+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/29

Tema: Napad na SAD ambasadu u Sarajevu

Napad na SAD ambasadu u Sarajevu

Navodno bilo pucnjave oko američke ambasade. Napadač likom nalik na vehabiju rafalao oko ambasade pa ranjen i uhićen.

Ma nemoguce, nema takvih u Bosni.....

Nije "navodno" Inkvi tražim snimku kada ga "obaraju".No dobro, da je neko drugi to "odrađivao " ne bi samo ranjen ostao.Brzom poštom ga spremiti tamo gdje već idu takvi.A on šeta sa kalašem.

sve to smrdi na neku foru..šta li su sad naumili..

Stari lisac mirr.or avatar
    Datum registracije
    Oct 2011
    pa moraju malo pravit gužvu, no prije će to imat veze sa srbijom neg sa bih, lik je iz pazara.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Citiraj Prvotno napisano od mirr.or Vidi poruku
    pa moraju malo pravit gužvu, no prije će to imat veze sa srbijom neg sa bih, lik je iz pazara.
    Cepaju po Amerima
    da otcepe Sandzak?!
    DEVER.. PA HAJDE..

Stari lisac mirr.or avatar
    Datum registracije
    Oct 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Dr.Vito Dugonoga Vidi poruku
    Cepaju po Amerima
    da otcepe Sandzak?!
    ma neee, da je netko stvarno htio cepat po amerima sa nekim ozbiljnim namjerama, ne bi to bio rafal u blindiranu zgradu, to se radi ozbiljnije. ovo il je neka budala koja pokušava impresionirat neku curu ili je mala scena koja će opravdati jaču kontrolu amera po sandžaku ili tamo na graničnim dijelovima srb prema kosovu...

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Citiraj Prvotno napisano od mirr.or Vidi poruku
    ma neee, da je netko stvarno htio cepat po amerima sa nekim ozbiljnim namjerama, ne bi to bio rafal u blindiranu zgradu, to se radi ozbiljnije. ovo il je neka budala koja pokušava impresionirat neku curu ili je mala scena koja će opravdati jaču kontrolu amera po sandžaku ili tamo na graničnim dijelovima srb prema kosovu...
    Mozda je tio impresionirat 77 cura?!

I samim tim povezo Amere s Kosovom?!
    DEVER.. PA HAJDE..

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Ugledni član zlatni_ljiljan avatar
    Datum registracije
    Dec 2010
    Diletant levatina na kvadrat sa kalashom i jednim okvirom napada frontalno ambasadu koja je jedna od najsigurnijih u Evropi,novoizgradjena ukopana ,obezbjedjenja da je ne moze srusiti Skad raketa, zbog ovakvih levatina BIH nikad tobe

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    meni samo nije jasno kak oto frajer normalno šetka, okolo njega desetine drotova, koji vire, mogli su ga upucat s bilo čime a on se i dalje šteka, šetka.....
    sve je ovo meni mutno

Datum registracije
    Dec 2010
    Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    meni samo nije jasno kak oto frajer normalno šetka, okolo njega desetine drotova, koji vire, mogli su ga upucat s bilo čime a on se i dalje šteka, šetka.....
    sve je ovo meni mutno
    BIH murija je lakrdija,polupismeni seljaci (cast izuzetcima) za koje je uspjeh kad izicaju od nekog gastera kojeg uhvate da je janpi za kilu janjetine,nije to vidjelo policije ,u normalnim zemljama kao recimo Holandiji testovi traju po pola godine samo da te prime na Akademiju ,a kod nas se prijemni vrsi uz janjetinu i Vino,a cijeli kurs pola godine...ovo pseto bradato sandzacko da je povuklo gan na austrijsku kobru ne bi prezivio sekunde...

sve je ovo meni mutno
    Ma to se odrađuje u startu odmah da nikakve prijetnje ne bude a i kao opomena svim drugima što će se desiti.Koja luda glava ide na ranjavanje.Da na sudu sada nastavlja sa slavljenjem nečega.Nisam protiv vjere bilo čije ali jesam protiv zloupotrebe vjere da bi se opravdao terorizam.Isto mislim i o onom Norvežaninu i o ovome.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ali da sam ja drot i da mi se čovjek šeće s kalašem po gradu, a ja ga mogu nanišanit, pa da sam ne znam kakav ispodprosječan drot, uspio bi ga skinut.
    ne bi se čudio da je sve to neka čudna igra.
    ali možda je sve zapravo jednostavno objašnjivo. možda je stvarno neki sandžaklija odlučio uzet pravdu u svoje ruke i onako diletantski paradirat.

ultradiletanski pokušaj. Tu nešto smrdi na nešto incenirano ili je riječ o totalnom luđaku. Al navodno je imao pomagače.

ali da sam ja drot i da mi se čovjek šeće s kalašem po gradu, a ja ga mogu nanišanit, pa da sam ne znam kakav ispodprosječan drot, uspio bi ga skinut.
    Ti bi jer si bio snajper u vojsci, Profesore.

Što se ovoga tiče, neka ih više takvih napada Amere. Bolje za nas.

Datum registracije
    Dec 2010
    Citiraj Prvotno napisano od Baader Meinhof Vidi poruku
    Ti bi jer si bio snajper u vojsci, Profesore.

Što se ovoga tiče, neka ih više takvih napada Amere. Bolje za nas.
    Daj pojasni sta je tu bolje "za Vas" daj malo siri elaborat,ne kontam

Što više ekstremističkih napada na Zapad u Sarajevu, to manje potpore Zapada muslimanima u BiH. Što manje zapadne potpore muslimanima, to bolje Hrvatima u BiH. Kako to nije bilo jasno?

Član u nastajanju
    Datum registracije
    May 2011
    Ovo se treba nazvati onim što uistinu i jeste - radikalni islamizam.
    Prvo bombaški napad auto bombom u Mostaru, zatim u Bugojnu a sada ovo.
    BiH bez ikakve rezerve na karti svijeta postaje opasna destinacija.
    Terorizam u Državi za čovjeka i Zapadnoj njemačkoj.

Datum registracije
    Dec 2010
    Citiraj Prvotno napisano od Baader Meinhof Vidi poruku
    Što više ekstremističkih napada na Zapad u Sarajevu, to manje potpore Zapada muslimanima u BiH. Što manje zapadne potpore muslimanima, to bolje Hrvatima u BiH. Kako to nije bilo jasno?
    Potpora Zapada muslimanima BIH? Na cemu si ti haveru da mi je znati?Zapad cijelo vrijeme sponzorisao pokusaj istrijebljenja Bosnjaka u BIH a ti o potpori,kol‘ko ja znam upravo su Hrvati imali najvecu potporu od "zapada" ne bi bilo ni danasnje Hrvatske da se nije za nju zauzeo Hans Dietrich Genscher,Alois Mock & Co jedini ko je pomogao Bosnjake su Hrvatska,Turska ,Iran i neke arapske zemlje koje su vidjeli svoj interes u BIH...ovo je mala digresija,no da se vratimo tvojim tezama,taman da dnevno bude po 5 teroristickih napada na ambasade i sve da budu sa islamistickim potpisom nece jednog promila popraviti stanje Hrvata u BIH...jebiga stari dzaba i konstitutivnost na papiru ,kad nema fajde od nje...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove