ništa, i ono što znaju znaju krivo. zato se nama povijest ponavlja na tragičan način
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-02-2020 at 14:38

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nije to izdade nego se preserava. Uostalom čemu on Đokovića može naučit. Eventualno servisu ako to Đokoviću i uopće treba.

Da se nije toliko preseravao u onom intervju-u koga briga što je on jedan od u Đokovićevom timu.
    Goran mu je vidno poboljsao servis...u proseku 5km prvi i 10km drugi... ne izgleda mnogo, ali to mu je bila udarna igla na zadnjem Australian Openu koji je osvojio... znaci mu i kao covek koji je igrao vrhunski tenis, i razume mentalno sta znaci biti u toj kozi...

Sve drugo je nevazno, prica za tabloide i dokone novinare...

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove