+ Odgovori na temu
Stranica 23 od 87 PrviPrvi ... 13 21 22 23 24 25 33 73 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 441/1729

Tema: Navijačka scena Bosne i Hercegovine

Citiraj Prvotno napisano od hajdnijebitno Vidi poruku
    A inace njihov stadion je daleko izvan grada, tako da je i dalek put do stadiona razlog slabije posjete.
    Baš sam napisao ovo pre par meseci da udaljenost Vrapčića od grada navode kao razlog slabijih izdanja na tribini.

Citiraj Prvotno napisano od alan ford Vidi poruku
    Pošto je jedan od razloga koji navode za lošija izdanja i to što je stadion udaljen od kvartova gde im je jezgro grupe pa mlađi članovi imaju problem sa prevozom, hoće li se praviti novi stadion u Mostaru? Pročitao sam negde da bi trebao biti na mestu stare kasarne JNA "Severni logor" i tu bi igrao Velež.
    Navijač Vojvodine, 26god, 50+

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    a kolko je to daleku ? u km .. zalosno za takvu grupu
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

Član u nastajanju split! avatar
    Datum registracije
    Dec 2011
    bio sam ima god ipo na derbiju u vrapcicima i to im nemoze biti opravdanje nikako
    Hajduk Split Ultras 23, 20+

http://www.bljesak.info/web/article....5-024581f02d1f+

+slike

Navijači Željezničara demolirali Ultras pub u Mostaru

Oko 11 sati u Mostaru su se dogodili navijački neredi. Kako Bljesak.info saznaje na mjestu događaja veća skupina navijača Željezničara došla je do 'Ultras puba' na križanju ulica kraljice Katarine, Franjevačke i fra Didaka Buntića (kod Prve osnovne škole), te se sukobila sa nekolicinom osoba koje su se nalazile unutar ugostiteljskog objekta.

U potpunosti je demoliran ugostiteljski objekt, te su oštećena četiri automobila. Prema kazivanjima glasnogovornika Uprave policije MUP-a HNŽ Srećka Bošnjaka za Bljesak.info još uvijek nema informacija o ozlijeđenim i eventualno privedenim osobama jer je istraga u tijeku.

Na mjestu događaja u kratkom razdoblju okupila se i veća skupina navijača Zrinjskog, te su upućene i policijske patrole. Nakon napravljene materijalne štete skupina navijača Željezničara, prema riječima očevidaca bilo ih je između 50 i 100, udaljila se u smjeru Franjevačke crkve i Bulevara.

"Trenutno radimo na lociranju navijača, nakon čega će se poduzeti mjere na prepoznavanju i obradi počinitelja" rečeno je iz PU Mostar
    Torcida Split, 28, 70-80
    ...Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo...

Dodatak...prošlom postu

Napeto u Mostaru...utakmica je večeras u 19.30

http://mostarlife.com/foto-novi-nere...trani-bulevara

Nakon što je porazbijan Ultras Pub, došlo je do novih nereda u gradu. Skupina od 40 huligana prešla je Bulevar sa tzv. zapadne na tzv. istočnu stranu i razbijala izloge kafiće kod šetnice na Radobolji.

Kako saznajemo, sve je trajalo desetak minuta, huligani u fantomkama i podkapama uletili su sa zapaljenim bakljama, napravili nered inventar i pobjegli nazad. Pretpostavlja se da je riječ o ''odmazdi'' za jutrošnje razbijanje Ultras Pub-a, od strane navijača Željezničara koji danas igra sa Zrinjskim u Mostaru.

Ostalim navijačima Želje koji su krenuli u Mostar gostovanje je zabranjeno i oni su vraćeni u Sarajevo.
    Posljednje uređivanje od blesimetar : 15-09-2012 at 16:02
    Torcida Split, 28, 70-80
    ...Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo...

Citiraj Prvotno napisano od alekgreat Vidi poruku
    a kolko je to daleku ? u km .. zalosno za takvu grupu
    Ja mislim oko 6 km da je udaljeno od grada, a kao prevoz slab. Sad opet ne znam koliko je to tacno.

Sto se tice Mostara danas, nadam se da nam opet nece uvesti zabranu.
    Robijaši Zenica

Datum registracije
    Dec 2011
    Navodno je i Red Army sudjelova u ovome sa manijacima?

da su sve bosnjacke grupe sudjelovale,opet je ogroman kiks za ultrase..nevjerovatno s obzirom kakvu reputaciju imaju..
    ali i takve stvari su sastavni dio navijackog zivota..pamti,pa vrati

dinamo zagreb,26 god,40+
    Stavi me na Golgotu i pali odavde..

Trazi se Herceg-Bosanka za curu..Da potvrdim svoje integralstvo

Kakav red army pa s njima smo u proslosti imali vise sukoba vec s Ultrasima a i cisto sumnjam da ona sacica komunjara moze ikome pomoci i u cemu, nama koji smo trebali krenuti u 16 00 je zvanicno zabranjen odlazak na gostovanje u Mostar isto tako je i odgodjen tv prenos utakmice.
    TM 87 ,23

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    uglavnom, stradali ugostiteljski objekti s obje strane a sami navijači se nisu ni vidjeli. tako djeluje iz ovih izvještaja iako su medijski izvještaji ponajmanje relevantni.
    BBB ZG 38, 50+

Manijaci u Mostaru, 15.09

Torcida Split, 28, 70-80

Citiraj Prvotno napisano od split! Vidi poruku
    Navodno je i Red Army sudjelova u ovome sa manijacima?
    pricu o pomoci s one strane grada sam i ja cuo s vise strana, navodno ih je bilo samo cetvero u pubu tad

ima tu mozda upucenijih ljudi, al po meni osveta odlaskom preko mi nema nekog smisla ako nije bilo pomoci
    BBB ZG, 25, 150+-

nije se preslo radi toga da i mi razbijemo neki kafic bezveze,nego se islo ciljano na manijake!
    i naravno da je istina da je bilo RA sa njima u ne bas tako malom broju
    22,HŠKZ 2+

Citiraj Prvotno napisano od RONHILL Vidi poruku
    nije se preslo radi toga da i mi razbijemo neki kafic bezveze,nego se islo ciljano na manijake!
    i naravno da je istina da je bilo RA sa njima u ne bas tako malom broju
    U kakvim su onda odnosima Manijaci i Red Army?
    Jeli istina da su Manijaci prošlih godina imali više sukoba sa RA nego sa vama Ultrasima?
    Torcida Split, 28, 70-80

PA JEBote jel ovde vlada kolektivno ludilo ,kakav Red Army jeste normalni vi bilo je tacnoi 40 momaka i svaki iz sarajeva od kojih je uhapšseno 38 i dobili su skoro 20.000km kazne, pa prvi ja vise nikad ne bih stao na tribinu kad bi neko saradjivao sa komunjarama,3 puta do sad smo ih unistili bukvalno i puka sreca im je sto jos nisu ugaseni od nas ali i to ce se desiti kad tad

naravno vi koji procitate na raznoraznim facebook stranicama da je i red army bvio tu UPRAVU STE! sada je bio red army,protiv hajduka su se s nama tukle horde,a viole su nabola 3 obicnih ljudi koji su pili kafu tu ..jeste normalni vi vise???
    TM 87 ,23

jesi li bio ti tamo?nisi..prema tome nisi ni vidio ko je bio

zasto se islo skrivat poslije napada u istocni mostar,zar nije i to neprijateljski teren?

sami ste pronasli put do ultras puba,do kojeg se dolazi relativno lako preko jedine ulice koja je blizu istocnog mostara?

..da zemljopisno niste odabrali stratesko povoljniju lokaciju jeste,upravo iz dobro poznatih razloga i vama i nama..a da nije tako onda bi dosli do Kluba Navijaca u centru grada...a onda ko zna kako bi se zavrsilo..

ovako ste svjesno isli na ovu soluciju sto opet govori da ste u prijateljskijim odnosima s njima nego s nama

sve u svemu akcija je akcija pa kakva god,al supljake ne pricaj jer nema potrebe...
    UM94 29, 94+

Citiraj Prvotno napisano od ultras-harlem Vidi poruku
    http://www.bljesak.info/web/article....6-00aa1c12c7ae

Kontam da je blizu da vam opet uvedu zabrane gostovanja....

Datum registracije
    Dec 2011

Čelik - Borac

Robijaši

Lešinari

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu