+ Odgovori na temu
Stranica 85 od 85 PrviPrvi ... 35 75 83 84 85
Prikaz rezultata str. 1,681/1700

Tema: Dinamo Zagreb(obiteljski obrt familije Mamić)

Dinamo dobio Chelsea, Oršić projurio kao brzi vlak i zabio. Nevjerojatno da ne igra za neki bolji klub lige petica.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ne znam gdje bi ovo stavio, a covijek je navijac Dinama pa eto.
    Znaci, Josko Sopta trazi asistenta, covijek dozivio mozdani prije nekog vrimena, pa mu sada treba pomoc.
    Radni uslovi za asistenta su u linku.
    Tko je iz ZG i ima FB neka otidje na profil Joske i podijeli ili uputi nekome za koga zna da trazi posao u toj struci.
    Nesto o Joski:

https://www.jabuka.tv/tag/josip-sopta-josko/
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Datum registracije
    Sep 2016
    Sa tvittera.

Dinamo izgubio od Salzburga ekipe lošije od sebe ali kad Čačić ide na bod i postavi ekipu ko da ide na pola boda dogodi se da izgubiš. I time potpuno neutraliziraš onu pobjedu protiv Chelsea..

P.s Mislim da nikad nisam vidio a gledao sam "mali milijun" utakmica da poslije nabačaja iz kornera golman udarac glavom unutar svog peterca brani nenamjerno glavom, tj pogađa ga lopta.

I to je nama reprezentativni golman.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Ljubičić slučajno da nam ne izmakne, slučajno, Daliću gledaš li, Sučić će bit bolji od Modrića a Drmiću Čačić uvalio kajlu nerazumnim izmjenama. Sliči na osvetu. Inače lik je najveći krivac što se Dinamo puno ozbiljnije ne bori za prolazak grupe.

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ljubičić slučajno da nam ne izmakne, slučajno, Daliću gledaš li, Sučić će bit bolji od Modrića a Drmiću Čačić uvalio kajlu nerazumnim izmjenama. Sliči na osvetu. Inače lik je najveći krivac što se Dinamo puno ozbiljnije ne bori za prolazak grupe.
    Ma Čačić se nije promijenio ni 1% od onda kad nas je vodio na EP i kad je protiv Portugala odlučio 120 minuta držati posjed lopte pa što bude. Tako se i jučer igralo, da slučajno ne bi netko hrabro napao protivnika i zabio mu gol nego kontrolirani nogomet pa što bude. Meni se smuči kad vidim da Šetković igra ispred golgetera Drmića ili kad vidim Ademija i Mišića skupa u igri, a mali Baturina sjedi na klupi koji je jak, prodoran i drzak. Ili kad su već njih dvojica unutra, vadi Ivanušeca van jer lik već jedno vrijeme ne igra ozbiljan nogomet tj. umjesto da bude opasan po gol protivnika, on doda direktno za kontru i gol protivnika Dinamu.

NISAM DINAMOVAC AL SUTRA KO DA JESAM

Sutra bi mogao biti dan detroniziranja jednog besprizornog lika, nezajažljivog primitivca, borbenog srbofila, hvalitelja Jugoslavije, ljubitelja cajki, svega onoga što negira ono čime se navijači deseteljećima Dinama busaju u prsa. Da su naj naj najhrvatski klub. Pa kad su najhrvatski klub kako to da im je na čelu dvadeset godina srbofil, nesuđeni Jovankin mecena, netko tko bi četničkom patrijarhu dao krvi, protojugoslaven i netko tko se polugol đipa na cajke i to u ovim godinama.

Kako to kako to. Ili Dinamo nije baš tako hrvatski klub kako su nam se hvalili Dinamovci ili su njegovi navijači izgubili ama baš sve kriterije. Pogotovo oni koji se inače u slobodno vrijeme busaju u hrvatska prsa glume ustaše da bi stali prsima pred nesuđenog Jovankinog mecenu. Ljubav prema Mamiću sirovom kriminalcu, prostačini prve klase kojemu ništa nije sveto i koji ne poštuje nikakve zakone koji se htio pokazati nevinim i obraniti od suda tako što predočuje dokaze kako je potkupljivao iste te suce. Sva tragikomedija hrvatske države se ogleda u tome. Sva tuga jad i bijeda koja nas je snašla nalazi svoju paradigmu u tome. Čovjek koji se hvali da ga je prvi zaposlo Jakov Blažević tužitelj blaženom Alojziju Stepincu čiju svetost osporava onaj kojemu bi Mamić dao krvi. I koji se htio uvući u "bulju" novoj zagrebačkoj vlasti rekavši da je njegova kćerka glasala za njih. Kako bjedan pokušaj. Bez uspjeha.

Sve je nazivao udbašima i udbaškom podvale kao da ne znamo da je bio običan Udbin pijun s kojima je dijelio plijen. Jer kao što UDBA vlada svim segmentima društva u Hrvatskoj možda najviše vlada nogometom jer su tu najlakši novci. Ali i UDBA ima neke svoje kriterije pa se ne smiješ previše javno eksponirat, ona koliko god može djeluje u tišini, ne voli galamu i dreku kojoj je ova sirovina bila sklona. I svoje transkacija i "kupljenje kajmaka" radi sofisticirano a ne da u banku ulazi s dvije velike torbe da bi preuzeli svoj dio. Falile su samo čarape na glavi.

Dakle sutra je valjda taj dan kad će UDBA u Dinamu možda ispustiti dizgine. Hoće li Dinamom i dalje vladati srpsko-četnički lobi, nesuđeni Jovankin mecena i ljubitelj cajki ili će nakon ohoho godina navijač Dinama moći reći da je Dinamo napokon hrvatski kjlub pa makar ne bio simbol hrvastva kako nikad i nije bio. A ako je i bio za nekoga, bio je lažan simbol. Možda se navijačima Dinama ipak posreći Možda umjesto Porfirijevog prijatelja na čelu Dinama bude potomak Andrijice Šimića.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-03-2023 at 18:44

Zbog Eline i bokala vina

Karakterno je takav kakav je, ali što se tiče upravljanja klubom je velemajstor. Dinamo više manje redovno igra Ligu prvaka, za sve naše klubove je formula 1, pogotovo za najvećeg rivala Hajduka. Redovno proizvodi vrhunske igrače koji onda igraju za reprezentaciju. Okosnica reprezentacije su Dinamovi igrači. Da je stvarno onakav kakvim ga Inkvi crta, ne bi dobio ni dan zatvora, a ni prekršajnu prijavu jer znamo tko drži pravosuđe nego bi bio doživotni predsjednik Dinama. Naravno da je mutan lik, kao i svi koji su u nogometu, ali ne smeta Mamić njima zbog toga ili zbog karaktera nego zbog toga jer žele da Dinamo krahira kao i Hajduk npr., zapravo žele uništiti Dinamo jer misle tako uništiti hrvatski nogomet. Isto kao što su uništavanjem Cibone uništili hrvatsku košarku. To je isti recept, isti motiv. Onda ćemo nakon toga igrati regionalnu jugo ligu gdje će dominirati njihovi Zvezda i Partizan, a naši klubovi biti amaterske sprdačine. To je plan, a ne borba protiv nekakvog kriminala, ovoga ili onoga.

Hrvatska reprezentacija je procvjetala kao i Dinamo odkad su se Mamići makar fizički makli od njega. Do tada su bili sprdnja, pogotovo Dinamo gdje je postizao negativne rekorde u ligi Prvakja a Hrvatska reprezentacije nije mogla proći grupu na EP i SP a Mamići su smjenjivali selektore tako što su naređivali igračima da gube utakmice što je sramota koja još zvoni. Kad se Mamići u potpunosti maknu od hrvatskog nogometa tada će hrvatski nogomet biti još bolji.

Zbog Eline i bokala vina

Banned
    Datum registracije
    Jan 2021
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Karakterno je takav kakav je, ali što se tiče upravljanja klubom je velemajstor. Dinamo više manje redovno igra Ligu prvaka, za sve naše klubove je formula 1, pogotovo za najvećeg rivala Hajduka. Redovno proizvodi vrhunske igrače koji onda igraju za reprezentaciju. Okosnica reprezentacije su Dinamovi igrači. Da je stvarno onakav kakvim ga Inkvi crta, ne bi dobio ni dan zatvora, a ni prekršajnu prijavu jer znamo tko drži pravosuđe nego bi bio doživotni predsjednik Dinama. Naravno da je mutan lik, kao i svi koji su u nogometu, ali ne smeta Mamić njima zbog toga ili zbog karaktera nego zbog toga jer žele da Dinamo krahira kao i Hajduk npr., zapravo žele uništiti Dinamo jer misle tako uništiti hrvatski nogomet. Isto kao što su uništavanjem Cibone uništili hrvatsku košarku. To je isti recept, isti motiv. Onda ćemo nakon toga igrati regionalnu jugo ligu gdje će dominirati njihovi Zvezda i Partizan, a naši klubovi biti amaterske sprdačine. To je plan, a ne borba protiv nekakvog kriminala, ovoga ili onoga.
    to sve stoji, ali je primitivac i kriminalac, a to što je stvorio uspješni kolektiv to je drugo, ja bih mu dao samo mjesto koje je od starta i zaslužio biti menadžer kluba, nikako ne glava kluba i netko tko diktatorskim metodama odlučuje sve u klubu, tu je problem mamića.

isto tako ova retardirana kvazi država, ništa čudno da tolerira udbaše i udbaške krtice u klubu, i barišić je iz struje SFRJ, ali ljudi nikako da shvate da nas nitko ništa ni ne pita, to je isto koliko je BBB netko pito o Canjugi ili prije njegovim prethodnicima, realno uvijek je bilo tko fućka navijače.

dakle, ne možeš ti u jednoj primitivnoj sredini punoj primitivaca a hrvati su bez dileme primitivci koliko god mi sebe uljepšavali nećemo uspjet, dakle u takvoj sredini ti trebaš imati čist klub, to je nemoguće i demokracija je u takvim uvjetima s takvom populacijom nemoguća.

to je isto ko što Paradžik pokoj mu duši, nije shvaćao da od govana kakva su hrvati, se pita ne može napravit i bez udbaša. Tuđman je bio i ostao partizančina, mene prevarit nije mogao, general najmlađi od maršala nije dobio tu titulu jer lijepo izgleda sigurno.

prema tome, ja znam sve to, ali Tuđman državu nije ni mogo stvarat od ustaša i nacionalista kada u ovoj državi žive i ovi drugi kreteni i primitivci stoka koja prezire hrvatsku državu, nebitno koje nacionalisti i ideološke smjernice bili. dakle ti moraš iskoristit ono što imaš na stolu, i često ti jedino ostaje ta đubrad na stolu.

i tu se slažem s Tuđmanom, državu stvaraš s onim što imaš, pa makar i od đubreta kada nemaš ništa bolje, ali zato današnja država je i udbaška država. u kojoj stanje u dinamu, je refleksija čitavog društva i države u malom.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Hrvatska reprezentacija je procvjetala kao i Dinamo odkad su se Mamići makar fizički makli od njega. Do tada su bili sprdnja, pogotovo Dinamo gdje je postizao negativne rekorde u ligi Prvakja a Hrvatska reprezentacije nije mogla proći grupu na EP i SP a Mamići su smjenjivali selektore tako što su naređivali igračima da gube utakmice što je sramota koja još zvoni. Kad se Mamići u potpunosti maknu od hrvatskog nogometa tada će hrvatski nogomet biti još bolji.
    Ako dođu bolji od njega super, ali sve se bojim da će se dogoditi isti scenarij kao s hrvatskom košarkom. Da će doći lešinari, opelješiti klub, rasprodati sve i uništiti ga, a time i hrvatski nogomet.

Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    to sve stoji, ali je primitivac i kriminalac, a to što je stvorio uspješni kolektiv to je drugo, ja bih mu dao samo mjesto koje je od starta i zaslužio biti menadžer kluba, nikako ne glava kluba i netko tko diktatorskim metodama odlučuje sve u klubu, tu je problem mamića.

isto tako ova retardirana kvazi država, ništa čudno da tolerira udbaše i udbaške krtice u klubu, i barišić je iz struje SFRJ, ali ljudi nikako da shvate da nas nitko ništa ni ne pita, to je isto koliko je BBB netko pito o Canjugi ili prije njegovim prethodnicima, realno uvijek je bilo tko fućka navijače.

dakle, ne možeš ti u jednoj primitivnoj sredini punoj primitivaca a hrvati su bez dileme primitivci koliko god mi sebe uljepšavali nećemo uspjet, dakle u takvoj sredini ti trebaš imati čist klub, to je nemoguće i demokracija je u takvim uvjetima s takvom populacijom nemoguća.

to je isto ko što Paradžik pokoj mu duši, nije shvaćao da od govana kakva su hrvati, se pita ne može napravit i bez udbaša. Tuđman je bio i ostao partizančina, mene prevarit nije mogao, general najmlađi od maršala nije dobio tu titulu jer lijepo izgleda sigurno.

prema tome, ja znam sve to, ali Tuđman državu nije ni mogo stvarat od ustaša i nacionalista kada u ovoj državi žive i ovi drugi kreteni i primitivci stoka koja prezire hrvatsku državu, nebitno koje nacionalisti i ideološke smjernice bili. dakle ti moraš iskoristit ono što imaš na stolu, i često ti jedino ostaje ta đubrad na stolu.

i tu se slažem s Tuđmanom, državu stvaraš s onim što imaš, pa makar i od đubreta kada nemaš ništa bolje, ali zato današnja država je i udbaška država. u kojoj stanje u dinamu, je refleksija čitavog društva i države u malom.
    Ja bih mu prodao klub da mu nitko više ne prigovara da izvlači lovu iz kluba ili da radi ovako ili onako. Njegova imovina, njegova briga.

Datum registracije
    Sep 2016
    Koliko sam pohvatao boysi se dijele pod dva pitanja.
    Mamic a najnovije Ukrajina.
    Znaci mlada ekipa je anti-Mamic i pro-Ukrajina, dok su Mamicevci Mamicevci i "nije to nas rat" po Aliji Izetbegu.
    Ja ovim ofucanim Mamicevcima najvise zamjeram sto gade mlade ljude i svim silama hoce ubiti svaki idealizam u njima.

Banned
    Datum registracije
    Jan 2021
    uglavnom su starije generaijce promamić, i prorusija, pogledaj milanovića, nema drčnijeg srborusofila od njega, srećom nije moja generacija, da je bio bi ustaša od glave do pete.

mi mlađi nismo pasli komunističke bajke, ko ta bagra od milanovića na više, ajmo reć od 50 godina na više to je sve zatrovano komunizmom antifašizmom i tim sranjima, ja kada mi netko kaže koje je godište odmah ga elminiram iz društva ako je rođen debelo za vrijeme jugoslavije, križam ga u startu.

moja selekcija je gruba i radikalna, ali je točna, nikad nisam pogriješio u odabiru društva, s time da i novije generaicje poprimaju sindrom starijih i žele biti moderne pa se odaju rusofilstvu i žaljenjem za "boljim vremenima" u kojima NIKAD nisu ni živjeli, uglavnom svijet je prepun kretena i treba se pazit s kime se vrijeme provodi.

Banned
    Datum registracije
    Jan 2021
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ja bih mu prodao klub da mu nitko više ne prigovara da izvlači lovu iz kluba ili da radi ovako ili onako. Njegova imovina, njegova briga.
    ja bih bayernov model, neka đubre kupi 49 posto dionica, a 51 posto će imat navijači, pa da vidimo koliko mu je stalo do love tj kluba ?

vidim smeće od barišića, udbaško govno nastavlja putevima revolucija i odbija usvojit jedan član jedna glas, nitša čudno nije taj džabe s mamićem kolo vodio godinama dok se nije pretvorio u mumiju.

Datum registracije
    Sep 2016
    Novi trener Dinama, rijecki trener.
    Sto ce od Osijeka pokupiti, masere i lijecnike.

Banned
    Datum registracije
    Jan 2021
    jadnici, nemam druge riječi, realno nadam se da že zbog onog vs aeka i ove igre protiv sparte neka sve šupci izgube, savršeno me boli kurac za debile kojima rezultat kluba i sam klub ne znači ništa, najrađe bi ih izvritnjačio posebno petkovića da malo ubrza na travnjaku jer to je jedini način kako bi potrčao, kada bi dobio vritnjak u dupe.

Banned
    Datum registracije
    Jan 2021
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Novi trener Dinama, rijecki trener.
    Sto ce od Osijeka pokupiti, masere i lijecnike.
    nije uopće stvar u treneru, Jakirović je ok trener, stvar je u igračima i što mumija i šimić moraju po instrukcije kod mamića, da bi znali sastavit prvu momčad, sve u svemu sada će doć na naplatu "tatta" i svi ovi kreteni koji su ostali iza njega u klubu, a nije ih malo.

a o novima ne bih, svaka čast šimiću, ali iskreno on je mali miš za "tattu" što se tiče transfera, mamića je trebalo davnih dana ucijenit možeš biti glavni menadžer za transfere i to je to, s politikom kluba nećeš imati veze, samo transferi, i da ga se na to prisillo ne bi sada bio u bosni, a činjenica je on sposoban ugovorit kvalitetne transfere, dić im cijenu spustit onima koje kupuje itd. jebiga, mamić je cigan to svi znamo ,ali ne možeš mu oduzet kvalitete koje ima u tom pogledu.

i njega je u klubu trebalo limitirat na to, gdje može biti koristan klubu, ali to je kod nas nemoguće jedini način kako se njega moglo limitirat je ovaj na žalost, da ga se kazneno procesuira i eliminira od kase, progonom u drugu zemlju.

taj bi do smrti krao pare, da je ostao u dinamu, ali to je sve kriv i barišić koji mu je cijelo vrijeme držao leđa, a sada se i on i dobar dio navijača pravi mutav na tu činjenicu, dok god je to govno mumijsko u klubu i pobočnici od mamića neće biti dobro.

a definitivno mislim da sada ide pad dinama, i da ćemo bit ko Hajduk u narednim godinama, jer usprkos lovi ovi će sve raskupusat jer nemaju sposobnost nać igrače kakvu je imao mamić, a lovu će pocicat.

mamić je cigan, ali oko transfer politike mu nema ravnog i to neka svima bude jasno, iako i meni je nevjerojatno da uz toliku lovu i status u klubu koji neki uživaju ne mogu radit isti posao jednako kvalitetno ko on, ali očito je da ne mogu. i neće.

na to se trebamo naviknut, a famozna demokratizacija dinama, prije će se stadion narpavit nego se dinamo demokratizirat, oko ovog kluba stalno problemi i trulež, nikad tu nekakavih pravih promejna nema, osim imena naravno.

Ima neko vrijeme a traje to i već odkad je nesuđeni Jovankin mecena zbrisao u BiH i sad tamo u talu sa HDZ ovim načelnicima ili gradonačelnicima radi kriminal koji je radio i u Hrvatskoj svo vrijeme.
    Kmeče tzv domoljubi više nego jugovići za Titom i Jugoslavijom.

Te on je žrtva ( po čemu , čovjek je priznao kazneno djelo podmićivanja državnih službenika, u ovom slučaju sudaca na općinskom sudu. Čovjek je toliko bahat i glup da sam sebi piše optužnicu).
    Hdzovski mentalni sklopovi ne kuže da je on bio samo Udbin šarafić i da ga je Udba odvrtala i zavrtala kad je htjela i da ga je odšerafila kad joj je počeo štetiti

Te propast će hrvatska reprezentacija ( koja je prodisala odkad se on maknuo od nje i mjenjao izbornike ko čarape kad ga ne bi 100% slušali. Čak im je naređivao da gube utakmice kako bi imao alibi za smjenu). Odkad njega nema u blizini hrvatska reprentacija je procvjetala.

Pa kažu propast će Dinamo, neće bit prvak svaku godinu ( pa jebem ti ja ligu u kojoj samo jedan klub može biti prvak. To ima samo u azijskim diktaturama. Pitanje je ima li i tamo). Svojim priznanjem.o podmićivanju on je priznao kako se do tih titula dolazilo. Krađom, podmićivanjem, svi suci su mu jeli iz ruke. Jednom je Rijeci prepustio prvenstvo kad se već spremao postupak kontra njega kad je pomislio da on može vladat Udbom a ne Udba s njime
    Ja kao Hajdukovac nikad ne bi volio da Hajduk bude zaredom 20 godina prvak. Što će ti takve titule u tako bolesnoj situaciji. Zašto tzv domoljubi vole tu nastranost pitanje je. Zapravo i nije. Oni vole krkanluk, bahatost.

Zato im i ne smeta Blazevićev gojenac. Ali ne Ćire Blaževića nego Jakova Blaževića Stepinčevog tužitelja koji je kako se Mamić hvalio da se umili UDbi našao njemu prvi posao.

Od kad je on otišao nažalost u Zap. Hercegovinu a ne u Srbiju gdje mentalno pripada Dinamo je dočekao i proljeće u Europi i to nekoliko puta zaredom, a reprentacija kako je tek procvjetala to je priču. Dvije medalje sa svjetskog i finale lige nacija.

U njegovo vrijeme nismo mogli ni grupu proć a Dinamo je u Ligi prvaka služio za sprdnju s 0 bodova i gol razlikom 0- 37.

Nije mi uopće jasno kako ljudi pa čak i Mamićevci ne kuže da ne mora jedan te isti klub svake godine biti prvak. U čemu je čast, u čemu je slat. Te titule ionako nitko nije slavio. Pa jedva bi skupio par stotina kobasičara i pivopija da piju i jedu džabe.

U normalnim državama koje nisu udbaške satrapije sasvim je normalno da jedne godine klub osvoji prvenstvo a druge godine ispadne iz lige. Ili da uđe u prvu ligu i odmah osvoji prvenstvo poput Leicestera ili Kaiselauterna. To našim totalitarističkim umovima ne može uć u glavu. Njima je tragedija ako Dinamo nije uvijek prvak. Pa kako god se do toga došlo. Krađama, upravom nad sucima svejedno. To njih ne zanima. To je taj totalitaristički komunistički duh.Ti umovi ne kuže da je Hrvatska imalo normalna država da bi Dinamu svaka titula bila oduzeta odkad Lokomotiva igra u prvoj ligi. Jer je izričito zabranjeno u svakom normalnom savezu da imaš svog klona u istom rangu natjecanja i da bi Dinamu sve titule bile retroaktivno oduzete a klub izbačen u zadnji rang natjecanja. I jedan i drugi. uz ogromnu kaznu. Barcelona B koja bi se po kvaliteti mogla boriti za titulu prvaka Španjolske nikad ne može ući u prvu ligu iako je valjda toliko puta bila prvak druge španjolske lige, iz tog razloga. Jer na što bi to ličilo da o tituli prvaka Španjolske odlučuje utakmica između Barcelone i Barcelone B.To može samo u Hrvatskoj.

To su ti totalitarni hadzovski umovi čak i ako napadaju HDZ zbog ovog ili onog. Oni su svi fulali i svi se odmah trebaju upisati u HDZ jer njihovo je razmišljanje hdz-ovsko.

Sasvim je normalno da klubovi osciliraju u igri i rezultatima. Evo Hajduk 17 godina ili koliko već nije bio prvak i šta mu fali. Prebacio 100 tisuća članova i boli ga uvo.

Pa imam prijedlog. Nek vrate Mamića. neka se skine u gaćice s tigrastim uzorkom i nek mu peva na uvce Aleksandra Prijović. Ako je mogla 4 puta napuniti Arenu pa može valjda i jednom Pleso i cijeli plato oko Plesa. A svi obožavatelji i obožavateljke da se skinu u gaćice s tigrastim uzorkom. Neka vrsta mamićevsko-udbaškog Woodstocka

Samo nemojte više kmečati za tim udbaškim spadalom i nesuđenim Jovankinim mecenom. Evo ruke. A i odahnut će nam rodni kraj od te udbaške vucibatine
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 07-10-2023 at 10:39

Zbog Eline i bokala vina

"My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove